Rüyada kedi görmek, Rüyada siyah kedi görmek, Rüyada beyaz kedi görmek, Rüyada kedi beslemek, Rüyada kedi yavrusu görmek, Rüyada kedi tırmalaması görmek, Rüyada kedi ısırması görmek, Rüyada kedi kovalamak, Rüyada kedi ölüsü görmek, Rüyada kediyle oynamak, Rüyada kedi eti yemek ne anlama gelir?

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada kedi görmenin psikolojik yorumu nedir? Rüyada kedi görmenin manevi anlamı nedir? Rüyada kedi görmenin maddi yorumu nedir? Rüyada kedi görmekle ilgili rüya alimlerinin yorumları, Rüyada kedi görmenin olumlu ve olumsuz yorumları nelerdir? Rüyada kedi görmekle ilgili güncel rüya yorumları nelerdir? Rüyada kedi görmek hayırlı bir rüya mı?

Rüyada en çok görülen hayvanlardan biride kedilerdir. Genel olarak kedi görmek iyi bir rüya diyebiliriz. Rüyada kedi görmeyi rüya alimlerinin çoğunluğu tarafından hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüya alimlerinden El Hudrî rüyada kedi görmeyi hayatınıza girecek olan iyi huylu kadın olarak yorumlamıştır. Ancak tabiki rüyanızın gerçek yorumu rüyanızdaki diğer detaylara göre şekillenecektir. Rüyada görülen her kedi iyi değildir. Yine El Hudrî’ye göre siyah kedi görmekle beyaz kedi görmek birbirinden farklıdır. Bu bakımdan rüyanızın gerçek yorumunu rüya bütünlüğü ele alınarak değerlendirmek daha doğru olacaktır. Rüyada kedi görmekle ilgili tüm yorumları sizler için yayınlıyoruz.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek hayatınızda yeni durumlara bağlı olarak gelişecek olan değişimlere ve hayatınızda yakın gelecekte bir kadının daha ön olana çıkması demektir. Rüyasında kedi gören kimse telaşlı bir döneme girer. Ancak bu telaş olumsuz anlamda bir telaş değil, olumlu manada gelişen olaylara bağlı olarak meydana gelecek olan bir telaştır. Kedi görmek  güzel gelişmelere ve bu dönemde şansınızın açılmasına delalet eder. Hayatınız beklenmedik derecede güzel gelişmelerle daha farklı olarak şekillenir. Kedi görmek ayrıca kadına işaret eder. Hayatınızda yeni bir kadın olacaktır.

Rüyada Siyah Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek birkaç farklı durum dışında iyi durumlara işaret eder ancak, rüyada siyah kedi görmek  hayırlı bir rüya değildir. Rüyada siyah sokak kedisi görmek ahlaksız bir kadının size huzursuzluk vereceği anlamına gelir. Ancak siyah kedi evcil bir kedi ise yakın çevrenizden bu akrabanızda olabilir bir kadın yüzünden sıkıntıya gireceğiniz, aile huzurunuzun kaçacağı şeklinde yorumlanır. Siyah Kedi genel olarak uğursuzluk ve islerin aksi gitmesi manasına gelir. Bu dönemde biraz huzurunuz kaçacaktır. Siyah kedi bu huzursuzluğun sebebinin bir kadın olacağını gösterir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz kedi görmek şans, kısmet, talih, evlilik gün o anlamlara gelir. Rüyasında beyaz kedi gören kimse heyecan verici bir döneme girer. Bu dönemde bir kadına aşık olması ve evlenmesi muhtemeldir. Beyaz kedi görmek evlenmeye ve evliliğin getireceği tatlı telaşa delalet eder. Rüyada beyaz kedi görmek rüya sahibinin şansının açılacağına işlerin yolunda gideceğine, mutlu günler yaratacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi fakir ve işsiz bir kimse ise hiç beklemediği iş fırsatları ile karşılaşır. Beyaz kedi görmek hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi beslemenin anlamı rüyayı gören kişinin sosyal durumuna ve görmüş olduğunuz kedinin durumuna göre değişir. Rüya sahibi bekar bir erkek ise eğer ve görmüş olduğu kedi uysal sevimli ve evcil bir kedi ise rüyanız yakın zamanda evleneceğinize ve mutlu günler yaşayacağınıza işaret eder. Evli bir kadın veya erkeğin rüyada kedi beslediğini görmesi ise eğer kedi yavrusu besliyorsa çocuk sahibi olmaya, yetişkin bir kedi besliyorsa aile büyüklerinden birine yardımcı olmaya onun ihtiyaçlarını görmeye delalet eder. Rüyada kedi beslemek genel anlamı ile sevindirici gelişmelere işaret eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi yavrusu görmek sosyal yaşamınızda önemli v güzel gelişmelerin işaretidir. Rüyasında kedi yavrusu gören kimse çevresinden ihtiyaç ve maddi manevi bakıma ve ilgiye muhtaç birine yardımcı olacağı anlamına gelir. Ayrıca kedi yavrusu görmek rüya sahibinin şefkatli ve merhametli biri olduğunu gösterir. Evli kadın beyaz renkte kadı yavrusu görmüşse çocuk sahibi olmaya, sarı kedi yavrusu görmüş ise olumlu anlamda ileriye dönük gelişmelerin konuşulup değerlendirilmesi anlamına gelir. Bekar bir kimsenin kedi yavrusu görmesi ise hayatının dönüm noktası olabilecek gelişmelerin arefesinde olduğuna işaret eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedinin sizi tırmaladığını görmek hoş olmayan ve hoşunuza gitmeyecek gelişmeler ve olaylara işaret etmektedir. Rüyada kedi tarafından tırmaladığınızı ve bu kedinin evcil bir kedi olması durumunda aileden birinin sizi rahatsız edeceği, huzurunuzu kaçıracağı ve keyifsiz günler yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyasında kedi  tarafından tırmaladığını görmek evli kadın için akrabalarından bir kadın tarafından rahatsız edilmeye, o kişi ile tartışma yaşayacağına ve aralarında husumet oluşacağına işaret eder. Rüyada siyah sokak kedisi tarafından tırmalanmak art niyetli bir kadın yüzünden yaşayacağınız huzursuzluğun habercisidir.

