Rüyada akrep görmek, Rüyada akrep sokması, Rüyada akrep öldürmek, Rüyada siyah akrep görmek, Rüyada evde akrep görmek, Rüyada elbise üzerinde akrep görmek, Rüyada yatakta akrep görmek, Rüyada akrep beslemek, Rüyada akrep yavrusu görmek,Rüyada elinde akrep görmek ne anlama gelir?

Rüyada akrep görmek en sık görülen ve görenlerin korkup ürperdiği bir rüyadır. Rüyada akrep görmenin anlamıda tıpkı akrebin kendisi gibi hoşnut olmayacağımız bize sıkıntı veren ,sorun yaratan, bela ve musibet gibi manalara gelmektedir. Rüyada gördüğünüz akrebin sarı, siyah veya beyaz renkte olması veya akrebi evinizde, iş yerinizde, yatağınıza,elbisenizde ve elinizde görmeniz, ayrıca akrebi öldürmeniz ve akrebin sizi öldürmesi rüyanızın yorumunu belirler. Bu nedenle rüyada gördüğünüz akrep, rüyanın ve akrebin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir? 

Rüyada akrep görmek genel olarak kim,nefret,düşmanlık ve gareze delalet eder. Rüyasında akrep gören kimsenin çevresinde kendine kin ve nefret duyan, ona zarar vermek isteyen bir veya birden fazla kişinin olduğuna, onların rüya sahibine zarar vereceğine ya da zarar vermek için uğraşacağına işaret eder. Rüyada görülen akrep düşmandır.  Kendisine haset eden, zarar görmesini ve sıkıntıya düşmesini isteyen kimselerin olduğunu haber verir. Rüyasında akrep gören kimse bu nedenle dikkatli olmalı ve ilişkilerine dikkat etmelidir. Bazı durumlarda kin ve düşmanlık besleyen kimsenin akraba ve aile içinden birinin olmasida mümkündür. 

Rüyada Akrep Sokması Ne Anlama Gelir?

Rüyada akrep sokması rüyanın durumuna göre hastalık, ölüm, iftira, düşman veya düşmanları tarafından görülecek olan zarar, mal ve mülk kaybetmek,zarar gibi manalara gelir. Rüyasında akrep tafarından sokulduğunu ve büyük acı çektiğini gören kimse düşmanları tarafından zarar görecek demektir. Eğer bir kimse rüyasında akrep görmüş ve bu akrep o kimsenin elinden sokuyorsa rüya  sahibi için  kaybedilecek olan mal ve mülke, ticaretinde edeceği zarara işarettir. Akrep eğer ayağında sokmuş ise o kimsenin düşmanları tarafından iftiraya uğrayacağına delalettir. Ayrıca rüyada akrep sokması halinde o kimsenin yada ailesinden birinin sağlığının bozulacağına,hatta vefat haberi alacağına delalet eder.

Rüyada Akrep Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Nasıl ki hayatımızda akrep bir bakıma bela ise, rüyada görülen akrepte bela ve musibettir. Hayatında akrebi öldüren nasıl ki, o beladan kurtulursa rüyada akrep öldürmekte aynı şekilde bir beladan, kendine düşmanlık eden bir kimsenin artık ona zarar veremeyeceğine, o beladan ve o düşmandan kurtulduğuna işaret eder. Eğer rüyanızda akrebi siz öldürmemişseniz, akrep zaten ölü ise o halde bu rüya, size zarar veremeyecek olan bir düşmanın varlığından haber vermektedir. Rüyada akrep öldürmek hayırlı ve güzel bir rüyadır ve belalardan, musibetlerden, iftiralardan kurtulmaya işarettir. Ayağı ile akrebi ezerek öldüren kimse kendine atılan iftiradan kurtulur ve yeniden itibarını elde eder.

Rüyada Siyah Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah akrep görmek rüya sahibi açısından endişe verici bir rüyadır. Akrep düşmandır ancak siyah akrep daha  kötü ve güçlü, düşmanlık ettiği kimseye kolayca zarar verebilecek güçte ürkütücü ve korkutucu düşmana işaret eder. Rüyasında siyah akrep gören kişi çevresinde kendisine düşmanlık eden kimselere dikkat etmelidir. Çünkü bu düşman o kimseye büyük zararlar verebilecek bir düşmandır. Eğer rüya sahibi rüyasında görmüş olduğu bu siyah akrebi öldürmüş ise o halde o kimsenin düşmanlarına galip geleceğine, o düşmanın vereceği zararı engelleyeceğine delalet eder.

