Rüyada kapı görmek, Rüyada kapıyı kapatmak, Rüyada kapı silmek, Rüyada kapı kırmak, Rüyada kapı boyamak, Rüyada kapıdan çıkmak, Rüyada kapı açmaya çalışmak, Rüyada asansör kapısı görmek, Rüyada büyük kapı görmek ne anlama gelir?

Rüyada kapı görmenin manası nedir? Rüyasında kapı gören kimsenin psikolojik durumu nedir? Rüyada kapı görmek olumlu bir rüya mı? Rüyada kapı görmekle ilgili olumsuz yorumlar nelerdir? Rüyada kapı görmeyi rüya alimleri ne şekilde yorumlamıştır? Rüyasında kapı gören kimselerin beklentileri nelerdir?

Rüyada Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kapı görmek kişinin etrafındaki insanlar tarafından sevildiğine ve her zaman olumlu yorumlar aldığına,tebrik topladığına yorulur.Rüya da görülen kapı aile içindeki mutluluğun uzun süreceğine, yaşanılan stresli günlerin beraber asılacağına işaret eder.Rüyada kapı açmak rüya sahibinin bir yakınından veya bir dostundan yardım alacağına ve maddi destek göreceğine kişinin bu desteği doğru kullanarak iyi yatırımlar yapması gerektiğine  elindekilere sahip çıkmasına delalet eder.Aynı zamanda kapı açtığını gören kimsenin çektiği zorluklardan sonra refaha kavuşmasıdır.

Rüyada Kapıyı Kapatmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin parasal konularda zorluk çekeceğine ve sevdiği bir kimsenin onu aldatmasından ötürü zarara uğraması ve bunun sonucunda kişinin gelirinde yaşanacak olan olumsuzlukdur.Aynı zamanda rüyada kapatılan kapı bireyin iş ve sosyal yaşamında da sıkıntı ve stresli günlerin yaklaştığına ve bu nedenle çevresinde ki en yakın kişilerle bile tartışmaya gireceğine yorulur.Rüyada kapı kitlediğini görmek kişinin hem iş hemde aile hayatında şansının açılması,yeni maddi fırsatlar yakalaması ve girdiği işlerden zaferle çıkarak önemli kazançlar sağlaması ve etrafındaki yüksek mertebeli kişiler tarafından taktir edilerek terfi alması veya yükselmesidir.

Rüyada Kapı Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüya da kapı silmek ise akrabalar arasında çıkacak bir lafın habercisidir.Bu haber genellikle bekar bir kız için tanıdık biriyle isminin yayılması ve bu sebepten ötürü kişiler arasında çıkacak kavga ve çeşitli yanlış anlaşılmalardan ötürü uzun yıllar sürecek küslüktür.Bazende kapı silmek bireyin ev veya iş değişikliği yapmasıdır.Kişi hiç aklında yokken aniden gelişen durumlar neticesinde ya taşınır yada işini değiştirebilir bu dönemlerde dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Kapı Kırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kapı kırmak bir işin ertelenmesi ve bu ertelemeden dolayı bir çok aksilik yaşayacağına işlerinin karışacağına ve çok zor günler geçirip bu zamanda kimseden destek göremeyeceğine ve hayyalerinin suya düşeceğine ,uzun zamandır üstünde uğraştığı işlerin sarpa saracağına işaret eder. Rüyasında kapıyı kırdığını gören evli bir kadınsa yaşadığı sorunları eşine anlatmaya çalışması ancak sorunlarını eşinin anlamayacağı ve umursamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kapı Çalmak Ne Anlama Gelir?

kişinin yeni bir iş ve yeni fırsatlar yakalayacağına ve bu yüzden çevresinde ki kişiler tarafından ona imrenilerek ve hayranlık duyularak bakılacağına işarettir.Kişinin rüyasında tahta kapı görmesi aldığı kararlardan şüphe duymaya başlamasına ve şüphe duyduğu şeylerin gerçekleşmesinden ötürü pişmanlık duymasına delalet eder.Rüyada görülen demir kapı ise bireyin sağlam kişiliği olduğuna çok iyi sır tuttuğuna hem ailesini hemde kendisini çok iyi koruyup muhafaza ettiğine, istediği her şeyi yapabilecek kuvveti olduğuna ve sağlığını çok iyi koruduğuna yorulur.Rüyada görülen cam kapı ise kişinin çok duygusal ve hassas olduğuna aynı zamanda çok üzüleceği ve kalbinin kırılacağı bı döneme gireceğine bu yüzden çok dikkatli davranması ve etrafındakilere kendini çok fazla açmayarak çekingen davranması gerektiğine yoksa en sevdikleri tarafından kırılacağına ve bir takım kötü haberler alacağına yorulur.

