Rüyada yılan görmek, Rüyada yılan ısırması , Rüyada yılandan kaçmak, Rüyada yılan balığı görmek, Rüyada yılanın kaçtığını görmek, Rüyada yılan aramak, Rüyada yılan avlamak, Rüyada yılan beslemek, Rüyada yılan başı ezmek,Rüyada yılan boğmak, Rüyada yılan başı görmek, Rüyada yılan başı kesmek, Rüyada yılan çiftleşmesi görmek, Rüyada yılan deliği görmek ne anlama gelir?

Rüyada yılan görmek genel olarak olumsuz durumlara ve hayra yorulmayacak hallere delalet eder. Rüyada yılan görmenin ne anlama geldiği en çok merak edilen konulardan biridir. Rüyada görülen yılan daha çok rüya sahibinin sosyal yaşamı ile ilgili durumlara işaret eder ve o kimsenin yaşamında olabilecek sıkıntılı durumları haber verir. Rüyasında yılan görmüş olan kimse çevresine karşı oldukça dikkatli olmalıdır çünkü yılan düşmandır ve sinsi düşmana, gizliden zarar vermeye çalışan düşmanlara delalet eder.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek en sık gördüğümüz ve bizi en çok endişelendiren aynı zamanda meraklandıran rüyalardandır. Bu endişe yersiz bir endişe değildir. Çünkü rüyada yılan görmek düşmana işaret eder. Rüyasında yılan gören kimsenin hayatında bu yakın çevresinden de olabilir, kendisine içten içe düşmanlık besleyen ve onun zarar görmesi için sinsi yaklaşımlarda bulunan kimselerin olduğuna delalet eder. Rüyasında yılan gören kimse daha temkinli ve dikkatli olmalıdır. Kendisinin görmediği ve hissetmediği farkına varmadığı düşmanlarının olduğunun habercisidir rüyada yılan görmek.

Rüyada Yılan Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan ısırması düşmanlığa ve düşmanları tarafından zarar görmeye delalet eder. Bu zarar kendisine aile içerisinden veya çok güvendiği kendisine daha önce iyilikte bulunmuş kimseler tarafından da gelebilir. Rüyada yılan tarafından ısırıldığını gören kimse sıkıntı ve sorunlar yaşar. Bu sıkıntının sebebi kendisine kin duyan sinsi düşmandır. Rüyasında yılan tarafından ısırıldığını gören kimse zarara uğrar ancak bu geçici bir zarar olarak tabir edilir. Tuya sahibi kısa sürede bu zararı atlatacaktır.

Rüyada Yılandan Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılandan kaçmak ve kurtulmak güzel ve hayırlı bir rüyadır. Çünkü rüyasında  yılandan kaçtığını ve ondan kurtulduğunu gören kimsenin hayatında olumlu yönde gelişmelerin olacağını ve sıkıntılardan sorunlardan kurtularak, refaha ulaşacağı yeni bir dönemin başlayacağına delalet eder. Maddi ve manevi anlamda huzurlu olmanın habercisidir. Rüyada yılandan kaçmak kurtuluş demektir. Rüya sahibi düşmanların zararından veya onların düşmanlıklarından kurtularak rahat bir döneme girer.

Rüyada Yılan Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan balığı görmek hem iyi hemde sıkıntı veren bir rüyadır. Çünkü yılan balığı başarı ve haset manasına gelir. Rüyada yılan balığı görmek rüya sahibi için iş hayatında ve ticaretinde başarılı olmaya ancak bu başarısını kıskanarak kendisine haset edecek, onun başarılı olmasını istemeyen  dost gibi görünen ancak içten içe kendisine düşmanlık besleyen, kötülüğünü isteyen dost gibi görünen düşmana dalalet eder. Ancak bu o kimsenin başarısını engelleyemez. Yılan balığı gören kimse maddi manevi zenginlik elde eder.

Rüyada Yılanın Kaçtığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Riyada yılan görmenin manasını ve düşmana delalet ettiğini daha önce belirtmiştik. Eğer rüyanızda yılanın sizden kaçtığını gördüyseniz bu rüyayı iki farklı şekilde yorumlamak mümkündür. Birinci yoruma göre, eğer gördüğünüz yılandan korkmuşsanız ve yılan siyah ya da koyu renklerde ise bu rüya sizin için iyiye delalet edebilir çünkü bu, düşmanınızın veya sevmediğiniz birinin sizden uzaklaşmasına ve beladan uzaklaşmanıza işarettir. Fakat gördüğünüz yılandan korkmuyorsanız ve yılan daha açık renklerde ise o halde bu rüya sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin bu eşiniz, sevdiğiniz, kardeşiniz veya yakın çevrenizden herhangi biride olabilir, sizden ulaşacağına, aranıza soğukluk göreceğine delalet eder.

