Rüyada yengeç görmek, Rüyada yengeç yakalamak, Rüyada yengeç öldürmek, Rüyada yengeç yavrusu görmek, Rüyada yengeç yemek, Rüyada yengeç ısırması, Rüyada yengeç beslemek, Rüyada evde yengeç görmek, Rüyada ırmakta yengeç görmek, Rüyada yengeç sürüsü görmek, Rüyada kırmızı yengeç görmek ne anlama gelir?

Rüyada yengeç görmek neye işaret eder? Rüyada yengeç görmenin olumlu ve olumsuz yorumları, Rüyada yengeç görmenin psikolojik yorumu, Evli kadının rüyasında yengeç görmesi neye işarettir. Zengin birinin rüyasında yengeç görmesi olumlu bir rüya mı? Fakir kimse için rüyada yengeç görmek ne anlama gelir? Yengeç görmekle ilgili rüya alimlerinin yorumları.

Rüyada Yengeç Görmek Ne Anlama Gelir?

Yengeçler hayatımızda görüntüsü ile biraz ürküten ve dokunmayı istemeyeceğimiz hayranlardır. Özellikle bacaklarındaki kıskaçları ile hafızamızda kalırlar. Rüyada yengeç görmek ise rüya sahiplerinin ne anlama geldiği merak edilen hayvanlar arasındadır. Rüyada yengeç görmek genel olarak bir konuda ikilemde kalmak, kararsız kalmak, zamana karşı yarışmak, maddi manevi zor zamanlar geçirmek gibi anlamlara gelir. Ancak burada önemli olan rüyadaki kurgudur. Rüyanız en doğru şekilde ancak o zaman yorumlanabilir. Bazı rüya alimleri yengeci sır saklamak veya maddi olarak kıymetli birşey saklamak olarak yorumlamıştır.

Rüyada Yengeç Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yengeç yakalamak iş hayatınızla ilgili bazı mesajlar veren bir rüyadır. Rüyasında yengeç yakalayan kimse çalışan birisi ise çalışma ortamında kendisini bekleyen bazı riskli durumlar olduğuna, kendisi hakkında art niyetli kişiler olduğuna ancak o yengeci yakalamanız art niyetli kişilere fırsat vermeyeceğiniz anlamına gelir. Rüyasında yengeç yakalayan kimse evli bir kadınsa iyi bir rüya değildir çünkü rüyanız eşinizle aranızın bozulmasını arzu eden ve bunun için uğraşan birisinin olduğuna delalet eder. Bazı rüya alimleri rüyada yengeç yakalamayı evli birinin eşinin kendisini aldatması olarak yorumlamıştır.

Rüyada Yengeç Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yengeç öldürmek iyi ve hayırlara işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyasında yengeç öldürdüğünü gören kimse kendi hakkında art niyet taşıyan kimselere karşı fırsat vermez. Bir konuda çok sıkıştığınızı, bir çıkış yolu aradığınızı ve aradığınız çareyi bulacağınız anlamına gelir. Yengeç öldürmeye çalışmanız ama başaramamanız zor günler geçirip çok mücadele edeceğiniz ve maddi manevi zorluk yaşayıp huzurunuzu kaybedeceğiniz anlamına gelir. Yengeç öldürüp ölüsünü gömmek ise bazı sorunları görmezden geleceğiniz anlamına delir.

Rüyada Yengeç Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yengeç yavrusu günlük küçük sıkıntı ve sorunlara işaret eder. Rüyasında yengeç yavrusu gören kimse hayatında aşırı stres yapan küçük sorunları dahi gözünde büyüten ve olaylar karşısında sakinliğini koruyamayan biridir ve bu durum yaşam kalitenizi düşürüyor demektir. Rüyada yengeç yavrusundan korkmak sorunların üzerine gidememek ve küçük sorunlarla baş edecek gücü  kendinizde bulamamanız anlamına gelir. Yengeç yavrusunu sevmek ise hayatta hiçbirşeyi ciddiye almadan yaşadığınız anlamına gelir ancak bu iyi bir durum değildir.

Rüyada Yengeç Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yengeç yemek genel ile kötülüklere karşı güçlü olmak, sorunların üstesinden gelecek kendinde bulmak, kötü durumlardan bile iyi sonuçlar çıkarmaya çalışmak anlamına gelir. Rüyasında yengeç yediğini gören kimse yaşadığı zor günler ve sıkıntılı bir süreç geçecek ve bu dönemde yaşadıkları kendisine büyük pişmanlık duymasına neden olacaktır. Ancak rüyanız şer gibi görünen şeylerin ardından hayırlı sonuçlar çıkabileceğine delalet eder ve sonuçları sizi mutlu edecek gelişmeler olmasına delalet eder. Yengeci kendiniz öldürül yemeniz kimsenden yardım almadan her sorunu kendiniz çözmeye çalışmanız anlamına gelir.

