Rüyada polis görmek, Rüyada polisten kaçmak, Rüyada polis olduğunu görmek, Rüyada polis kıyafeti giymek, Rüyada sivil polis görmek, Rüyada trafik polisi görmek, Rüyada polisi aramak, Rüyada polisle konuşmak, Rüyada polis karakolu görmek, Rüyada polis arabası görmek, Rüyada polise ifade vermek ne anlama gelir?

Rüyada polis görmek hayırlı bir rüya mı? Rüyada polis görmekle ilgili merak ettiğiniz olumlu ve olumsuz yorumlar, Rüyada polis görmenin manası nedir? Rüyada polis görmenin psikolojik yorumu nedir? Rüyada polis görmekle ilgili rüya alimlerinin yorumları nelerdir? Rüyada polis görmek nasıl tabir edilir? Rüyada polis görmekle ilgili merak edilen tüm yorumlar..

Rüyalarımızın gizemi ve sırrı henüz tam olarak çözülebilmiş olmasada hepimizin bildiği bir gerçek var ki, uyku halinde farklı bir boyutta zihinsel olarak görmüş olduğunuz bu olaylar bizlere olabilecek olaylar hakkında bazı ipuçları içermektedir. Rüyalar bazen nadirende olsa aynı görmüş olduğumuz şekilde gerçekleşir. Bu çok az rastlanan bir durumdur ama mümkündür. Bazende görmüş olduğunuz bir rüya tam tersi bir durumu size işaret ediyor olabilir. En sık gördüğümüz rüyalardan biriside polisle ilgili görülen rüyalardır.

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis görmek, devlet, itibar, güvenlik, emniyette hissetme, birini koruyup kollamak, devlet dairesinde iş sahibi olmak demektir. Rüyasında polis gören kimse iş hayatında daha başarılı olur ve makam sahibi olur. Rüyasında polis gören kimse evli bir kadınsa kocası tarafından koruyup kollanması gereken bir durumun başına geleceği şeklinde yorumlanır. Polis gören kimse evli bir erkekse bazı sıkıntılı durumlar yaşayacağı ancak çevresindeki sevdiği ve güçlü bir kimse tarafından destek görerek sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Polisten Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada polisten kaçmak maddi olarak bir bedel ödemek demektir. Rüyasında polisten kaçan kimse örnek olarak trafik cezası gibi maddi bir külfetle cezalandırılır. Maddi olarak bir ceza ödemek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Rüyasında polisten kaçarken yakalanmak ceza ödemek demektir. Polisten kaçan ancak yakalanmayan kimse maddi olarak bedel ödemesi gereken bir durumdan bir şekilde kurulması anlamına gelir. Rüyada bir başkasının polisten kaçtığını görmek üzerinize vazife olmayan bir olaya karışmanız ve bu olayda sıkıntıya düşeceğiniz manasına gelmektedir.

Rüyada Polis Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis olmak rüyayı gören kişinin durumuna göre farklı yorumlar kazanabilir. Rüyasında polis olduğunu gören kimse genç ve bekar ise, devlet kadenelerinde bir işe girerek makam elde etmesine, kamu görevi yapmasına işaret eder. Rüya sahibi evli ve işi olan bir kimse ise, yakınlarından birinin bazı sorunlar yaşamasına ve bu sorunların üstesinden ancak sizin yardımınızla ulaşacağına delalet eder. Rüyasında polis olduğunu gören evli bir kadınsa bu rüya iyi değildir ve rüya sahibi açısından başkalarına zarar vereceği anlamına gelir.

Rüyada Polis Kıyafeti Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis kıyafeti giymek maddi manevi korumak ve korunmak anlamına gelir. Rüyanızda polis kıyafeti giymeniz çevrenizden sevdiğiniz kişilere karşı duyarlı olmanız, onların sorunlarını çözmek için maddi ve manevi destek vermeniz şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyada polis kıyafeti giyen zengin ve varlıklı bir kimse ise bazı sıkıntılar yaşaması ve huzursuzluğa, maddi olarak zarar görmeye delalet eder. Giydiğiniz polis kıyafeti temiz ve düzgün ise ve rüyada mutlu görünüyorsanız kamu görevi almanıza, görmüş olduğunuz polis kıyafeti üzerinizde kötü duruyorsa  devlet dairelerinde bazı sorunlar yaşamanız anlamına gelir. 