Rüyada Kedi Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada  kedi tarafından ısırılmak zarar görmeye, acı çekmeye huzursuzluğa, işlerin aksi yönde ilerlemesine yorumlanır. Rüyanızda kedi tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz ve sizi ısıran kedi evcil ya da beyaz renkli bir kedi ise aile içinden veya yakın akrabalarınızdan biri tarafından zarara uğrayacağınız, o kimseyle aranızda anlaşmazlık çıkacağı ve tartışma yaşayacağınız ve o kişinin size zarar vereceği anlamına gelir. Eğer gördüğünüz rüyada sizi ısıran kedi siyah ve evcil olmayan bir kedi ise yakın akraba çevrenizden olmayan ya da tanımadığınız biri tarafından zarar göreceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Kedi Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi kovalamak sorunlardan kurtulmak için mücadele etmek anlamına gelir. Rüyasında kedi kovaladığını gören kimse kendisinin iyiliğini istemeyen ve sıkıntı yaşamadı için uğraşan kişilerle mücadele eder onları kendinden ve sevdiklerinden uzak tutmak için uğraşır. Rüyasında kedi kovaladığını gören kişi evli bir bayansa evlilik hayatında çalkantılı ve zor bir döneme girer çünkü görmüş olduğu bu rüya eşi ile arasında başka bir bayan nedeniyle yaşanacak olan sıkıntı ve sorunların işaretidir. Ancak rüyasında evli bir bayanın siyah kedi kovalaması eşinin akrabalarından bir erkek yüzünden yaşanacak olan aile için huzursuzluğa delalet eder.

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi ölüsü görmek iyi ve hayırlı bir rüyadır çünkü kedi ölüsü dertlerden ve düşmanlardan kurtulmak şeklinde yorumlanır. Hayatınız monoton ve tekdüze bir hal alır. Sakin ve durgun bir döneme girersiniz. Rüyasında kedi ölüsü gören kişi çevresindeki kendisinin kötülüğünü isteyen, sıkıntı yaşamadı uğraşan kişilerden uzaklaşır ve onlardan kurtulur. Onların artık size zarar veremeyeceği bir döneme girmeniz şeklinde yorumlanır. Kedi ölüsü gören kişi ticaret yapan bir kimse ise iş yerinden kendisine zarar veren ve malını çalan birinden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Kediyle Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kediyle oynamak bereketli bir yaşamın habercisidir. Rüyasında kediyle oynayan kimse için bu rüya ruhsal rahatlık ve huzur demektir. Sıkıntılardan kurtulmak ve hayatı daha güzel yaşamak şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada yavru bir kediyle oynuyorsanız aranızda husumet çıkabilecek biriyle olaylar daha büyümeden hallederek husumetin yerini dostluğun alacağına delalet eder. Eğer büyük bir kedi ile oynuyorsanız rüyanızda sıkıntılı günlerin ardından gelecek olan neşe ve sevinç demektir. Rüyada kediyle oynamak genel olarak rüya alimlerince olumlu olarak yorumlanır.

Rüyada Kedi Eti Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi eti yediğini görmek iyi değildir. Çünkü rüyada görülen kedi eti haram olan haksız kazanılan mal ve paranın işaretidir. Rüyasında kedi eti yediğini gören kimse doğru olmayan işlere kalkışır. Yapdığı bu yanlışlar nedeniyle daha da zor durumlara düşer. Aslında kurtulmak ve rahat etmek için yaptıkları kendisini daha da zor ve müşkül durumlara düşürür. Rüyada kedi eti yemek haram yoldan kazanılan bereketsiz ve hayırsız kazanç anlamına gelir. Rüyasında evli kadının kedi eti yediğini görmesi dedikodu ve laf taşımak olarak yorumlanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here