Rize’de Erkek Arayan Bayanlar

28 Yaşımdayım. Rize’den Erkek Arıyorum.

İsmin Ilgın, 28 yaşındayım, Rize’de yaşıyorum. Düzgün bir erkekle arkadaşlık kurmak ve sevgili olmak istiyorum. Sosyal medyanın bu kadar yaygın olduğu bir zamanda her gün farklı erkeklerden birçok arkadaşlık mesajları falan geliyor. Ancak yinede hayalimdeki profile sahip bir erkekle tanışamadım. 21 yaşımda bir evlilik yaptım ve 1 yıl evli kaldıktan sonrada ayrıldım. Evliliğimiz bir arkadaşımızın tavsiye edişi üzerine tanışmamızla oldu. Düzgün bir işi vardı iyi birisiydi bana kötü davranmıyordu fakat nedendir bilmiyorum ama ben kendimi hep mutsuz hissediyordum. Sanırım ben biraz daha eğlenceli ve özgürce yaşanan bir ilişkin hayal ediyorum.

Ev kadını olmak için biraz erken davranmışım galiba. Boşanmamız daha çok benim isteğim üzerine gerçekleşti ve boşanma aşamasındada bana bir zorluk yaşatmadı. Ben biraz fazla asabi ve sinirli biriyim. Çevremdekileri bu yüzden çok fazla kırıyorum galiba. Benim asabi hallerime tahammül edebileceğinizi düşünüyorsanız sabırlı biriyseniz tanışalım, eğer böyle durumlara tahammülün edemeyecekseniz sanırım arkadaşlığımız çok kısa sürecektir ve birbirimizi üzüp kırmış olacağız. Sinirli biri olmam nedeniyle ailemide daha önce kırdım ve üzdüm. Bu yüzden şu anda ailemlede aram biraz bozuk. Onlar Rize’de başka bir ilçede yaşıyorlar. Fakat ben çalıştığım için merkezdeyim. Rize merkezde yaşayan kendi halinde yaşayan birini arıyorum.

Kadınlara zarar verebilecek tiplerde olan, serseri karakterli kişiler bana yazmazsa sevinirim. Çok zor aşık olup etkilenen biriyim fakat bir erkekten etkilendikten sonrada bir daha o erkekten kolay kolay ayrılmak ve kopmak istemem. Eğer kendiside Rize’de yaşayan ciddi bir erkek varsa tanışmaktan memnun olurum. Güzelliğimden falan bahsetmek istemiyorum çünkü sadece kadının güzelliğine bakan erkekleri sevmiyorum. Bugün beni güzel bulan yarın başka birini daha güzel bulduğu zaman farklı kadınlara mutlaka ilgi gösterecektir. Birbirimize öncelikle karakterimizle değer vermeli ve davranışlarımızla birbirimize etkilemeliyiz. Kadınlar konusunda zaaf göstermeyecek ciddi kişiler yazabilirler.

Rize Arkadaş Bulmak İsteyen Ciddi Bayanlarla Ücretsiz Tanışma Sitesi

Rize’den erkek arkadaş arayan olgun ve genç bayanlarla ücretsiz bir şekilde tanışıp sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. Rize Ardeşen ilçesinden erkek sevgili isteyen yalnız bayanlarla ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Çayeli ilçesi olgun erkek arkadaş isteyen güzel ve yalnız bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Fındıklı ilçesi zengin erkek arkadaş isteyen olgun ve çekici bayanlarla ücretsiz sohbet odaları. Pazar ilçesinden evlenmek için erkek arayan bayanlarla Instagram’da tanışma ve sohbet. İkizdere ilçesi sevgili arayan bayanların Facebook arkadaşlık ve sohbet grupları. Hemşin ilçesi seviyeli erkek arayan memur bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. Kalkandere ilçesinden gizlilik içerisinde arkadaşlık yaşamak isteyen bayanlarla tanışma.

Rize Merkezden Ciddi Erkek Arıyorum.

Merhaba Suzan ben. Rize merkezdeyim ve sadece benim gibi merkezde yaşayan kişilerden mesaj bekliyorum. Hiç kimseye hesap vermeden, bağlı olmadan özgürce yaşayan bir kadınım ve böyle yaşamayı sevdiğim için yaptığım evliliği bitirdim ve boşandım. Eski eşimle sevgili olduğum dönemde birbirimizden memnunduk ve mutluyduk, evlendikten sonrada tıpkı sevgili olduğumuz günlerdeki gibi bir hayat yaşarız ve mutlu oluruz düşüncesiyle evlendik. Fakat evliliğin sorumluluklarını ne eşim kaldırabildiği ne de ben kaldıramadım.

