Samsun Dul Bayanlar

 

Merhaba,Samsun’dan  Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Seval.47 yaşımdayım ve yanlız bir kadınım. 19 mayıs üniversitesinde çalışıyorum. Buradan bölüm ismini vermek istemiyorum ama eğitimciyim. Bu yüzden de kitapların içerisinde boğulduğum küçük sessiz ve huzurlu bir dünyam  var. Bu yaşıma kadar hiç evlenmedim. Sürekli bir koşturmaca  telaş hayatın karşımıza çıkardığı sorunları hallederken sanırım bazı şeyleri kaçırmışım. Zararın neresinden dönersek kardır diyecem ama bu yaşımdan sonra bir evlilik yapsam, o evliliğe r katabilirim e verebilirim erkeğime çok emin değilim. Aşk ve sevgiyi yaşama  anlamında coşkulu ve arzulu biriyim ancak evlenip çocuk sahibi olamam buda bir gerçek.  Yanlız yaşamaya alıştığım için bazen evde ikinci birinin olması fikri bana garip geliyor.

Eğitimci olmamında etkisi ile kitapları seviyorum. Ancak bazen kitapların hüküm sürdüğü bu dünyadan çıkıp çok renkli ve heyecan dolu bir dünyaya kendimi bırakmak, zaman ne getirirse önüme onu sorgulamadan ve düşünmeden yaşamak, karşıma kimi çıkarırsa ona sarılmak istiyorum. Bunlar biraz hayal ürünü arzular belki ama bazen boğulduğumu hissediyor ve nafes alamıyorum. Yanlızlık gerçekten kötü ve karanlıklara sürüklüyor insanı iç dünyasında. Herkesten ve herşeyden kaçmak kimsenin bilmediği tanımadığı bir yerde çılgınca şeyler yapmak geçiyor içimden.

Aslında nasıl bir erkek aradığımı hakkımda da biraz  tereddütlerim var ama emin olduğum birşey varsa o da bu kişinin eğitimli, kültürlü ve seviyeli biri olmasıdır. Kötü  alışkanlıkları olan serseri tipli biri ile aşk yaşamak aptalca olur heralde. Üstelik birde sanal ortamdan tanışarak hayatta yapamam böyle birşeyi. Çok fazla birşey istemiyorum aslında. Vasat biri dahi olabilir yeter ki bana güven versin. Her kadının korkuları vardır ama yanlız yaşayan bir kadının çok daha fazla korkuları vardır. Bu yüzden emin olmak, güvenmek benim için herşeyden önemli. Zaten güvenin olmadığı bir yerde insani olan hiç bir ilişki olamaz. Samsun veya yakın illerde olabilir, hatta şehir dışından biri olması daha çok işime gelir, seviyeli ve düzgün biriyle tanışmak istiyorum. Mesaj bırakın lütfen.

Samsun dul bayanlarla sohbet,Alaçam ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlarla tanışma, Kavak sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Ladik zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Havza olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Terme suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Canik evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Çarşamba seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla tanışma, Bafra sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları.!

Merhaba,Adım Selvi. Samsun’dan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, herkese selam. Adım Selvi Nur. Yaşım 28 ve Samsun merkezde kardeşlerim ve ailemle yaşıyorum. Daha önce burada tanıştığım biri oldu. Birkaç ay telefonda görüştükten sonra Samsun’a yanıma geldi ve görüştük. Çok iyi ve güven veren biriydi ancak çalıştığı şirket onu yurt dışına gönderince gözden uzak olan gönülden de zamanla düşüyor galiba. İlk başlarda biraz zor oldu yokluğuna alışmak ama zaman insanı neye alıştırmıyor ki, herşeye alışıyoruz. Hakkını yemek istemiyorum, gerçekten her kadının güvenebileceği temiz bir insandı  ama kaderde ayrı düşmek varsa bizim çabamız birşey ifade etmiyor.