Rüyada Evde Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evin içerisinde akrep olduğunu görmek endişe verici ve kişiyi şüpheye iten bir rüyadır. Rüyada evde akrep görmek rüya sahibi için, birkaç farklı manaya gelebilir. Bunlardan birincisi; Evde görülen akrep hane halkından bir kimsenin gerek iş amacıyla, gerek ziyaret amaclı, gerekse daha farklı bir nedenle başka bir şehir ve bölgeye sehayat etmesine işaret eder. Bundan farklı olarak rüyada görülen akrebin evin içinde olması o kimse için aile içinde oluşacak olan huzursuzluk veya tartışmalara delalet eder. Rüya sahibine aile içerisinden birinden düşmanlık geleceğinin habercisi olabilir.

Rüyada Elbise Üzerinde Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada elbise üzerinde akrep görmek o kimsenin yakın çevresinden birilerinden düşmanlık görmeye işaret ettiği için ürkütücü bir rüyadır ve hayırlı olmayan sıkıntılara delalet eden bir rüyadır. Rüyada eğer akrep üzerinden kalmış ise o halde zarar gelecek olan düşman o kimsenin yakın çevresi veya akrabaları arasından olabilir. Akrep elbiseden içeriye girmiş ise o halde bu düşmanın aile içerisinden birileri olabileceği, akrep o kimsenin iç çamaşırı üzerinde ise o halde rüya sahibinin eşi tarafından zarar göreceği ve aile içerisinde huzursuzluk çıkacağına delalet eder.

Rüyada Yatakta Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yatağın üzerinde görülen akrep hayırlı ve güzel işlere delalet etmez. Aksine yaşanacak olan sorun ve sıkıntıların habercisidir. Yatağında akrep gören kimse sosyal yaşamında çok dikkatli olmalıdır. Akrep düşman anlamına gelir. Yatakta görülen akrep ise rüya sahibine düşmanlık eden, zarar vermek için fırsat kollayan ve kin güden o kimsenin aile içerisinden birinin olduğuna işaret eder. Hatta bu kişinin rüyayı gören kimsenin kendi eşi olması muhtemeldir. Yatakta görülen akrep kendi eşinden gelecek olan sıkıntı ve musibetin habercisidir. Kişinin kendi ailesine karşı tedbirli olması gereken bir süreçtir. 

Rüyada Akrep Beslemek Ne Anlama Gelir?

Akrep besmelek faydasız bir ameldir. Rüyasında akrep gören kimsede, yaşadığı sorun ve sıkıntıları atlatabilmek için çabalar ama bu çabalarının fayda vermeyeceğinin habercisidir görmüş olduğu bu rüya. Akrep beslemenin hiç kimseye faydası olmaz hatta akrebin kendisine bile bir faydası olmaz. Bu açıdan rüya sahibinin sorun ve sıkıntıların üstesinden gelebilmek için daha sağlam adımlar atmalıdır. Rüyada akrep beslemek birden fazla manaya gelebilir. Farklı bir görüşe göre ise düşmani temsil eden akrebin, rüya sahibinin kendi çevresinden hatta kendi çocuklarından birisi olduğunu haber verir. Rüyada akrep beslemek o kimsenin daha önce yardım ettiği birinden düşmanlık göreceğine delalet eder.

Rüyada Akrep Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada akrep yavrusu veya küçük akrep görmek sıkıntıya delalet eder. Akrep düşmana işaret ettiği gibi küçük akrep zararsız ve güçsüz düşmana işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde kendine sıkıntı veren kimselerin olduğuna, o kisilerin kendisine zarar verecek güce sahip olmadıklarına, ama yinede rüya sahibinin huzurunu kaçıracağına delalettir. Bu rüya o kişinin çevresinde zararsız ama yinede kendisini tedirgin eden düşmanların varlığını haver vermektedir. Ancak yinede tedbirli ve uyanık olunması gerekir çünkü akrep yani düşman ona zarar vermek için fırsat kollar.

Rüyada Elinde Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada el üzerinde akrep görmek vefaya karşı düşmanlık, iyiliğe karşı kötülük göreceğine işarettir. Rüyasından elimin üzerinde akrep olduğunu gören kimse çevresinde, tanıdığı,değer verdiği ve geçmişte iyilikte bulunduğu birinden düşmanlık göreceğine delalet eder. Elinin üzerinde akrep olduğunu ve o akrep tarafından ısırıldığını gören kişi sevdiği ve güvendiği birinden dolayı hayal kırıklığına uğrar ve ondan zarar görür. Bu nedenle bu şekilde bir rüya gören çevresindeki kişilere karşı tedbirli olmalıdır. El üstündeki akrep, değer verdiğiniz kişiden gelecek olan zarar ve sıkıntıdır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here