Rüyada bit görmek ne anlama gelir? Rüyada Vücudunda bit görmek, Rüyada çok fazla bit görmek, Bit temizlemek, Bit yumurtası görmek, Yorganda bit görmek, Rüyada bit yemek, Rüyada başkasının saçındaki biti öldürmek ne anlama gelir?

Rüyada bit görmek, rüyanın görüldüğü duruma göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Temiz ve güzel bir ortamda görülen bir bol rızık, zenginlik,itibar ve asâlete delalet eder. Kirli, çirkin ve istenmeyen bir ortamda görülen bit ise fakir düşmeye, rızkın daralmasına, sefalete ve itibar kaybına delalet eder.

Rüyada Vücudunda Bit Görmek

Rüyada vücuda yapışmış bit görmek bela , musibet ve sağlığın bozulmasına işaret eder.

Rüyasında vücuduna bit yapışmış ve biti çıkardığını görmek rüya sahibinin başına gelecek bela ve musibetlere yorulur. Bu bela ve musibetten kurtulmanın çok zor olacağını gösterir. Rüyada vücuda yapışmış ve çıkarılamayan bit yaşanacak felaketlerden dolayı kişinin uzun bir süre sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada bitin vücuda yapışması ve çıkarılmaması ayrıca sağlığın bozulmasına delâlet eder. Rüya sahibinin yakın çevresinden bir kimsenin sağlık sorunları yaşayacağına ve uzun süre hastalıkla mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada Çok Fazla Bit Görmek

Rüyada çok sayıda bit görmek sıkıntı ve kederin artacağına işaret eder. Rüyada çok sayıda bit gören kimse sıkıntılı günler yaşayacağı ve sorunların artacağına delalet eder.

Rüyada çok sayıda bit görmek kişinin iş hayatında, sosyal çevresinde ve aile hayatında sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çok fazla sayıda bit görmek aynı zamanda kişinin sosyal çevresinde genişleme olacağına yeni dostlar edineceğine ve bu kişilerle samimi ilişkiler içerisine gireceğine işaret eder.

Rüyada Bit Temizlemek

Rüyada bit temizlemek kişinin zihnini meşgul eden şüphe, tereddüt ve soru işaretlerinden kurtulmak olarak yorulur.

Rüyasında bit temizlediğini giren kimse eğer bitleri saçından temizliyorsa aklındaki soru işaretlerinden, kuşkularından ve şüphelerinden kurtulur. Sıkıntıları sona erer ve rahatlar. Bitleri elbiseden temizliyorsa rüya sahibinin ağır sorumluluklar altına gireceği, bazı konularda zorluklar yaşayacağı anlamına gelir.

Üzerindeki bitlerin döküldüğünü görmek elde edilecek büyük kazanca ve kişinin çevresinin genişleyeceğine işaret eder. Ancak bitleri kendi eliyle alıp atan kişi ise elde edeceği servet ve malı israf ederek tüketeceğine, servetini kaybedeceğine delâlet eder.

Rüyada Bit Yumurtası Görmek

Rüyada bit yumurtası görmek elde edilecek rızık,mal ve gelire işaret eder. Rüyasında bit yumurtası gören kimse helal rızık elde eder ancak bu rızkın hemen zaman içerisinde yavaş yavaş geleceğine delâlet eder.

Rüyada bit yumurtaları görmek rüya sahibinin elde edeceği rızık anlamındadır ancak bu rızık için sabırsız ve aceleci davranmamak kazanmak için çalışıp mücadele etmesi gerekmektedir. Fakat sonunda rızık elde edeceğine hanesine bolluk ve bereket geleceğine delâlet eder.

Yorganda Bit Görmek

Rüyada yorgan bit görmek yaşanacak sıkıntı, sorun ve sıkıntılara delâlet eder. Rüyasında yorganına bit gören kimse bazı sağlık sorunları yaşayacağına ancak sağlığına kavuşacağına işaret eder. Rüyada yorgan üzerinde görülen canlı bit ise kişinin yaşayacağı sıkıntılara ve bu sıkıntının küçükte olsa kişiyi meşgul edeceğine işaret eder.

Rüyada yorgan üzerindeki canlı biti öldürmek ise rüya sahibinin kendi ile alakalı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların üstesinden gelmek için atacağı adımlar sayesinde sorunları aşarak huzurlu olacağına delâlet eder.

