Rüyada perde görmek, Rüyada perde yıkamak, Rüyada perde ütülemek, Rüyada beyaz perde görmek, Rüyada siyah perde görmek, Rüyada perde takmak, Rüyada perde asmak, Rüyada yırtık perde görmek, Rüyada eski perde görmek, Rüyada kirli perde görmek ne anlama gelir?

Rüyada perde görmek iyi bir rüya mı? Evli birinin rüyada perde görmesi ne anlama gelir? Fakir kişinin rüyada perde görmesi ile ilgili olumlu yorumlar nelerdir? Rüyada perde görmek neye işaret eder? Rüyada perde görmenin ne anlama geldiğini merak edenler, Rüyada perde görmekle ilgili olumlu olumsuz tüm yorumlar..

Rüyalarımızda birçok cisim veya nesne görebiliriz. Bunlardan biride perdedir. Perdeyide rüyanızda çok farklı şekillerde görebilir ve sizi etkileyen bir rüya olabilir. Bir riya sizi ne kadar çok etkilerse anlamınıda o kadar çok merak edersiniz. Rüyada perde görmeyi rüya alimleri çok farklı şekillerde yorumlamışlardır. Bu yorumlar rüyanızın durumuna göre olumlu veya olumsuz olabilir. Perde bazı durumlarda temenni edilen güzel gelişmelere işaret edebileceği gibi istenmeyen olaylarında habercisi olabilir.

Rüyada Perde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada perde görmek bir şeyden sakınmak, saklamak,korumaya çalışmak gibi anlamlara gelir. Rüyasında perde gören kimse özelikle aile hayatında ve yakın çevresinde, sevdiklerine karşı çok korumacı davranan birisidir. Görmüş olduğunuz bu rüya yaşanacak bazı sorunlarda üçüncü bir kimse olarak yakınlarınızın aranızı düzeltmeye çalışacağınız anlamına gelmektedir. Evli bir kadın rüyasında perde görmüş ise hayırlı bir rüya olmakla birlikte ailesi ve sevdiklerine layık bir kadın olmasına işarettir. Bekar kadının perde görmesi ise kendini sosyal hayattan soyutlaması ve içine kapatması anlamına gelir.

Rüyada Perde Yıkamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada perde yıkamak geçmişi geride bırakmak, geçmişten gelen sorunlardan kurtulmak veya bu sorunları görmezden gelerek geleceğe odaklanmak ve daha huzurlu olmak demektir. Rüyasında perde yıkayan kimse uzun süredir aile içinde yaşanan ancak kimsenin dile getirmek istemediği bazı sorunları dile getirir,gündeme getirerek konuşulmasını ister ve sonucunda konuşarak aile içinde bu sorunlar çözülür ve tatlıya bağlanır. Rüyada perde yıkamak evli kadın için eşinin her zaman arkasında olması ve ona manevi olarak destek olarak daha güçlü bir aile olmak için elinden geleni yapması demektir.

Rüyada Perde Ütülemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada perde ütülemek erkek için iyi değildir ancak kadının bu şekilde bir rüya görmüş olması iyi bir rüya olarak yorumlanır. Rüyasında perde ütülediğini gören kimse evli bir kadın ise evliliğindeki pürüzleri ve sorunları çözer ancak bunun için mücadele etmesi gerekir. Özellikle akraba çevresine karşı dikkatli ve sakin olmak zorundadır. Aksi halde herşey dahada kötüye gidebilir. Ancak genel olarak kadın için hayırlı bir rüyadır. Erkeğin rüyada perde ütülemesi ise eşi ile ilgili bazı konularda tereddüt yaşaması ve geçici bir sürede olsa huzursuz olması anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Perde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz perde görmek huzur ve saadet demektir. Beyaz tül perde veya beyaz temiz ve insana bakınca ferahlık veren perde görmek aile hayatındaki huzur saadet ve bereketin işaretidir. Rüyasında beyaz perde taktığını gören kimse geçmişte yaşadığı sorunları geride bırakarak bundan sonraki zamanda çok huzurlu olacağına delalet eder. Rüyada beyaz perdeyi kirletmek veya kirlendiğini görmek ise huzurun bozulması maddi manevi sıkıntıya düşmek demektir. Beyaz perde asmak ise güzel gelişmelerin yakın olduğuna delalet eder. Beyaz perdeyi yırtmak ise sevdiklerinizle aranıza mesafe koymanız demektir.