Artık geçmişe sünger çekip, hayata yeniden başlamak gerekiyor. Ama açık söylemem gerekirse istediğim kişi tamda onun gibi güven versin istiyorum. Sanal ortamda tanıştıktan sonra zaten önümüzdeki en büyük engel olarak güven sorunu duruyor. Çünkü daha önce yüzümü bile görmediğin birinin her sözüne inanmak zorunda kalıyorsun. Bu yüzden iyi biriyle karşılaşmak önemli. Kötü biri ile karşılaşır üstelik kandırılırsanız hayat sizi nereye savurur hiç belli olmaz. O yüzden herşeyden önce güven vermeli erkek bana. Esprili ve hoş sohbet keyifli birini istiyorum. Somurtkan ağır abilerle ben anlaşamam.

Beni güldürmesini bilmeli, onun yanında zaman şu akıp gitsin, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak kadar birlikte keyifli vakit geçireceğim yaşı bana uygun olan 30 yaş civarı beyler yazabilir. Ayrıca gezmeyi seven biri olsun. Eve kapanmayı sevmiyorum ben. Cok mu bencilim herşeyi kendi istediğim gibi şekillendirmek mi istiyorum bilmiyorum ama her insanın kendine göre aşkta aradığı bazı şeyler oluyor. Benimkilerde bunlar işte. Bana güven versin, birlikte gezip eğlenelim hepsi bu istediğimin. Bakalım bu sefer kim çıkacak karşıma. Heyecanla bekliyorum mesajınızı. Şimdilik hoşçakalın. 

Güven Kokmayan Erkek Yazmasın.

Selam herkese, ismim Emel.45 yaşımdayım, boyum 170 ve 62 kiloyum. Dul bir kadınım. Daha önce iki kez evlilik yaptım ve her iki evliliğimde fazla uzun sürmedi. İlk evliliğimi çok erken yaşta yaşadım. Birazda mecburiyetten kaynaklanan bir evlilikti. Ailemle birazda gençliğin verdiği psikoloji ile fazla anlaşamıyordum. Bir akrabamız ile evlendim. Açıkçası o zaman ailemden uzak kalırsam her sorun biter zannederek yaptım bu evliliği ama tabi yanılmıştım. Asıl sorunlar yeni başlıyordu. Ama akrabamız olduğu için boşanmakta öyle kolay olmuyordu. Her ayrıldığımızda araya büyüklerimiz giriyor ve barışıyorduk. Yeniden bir araya geliyor ve aynı sorunları sil baştan yeniden yaşıyorduk. Üstüne birde çocuk olunca herşey daha da zor oldu. Neyse ki sonunda bir şekilde ayrıldık.

Ayrılınca ailem bana destek olmadı ve ikinci bir evlilik yapmak zorunda kaldım. Oda sonraları anladım ki birçok konuda bana yalan söylemiş. Yalanların üzerine birde her geçen gün artan evine ve bana karşı olan ilgisizlik olunca fazla uzun sürmedi ve o evlilikte bitti. Bir an önce bitmesi en doğrusuydu. Çünkü üzerinden ne kadar uzun zaman geçerse ayrılık o kadar zor oluyor. Sonra bir otelde iş buldum. Bir süre kendimi toparlayınca daha güzel bir iş buldum. Sanırım bu zamana kadar yüzüme hiç gülmeyen kader yüzüme gülmeye başlamıştı. Çalıştığım iş yerinde iyi bir yere geldim ve kendime güzel bir ev yaptım. Gündüz çalışıyor gece üniversite okuyordum. Zorlamıyordum ama başarmak zorundaydım. Başka çarem yoktu. Uzun bir mücadeleden sonra kamuya atandım. Şu anda çok rahat ve huzurlu bir hayatım var. Ama tek eksiğim çok yanlızım ve hiç kimsem yok. Öyle yanlızım ki bunu anlatmak imkansız. Artık maddi olarak herşeyim var ama manevi anlamda hiç yaşamadığım aşkı yaşamak istiyorum. Güvenilir biriyle tanışmak ve tutkulu bir aşk yaşamak istiyorum. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*