Rüyada Yılan Aramak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan aramak, yılan bulmaya çalışmak rüya sahibi için girişilen veya girişilecek bir işte başarıyı ifade eder. Yeni iş imkanları kovalayan bir kimse rüyasında yılan aradığını görmüş ise bu rüya o kimsenin o işte başarı elde edeceğine delalet eder. Kamu kurumunda çalışan bir kimse rüyasında yılan arıyorsa o halde bu rüya o kimsenin daha iyi makam ve mevkilere geleceğine, öğrenci olan birisi böyle bir görmüş ise o halde bu rüya o kişinin ileride hem eğitim hemde iş hayatında başarılı olacağına, vereceği mücadele neticesinde başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Avlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan avlamak zaferdir. Düşmanı galebe çalmaktır. Rüyada yılan ağladığını gören kimse düşmanları ile olan mücadelede galip gelir. Kendisine zarar vermeye çalışan kişilerin kötülükleri ona zarar vermez. Rüyasında siyah yılan avlamak büyük ve güçlü bir düşmana karşı başarı elde etmek olarak yorumlanır. Rüyada küçük bir yılanı ağladığını gören kimse hayatındaki küçük sorunları çözüme ulaştırır. Küçük ve açık renkli yılan küçük ve önemsiz sorunlara, büyük ve siyah renkte yılan ise büyük sorunlara delalet eder. Küçük fakat siyah renkteki yılanı avladığını gören kimse ise önemsiz gördüğü fakat sonuçları önemli olan sorunlarla uğraşır.

Rüyada Yılan Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan beslemek rüya sahibinin cesur ve kararlı birisi olduğunu gösterir. Yılan beslemek sorunların üzerine gitmek, cesur kararlar almak ve sorunları çözmeye delalet eder. Rüyasında yılan besleyen kimse maddi ve manevi anlamda kendisinin huzurunu kaçıran sorunları soğukkanlı bir şekilde halleder. Sorun çıkaran nedenleri ortamdan kaldırır. İş hayatında kendisinin yükselmesine engel olan kişilere karşı bir bakıma zafer elde ederek iş hayatında yükselir.

Rüyada Yılan Başı Ezmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir yılanın başını ezmek rüya sahibi açısından hayırla sonuçlanacak gelişmelerin olacağı bir dönemin habercisidir. Rüyada yılan başı ezmek öğrenci için gireceği önemli bir sınavdan başarı ile çıkmaya, iş hayatında sorunlar yaşayan bir kimse için bu sorunların üstesinden gelmeye işaret eder ancak yılan başı ezmek büyük başarıların geleceğine delalet eder. Büyük sorunların halledilmesi büyük başarıların önünü açar. Bu başarıların sonucunda huzurlu ve rahat bir yaşam sürülecektir.

Rüyada Yılan Boğmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan boğmakta tıpkı yılan öldürmek gibi rüya sahibinin başarıya giden yoldaki engelleri kaldırmasına delalet eder ancak rüyada yılan boğmak bu kişinin sorunları halletmesinin zaman alacağı, sorunların bir anda yok olmayacağına işaret eder. Zaman içerisinde başarı için ortadan kaldırılması gereken sorunları hallederek hedefine ulaşır. Bu durumda rüyayı gören kimsenin acele kararlar almaması ve sabırlı olması gerekir.

Rüyada Yılan Başı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan başının ne anlama geldiği, görmüş olduğunuz yılanın durumuna göre değişir. Yılan başı açıktan size düşmanlık eden bir kimsenin varlığına işarettir. Bu düşman o kimsenin yakın çevresinden bir kimsedir. Yılanın başını gören kimse doğrudan düşmani ile yüzyüze gelerek mücadele etmek zorunda kalır. Hayatını daha huzurlu devam ettirilebilmesi için o düşmani ile yüzyüze gelmeli ve ya ona karşı başarılı olmalı ya da bu düşmanlığı ortadan kaldırmalıdır.

Rüyada Yılan Başı Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan başı kesmek başarı ve zaferdir. Yılanın başını kesen kimse hayatında büyük bir başarı elde eder. Kısa süre içerisinde çok net kararlar alır ve gerek iş hayatında gerekse sosyal yaşamında başarılı olur. Kendisine düşmanlık eden kimselerle arasında olan konuda istediğini elde ederek zafer elde eder. Elde edilen bu zafer uzun bir zaman içerisinde değil kısa süre içerisinde gerçekleşir.

Rüyada Yılan Çiftleşmesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılanların çiftleştiğini görmek husumetin bitmesi, düşmanlığın sona ermesi gibi anlamlara gelir. Ayrıca yılan çiftleşmesi huzur, maddi kazanç, refahın artması ve sağlık anlamınada gelir. Rüyasında yılanların çiftleştiğini gören rüya sahibi arasında sorun ve husumet olan kişilerle barışır, düşmanlıkların ortadan  kalkar ve daha huzurlu bir yaşamı olur. Fakir kimse için yılan çiftleşmesi zenginlik ve kazanç manasına gelir. Hasta birisi eğer rüyayı gören kişi sağlığına yeniden kavuşur.

Rüyada Yılan Deliği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan deliği görmek farklı manalara gelmektedir. Rüyasında yılan deliği gören kimse düşmanlarına ve husumetli olduğu kimselere korku verir,düşmanları ondan korkar ve düşmanları ona zarar vermeye çalışmaktan çekinir. Yılan yuvasında içeride yılan yoksa o düşman kendisine zarar veremez. Ancak içeride yılan varsa o düşmana karşı dikkat etmelidir çünkü o düşman rüya sahibinin zayıf bir anını kollar ve zarar vermeye çalışabilir. Ayrıca yılan deliği mutluluğun habercisidir. Rüyada yılan deliği görmek sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulup huzurlu bir yaşama delalet eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here