Rüyada gözlük takmak. Bir başkasının gözlük taktığını görmek . Bir başkasına gözlüğü sizin takmanız. Güneş gözlüğü denemek. Rüya sahibinin başkasına gözlük takması. İşte bütün sorularınızın cevabı bu makalede hep birlikte şimdi bu sorumuzun yanıtını öğrenelim..!

RÜYADA GÖZLÜK GÖRMEK

Rüyada gözlük takmak rüya sahibinin bir konuda bildiği birşeyin yanlış olduğunu göreceği anlamına gelir. Önemli yada önemsiz her hangi bir konuda yanılacak pişmanlıktan olabilir mutlulukta getirebilir önyargılı olup kötuye de yorabilir ve sonucunda olay olumluda sonuclanabilir, güvenmez ve birden olumlu bir durumla karşılaşıp şaşkınlığa bile ugrayabilirsiniz. Rüya sahibi öyle bir gerçekle karşılaşacak ki gördüğü hiç birşeye inanmayacak ve peşin hüküm vermeyecek daha dikkatli davranacaktır. Çünkü rüya sahibi karşılaşacağı olay durum gördüğü gibi olmadığını anlamasını sağlayacaktır.

Rüyada kendisinin veya bir başkaşının gözlük taktığını görmek birisinden aldığınız bir bilgi ya da bir işin yada bir durumun iç yüzünü öğrenme fırsatı bulacak ve gireceksiniz. Ve buna göre bir davranış bir tutum bir yol izleyeceksiniz. Rüyada gözlük taktığını görmek uzaktan gelecek bir habere de işarettir bu rüya biraz daha dikkatli yol izlemeniz yol gösterir.

RÜYADA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ GÖRMEK

Rüyada güneş gözlüğü yada renkli camlı gözlük takmak bir iş yada resmi dairede yanlış bir bilgi aldığınızı tekrardan başka bir iş koluna başvurmanız gerektiğine delalettir, rüyada gözlük denemek rüyada gözlük takmak zenginliğede işarettir dikkatli temkinli adım atmaya işarettir

Rüyada gözlük görüp takmadıysanız yada başınıza taktıysanız çevrenizdeki insanlara daha dikktati davranmalısınız, herkesi kendiniz gibi iyi niyetli bilip adım atmamalısınız, daha temkinli olmalısınız. İçinizde bulunduğunuz durum insanların sahte olduğuna delalettir. İnsanlara ve çevrenize karşı daha özenli olmalısınız, güvenmemeli sırrınızı aile yaşantınızı anlatacaksınız daha temkinli olmalısınız. Rüyada gözlük takmak göz sağlığınızada dikkat etmeniz göz doktoruna gidip bir muayene olmanız gerekir. Saglıgınızada yediğinize içtığinize dikkat etmeniz gerekir. Yediğiniz içtiğiniz herşeyin sağlıklı olarak görüp fazla aşırıya kaçmamalı daha dikkatli tüketmelisiniz.

Rüyada gözlük görmek birinden aldığınız veya alacağınız bir bilgi haber İle bir işin bir mevzunun veya bir kişinin iç yüzünü görme fırsatı bulduğunuza ve durumunuzu buna göre ayarladığınıza işaret olacaktır.

Rüyada gözlük almak bulmak takmak gözlükle ilgili herhangi bir durum görmek bekar için iyi güzel hayırlı ve mutlu olacağı evlilik anlamına gelir çok mutlu zengin bir yasam olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada gözlük takmak rüyada gözlüğü eline almak gözlüğe sahip olmak fakir insanın bolluğa zengin olacağına işaret olur. Varlıklı bir iş kapısı açılacağına işaret eder.

Rüyada gözlük takmak memursa terfi eder. Özel sektördeyse yükseleceğine müdürlüğüne işaret olur. Çalışmayan ve çalışmak isteyene iş kapısı açılır.

Rüyada gözlük görmek zengin ise daha fazla mal mülk sahibi olacağına, tacir için kazanç anlamına gelir.

Rüyada gözlük gören kişi eğer hapis ise tahliye olacagına işaret olur.

Rüyada gözlüğü gören kişi hasta ise şifa bulur, hastalıktan en kısa zaman içinde kurtulur.