Rüyada Sivil Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sivil polis görmek hayırlı bir rüya olarak görülmez. Rüyada sivil polis kandırılmak, dolandırılmak, sırların açığa çıkması, güvendiğiniz kişilerden zarar görmeniz manasına gelir. Rüyasında sivil polis gören kişinin başkalarının bilmesini istemeyeceği bazı şeylerin istemediği kişiler tarafından öğrenilmesi, onlara karşı mahçup olması ve huzursuz olmasına delalet eder. Ayrıca sivil polis gören kimse özellikle iş hayatında veya ticari bir konuda birine güveneceğine, ancak o kimse tarafından zarara uğratılmasına işaret eder. 

Rüyada Trafik Polisi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada trafik polisi görmek hayatın karmaşık olduğu günlere işaret eder. Rüyasında trafik polisi gören kimse işlerinin dağınık olduğu ve bunu bir şekilde toparlaması gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüyasında trafik polisi olduğunu gören kişi özellikle iş hayatında ve sosyal yaşamında olumsuz etki eden dağınık bir yaşam sürmektedir ve bu karmaşık durumu düzene sokacağı anlamına gelir. Rüyasında trafik polisi gören evli bir kadınsa sorunlarla mücadele etmesi gerektiği bir döneme gireceğine ve ilişkilerinin olumsuz etkileneceğine delalet eder. 

Rüyada Polis Aramak Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis aramak, polis bulmaya çalışmak veya polis beklemek genel olarak aynı değerlenirilir ve benzer manalara gelir. Rüyasında polis arayan kimse sosyal yaşamında ve iş hayatında bazı zor durumlarla karşı karşıya kalacağı, yardıma ihtiyacı olacağı ve başkalarının yardımı ile bunların üstesinden gelebileceği anlamına gelir. Rüyasında polis arayan kimsenin evli bir kadın olması, güç ve itibara delalet eder. Sözü dinlenen ve itibar edilen bir kadın olacağı manasına gelir. Genç ve bekar bir kadının polis araması korunmaya ve destek görmeye ihtiyacının olması demektir. 

Rüyada Polisle Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada polisle konuşmak resmi kurumlarda birtakım işlerinizin olacağı ve sıkıntılarınızı bu sayede gidermeniz anlamına gelir. Rüyasında polisle konuştuğunu gören kişi akraba çevresinden yada çalışma hayatından bazı kimselerle arasında çıkacak olan anlaşmazlıklar nedeniyle mahkemelik olması gibi durumlara işaret eder.  Rüyada polisle konuşuyor olmanız gerek resmi makamlar gerekse çevrenizdeki sözü geçen büyükleriniz tarafından bazı anlaşmazlıkların çözümü için bir araya gelmeniz şeklinde yorumlanır. Rüyasında polisle konuşan evli bir kadın ise tatsız olayların yaşanması anlamına gelir. 

Rüyada Polis Karakolu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis karakolu görmek sıkıntı ve huzursuzluğa işaret eder. Polis karakolu iftiraya uğramak veya bazı kabahatker nedeniyle suçlanmak demektir. Rüyasında polis karakolu gören kimse hakkında bazı şüphelerin olduğu şeklinde yorumlanır. Polis karakoluna gitmek ise bazı kabahatler işlediği için yaşanacak sorunları ifade eder. Polis karakoluna nezarette kalmak ise iftiraya uğrayacağınız anlamına gelir. Rüyasında polis karakolu gören evli bir kadın ise çekeceği sıkıntılara rağmen sorunlarının bitmesine ve sonunda huzurlu olmasına delalet eder. 

Rüyada Polis Arabası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis arabası görmek yolculuğa çıkmak ve yolculuk esnasında yaşanacak sorunlar anlamına gelir. Rüyasında polis arabası gören kimse yakın zamanda bir yolculuğa çıkacak demektir. Görmüş olduğunuz rüya ise bu yolculuk sırasında birtakım sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir. Polis arabasına binmek ise bu yolculuk esnasında çok dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder. Rüyasında polis arabası gören evli bir kadın ise, aile içinde büyük sıkıntılar yaşanması anlamına gelir. Polis arabasına binerek gittiğini görmüş ise, uzun bir süre evinden ayrı kalacağına delâlet eder. 

Rüyada Polise İfade Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada polise ifade verdiğini görmek devlet kademelerinden bazı sorunların çözümü için derdinizi anlatmanız ve başvuruda bulunmanız demektir. Rüyasında polise ifade verdiğini gören kimsenin bazı sorunları vardır ve bu sorunların çözümü için yetkili resmi kurumlara başvurarak dilekçe vermek ve derdini ve sorununu anlatmak manasına gelir. Rüyasında polise ifade verdiğini gören kimse evli ve iş sahibi birisi ise iş hayatında yapacağı hatalara delalet eder. Polise kızgın bir şekilde ifade vermek haklıyken haksız duruma düşmeye işaret eder. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here