Rüyada silah görmek, Rüyada silahlı kavga görmek, Rüyada silah taşımak, Rüyada silah satın almak, Rüyada silah sesleri duymak, Rüyada silahı kırıp atmak, Rüyada başkasının elinde silah görmek, Rüyada silah sıktığını görmek, Rüyada yanlışlıkla silahın ateş alması, Rüyada silahın tutukluk yapması ne anlama gelir?

Rüyada silah görmek ne anlama gelir? Rüyada silah görmek olumlu bir rüya mı? Rüyada silah görmenin olumlu yorumları nelerdir? Rüyada silah görmenin olumsuz yorumları, Rüyada silah görmek neye işaret eder? Rüyada silah görmek güzel bir rüya mı? Rüyada silah görmekle ilgili rüya alimlerinin yorumları, Rüyada silah görmekle ilgili olumlu ve olumsuz yorumlar..

Riyada silah görmek birçoğumuzun sık gördüğü ve anlamı en çok merak edilen rüyalar arasındadır. Tabi rüyada silahı herkes aynı şekilde görmez. Her rüyanın kendine göre bir kurgusu vardır ve bu kurguya, rüya sahibinin durumuna göre her rüya farklı anlama gelebilir. Rüyada silah görmenin genel olarak güç ve itibar, şeref ve nam gibi anlamlara geldiği konusunda rüya alimleri hemfikir olmuşlardır. Ancak tabi rüyada görülen her silah güç ve itibar manasına gelmez.Rüyada silah görmekle ilgili farklı durumları sizler için derleyerek sizler için yorumlarını yayınlıyoruz..

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

Silah her zaman insanın elini güçlendiren, kendini daha güçlü hissetmesini sağlayan, düşmanına karşı üstünlük sağlamasına yarayan, kendini daha emin hissettirecek bir güç kaynağı olmuştur. Rüyada silah görmekte yine aynı şekilde güç, itibar, şan ve şöhretin simgesi olmuştur. Rüyasında silah veya tabanca gören kişi düşmanlarına karşı emin olur. Maddi ve manevi olarak güç kazanır. Çevresinde itibarı artar ve daha çok sözü dinlenen bir kimse olur. Eğer rüyasında silah gören kimse bir kadın ise rüyası bir iş bulmaya ve çalışmaya delalet eder. Rüyada silah görmek genel olarak olumlu bir rüyadır ve sahip olacağınız gücün habercisidir.

Rüyada Silahlı Kavga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada silahlı kavga görmek ani gelişmelerin ve sıradışı olayların yaşanacağı bir dönemi bizlere haber verir. Rüyasında silahlı kavga gören kişinin hayatında anı gelişler olur. Bu gelişmeler hem rüyayı gören kimseyi hemde çevresindekileri telaşa düşürecek türden gelişmelerdir. Rüya sahibinin ancak sakinliğini koruyarak ve sabrederek bu süreci en az kayıpla atlatması beklenir. Çünkü bu süreçte sakinliğini koruyamaz ise daha büyük sorunların başına geleceğine delalet eden bir rüyadır. Riyada silahlı kavga görmek hayatınızın karmaşık bir hal alacağı anlamına gelmektedir. Evli bir kadının böyle bir rüya görmesi dedikodu ve fitneye delalet eder.

Rüyada Silah Taşımak Ne Anlama Gelir?

Riyada silah taşımak kişinin daha çok psikolojik olarak kendini güvende hissetmesi anlamına gelir. Rüyada silah taşımak tedbiri işaret eder. Yani rüyasında silah taşıdığını gören kimse hayatında sorunların arttığı bir dönemde alacağı tedbirlerle sorunsuz bir şekilde atlatacağına ve bu süreçten daha güçlü çıkacağına delalet eder. Evli bir kadının rüyasında silah sakladığını görmesi bir başkasının sırrını öğreneceği ve bur sırrı koruyacağı anlamına gelir. Eğer evli bir bayansanız ve bu şekilde bir rüya gördüyseniz husumetli olduğunuz birinin sırrını öğrenirsiniz ve sırrın sayesinde kendinizi korumuş olursunuz.

Rüyada Silah Satın Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah satın almak, silahla ilgili en fazla görülen rüyalar arasında yer alır. Rüyada silah satın almak huzurdur. Yani kişinin huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyasında bir silah satan bir yerden silah aldığını gören kimse iş hayatında ve sosyal hayatında küçük huzursuzluklar yaşasada bu rüya sahibinin sadece psikolojik olarak kendini huzursuz etmesine, aslında huzursuz olmasını gerektirecek bir durumun olmadığına ve sakin olması gerektiğini anlamına gelir. Eğer rüya sahibi bekar bir kadın ise güçlü ve kendinden emin bir erkekle evlenmesine işaret eden bir rüyadır. 