Rüyada Gözlük Kırmak

Rüyada gözlük birçok farklı şekillerde tasavvur edilerek görülebilir. Rüyanın görüldüğü duruma göre de farklı anlamlara işaret edebilir.Ancak rüyasında gözlük kırmak çoğu zaman kişinin bir yanılgıdan döneceğine, yanlış gidilen bir yoldan vazgeçerek doğruyu bulacağına,aslında daha önce doğru zannettiği yanlışların farkına varacağına delalet eder. Aldığı yanlış kararlar neticesinde uğradığı maddi ve manevi zararlardan kurtularak feraha ereceğine işaret eder. rüyada gözlük görmek sıkıntıya, gözlüğü kırmak ise refaha ve rahatlamaya delalet eden rüyalardandır.

 Rüyada Gözlük Bulmak

Rüyada gözlük bulmakta yine sık görülen rüyalardan biridir. Genelde hayra ve iyiliğe yorulur.Kişinin mutlu olacağı, sevinç ve neşe getirecek olaylarla karşılaşmaya işarettir. Allah Teala Kur’anda ” bizleri beklemediğimiz yerden rızıklandırabileceğini” bildirmiştir. Rüyada gözlük bulmak bu ayetin tecellisinin habercisi olabilmektedir.Çünkü rüyasında gözlük bulmak rüya sahibi için beklemediği anda ve beklemediği yerden gelecek rızık, mal ve mülke delalet eder. Ancak bu rüyanın görüldüğü duruma, bulunan gözlüğün rengine ve gözlüğün bulunduğu yer ve mekana göre farklı yorumlanabilir. Bu şekilde görülen rüya bir anda gelecek bela ve musibetlerinde habercisi olabilir. Bu nedenle rüyasında gözlük bulan kişinin hem sosyal yaşamında hemde iş hayatında daha dikkatli ve daha temkinli olması, kararlarını alırken daha sağlam adımlar atması gerekir.Aksi halde Atılacak yanlış bir adım ya da alınacak yanlış bir karar ciddi sorunlara neden olabilir.

Rüyada Gözlük Yitirmek ya da Kaybetmek

Rüyada sahip olduğu gözlüğü kaybetmek kişinin geçmiş yıllarda yaşadığı güzel günlerine hasret duyduğu, bu nedenle yaşadığı anı iyi değerlendiremediği ve sürekli geçmişi ile meşgul olduğuna delalet eder.Kişinin geçmişi ile meşgul olarak bugün için karşısına çıkan fırsatlarla meşgul olması gerektiği, sürekli geçmişi düşünmesinin vereceği zararlara işarettir. Rüyada gözlük yitirmek çok sevdiği ve değer verdiği eski arkadaş veya dostlarla olan irtibatı işaret eder.Geçmişte beraber olduğu bir arkadaşı kaybetmeye de delalet edebilir.

Rüyada Gözlük Değiştirmek

Rüyada gözlük değiştirmek çoğu zaman riyakar, içi dışı bir olmayan, içinden farklı hesaplar yapan, ikiyüzlü insanlarla karşılaşmaya, onlardan gelecek zararlara, yakın gelecekte bu tür insanlarla karşılaşacağınıza ve onlarla maddi veya sosyal konularda muhatap olacağınıza işarettir. Bu şekilde rüya gören bir kimsenin özellikle yeni tanıştığı kişilere karşı kolay güvenmemesi, ilişkilerini daha dikkatli kurması ve temkinli davranması gerekir. Gözlük değiştirmek bir durumdan başka bir duruma geçmektir. Bu durum iyiden kötüye, zarardan kara geçmek veya hastayken sağlığa kavuşmak gibi olumlu veya olumsuz olabilir. Bu da rüyanın görülme biçimine göre şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada Siyah Gözlük Takmak

Rüyada her ne görmüş olursak olalım gördüğümüz nesnenin rengi,şekli ve durumu rüya yorumu açısından önemlidir. Rüyanın hayra mı yoksa şerre mi delalet ettiğini gördüğümüz nesnenin rengi bize yol gösterici  olacaktır. Rüyada siyah gözlük takmak kişinin yapacağı hatalara, zihninde yanlış fikirlere kapılacağı, bu yanlış fikirlerin kuruntu yapmasına veya çevresindeki olayları yanlış yorumlayarak yanlış fikirlere kapılacağı gibi olumsuz psikolojik durumlara delalet eder. Siyah gözlük taktığını gören kişi olan biten olayların iç yüzünü ve gerçeği görmesi için daha sağlıklı düşünmeye ve acele hüküm vermemeye gayret etmesi gerekir.Aksi durumda kuruntuları nedeni ile hem arkadaş çevresine hem de kendisine zarar verecek düşüncelere kapılabilir.

 

Sizlerde gördüğünüz rüyaları yorum bölümünden yazarak yorumunu öğrenebilirsiniz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here