Rüyada sel görmek, Rüyada sele kapılmak, Rüyada selden kurtulmak, Rüyada evi sel basması, Rüyada bulanık sel suyu görmek, Rüyada selden kaçmak, Rüyada sel sularının çekilmesi, Rüyada dağdan sel sularının gelmesi, Rüyada başkasının sele kapılması, Rüyada selde boğulmak ne anlama gelir?

Rüyada sel görmenin anlamı nedir? Rüyada sel baskını görmenin olumlu ve olumsuz yorumları, Rüyada sel baskını görmekle ilgili maddi,manevi ve psikolojik yorumlar, Rüyada sel baskını ile ilgili rüya alimlerinin olumlu ve olumsuz yorumları, Rüyada sele kapıldığını görmenin manasi nedir? Rüyada sel ile ilgili tüm yorumlar..

Selde boğulmak veya sele maruz kalmak ister gerçek yaşamda olsun ister uyku halindeyken rüyada olsun ürpertici ve korkutucu bir durumdur ve rüyada olsa mutlaka her insani kötü etkiler ve korkutur. Rüyada sel görmek rüya alimlerince hayırlı olarak yorumlanmaz. Aksine rüyada sel görmeyi musibet ve düşman olarak yorumlamışlardır. Sel baskını ile ilgili rüyalar sık görüldüğü için en çok merak edilen rüyalardandır ve en fazla arama yapılan konular arasında yer alır. Bu nedenle bu yazımızda sizlere rüyada sel görmekle ilgili yorumları hazırladık ve bilginize sunuyoruz. Rüyada sel görmekle ilgili olumlu veya olumsuz,maddi,manevi ve psikolojik tüm yorumları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Rüyada Sel Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sel görmek rüyayı gören kişinin korkmasına neden olan bir rüyadır. Rüyada sel görmek musibet,felaket ve emeklerin heba olması anlamına gelir. Eger rüyanızda sel baskını görmüşseniz o beldede kamu yararına yapılan yatırımların sekteye uğramasına ve heba olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişi ticaret yapan veya bir esnaf ise ticaretinde zarar etmeye ce iflasa isaret ederken, rüya sahibinin işsiz bir kimse olması halinde umutların tükenmesi ve ümitsizliğe işaret eder. O halde rüyada sel görmeyi hayırsız olan durumlara delalet eder diyebiliriz.

Rüyada Sele Kapılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sele kapılmak rüya sahibinin sosyal hayatında yanlış yola girmesine ve zarar görmesine, emeklerinin boşa çıkmasına, yanlış kişilerle ilişki kurulmasına işaret eder. Rüyada bulanık renkte suları olan sele kapıldığınızı gördüyseniz yapacağınız veya yapmayı planladığınız işlerde dikkatli olmanız gerekir. Çünkü rüyanız sizin yanlış yatırımlar yapacağınız anlamına gelir. Rüyanızda suları temiz ve berrak olan sel suyuna kapıldığınızı gördüyseniz, birine aşık olacağınız ancak aşık olduğunuz o kişinin sizi maddi ve manevi büyük zararlara uğratacağına, psikoljik olarak buhranlı bir döneme girmenize neden olacağının işaretidir.

Rüyada Selden Kurtulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sel görmek felaket ve musibetlere işaret eder ancak rüyada selden kurtulduğunu görmek rahatlatan ve iyiye işaret eden bir rüyadır. Rüyada selden kurtulduğunu gören kimse kendisine maddi anlamda zararı olacak, yıllarca emek verip yaptığı birikimleri kaybetmek riski ile karşılaşır. Ancak bütün bu birikimlerini kaybetmekten kurtulacaktır. Rüyada selden kurtulduğunu gören kişi eğer nişanlı bir erkek veya kadınsa ayrılık olarak yorumlanır. Çünkü bu evlilik onlara huzur getirmeyecektir ve zarardan dönülmüştür. Selden kurtulmak maddi kayıpların önüne geçilmesidir.

Rüyada Evi Sel Basması Ne Anlama Gelir?

Rüyada evi sel basması veya evin selde yıkılıp dağılması hayırlı bir rüya değildir. Evi sel basması o aile fertlerinin tamamının hem maddi hem manevi olarak etlilenerek,sıkıntıların artacağı, bunalımlı günlerin geleceği anlamına gelir. Evi sel bastığını gören kişi büyük sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalır. Rüyada evi sel basması özellikle maddi kayıplarla sonuçlanacak olayların başınıza geleceğini haber verir. Bekar bir erkek yada kızın evini sel bastığını görmesi hedeflerine ulaşamayacağının ve hedeflerine ulaşmak için verdiği emeklerin boşa gideceğine delalet eder.

