Rüyada nar görmek ne anlama gelir?  Rüyada nar taneleri görmek, Rüyada nar yemek, Rüyada nar ağacı görmek, Rüyada nar çiçeği görmek, Rüyada nar satın almak ne anlama gelir?

Rüyada nar görmek genel olarak güzel bir rüyadır ve iyi,güzel, hayırlı olana delalet eder. Rüyanın durumuna göre kötü ve istenmeyen gelişmelere de işaret edebilir ancak bunlar istisnai durumlardır ve nar görmek çoğunlukla iyidir ve hayırlı işlere işaret eder.

Rüyada nar görmek hükümdar için halkın refahına, bekar için evlenmeye, fakir için rızık ve kazanca, işi olmayan kimse için rızık kapısı ve iş bulmaya ve ayrıca samimi dostluklara, hasta ve sağlık sorunları olan kimse için şifa bulmaya ve sağlığa işaret eder.

                 RÜYADA NAR TANELERİ GÖRMEK 

Rüyada nar görmek ve özelliklede nar taneleri görmek, rüya sahibi için rızık, bol kazanç, helâl rızık elde etme anlamına gelir. Rüya sahibi fakir bir kimse ise maddi sıkıntılardan kurtulmaya, maddi açıdan rahatlamaya, sıkıntılı günlerin geride kalacağına delalet eder. Rüyasında nar taneleri gören kimse altın ve para cinsinden rızık elde eder. Kendisi ve hane halkının maddi sorunlarını çözerek rahata erdirecek kadar mal ve mülk sahibi olur. Helalinden elde edilecek bu kazançla elde edeceği bu mal ve mülk ile hayallerine kavuşur. Hiç şüphesiz Allah Teâla insanları bazen varlıkla bazende yoklukla imtihan eder. Rüyasında nar taneleri gören kişi bu gerçeği aklından çıkarmayarak, elde ettiği bu mal ve mülkü en hayırlı şekilde kullanması gerektiğini aklından çıkarmayarak hakkın rızasını gözetmeli ve ona göre yaşantı sürmesi gerektiğini unutmamalıdır.

                            RÜYADA NAR YEMEK

Rüyada nar yemek rüyanın görülme şekline bağlı olmakla birlikte özellikle mevsiminde yenilen nar, rüya sahibinin çalıştığı işte başarılı olacağı, özellikle ticaret konusunda işlerin yolunda gideceği, mücadele verdiği konularda verdiği emeklerin karşılığını alacağı ve maddi kazanç elde etmeye delalet eder. Ayrıca mevsiminde yenilen nar, bekar bir kimse ise rüyayı gören kişi, evlenmeye, hayırlı eşe işaret eden bir rüyadır.

Rüyasında nar yediğini gören kişi, bir süredir üzerinde çalıştığı ve başarmak istediği konularda mücadeleyi bırakmamalı, çünkü artık verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya çok yakın olduğunuzu bilmeli ve mücadeleyi bırakmamalısınız. Başarıyı her zaman son adımı atabilenler elde etmiştir ve sizde o son adıma çok yakın olduğunuzu bu rüya sayesinde anlamış olursunuz. Çünkü rüyada nar yemek verilen emeklerin karşılığında başarıya ulaşmaya işaret eder.

                    RÜYADA NAR AĞACI GÖRMEK 

Rüyada nar ağacı görmek rüyanın görüldüğü duruma göre farklı şekillerde yorumlansada iyi güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüyasında nar ağacı gören rüya sahibi için rızık ve bol kazanç anlamına gelir. Üstelik bu rızık sadece bir defalığına elde edilen bir gelir veya kazanç değil bir bakıma rızık kapısı denilebilir. Kişinin sürekli kazanç elde edeceği bir iş veya kazanç kapısı açılır. Rüyada nar ağacı görmek ayrıca yine bol rızık ile alâkalı olmakla birlikte varlıklı ve eli açık biriyle karşılaşarak onun yardımı ile maddi açıdan rahatlamaya ve maddi sorunları aşmayada delalet eder.

Rüyada görülen nar ağacı, rüya sahibi açısından sevindirici  ve mutluluk verici bir rüyadır. Çünkü bu rüya, o kişinin artık maddi sıkıntılardan kurtularak maddi açıdan refaha ereceği günlerin çokta uzak olamadığının işaretidir. Bu rahatlama o kişinin emek verdiği ticari bir faaliyet ilede olabilir, devlet kapısında güzel bir ise girerek veya başka yardımsever birinin desteği ilede olabilir ancak rüya tabirleri açısından kesin olan şudur ki rüyada görülen nar ağacı helal ve bol rızık demektir.

                    RÜYADA NAR ÇİÇEĞİ GÖRMEK 

Rüyada nar görmek bazı istisnai durumlar dışında genel olarak hayırlı olan şeylere delalet etmekle birlikte, rüyada görülen nar çiçeğide yine aynı şekilde güzel ve hayırlı bir rüyadır. Ruyada nar çiçeği görmek rüyayı kişinin cinsiyeti ve medeni durumuna göre farklı şekillerde yorumlamak mümkündür. Nar çiçeği kalabalık bir eğlence veya merasime işaret eder. Eğer ki rüya sahibi bekar bir erkekse  onun için rüyada nar çiçeği görmek güzel ve namuslu bir kadınla nikaha, bekar bir erkekse rüyayı gören kişi kendisini gururlandıracak ve mutlu edecek güzel bir kız evlada delalet eder.

Rüyada nar çiçeği görmek eğer rüya sahibi bekar bir kız ise güzel bir kısmetinin çıkacağına, evli bir kadında hamile kalmaya ve çocuk doğurmaya işaret eder. Rüyada nar çiçeği toplamak ise o kişinin sosyal yaşamı ile alakalı olarak bazı şeylerin değişeceğine ve bunlar içinde yapılan hazırlık ve planlara delalet eder. Rüyada nar çiçeği görmek diğer bir rivayete göre ise, kişinin arzu ettiği bazı  hayallerine kavuşacağına ancak bunun için biraz zamana ihtiyaç olduğuna işarettir. Bu yüzden rüya sahibi kimse sabırlı ve sebatlı olmalıdır.

RÜYADA NAR SATIN ALMAK ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada nar görmek çoğu zaman rızık ve kazanç olarak yorumlanır ancak rüyanın farklı şekillerde görülmesi bu kazancın ne şekilde elde edileceği hakkında da bazı ipuçları verir bizlere. Bu bakımdan eğer bir kimse rüyasında nar satın aldığını görmüşse, bu rüya sahibi için mal ve mülk işaret etmekle birlikte bu malın kendisine miras yolu ulaşacağına delalettir.

Rüyada nar satın almak miras yolu ile kendisine ulaşacak mal ve mülk, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, rahata ermeye, kişinin ailesi ile birlikte refaha ulaşarak maddi olarak hayallerine kavuşmaya işaret eder.Ancak rüyada satın alınan nar çürük bir nar ise o zaman bu durum rüya sahibi için mal mülk kaybetmeye, maddi zorluklara, fakir düşmeye işaret eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here