Rüyada kedi görmek, Rüyada siyah kedi görmek, Rüyada dişi kedi görmek, Rüyada beyaz kedi görmek, Rüyada kedi sevmek, Rüyada kedi beslemek, Rüyada kedi saldırması ne anlama gelir?

Rüyalar ve rüyaların sırrını insanoğlu yüzlerce hatta binlerce yıldır çözmeye çalışmıştır. Rüyalarda evcil ya da yırtıcı birçok hayvan görülebilir. Rüyada en çok görülen ve en çok merak konulardan biride rüyada kedi görmenin ne anlama geldiği olmuştur. Kediler hakkında halk arasında birçok dedikodu hurafe ve söylenti yayılmıştır. Bu söylentilerin ötesinde rüyada kedi görmenin ne anlama geldiğini sizlerle paylaşacağız.!

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek rüyanın görüldüğü duruma göre iyi veya kötü farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada kedi gören kimsenin yakın zamanda evlat sahibi olacağına yorumlanmakla birlikte başka bir yoruma göre ise o kişinin hayattan beklentilerinin bir süre için yerine gelmeyeceğine , ayrıca rüya sahibinin sosyal çevresi ile sorunlar yaşayacağına, başka bir yoruma göre ise düşmana yani çevresindeki kişilerden kendisi için kötü zanlar besleyen, kin duyan düşmana  delalet eder.

Rüyada görülen kedi rüya sahibi için yakın zamanda doğacak olan çocuğa veya evli kimseler için çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada kedi görmek doğacak olan çocuğa delalet etmekle birlikte doğacak çocuğun cinsiyeti veya karakteri hakkında herhangi birşeye işaret etmez.

Daha öncede belirttiğimiz gibi rüyada  görülen kedi farklı durumlarsa farklı hallere delalet etmekle birlikte, kedi görmek rüya sahibi için rızkın daralması, kadın için kısmetin kapanması, beklentilerin yerine gelmemesi gibi olumsuz ve istenmeyen durumlara işarettir.

Ayrıca kedi görmek rüya sahibi için kendisine kin duyan ve düşmanlık besleyen kişilere işaret ettiği için, rüya sahibi sosyal hayatında daha dikkatli ve daha temkinli olmalıdır. Kedi açıktan veya gizli düşmana delalet eder.

Rüyada Siyah Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi farklı hallerde görülebildiği gibi farklı renklerde de kedi görülebilir. Unutmamak gerekir ki ister kedi olsun, isterse başka bir hayvan veya nesne olsun görülen herşeyin rengi rüya yorumu açısından oldukça önemlidir ve renkler birçok konuda rüya yorumu açısından belirleyici unsurlardan biridir. Rüyada görülen siyah renkteki kedi genel kanaate göre iyi güzel ve hayırlı olana değil, aksine istenmeyen, arzu edilmeyen, hoşnut olunmayacak, olumsuz durumlara delalet eder.

Rüyadaki siyah kedi huzursuzluk ve kaydıdır. Zengin için fakirlik, sağlıklı için hastalık, huzurlu birisi için huzursuzluk, rahat birisi için kaygı ve endişe verici olaylara işaret eder. Bu huzursuzluk ve kaygı verici durumlar özellikle kişiyi psikolojik olarak olumsuz etkiler. İstenmeyen olayların yaşanmasının beklenildiği böyle dönemler unutulmamalıdır ki, her insanın hayatının belirli dönemlerinde olabilir. Ve yine unutulmamalıdır ki, böyle zamanlarda kişi sabırlı ve metanetli davranarak Allah’ın yardımından ümitvar olmalıdır. Çünkü bu istenmeyen olayların birer imtihan olduğunu unutmamalıdır.

Rüyada Dişi Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dişi kedi görmek rüyanın durumuna göre farklı hallere ve durumlara işaret eder. Rüyada görülen dişi kedi iyi ve güzel olan işaret edebileceği gibi, istenmeyen durumlarada işaret edebilir. Burada belirleyici olan kedinin rüyadaki rengi, durumu ve sevimli olup olmadığı olacaktır.

Rüyada görülen dişi kedi evcil ve sevimli bir kedi ise o halde bu rüya, rüya sahibi için hayırlı olana delalet ediyor diyebiliriz. Çünkü dizi ve evcil bir kedi game halkı için huzur ve sıkıntılardan kurtulmak demektir. Bu sıkıntıların giderilmesinde diğer aile bireylerinin rol oynayacağını gösterir. Rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder.

Rüyada görülen dişi kedi her zaman iyiye yorumlamaz. Görülen dişi kedi eğer sokak kedisi ise, sevimsiz ve saldırgan bir kedi ise, bu rüya o hane halkı için huzursuzluk verecek olan bir kadına delalet eder. O kadının hane halkından değil, yakın çevreden olma ihtimali yüksektir. Bu süreçte bir kadın tarafından fitne yayacak söylentilerin çıkması ve bu dedikoduların o hane halkının huzurunu kaçırmasına işaret eder. Bu nedenle rüya sahibi kimse bu dönemde daha temkinli hareket etmelidir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek genel olarak yaklaşmakta olan sorun,sıkıntı ve problemlere işaret eder.Ancak burada önemli olan kedinin rengi bizlere daha net mesajlar verir. Rüyada görülen kedi yaşanacak olan sıkıntıların yaklaşmakta olduğunu, yaşanacak olan sorunların bir kadından kaynaklı olacağı ancak kedinin beyaz ve sevimli olması ise rüya sahibinin bu sorunları mücadele vererek üstesinden geleceği, sorunları hallederek tekrar huzurlu günlere kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir?

Kedi rüyada çok farklı şekillerde görülmekle birlikte rüyada kedi beslemek rüya sahibinin bazı karakter özellikleri ile ilgili bize mesajlar verir. Rüyada kediyi beslemek riya sahibi kişinin yardımsever biri olduğu, muhtaç olan kişilere karşı kayıtsız kalmayıp yardım ettiği veya edeceği, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda vefakar ve fedakar olduğunu gösterir. Kedi beslemek o kişinin yakın zamanda ihtiyaç sahibi bir yakınına bu bir kadında olabilir, yardım edeceği ve o kişinin sorunlarını gidereceğine delalet eder.

Rüyada Kedinin Saldırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedinin saldırması rüya sahibi için iki farklı şekilde yorumlamak mümkündür. Rüyayı gören kişi eğer rüyada kendisine sevimsiz bir sokak kedisinin saldırdığını görmüş ise, rüya sahibinin yeni tanıştığı veya daha önce tanışarak güvendiği birinden zarar göreceği, yaklaşmakta olan bir sorun ve sıkıntıya delalet eder. Bu nedenle rüyayı gören kişi bu dönemde biraz daha temkinli ve tedbirli hareket etmelidir.

Rüyada görülen ve saldıran kedi sevimli ve evcil bir kedi ise bu rüya güzel bir rüyadır ve istenilen, arzu edilen ve hayırlı olan şeylere işaret eder. Ev kedisinin saldırması ve tırmalamaya çalışması rüya sahibinin mücadele ederek mevcut maddi ve manevi sorunlarını aşacağına, huzurlu ve sorunsuz günlerin geleceğine işaret eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here