Sakarya Dul Bayanlar

 

Merhaba, Sakarya’dan Evlenmek İçin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, ismim Hasret.26 yaşımdayım ve Sakarya’da yaşıyorum. Seviyeli ciddi ve ileride evlilik düşünebileceğim bir ilişki istiyorum. Boyum 175 ve 58 kiloyum. Günlük ilişkilerle kendimi yıpratmak, boş hayaller peşinden koşarak hayatımın en güzel yıllarını küçük hevesler uğruna harcamak istemiyorum. Zaten hayattan haz almak adına sevgilinizle ya da erkek arkadaşınızla yapabileceğiniz her ne varsa eşinizlede yapabilirsiniz. Yeter ki hayata aynı pencereden bakabildiğiniz ruh eşinizi bulun. O kişiyi bulduğunuzda zaten sizin hesaplar planlar yapmanıza gerek kalmaz. Gerisini kaderiniz halleder. Kendiliğinden koşarak gelir mutluluk size. Artık ondan istesenizde kaçamazsınız. Yeter ki elinizi sımsıkı tutup ruhunuzu saracak doğru kişiyi bulun.

Sırf hayatımda biri olsun diye ilk hoşlandığım kişinin kollarına bırakırsam kendimi biliyorum ki ben o erkek için sadece bir eğlence olurum. Sonrası hayal kırıklığı, gözyaşı ve kandırılmışlık hissi olur. Düzgün, dürüst, kadınına sadık ve maddi manevi ihtiyaçlarını arzularını karşılayacak birini bulunca hayat zaten bütün mutlulukları serecektir ayaklarımın altına. O yüzden tek amacım aşk yaşamak olmadığı gibi bundan başka amacı olmayan beylerinde yazmamasını  tercih ederim. Mutlaka eğlence arayan bir çok bayan  vardır sizlere göre. Genç bir kızın, idealleri olan yanlız bir kızın umutlarını ve hayallerini zevkleriniz uğruna yıkmayın. Çünkü ben çabuk inanırım insanların samimiyetine. Kendim gibi sanıyorum yüzüme gülenleri. Konduramıyorum çünkü yalan söylemeyi, içten içe farklı hesaplar yapıp  insanları kandırmayı. Duygusal ve romantik biriyim.

Birkaç kez erkek arkadaşım ve konuştuklarım oldu. Benim yaşlarımda olan arkadaşlardı. Ancak anladım ki ben daha olgun beylerle daha iyi anlaşıyorum. Kadın ruhundan olgun erkekler daha iyi anlıyor. Bir kadını,duygusal bir kadını ne.mutlu eder, ne huzursuz eder onlar tecrübeleri ile daha iyi biliyorlar. Bu yüzden hem yaş olarak hem eğitim ve tecrübe olarak benden daha olgun, daha ileri görüşlü, olgun ve dürüst biriyle tanışıp seviyeli bir ilişki kurmak istiyorum. 

Sakarya dul bayanlarla sohbet, Hendek  sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Geyve türbanlı ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Arifiye ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlarla sohbet,Sapanca olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Kaynarca seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Adapazarı evlenmek için sevgili arayan yanlız bayanlar, Serdivan suriyeli dul bayanların telefon numaraları.!

Sakarya Dul Bayanların Whatsapp Numaraları

Merhaba, ismim Soner Zengi. Sakarya’nın Geyve ilçesinde yanlız yaşıyorum. 34 yaşımdayım ve burada kamu görevi yapıyorum. Aslen Sinoplu’yum. Burada yanlız yaşadığım için özellikle son bir yıldır pandemi nedeni ile sosyal hayat falan da kalmadığı için artık evde yanlızlıktan bunalıma girmiştim. Sürekli internette zaman geçiyordum. Bir gün bir sitede başka bir arkadaşlık sitesinin reklamını gördüm. Daha ilk birkaç saatte birazda hoş  sohbet olmamında etkisi ile erkek ve kız olmak üzere birçok kişiyle muhabbet kurdum ve arkadaşlık ortamım oldu. Biraz farklı bir formatı vardı. Herkes birbirini tanıyor ve seviyeli muhabbet vardı. Aralarında sevgili olanlar hatta birgün evli olanları bile görmüştüm. Birkaç gün üst üste hergün girdim ve artık odaya iyice alıştım.

Birgün giremediğim zaman ertesi gün girdiğimde herkes nerdeydin falan gibi ilgi gösterince açıkçası çok hoşuma gitmişti öyle bir ilgi görmek. Bir süre sonra bir akşam yine siteye girdiğimde daha önce hiç görmediğim biri vardı. Bu arada sitede biri İstanbul ve diğeri Çorumlu olmak üzere iki kişiyle çok samimi arkadaş olmuştum. Her ikiside erkekti tabi.Sonra ismi Yağmur olan ve siteye yeni gelmiş olan bu kızlara bir süre sonra çok samimi olduk. Sadece sitede değil telefonda da görüşüyorduk. Istanbul’da yaşayan Barış birgün bana Yağmur’dan hoşlandığını söyledi.

Dördümüz çok iyi arkadaş olmuştuk. Yağmur’la konuştuğunda oda gelip bana Barış benden hoşlanıyor sen ne düşünüyorsun diye sordu. Bunu bana sorması önce biraz garip geldi. Sonra herhalde samimiyetten dolayı sordu diye düşündüm. Aradan biraz zaman geçince bu sefer diğer arkadaşımız Kerem Yağmur’dan hoşlandığını söyledi. Kız ikisinin arasında kalmıştı. Hepimiz çok iyi arkadaştık ve iki kişi aynı kıza aşık olmuştu. Bu arada her seferinde Yağmur gelip bana fikrimi soruyordu. Bende meseleyi çok üstüme almak istemiyordum. Çünkü her ikiside çok samimi arkadaşımdı. Bir gece Yağmur bana benden hoşlandığını söyledi ve herşey içinden çıkılmaz bir hal aldı. Bir tarafta aynı kıza aşık olan iki arkadaşım varken o kız benden hoşlandığını söylüyordu. O gün sabaha kadar konuştuk. Ertesi gün o siteye bir daha gitmemeye karar verdim çünkü arkadaşlarımın yüzüne bakamazdım. Siteye gitmedim ama bu seferde telefonlarım susmuyordu. Telefonlara bakmıyordum bu seferde mesajlar geliyordu. 

Birkaç gün başka bir siteye gittim. Yağmur benim arada sırada o siteye gittiğimi biliyordu. Oraya geldi ve herkesin göreceği şekilde beni sevdiğini yazdı. Bu durumdan sonra ne kayıtsız kalabilirdim ne de kaçabilirdim. Yağmur çok güzel ve çok tatlı bir kızdı. Ayrıca genç ve dul biriydi. Bir süre sonrada onunla sevgili olduk ama bu sanal bir aşktı. Çünkü birbirimizi hiç görmemiş ve dokunmamıştık. Ankara’ya onu görmeye gittim. Her zaman görüntülü konuşuyorduk ama onun elini tutup dokunmak ve ona sarılmak bambaşka bir duyguydu. Yağmur çok farklı biriydi ve bana daha önce yaşadığım aşklarda yaşamadığım duyguları ve hisleri yaşattı. Ondan aşk ve sevgi anlamında itiraf edeyim ki çok şey öğrendim. Bir aşk nasıl yaşanır bana bu konuda bilmediğim çok şey öğretti. Yağmur eski eşi ile barışınca sevgimle başbaşa kaldım. Onu çok seviyorum ve çok özlüyorum.  

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*