Rüyada Silah Sesleri Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada uzak veya yakın bir yerden silah sesleri duymak huzursuzluk ve merak anlamına gelir. Eğer rüyanızda silah sesleri duyuyorsanız ve bu sesler size uzak bir yerden geliyorsa rüyanız size hayatınızda ilginizi çekecek ve sizin meraklanmanızı sağlayacak olayların olacağı anlamına gelir. Ancak duyduğunuz silah sesleri size uzaktan değilde yakından geldiğini hissediyorsanız rüyanız huzursuzluk yaşayacağınız günlere delalet eder. Ancak görmüş olduğunuz bu rüya yaşayacağınız huzursuzluğun yersiz olduğuna, telaş etmeniz gereken bir durumun olmadığına, çevrenizde yaşanacak olayların size zararının olmayacağına delalet eder. 

Rüyada Silah Kırmak veya Silahı Kırıp Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah kırmak ya da silahı kırıp atmak, kırdığınız silahı bir yere fırlatmak iyi bir rüyadır ve hayatınızda sizi yoran, size gereksiz yere ağırlık yapan, sürekli sorun çıkararak sizinde huzurunuzu kaçıran şeylerden kurtulmaya işarettir. Rüyada silah kıran kimsenin yakın çevresinden sürekli kendisini maddi manevi yıpratan kimsenin olduğuna, rüya sahibinin bu kişiye karşı sabrının tükendiğinine ve o kişiyi hayatından çıkaracağına yorumlanır. Ancak hayatınızdan çıkaracağınız bu kişinin size geçmişte iyiliği dokunmuş bir kimse olduğuna işaret eder. Bu kişiyi hayatınızdan çıkarmanız dostça olmayacak ve tartışmalı bir ayrılık olacaktır. Evli kadın için rüyada silah kırmak eşiyle yaşanacak sorunları ifade eder.

Rüyada Başkasının Elinde Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir başkasının elinde silah görmek rüyadaki duruma göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Eğer rüyanızda başka birinin elinde silah gördüyseniz ve bu kişi sizin tanıdığınız bir kimse ise yakın çevrenizden birine size karşı kullanabileceği bir koz vereceğiniz anlamına gelir. Sizin bir açığınızı bir başkasının bilmesi sizde huzursuzluk yaratacaktır. Çevrenizden birine karşı kendinizi güvende hissetmeyeceğiniz anlamına gelir görmüş olduğunuz rüya.Ancak elinde silah olan kişi tanımadığınız bir kimse ise güçlü ve söz sahibi birinin size bir konuda yardımı olacağına işaret eder. Ancak rüyanızda elinde silah olan kimse bunu size doğrultuyorsa rüyanız hayırlı bir rüya değildir ve dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarıdır rüyanız.

Rüyada Silah Sıktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah sıkmak huzursuzluğu ifade eder. Rüyada silah sıkan kimse hem kendisi huzursuzluk yaşar hemde çevresindekilere karşı huzursuzluk yaratır. Eğer rüyanızda silah sıktığınızı ya da tabanca ile ateş ettiğinizi gördüyseniz, sosyal yaşamınızda kötü günler yaşayacaksınız ve kendi huzursuzluğunuzu çevrenizdeki kişilere yansıtacaksınız demektir. Ayrıca görmüş  olduğunuz bu rüya hayatınızda ciddi değişimler yaşamanıza işaret eder. Bu değişikliklerin olumlu ya da olumsuz olması sizin ne kadar sağlıklı kararlar alacağınıza bağlıdır. Yanlış kararlar almak hayatınızı uzun yıllar içinden çıkılmaz bir hale getirecektir. Rüyada bir kadının silah sıktığını görmesi bir başkasına yapacağı  bir fenalığa delalet eder. 

Rüyada Yanlışlıkla Silahın Ateş Alması Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah görmek ve gördüğünüz silahın yanlışlıkla ateş alması hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyada silahın yanlışlıkla aniden ateş aldığını gören kimsenin hayatında ani değişimler olur ve riskli bir döneme girer. Bu rüya hayatınızın riski bir döneme gireceğine delalet eder. Maddi olarak kayıplar yaşayabilirsiniz ancak yaşayacağınız huzursuzluk maddi kayıplardan daha öncelikli olacaktır. Eğer evli bir kimse rüyasında silahın ateş aldığını görürse evlilik hayatı ve aile ortamında anlaşmazlıklar olur. Yaşayacağınız bu anlaşmazlık ve huzursuzluk boşanmanıza ve ailenizi  dağılmasına neden olacak kadar ciddi olacağı için bu dönemde dikkatli olmanız gerekecektir.

Rüyada Silahın Tutukluk Yapması Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah sıkmak istemeniz ve silahın tutukluk yapması ve silahın ateş almaması rüya sahibinin asabi ve sinirli olacağını gösterir. Yaşayacağınız bazı olaylar nedeniyle ofkeleneceğinizi ifade eder. Rüyasında silah sıkmaya çalışan ancak silahı tutukluk yalan kişi başkaları ile sorun yaşar. Başkalarına zarar vermeye çalışır ancak bu kötülüğü yapmasına çevresindeki bazı kişiler engel olarak onu daha büyük bir sıkıntıya girmekten kurtarır. Rüyasında silahı tutukluk yapan kişi çalışan bir kimse ise iş yerinde sorunlar yaşar. Bu sorunlar nedeniyle iş hayatı olumsuz etkilenir. Ancak bu durum fazla uzun sürmez. Rüya sahibi itibar sahibi bir kimse ise itibari zedelenir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here