İlk zamanlar alışırım düşüncesiyle çok fazla kafama takmamaya çalışıyordum ve bekar olduğum günlerdeki gibi hayatıma devam etmek ve o şekilde yaşamak istiyorum, fakat zaman ilerledikçe evlilik ve sorumluluk almak daha sıkıcı olmaya başladı ve her geçen gün mutsuzluğum arttı. Daha genç bir kadındım ve bu şekilde mutsuz yaşamayı göze alıp devam edemezdim. Bu yüzdende ayrılmak istedim ve eşimde sanırım aynı şeyi istiyordu ki bana itiraz dahi etmedi. Ben biraz daha çapkın bir ruha sahip delidolu yaşamayı seven bir kadın oldum her zaman. Özellikle bu konuda hislerimi bastıramadım. Hatta hislerimi bastırmaya çalışmak dahi beni çok yordu. Ben kafama estiği şekilde yaşamayı aklıma gelen her şeyi yapmayı seven birisi oldum her zaman ve bu şekildede hayatıma devam etmek istiyorum.

Erkeğin kıskanç olanını sevmiyorum, erkekte en küçük bir kıskançlık dahi görmeyi istemem. Bu tabi erkeklerin hoşlanacağı bir durum değil erkekler genellikle kıskanç oluyorlar ve birlikte olduğu kadını sahiplenmek istiyorlar. Ben bir erkeğin sahip olacağı eşya gibi bir şey değilim ve kendimide koruyabilirim. Tam anlamıyla olmasa da ben biraz feminist düşünceye sahip bir kadınım. Bu bakımdan erkekler benimle ilgili tavırlarına dikkat etmeleri gerekir. Sizin için önemli olmayan bir şey benim için önemli olabilir ve benden ters bir tepki alabilirsiniz. Rize’de yaşayan ne söylediğini bilen ve ne istediği hakkında kararlı olan cesur ve düzgün beylerden mesaj bekliyorum.

Rize Erkek Arayan Yalnız Bayanlarla Whatsapp Sohbet ve Arkadaşlık

Rize’den güzel bir arkadaşlık aşk yaşamak için arkadaşlık kurmaya çalışan bayanla tanışmak isterseniz bu sayfamızda güzel bayanlarla tanışabilirsiniz. Elbette ki kendisini yalnız hisseden erkekler olduğu gibi çok sayıda güzel bayanda bulunmaktadır ve sitemizde bulunan Rize’li bayan ilanları sayesinde sizde aradığınız aşkı bulabilirsiniz. 2022 ve 2023 yıllarında sitemize ilan veren tüm aRize’li bayan ilanlarını islamisayfalar.com sitemizin sizler için oluşturmuş olduğu sayfalarında bulabilirsiniz. İnternet ortamından biriyle tanışmak ve arkadaş olmak bazen sizleri çok zorlasada bazende çok kolay olabilir.

Çünkü verilen arkadaşlık ilanlarına yazacağınız sadece birkaç cümlelik mesajla ciddi ve gerçek bir aşk yaşayabilir güzel ve mutlu günleri birlikte yaşayabilirsiniz. Rize’den aramıza katılan genç veya olgun, açık giyen veya türbanlı giyinmeyi tercih eden, çocuklu veya çocuksuz daha önce ayrılıp boşanmış her yaştan bayan ilanları sayfamızda yayınlanmaktadır. Birçok arkadaşlık sitesinin aksine sitemizde yapacağınız hiçbir şey için ücret ödemenizde gerekmiyor. Verilen bu arkadaşlık ilanları sayesinde birçok erkek ve bayan mutluluğu bulmaktadır. Sizlerde o şanslı kişilerden birisi olmak isterseniz sadece yapmanız gereken ilan sahipleri ile ilgilenmeniz ve onlara kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz olacaktır. Sadece Rize merkezden değil Rize’nin diğer bütün ilçelerinden ve mahallelerinden size en yakın ve en uygun kişiyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Samimi ve ciddi bir ilişki için erkek arkadaş arayan 40 yaş üstü olgun dul ve yalnız bayanlarla tanışabileceğiniz islamisayfalar.com’un Rizeliler için oluşturmuş olduğu bu sayfada ciddi ve güvenilir bayan ilanlarına yer veriyoruz. Tahmin ediyoruz ki birçok erkek ve bayan sanal ortamdaki tanışmalara karşı ilk başlarda ön yargılı oluyorlar fakat sitemizin içerisindeki samimi ve ciddi arkadaşlıkları ve dostlukları gördükten sonra daha kolay iletişim kurarak sohbet etmeye başlamaktadırlar. Arkadaşlık sitelerindeki tanışmalarda güven çok daha önemli olduğu için sizlere sadece güvenilir bulduğumuz ilanları yayınlıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*