Samsun Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Samsun’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Selam, Adım July. Türk değilim. 27 yaşımda, 178 boy ve 56 kiloyum.Akrep burcuyum. Türkiye’ye Rusya’dan geldim. Birkaç yıl önce sanal ortamda tanıştığım bir Türk ile zaman içerisinde ilişkimiz ilerledi ve evlendik. Evliliğimiz istediğimiz gibi ilerlemedi. Daha sonra boşandık. Denizi ve doğayı çok seviyorum. Uyumlu bir yapım var.Basit şeyleri sorun etmem. Samsun’da özel bir dış ticaret firmasında çalışıyorum. Maddi sıkıntım yok.

Mutlu etmesi zor bir kadın değilim. Bazen küçük basit bir hediye,  bir demet papatya ya da samimi bir tebessüm bile beni mutlu edebilir. Çok büyük beklentilerim yok hayattan ya da birlikte olduğum kişiden. Biraz samimiyet, biraz ilgi ve sadakat beni dünyanın en şımarık kadını yapmaya yetebilir mesela.

Eski eşimden ayrılıktan sonra Rusya’ya dönmek istemedim. Türkiye’yi ve Samsun’u çok seviyorum. Ancak burada hiç çevrem olmadığı için çok sıkılıyorum. Benim için sanalda ya da sosyal çevremde tanışmış olmanın farkı yok.Yeter ki güvenebileceğim biri olsun. Bana sahip çıksın. Kültürel farklılıkları sindirebilecek, kültürlü, maddi ya da manevi sorunları olmayan biriyle tanışmak istiyorum. Samsun’lu olması önemli değil. Türkiye’nin her yerinden olabilir. Tanışmak için kendinizi tanıtarak iletişim adresi bırakın.!

Samsun bayan arkadaş, 19 Mayıs sevgili arayan bayanlar, Asarcık yabancı bayanlarla tanışma ve sohbet, Bafra zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Çarşamba evlenmek isteyen bayanların whatsapp numaraları, Havza Suriye’li bayanlarla tanışma, Ladik türbanlı bayanların telefon numaraları, Terme ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışmak sohbet ederek eğlenceli vakit geçirmek için islamisayfalar.com olarak sizler için hazırlamış olduğumuz bloğumuza Samsun’un diğer ilçelerinden ve diğer yakın şehirlerden katılarak aradığınız partnerle tanışma fırsatı bulabilirsiniz.!

Samsun Olgun ve Kapalı Bayanlarla Tanışma ve Sohbet 

Ülkemizin ve Karadeniz’in en güzel şehirlerinden olan Samsun’da yaşıyorsanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Ancak güzel bir mekânda yaşamak her zaman mutlu etmeye yetmez insanı. Mekanları güzelleştiren birazda kişinin sevdikleri ile beraber olmasıdır. Aşıksan, varsa hayallerini üstüne kurduğun bir ruh eşin, tutmak için sabırsızlandığın bir el, bakınca titreyen bir çift göz varsa uğruna yanacağın işte o zaman her yer güzel, her mevsim bahar, yıldızlar daha parlak gökyüzü daha derin ve mavi, yeryüzü daha geniş gelir insana.!

Yoksa eğer kanınızı kaynatan, aklınızı başınızdan alıp rüyalar alemine götüren, hayalini kurduğunuz, gözüne bakınca dünyanızı değiştiren bir ahu gözlü güzel, işte o zaman yeryüzü tüm genişliğine rağmen size dar gelir, sığmazsınız hiçbir yere, sadece nefes alıp veriyorsunuzdur hayatta. Anlamı yoktur ne sabah uyanmanızın ne eğlenmenizin.Adeta aldığınız nefes dahi anlamsızdır.Her mevsim zemheri ayazıdır yanlız kalmış bir kalbe.!

Samsun Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları 

Değerli islamisayfalar.com ailesi, hepimizce malum olduğu gibi ülkemiz ve dünyamız son 1 yılda oldukça zorlu süreçlerden ve sıkıntı zamanlardan geçmektedir. Bu sorunların en başında hiç şüphesiz Covid19 virüsü ve hayatımıza yansıyan olumsuzlukları olmuştur. Her ne kadar iletişim çağında yaşıyor olmanın avantajları elimizin altında olsa, herşey ve herkes bize telefon veya tabletler mesafesinde olsa da sosyal yaşantımızın reel yaşantısı kadar tatmin etmemektedir bizleri. İki aşığın bir cafede oturup gözgöze gelmesi, birbirlerinin nefesinin sıcaklığını hissettiğinde insan ruhunun mutluluğa adeta doymasını, hangi teknoloji sağlayabilir ki.!

Bütün bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı dijital ortama ve sanal dünyaya girmek ve burada bir arayış içerisine girmek artık hayatımızın kısıtlandığı bu günlerde artık bir istek olmaktan ziyade neredeyse zorunluluk haline gelmiştir. Sizlerin bu ve benzeri gereksinimlerini karşılamak ve mutlu olabilmeniz için güvenli bir ortamda sohbet edebilmenizi kendine amaç edinmiş olan islamisayfalar.com ailesine yorum bölümünde kendinizi tanıtarak katılabilirsiniz. 

Unutmayın ki; Mutlu olmak gencinden yaşlısına, erkeğinden kadınına kadar herkesin hakkıdır. Ancak ne varki sosyal çevresinde dahi aradığı özellikte birini bulmakta çoğu zaman zorlandığımız halde sosyal yaşamın kısıtlandığı günlerde bu daha da zorlaşmaktadır. Bu zorluğun farkında olduğumuz içindir ki, sizlerin bu zorlukların üstesinden gelebilmek ve aradığınız partneri bulabilmeniz için bu bloğumuzu oluşturmuş bulunmaktayız.!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*