Rahman ve Rahîm olan Allah’ın adıyla..

Rüyada balık görmek ne anlama gelir? Rüyada balık yemek, Rüyada balık sürüsü görmek, Rüyada balık tutmak, Rüyada küçük balık görmek, Rüyada balığın yüzdüğünü görmek, Rüyada balık satın almak, Rüyada ölü balık görmek, Rüyada insana benzeyen balık görmek, Rüyada kokmuş balık yemek, Rüyada balık satmak, Rüyada canlı balık görmek, Rüyada balıkla konuşmak, Rüyada renkli balık görmek ne anlama gelir?

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada balık görmek güzel bir rüyadır ve genel olarak hayra yorulur. Rüyada balık görmek en çok merak edilen rüya tabirlerindendir. Rüyanın içeriğine göre değişmekle birlikte balık görmek güzel haber, rızık, kazanç ve kısmet gibi manalara gelir. Genel olarak maddi ve manevi kazanca delalet etmekle birlikte rüyada görülen küçük ve tuzlu balık keder ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek kazanç elde edilecek işe, hastalıktan kurtulmaya,müjdeli ve güzel habere , evliliğe, aile hayatında saadete delalet eder.

Rüyada balık yediğini gören kimse hasta ise hastalığından kurtulur ve sağlığına kavuşur. Bir lokantada yada restorantta balık yiye kişi maddi olarak çok kazanç elde edeceği bir işe girer.

Rüyada balık yediğini görmek fakir ise rüya sahibi için bol kazanç ve zenginliğe işaret eder. Bekar ise evliliğe , ruha sahibi evli ise aile hayatında maddi ve manevi huzura delalet eder.

Rüyada kızarmış balık hedef ve ideallere ulaşmaya delalet eder. Kızarmış balık yediğini gören kişi emek verdiği hedeflerine ulaşır, istekleri gerçekleşir. Baligi mangalda pişirerek yediğini görmek keyifli ve huzurlu hayat işaret eder.

Rüyada balık yemek sevinçli haberdir. Balık yiyen kişinin uzun zamandır beklediği müjdeli ve güzel haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık sürüsü görmek iş ve ticaret hayatındaki kariyer ve başarıya işaret eder. Balık sürüsü gören kişi iş hayatında başarılı olur. Meslek hayatında yükselir. Kişinin iş hayatındaki başarısı balık sürüsünün büyüklüğü ile orantılıdır. Rüyada görülen balık sürüsünde balıkların sayısı ne kadar çok ise iş hayatındaki başarı ve yükselmede o kadar fazla olur.

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak yada balık avlamak rüya sahibinin maddi açıdan arayış içerisinde olduğunu gösterir. Rüyada balık tuttuğunu gören kişi emek verdiği işlerde hedeflerine ulaşır ve kazanç elde eder. Deniz, göl yada ırmaktan balık tuttuğunu gören kişi mal, mülk ve kazanç elde eder. Aynı şekilde balık tutan ve kovanın içerisinde balık gören kişi bol kazanç elde eder.

Rüyada çok büyük balık tutmak elde bekar kimse için asıl ve büyük bir ailenin kızı ile evleneceğine delalet eder. Büyük balık çok büyük kazanç elde etmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada küçük balık görmek keder, üzüntü, sıkıntı ve huzursuzluğa delalet eder. Küçük balık rüyanın görüldüğü duruma göre fakir düşmeye, rızkın daralmasına ve maddi olarak yaşanacak sıkıntılara işaret eder.

Rüyasında küçük balık gören kişi beklemediği sıkıntılarla karşılaşır. Keder ve üzüntü verecek olaylar yaşar. Maddi açıdan gelirini kaybeder. Rüyada küçük balık gören kişinin rızkı daralır.

Rüyada küçük balık görmek rüyadaki duruma göre olumlu olarakta yorumlanabilir. Küçük balık hediye almaya işaret eder. Elde edilecek küçük çaplı gelir yada değeri yüksek olmayan küçük çaplı hediye almaya delâlet eder.

Rüyada Balığın Yüzdüğünü Görmek

Rüyada suda yüzen balık görmek beklentilerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Şu yüzeyinde yüzen balıklar rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği beklentilerin gerçekleşeceği haberini almaya delâlet eder.

Balıkların suyun yüzeyinde yüzüyor olması çok olağan bir durum değildir. Bu nedenle rüyada balıkların yüzeyde yüzüyor görmek gerçekleşmesi zor olan beklentilerin gerçekleşmesi anlamına gelir.

Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada balık satın almak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada balık satın alan kişi bekar ise kısmete, kadına ve evlenmeye delalet eder. Rüya sahibi evli ise balık satın almak rızık ve kazanca işaret eder.

Rüyada görülen balıkların sayısı belirli ise bekar kimse için evliliğe delalet eder. Balıkların sayısı belli değil ise bol rızık ve kazanca delalet eder. Elde edilecek rızık ve kazanç balıkların çokluğu ile orantılıdır.

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölmüş yada kokmuş balık görmek helal olmayan yada hayırsız mal ,mülk ve kazanca delalet eder. Rüyada kokmuş balık görmek elde edilen kazancın hayırlı olmadığına, haram yoldan mal etmeye, elde edilecek bu malın fayda vermeyeceğinin habercisidir.

Rüyada ölmüş balık gören kişi işsiz ise yeni bir işe girer ancak bu işten beklediğini bulamaz. Rüyasında ölü balık gören giriştiği işlerde ettiği kazançtan hayır görmez.

Rüyada İnsana Benzeyen Balık Görmek

Rüyada insana benzeyen balik görmek başkasından elde edilecek faydaya delalet eder. Rüyada insan benzeri balık gören kişi çevresindeki kişilerden yardım görür. Sıkıntıları çevresindekilerinde yardımıyla halledilir ve rahatlar. İnsana benzeyen balık görmek kişinin üstesinden gelemediği sorunlarını yakın çevresinin desteği ile çözer ve yeniden huzurlu olur.

Rüyada Kokmuş Balık Yemek

Rüyada kokmuş balık görmek meşru olmayan ilişkiye, haram yola meyletmeye ve zinaya delalet eder.

Rüyasında temiz ve göze güzel görünen balık varken kokmuş ve hoş görünmeyen balığı yediğini gören kişi zina etmeye meyleder. Kokmuş balık yiyen kişi evli ise eşinden uzaklaşıp haram olan başka kişilerle ilişkiye girer.

Rüyada kokmuş balık yemek evlilik hayatında huzursuzluklara, rüya sahibinin eşinden uzaklaşmasına ve başkalarıyla meşru olmayan haram ilişki yaşamasına delalet eder.

Rüyada Balık Satmak

Rüyada balık satmak aile saadetine, bol rızık,menfaat ,ganimet ve zenginliğe delâlet eder.

Rüyasında balık sattığını gören kişi ticaretinden bol kazanç eder, rızkı genişler, ailesiyle birlikte refah içinde mutlu bir yaşam sürer. Balık sattığını gören kimse yaptığı işten elde ettiği helal rızık ile ailesiyle birlikte huzurlu bir yaşam sürer.

Rüyada Canlı Balık Görmek

Rüyada canlı balık görmek daima hayra yorulan güzel bir rüyadır. Canlı balık görmek bol rızık, bekar için evlenme, evli olan kişi için aile saadetine ve huzura, zenginliğe, iş hayatında başarıya delalet eder.

Rüyasında canlı balık gören kimse eğer bekar bir kişiyle hayırlı kısmete ve evliliğe işaret eder. Evli biriyse aile hayatındaki huzurlu ve mutlu olacağına, fakir için zenginliğe ve rızkın genişlemesine, işsiz kimse ise beklentilerini karşılayacak güzel bir iş bulmaya , yada iş hayatında yükselme ve kariyere delalet eder.

Rüyada Balıkla Konuşmak

Rüyada balıkla konuşmak yada balığın konuştuğunu görmek olağan dışı hoşunuza gitmeyecek olan olaylar yaşamaya ve rızkın daralmasına işaret eder.

Rüyasında balıkla konuşan yada balığın konuştuğunu gören kimse kendisine düşmanlık edenlerin farkına varır. Beklentileri boşa çıkar ve istediğini elde edemez. Beklediği haber varsa haber olumsuz olacaktır. Olağan dışı gelişmeler nedeniyle maddi açıdan zayıflar ve rızkı daralır.

Balıkla konuşmak fakir düşmeye ve rızkın daralmasına, bereketsizliğe delalet eder.

Rüyada Renkli Balık Görmek

Genel olarak rüyada görülen köyü renkler olumsuz durumlara açık renkler ise olumlu durumlara işaret eder.

Rüyada koyu renkte balık gören kimse haram yoldan haksız kazanç elde eder ve başına gelen musibetler nedeniyle fakir düşer.

Rüyada görülen açık renkli balık ise kişinin çevresinin genişleyeceğine,yeni arkadaş ve dostluklar edineceğine, kişinin manevi yönden ilerleme kaydederek huzurlu olacağına delâlet eder.

Rüyalarınızı yorum kısmına yazarak yorumlatabilirsiniz..”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here