Rüyada Bulanık Sel Suyu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bulanık sel suyu kararsızlık, öngörülemez, karmaşık bir dönem  ve bununla birlikte gelecek olan zarar, ziyan ve kayıplar anlamına gelir. Rüyada bulanık sel suyu gören kişi önemli olan bazı konularda karar vermesi gerekir. Ancak bu zor karar sürecinde rüya sahibi karamsarlık ve kararsızlık yaşar. Bulanık su gören kimse vereceği kararlar hakkında gelecekte ne olacağını kestiremeden kararlar almak zorunda kalacaktır. Evli bir bayanın rüyasında bulanık su görmesi, eşiyle arası açılır ve bir süre ayrı yaşamaya delalet etmektedir.

Rüyada Selden Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada selden kaçmak çekimserlik ifade eder. Rüyasında selden kaçtığını gören kişi zarar görmemek ve gelecek sıkıntılardan uzak durmak için tedbirli davranarak işleri ile ilgili daha temkinli davranır. Rüyasında selden kaçtığını gören kişi sosyal hayatında biraz daha kendini çevresinden soyutlamak ister. Arkadaşlarından uzaklaşır ve eskisi kadar sosyal bir yaşam sürmemeyi tercih eder. Selden kaçan kişi evli ise eşi ile yaşadığı sorunlardan dolayı eşi ile arasına soğukluk girer. Bekar kisme ise kendisine zararı dokunacak bir kimseden uzaklaşarak yollarını ayırır.

Rüyada Sel Sularının Çekilmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada sel sularının çekilmesi zararları telafi etmek, yaraları sarmak, geçmişin acılarından bir bakıma kurtulmak anlamına gelir. Rüyasında sel sularının yavaş yavaş çekildiğini gören kişi kısa süre önce veya o an için sorunlu günler yaşamaktadır. Görmüş olduğu rüya ise sorunların geride kalacağına, uğradığı zarar ve sıkıntıları kısa zamanda telafi edeceğine delalet etmektedir. Rüyasında sel sularının çekildiğini gören kişi  evli bir kadınsa yakınları ile olan husumet ve dargınlıkları giderir. Eşi ile arasındaki anlaşmazlıkları çözüme ulaştırır, daha sakin ve huzurlu yaşar.

Rüyada Dağdan Sel Sularının Gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada dağ veya dağlardan sel sularının üzerinize doğru gelmesi ani gelişecek olan sıkıntılı olaylara delalet eder. Bu dönemde gelecek olan bu olayları en az zararla atlatabilmeniz için sizinde ani kararlar vermeniz ve bu kararları hızlı bir şekilde tatbik etmesi,hayata geçirmesi gerekir. Çünkü bu kararları hızlı bir şekilde hayata geçirmediği takdirde fırsatların kaçırılması ve zararların telafi edilmesi çok daha zor olacaktır. Rüyasında dağdan sel geldiğini gören kişi ani olacak olan bela ve sorularla yüzleşir.

Rüyada Başkasının Sele Kapılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasının sele kapıldığını görmek çaresizlik ifade eder. Rüyasında başkanın sele kapıldığını ve kurtulmaya çalıştığını görmek o kişinin çevresinde bazı sıkıntılar olacağına ancak sizin bu olaylar karşısında çaresizlik içerisinde kalacağınız, çevrenizde sorun yaşayacak olan bu kişilere faydanız dokunmayacaktır. Çünkü sizin onlara yardım edecek kadar gücünüzün olmadığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kimse evli bir bayansa kardeşlerinden birinin ailevi ve maddi sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Bekar kişinin bu şekilde bir rüya görmesi ise arkadaş çevresinden bazılarının kendisini yanlış yönlendirdiği manasına gelir.

Rüyada Selde Boğulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada selde boğulmak dert,keder ve tasaların üst üste gelmesi demektir. Rüyasında sel sularına kapılarak boğulduğunu gören kişi hayatının olumsuz anlamda dönüm noktalarından birini yaşamak üzere olduğuna yorumlanır. Bela ve musibetler üst üste gelerek rüya sahibini çok zor durumlara düşürerek, manevi ve psikolojik olarak zarar görecektir. Rüyasında selde boğulan kişi evli bir bayansa uğradığı bazı haksızlıkları içine atacağının delilidir. Uğradığı bu haksızlıklara karşı koyacak gücü kendinde bulamayacağı için içine atarak psikolojik sorunlar yaşamasına neden olacağına delalet eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here