Rüyada Bit Yemek

Rüyada bit yemek haset ve dedikodu anlamına gelir. Rüyasında bit yediğini gören kimse için çevresinde onun için haset edenlerin olduğunu ve onun daha iyi olmasını istemeyen kişilerin olduğunu gösterir.

Rüyada bit yemek aynı zamansa rüya sahibi için bazı kimselerin dedikodu ve gıybet ettiğini işaret eder. Kişinin yakın çevresinde gıybet edenler rüya sahibi hakkında haset eden kimselerdir.

Başkasının Saçındaki Biti Öldürmek

Rüyada başkasının saçındaki biti öldürmek yardım ve yol gösterme olarak yorulur. Başkasının Saçındaki biti öldüren kişi yardım ve desteğe muhtaç birine yardım eder. Ona yol gösterir. Sorunlarını aşamasında yardım eder.

Rüyada başkasının üzerindeki biti öldürmek rüya sahibi için başkasına kol kanat vermeye,yardım etmeye ve sevdikleri insanlarının sıkıntılarından kurtulmaları için onlara yardım etmeye delâlet eder.

Rüyasında kendi üzerindeki biti öldürmek ise maddi olarak servet kaybetmeye, zengin iken fakir düşmeye, itibarlı iken itibar kaybına veya değer verdiği arkadaş çevresinden birini kaybetmeye delalet eder. Bu nedenle rüyasında kendi üzerindeki biti öldüren kişi hem ticari ilişkilerinde daha temkinli hareket etmeli hem de dostlarına karşı daha anlayışlı ve hoşgörülü olmaya çalışmalıdır.

Rüyada Bitlerin Dökülmesi

Rüyanızda bitleri çok farklı şekillerde görmüş olabilirsiniz. Rüyada bit sık görünen rüyalardandır. Rüyanızda bitlerin sayısının çok fazla olduğunu görmüşseniz ve bu bitler kendiliğinden üzerinizden dökülüyorsa çok fazla miktarda mal,mülk ve servete sahip olacağınızın habercisidir. Elde edilen bu servet sayesinde rüya sahibi ailesi ile birlikte mutlu ve huzurlu olur. Rüyada bitlerin dökülmesi fakirlikten ve sıkıntıdan kurtulmanın işaretidir.

Rüyada Bitleri Gezerken Görmek

Rüyada bitlerin gezdiğini görmek birçok rüya alimi tarafından hayır olmayana ve kötüye yorumlanmıştır. Rüyasında bitlerin yerde gezdiğini ve dolaştığını görmek rüya sahibinin içinde yaşamış olduğu toplumun zayıf ve fakir düşeceğine, o toplumun maddi ve manevi açıdan zayıf düşmesine delalet eder.

Eğer rüya sahibi bitlerin rüyasında kendi üzerinde dolaştığını görmüş ise,o halde bu rüya rüya sahibinin borç yükü altında ezileceğine, maddi sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine işarettir. Rüyada üzerinde bitlerin dolaştığını görmenin bir diğer farklı yorumu ise rüya sahibinin içerisinde bulunduğu topluluğun hallerine delalet eder. Kişinin kendisine faydası olmayan bir sosyal çevresinin olacağına işarettir. Bu nedenle rüya sahibinin daha sosyal çevresi konusunda daha dikkatli olması tavsiye edilir.

Rüyada Bit Isırması

Rüyada kendisini bitin ısırdığını görmek rüya sahibi için iftira ve yalanın habercisidir. Üstelik bu iftira en yakın olduğu kişilerden gelebilir.Rüyada bit ısırması kişinin yakın çevresi veya başkaları tarafından maddi ya da manevi birtakım zararlara uğratılacağına  işarettir. 

Ayrıca rüyasında bitler tarafından ısırıldığını gören rüya sahibi için bu rüya gam ve kederin habercisidir. Rüya sahibi böylelikle yakınları tarafından zarara uğrar ve kederlenir.Sevincin ve mutluluğun o kimseden uzaklaşarak gam ve kederin hayatına hakim olacağına, o kimsenin yaşam kalitesinin düşeceğine, huzursuzluğunu etrafındakilere ve ailesine yansıtacağına işarettir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here