Rüyada karga görmek, Rüyada karga sürüsü görmek, Rüyada karga beslemek, Rüyada siyah karga görmek, Rüyada karga kovalamak, Rüyada karga ölüsü görmek, Rüyada karga avlamak, Rüyada karganın elini ısırması, Rüyada karga sesi duymak, Rüyada karga istilası görmek, Rüyada karga ile konuşmak, Rüyada karga yakalamak ne anlama gelir?

Rüyada karga ne anlama gelir? Rüyada karga görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır mı? Rüyada karga görmek neye işaret eder? Rüyada karga görmenin psikolojik yorumu nedir? Rüyada karga görmenin maddi ve manevi yorumu, Rüyada karga görmekle ilgili rüya alimlerinin yorumları, Rüyada karga görmenin olumlu ve olumsuz yorumları..

Rüyalarımızda birçok hayvanı değişik hallerde ve durumlarsa görebiliriz. En sık görülen ve yorumu en çok merak edilen bu hayvanlardan biride kargalardır. Tabi karganın rüyadaki durumu ve rengi bize en doğru yorumu yapma konusunda fikir verecektir. Rüyada karga görmekle ilgili sayısız rüya olabilir ancak biz burada en sık görülen ve en çok merak edilen durumları ele alacağız. Rüya alimlerinin üzerinde görüş birliğine vardığı karga görmekle ilgili yorumları sizlerle paylaşacağız. Sizlerde rüyanızda karga gördüyseniz ve yorumunu merak ediyorsanız yorum bölümüne rüyanızı yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen karga genel olarak kötülük, şer, çekememezlik, fesatlık ve düzenbazlık gibi manalara gelir.Tabi rüyada görülen bütün kargalar aynı manaya gelmez. Burada görmüş olduğunuz rüyadaki kurgu önemlidir. Ancak rüyasında karga gören kimse yakın  gelecekte iyi niyetli insanlarla değil aksine kötü niyetli insanlarla karşılaşır ve hayatı karmaşık bir hal alır. Rüyada karga gören evli bir kadın ise akrabalarından ya da eşinin akrabalarından biri ile arasında anlaşmazlık yaşanır. Çevrenizden birinin sizin için kötülük düşündüğü anlamına gelmektedir.

Rüyada Karga Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga sürüsü görmek iyi değildir. Çünkü karga sürüsü düşmanların birden fazla olduğuna ve sizin hakkınızda birden fazla kişinin kötü niyet beslemesi demektir. Rüyada görmüş olduğunuz kargaların çokluğu düşmanlarınızın ya da hakkınızda art niyet besleyen kişilerin çokluğunu gösterir. Karga sürüsündeki kargalar ne kadar çok ise düşmanda o kadar çok olacaktır. Rüyasında karga sürüsü gören kimse zor bir duruma düşer. Maddi manevi zor duruma düştüğünüzde çevrenizdekilerin size yardımcı olmak yerine düşmüş olduğunuz bu durumu kendi menfaatleri için fırsata çevirmeye çalışacakları manasına gelmektedir. 

Rüyada Karga Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga görmek iyi olmadığı gibi karga beslemekte hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Çünkü rüyada karga beslemek kişinin kendi yapıp ettikleri yüzünden zarar göreceğine ve kötü günler geçireceğine delalet eder. Rüyada karga besleyen kişiye kötülük en yakınlarından, tahmin etmediği ve en güvendiği kişilerden gelecektir.Rüyasında karga besleyen kişi eğer evli bir bayansa bir çocuğunun olacağına ancak bu çocuğunun kendisine faydasının olmayacağına ve kendisi için hayırsız bir evlat olacağına işaret etmektedir. Rüyada karga beslemek genel olarak kötülüğü kendi eliyle çağırmak manasına gelir. 

Rüyada Siyah Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah karga görmek, karga ile ilgili görülebilecek belkide en kötü rüyalardan biridir. Çünkü rüyada siyah karga görmek güçlü düşman anlamına gelir. Rüyasında siyah karga gören kimse düşman sahibi olur. Yaşadığı olaylar nedeniyle kendisine kin duyan ve zarar vermek isteyen bu kimseye karşı tedbirli olmalı ve onu kendisinden uzak tutmalıdır. Çünkü siyah karga sizden daha güçlü ve kötü kalpli, haksızlık etmekten cekinmeyen bir düşmanı işaret eder. Bekar bir bayanın siyah karga görmesi hayatına bir erkeğin gireceğine, ancak O kişinin art niyetli olacağına delalet eder. Rüya sahibi bu nedenle hayatına girecek kişilere dikkat etmelidir.

Rüyada Karga Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga görmek iyi olmadada, rüyada karga kovalamak nispeten daha iyidir. Çünkü rüyada karga kovalamak art niyetli ve zarar vermek isteyen kişiyle bir mücadele vermeye işaret eder. Rüyasında karga kovaladığını gören kişi düşmanla bur mücadeleye girer ve bu mücadeleden galip çıkar. Rüyasında karga kovalayan kişinin kendisine maddi olarak birinin zarar vermeye çalışacağı ancak başarılı olamayacağı şeklinde yorumlanır. Psikolojik olarak sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Manevi anlamda ise çevrenizde size zarar vermek isteyen ve zayıf anınızı kollayan kimseler olsada onlara bu fırsatı vermeyeceğimiz anlamına gelir. 