Rüyada Kapı Boyamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kapıyı beyaza boyadığını görmek bekar bir kimse için hayırlı bı kısmet ile karşılacağına ve bu kişiyle birlikteliklerini evlilikle devam ettireceklerine,kapıyı yeşile boyamak ise çocuk isteyen bir kimse için hayırlı bı evlat veya devlet memuru olacağına bu yüzden gücünün ve kuvvetinin artacağına kişinin hayatında yeni ve güzel bir sayfa açılacağına yorulur.Rüyada kapının kolunu taktığını görmek; güzel kişilik ve sıcakkanlılığı ile davranışlarının pek çok kişi tarafından kıskanıldığına işaret eder.

Rüyada Kapıdan Çıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kapıdan geniş ve ferah bir yere girdiğini gören kimse hasta ise hastalıktan kurtulup uzun süredir devam eden tedavisinin olumlu sonuçlanması beklenilen müjdeli haberin gerçekleşeceğine delalettir.Aynı zamanda kapıdan içeri girmek hayallerine kavuşmak ve uzun süredir istediği yolculuğa çıkacağına , çaba ve emek verdiği işin artık gerçekleşeceğine bununla birlikte çevresinede yardım da bulunacağına yorulur.

Rüyada Kapı Açmaya Çalışmak Ne Anlama Gelir?

sevdiği ve içten içe aşık olduğu kişiye bir türlü duygularını söyleyemediğine ,ama bu durumun kişiyi yıprattığına be artık cesaretini toplayıp artık açılması gerektiğine bu durumdan korkması gerektiğine yorumlanır.Rüyada birden çok kapı görmek ise gelecek de günler göreceğine , aklı başında davranışlarından ötürü her daim güzel işlerde bulunacağına aynı zamanda manevi olarak da yükseleceğine ve gelecekteki kişilerede faydası dokunacak olumlu işler yapacağına yorulur.Rüya da kapının denize açılması selamete çıkmak feraha kavuşmaktır.

Rüyada Asansör Kapısı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asansör kapısı görmek ve binip yukarı çıkmak uzak bir yerden gelecek ve sevdiği birine kavuşmaktır.Rüya da siyah kapı görmek kişinin yaptığı bir hatayı artık farketmesi gerektiğine daha fazla üstünü kapatmaması gerektiğine ve yaptığı yanlışlardan ötürü gerekli kişilerden özür dilemesi gerektiğine işarettir.Rüya da başkasının kapısını kitlemek zor günler geçireceğine ve depresyona gireceğine yaşayacağı kalp kırıklıklarına bu nedenle hayata bakis açısının değişeceğine ve yalnızlıktan kurtulup yeni arkaşlıklar ve dostlukkar kuracağına, karşılaştığı engelleri aşacağına yorulur.

Rüyada Büyük Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya da büyük kapı görmek sorumluluklarının artacağına bu yüzden öz bakımında ve uyku düzenininde değişikler olacağına bu yüzden sağlık sorunları yaşayacağına kişinin kendine ve beslenmesine dikkat etmesi gerektiğine aynı zamanda endişelerinden ve umutsuzluklarından kurtulacağına ve duygularını kontrol ederek yaşaması gerektiğine işaret eder.Rüya da görülen kapı genel anlamda yeni iş ve fırsatlar yakalaması ve maddi açıdan rahatlayıp huzura kavuşmasıdır.

Rüyada Küçük Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada küçük kapı görmek rüya sahibinin hayatında küçük ama önemli fırsatlarla karşılaşacağı bu fırsatları doğru değerlendirirse önemli kazançlar elde edeceği anlamına gelir. Rüyasında küçük bir kapıdan geçmek bu küçük fırsatları doğru değerlendirmeye delalet eder. Küçük bir kapıyı gören ancak o kapıdan geçmeyen kimse bu fırsatları önemsemeyerek önemli bir fırsatı kaçırmış olacaktır. Rüyasında siyah küçük bir kapı görmek önemsiz ve güçsüz düşman demektir. Bu düşmanca tavır gösteren kimsenin yaptıkları rüya sahibine zarar veremeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here