Rüyada Siyah Perde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah perde kişinin hem psikolojik durumu hemde ayıpları ve kusurları ile ilgilidir. Rüyasında siyah perde gören kimse çevresinden gizlediği, kimsenin görmesini ve bilmesini istemediği, başkalarının bilmesinden çok çekindiği kusurları ve ayıpları vardır. Siyah perde bu kusurları gizlemeye çalışmanız demektir. Ayrıca rüyasında bir kadının siyah perde görmesi ise o kimsenin sorunlarından dolayı ruhen ve psikolojik olarak kendini iyi hissetmemesi, kendi içine kapanması ve çevresinden kopması anlamına gelir. Evde siyah perde ütülemek hata ve kusurlarda ısrar etmeye delalet eder. Yırtık siyah perde görmeniz ise bütün olumsuzluklara rağmen doğru yolu bulmak için azda olsa çaba göstereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Perde Takmak Ne Anlama Gelir? 

Rüyada perde takmak perde ile ilgili en fazla görülen bir rüyadır. Rüyada perde takmak çevrenize karşı olan tavırlarınızın değişmesi demektir. Rüyasında perde taktığını gören kimse çevresi tarafından çok fazla zarar görmüş ve üzüntüye uğramış kimsedir. Rüya sahibi kendi içerisinde yaşadıklarının muhasebesini yaparak çevresindeki kişilere karşı değişik tavır takınmaya ve arasına mesafe koymaya karat vermesi ve bu yönde tavır takınması demektir. Evli kadının perde takması ise söylentilere kulak asmadan kendi bildiği doğrularla karar alması ve ilişkilerini bu şekilde yönetmesi demektir.

Rüyada Perde Asmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada perde aşmak sorunların çözümünü zamana bırakmak, sorunları çözerken şeffaf ve yapıcı davranmak demektir. Rüyasında perde astığını gören kimse bazı sorunların akşamdan sabaha hemen çözülemeyeceği ve zamana ihtiyacı olduğunu bilir ve o şekilde davranması demektir. Ayrıca bu sorunları çözerken sorunu dahada büyüyecek değil daha yapıcı tavırlar sergiler. Aile içindeki sorunları çözerken hiçbirşey saklamadan ve içten pazarlıklı davranmadan daha net olmaya çalışacaktır. Mevcut sorunlarınızı ancak bu şekilde daha sağlıklı çözüme ulaştırabilirsiniz ve bunun bilincinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada Yırtık Perde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yırtık perde her zaman iyi yada kötü olarak yorumlanamaz. Bazı durumlarda istenmeyen durumlarada işaret ediyor olabilir. Rüyada yırtık perde bazı konularda taviz vermek demektir. Rüyasında yırtık perde gören veya bir perdeyi kendisi yırtan kimse aile içinden değil ancak çevresinden bazı kimselerle yaşadığı sorunları çözmek ister. Onlarla konuşur ancak bu sorunları çözmek için bazı tavizler vermesi gerektiği anlamına gelir rüyada perde yırtmak. Evli bir kadının yırtık perde görmesi aile içinde kalması gerekenleri dışarıdan birilerine anlatması demektir. Rüyada yırtık perdeyi dikmek ise prensiplerinden asla taviz vermemek demektir.

Rüyada Eski Perde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski perde görmek geçmişte yaşanmış ancak üstü örtülmüş sorunların yeniden gün yüzüne çıkması ve tekrar gündem olması demektir. Rüyasında eski bir perdeyi evine taktığını veya takılmış halde gören kimsenin geçmişte yaşadığı ancak unutulmuş sorunların yeniden hayatını olumsuz etkileyeceğine delalet eder. Evli kadının eski perde görmesi aile büyüklerinin kendi evinin içindeki olaylara çok fazla karışması ve müdahil olması ve bu nedenlede huzursuz olması anlamına gelir. Eski perdeyi çöpe atmak yada çıkarmak ise uzun zamandır çözüme ulaşmayan sorunların halledilmesi demektir.

Rüyada Kirli Perde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kirli perde görmek zarar ve ziyana uğramak, tartışmak gibi anlamalara gelir. Rüyasında kirli perde gören kimse yabancı birileri tarafından maddi olarak zarara uğratılması demektir. Kirli perdeyi temizlemeye çalıştığını görmek ise görülen zararı telafi etmek anlamına gelir. Ayrıca rüyasında kirli perdeyi temizlemeye çalıştığını gören yanı rüya sahibi bir kadın ise bu rüya aile dışından birisinin kalbini kıracağını ve birisi ile tartışma yaşaması ona karşı hoş olmayan sözler söylemesi anlamına gelir. Kirli perdeyi yakmak ise zarara uğrayacağınız durumları farkederek o kimselere sırtınızı dönmeniz demektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here