Rüyada Karga Ölüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga ölüsü görmek sıkıntıdan kurtulmaya düşmanı bertaraf etmeye, sorunlardan kurtulmaya delalet eden bir rüyadır. Eğer rüya sahibi çalışan bir kimse ise iş yerinde kendisine düşmanlık besleyen zarar görmesini isteyen birinin işten ayrılmasına ve bu nedenle iş hayatında daha huzurlu olacağına delalet eder. Rüyanızda karga ölüsü görmeniz ya sizin düşmanınıza galip gelmenize ya da o kişinin artık size düşmanlık etmekten vazgeçeceğine işaret eder. Sıkıntılı günlerin geride kalması ve çevrenizle daha barışık yaşayacağınıza delalet eder. 

Rüyada Karga Avlamak Ne Anlama Gelir?

Riyada kavga avlamak, karga öldürmeye çalışmak hayatınızın agresif bir döneme gireceği anlamına gelir. Rüyasında karga avlayan kimse maddi sebepler nedeniyle çevresinden birisiyle eğer rüya sahibi ticaret yapan  kişi ise ortağı ya da ticaret yaptığı başka birisi ile sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayacağı, maddi olarak size zarar vermeye veya sizi zarara uğratmaya çalışacağı anlamına gelir. Ticarî ilişkiniz olan bu kişi kendi menfaati için sizin zararınızı isteyecek, hak ve adaleti önemseyen birisidir.Eğer rüya sahibi evli bir bayansa aile huzuruna zarar verecek olan biriyle sözlü münakaşa yaşayacağının işaretidir. 

Rüyada Karganın Elinizi Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada karganın elinizi ısırması iyi değildir. Çünkü rüyada karga tarafından elinizin ısırılması size zarar vermek isteyen ya da kötülüğünüzü isteyen birinin amacına ulaşacağı ve size zarar vereceği anlamına gelir. Çevrenizden birinin sizin huzurunuzu kaçıracak işler yapacağına ancak büyük bir zarar veremeceğine, küçük ama can sıkıcı zararlar vereceğinin habercisidir bu rüya. Rüyasında karganın elini ısırdığını gören kimse başkaları ile mücadele halinde olan bir kişidir ve onlara karşı zayıf düşmeye delalet eder. 

Rüyada Karga Sesi Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga sesi duymak iyi ya da kötü olarak değerlendirilmez ancak az da olsa huzurunuzu kaçıracak olan gelişmeleri ifade eder. Rüyada karga düşmana işaret eder ancak karga sesi ise o düşmanın sadece sizin arkanızdan konuşacağı ancak size bir zararının olmayacağı anlamına gelir. Rüyasında karga sesi duyan kimsenin çevresinde kendisini sevmeyen, kendisine haset eden birisi vardır.  O kimse size zarar vermekte ister ancak bunu başaramaz. Sizin dedikodunuzu yapar fakat bu sadece sizi psikolojik olarak husuzsuz eder. Size zarar veremez.

Rüyada Karga İstilası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga istilası görmek sadece rüya sahibi için değil tüm o memleket halkı için iyi değildir. Karga istilası doğal afet anlamına gelir. Rüyasında karga istilası gören kişinin yaşadığı bölgede sel ya da çığ düşmesi gibi bir doğal afet meydana gelir. Bu doğal afetten tüm yöre halkı olumsuz yönde etkilenir. Bireysel olarak ise rüya sahibinin çok fazla düşman edineceği anlamına gelir. Rüya sahibinin baş edemeyeceği kadar çok düşmanı olur. Bu nedenle rüyayı gören kişi sosyal ilişkilerinde daha dikkatli olmak zorundadır. 

Rüyada Karga İle Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga ile konuşmak barışmak, husumetin bitmesi anlamına gelir. Rüyasında karga ile konuştuğunu gören kimse sevmediği düşmanla bu düşmanlığı bitirmek ve husumete son vermek adına onunla anlaşmak adına konuşacağı anlamına gelir. Rüyada karga ile konuşmak psikolojik olarak sevmediğiniz kişilerle konuşmak ve iletişim kurmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Rüya sahibi işsiz bir kimse ise sevmediği bir işte çalışacağına delalet eder. Rüyada karga ile konuşmak istemediğiniz kişilerle bir araya gelmeniz anlamına gelir. 

Rüyada Karga Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada karga yakalamak düşmana galip gelmek ya da düşmani etkisiz yani zararsız hale getirmek anlamına gelir. Rüyasında karga yakaladığını gören kimse başkaları ile mücadele halindedir. Bu muhtemelen yakın akraba çevrenizden birisidir. Sizin iyi olmanızı  çekemeyen bu kimseyi bir şekilde size zarar veremeyecek duruma getirmeniz anlamına gelmektedir. Çalışan kişinin bu şekilde bir rüya görmesi iş hayatında yükselmenin işaretidir. Rüyada karga yakalamak düşmana zarar vermeyeceğiniz ancak onuda size zarar veremeyecek duruma gelmesidir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here