Rüyada Yengeç Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yengeç ısırması açıktan ve aleni düşmana delalet eder. Rüyasında yengeç ısırdığını gören kimseye tanımadığı, kendi çevresinden olmayan biriyle arasında geçecek olan soruna ve o kişinin düşmanlık etmesine işaret eder. Rüyanızda dere kenarında yengeç sizi ısırmış ise gelip geçici bir düşmanlığa işaret eder ve bu sıkıntılı olayların çabuk geçeceği anlamına gelir. Irmak kenarında değilde durgun bir şu kenarında veya suyun içinde ısırılmanız uzun sürecek olan düşmanlık anlamına gelir. Evli kadını rüyada yengeç ısırması sevilmeyen misafir anlamına gelir.

Rüyaya Yengeç Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yengeç beslemek düşünmeden hareket etmek, kazanç getirmeyecek yanlış işlere girmek, zamanı ve parasını sorumsuzca harcamak demektir. Rüyasında yengeç beslediğini gören kimse çevresindeki bazı kişilerin abartılı sözlerine kanması ve neticesinde elindeki maddi birikimini heba edecek işlere girmesi, sonuç olarak büyük pişmanlık duyacağı ve birikimini yitireceği işlere girerek maddi olarak sıkıntıya düşmesine delalet eder. Bu yüzden bu süreçte rüya sahibi başkalarının sözlerine itibar etmeden önce enine boyuna düşünmeli ve fevri hareket etmemelidir. Rüyasında yengeci ekmekle beslemeye çalışan kimsenin kazancı bereketsiz olabilir. Evinde yengeç beslemek haram kazanca ve bu kazancın haram yıllarda harcanması manasına gelir.

Rüyada Evde Yengeç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evde yengeç görmek aile içerisinde çıkacak olan huzursuzluk, tartışma ve sorunlara işaret eder. Evde yengeç beslediğini gören kimse çocukları ile bazı sorunlar yaşar. Sizin çocuklarınızı doğru yönlendirmeye çalışmanız ancak çocuklarınızın bu durumu kabullenmemesi anlamına gelir. Rüyasında evdeki yengeci alıp dışarıya atmak aile içindeki bağların zayıflaması ve ayrılıklara delalet eder. Evinizde beşiğin içinde yengeç görmek ise ileride çocuklarınızın sizin sorunlarınızla ilgilenmeyeceğine dalalet eder. Evde yengeç aramak ise sizin bazı konulardan şüphe etmeniz ancak yanlış kişilerden şüphelenmeniz anlamına gelir.

Rüyada Irmakta Yengeç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ırmak kenarında yengeç görmek hem iş hayatınızda hemde sosyal yaşamınızda hareketli günlerin yaşanması demektir. Rüyasında ırmak kenarında yengeç gören kimse yoğun bir döneme girecektir. Bu yoğun dönemde kendinizi son derece neşeli ve mutlu hissedebilirsiniz. Hem iş hayatınızda hemde normal yaşamınızda oldukça keyifli günler geçirmenize işaret eden bir rüyadır. Ancak psikolojik olarak bazı korkularınız olabailir. Hareketli kazançlı ve keyifli günlerin yaşanacak olan aksiliklerle bozulacağından korkarsınız. Ancak rüyanız uzun süren huzurlu bir döneme işaret etmektedir.

Rüyada Yengeç Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yengeç sürüsü karmaşık dönemden geçmek, birden çok kişiyle mücadele etmek zorunda kalmak, bekar ve genç bir kişinin rüyasında yengeç sürüsü görmesi hayatının düzene girmesi için uzun bir süreçten geçmesi gerektiğine delalet eder. Rüyasında yengeç sürüsü gören kadın ise sevmediği bir akraba ortamında bulunması demektir. Yengeç sürüsü kovaladığını görmek sorunlar her ne kadar çok olsada kısa süre içinde hepsinin dağılması ve huzura kavuşmak demektir. Rüyada yengeç sürüsünden kaçmak ise yakın zamanda maddi bir konuda tartışma yaşamanız anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Yengeç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kırmızı yengeç içi başka dışı başka, dost mu düşman mı olduğu belli olmayan, içten pazarlıklı ve art niyetli dost görünen düşman anlamına gelir. Rüyasında kırmızı yengeç besleyen, seven yada elinde tuttuğunu gören kimse dikkatli olmalıdır çünkü, yakınlarından birisinden düşmanlık ve zarar görmesi anlamına gelir. Kırmızı renkli yengeç yemek ise kendi güzel ama huyu güzel olmayan bir kadınla tanışmak ve duygusal bir ilgi hissetmek anlamına gelir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here