Samsun Erkek Arayan Bayanlar

Samsun erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Samsun erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
1
2390

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam, Samsun’dan Olgun, Güvenilir Erkek Arıyorum. 

Merhaba, ismim Suzan ve 42 yaşımdayım. Tahmin edeceğiniz gibi dul bir bayanım. Hemde iki kez dul kalmış bir kadınım. İki evlilikte bulamadıysam eğer huzuru ve boşanmışsam daha fazlada zorlamaya gerek yok sanırım. Artık yeni bir evlilik düşünmüyorum. Zaten ilk evliliği çok erken yaşta yaptım. Daha kadın olmanın ne olduğunun farkına varmadan çocuğu kucağımda buldum. İyikide olmuş. Pişman olmadığım tek şey budur evliliğim konusunda. İlk evliliğim uzun sürdü. Zorlama ile dökme şu ole dönen  değirmen gibiydi evliliğim. Sabrın tükendiği yerde bende tükendim ve buraya kadarmış diyerek ayrıldım. Dünyada hiç bir şeye değişmeyeceğim bir oğlum var. Aslında çok neşeli ve eğlenceli biriyim ama iki evlilikten sonra haliyle çok neşem kalmadı tabi. İkinci evliliğim zaten onun çok ısrar etmesi ile oldu. Onunda derdi evlenip aile olmak falan değilmiş. Kendine göre saçma hesapları varmış. Bunu anlayınca onuda bitirdim.

Bir süre oğlumla beraber yaşadım ama onu da üniversiteye gönderince büsbütün yanlız kaldım. Zaten mutlu bir hayatım yoktu ama yinede hiç bu kadar yanlız hissetmemiştim kendimi. Anlaşamadığım bir kocam da olsa vardı en azından. Şimdi evde ölüm sessizliği var. Bu sakinlik bu sessizlik bazen sinirlerimi dahi bozuyor. Yeniden bir evlilik yapmayacağıma göre sadece güzel vakit  geçireceğim eli yüzü düzgün güvenilir biri olsun hayatımda yeter bana. Bu saatten sonra  yaşına tipine parasına falan bakacak değilim. Ama güvenilir olması önemli tabi. Yağmurdan kaçmışken doluya tutulmak istemem. Bazen mutluluk gelecek diye beklediğimiz yerden bela musibet gelebiliyor. O yüzden önce güven vermeli bana. Gerisi zaten kendiliğinden gelir. Yaş olarak benden genç biride olabilir ama çok çocuksu birinide istemem tabi. Birazda birbirimize yakışmamız gerek. Bir yere gidince yanımdaki erkek için çocuğunmu  diye sormalarını istemem. O yüzden biraz daha olgun biri olsun. Samsun ve çevresinden güvenilir olgun erkek arıyorum. Mesaj bırakın dönüş yaparım. 

Samsun erkek arayan bayanlar, Bafra erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Alaçam erkek arayan dul bayanlarla sohbet, Canik erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Havza ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Ladik evlenmek için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Terme seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Çarşamba türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, İlkadım olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları.!

Samsun Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Mesut. Sizlere Samsun Bafra ilçesinden  yazıyorum. Sizlerle bir anımı daha doğrusu asla unutmayacağım özel birini anlatmak istiyorum.

Ben şu an 38 yaşımdayım. Yaklaşık 12 yıl önce tabi o zamanlar internetin şimdiki kadar yaygın olmadığı zamanlardı ama en azından daha samimi dostlukların kurulduğu yıllardı. Tabi benim o zaman sanal ortamda ilk günülerimdi. Ben köyde doğup büyümüş biri olduğum içinde hiç sevgilim ya da kız arkadaşım olmamıştı. Yani anlayacağınız bir kızla karşılıklı sohbet etmek sanal ortamda  mesaj yolu ile bile olsa benim için büyük lükstü. Önce birkaç kişi ile kısa konuşmalarımız falan oldu. Derken birkaç gün sonra Trabzon’da yaşayan esmer ve daha yeni üniversite çağına gelmiş bir kızla tanıştım. Daha öncekiler gibi değildi. İsmi Aslıhan olan o kız benim hayatımda birçok ilkleri bana yaşatan kadın olmuştur. Bu yüzden de onu unutmam mümkün değil.

Aslıhan ile ilk tanıştığımda diğerleri gibi biraz sohbet eder,sonra o ya da ben siteden çıkınca bir daha hatırlanmayız bile diyerek konuşuyordum. Sırf muhabbet olsun diye. O ilk konuşmamızda çok eğlenceli vakit geçirdik ve birbirimize çok ısınmıştık. Hergün aynı siteye giriyor ve onunla uzun uzun konuşuyorduk. Bazen sabahladığımız bile oluyordu. Bir süre sonra telefon numaramızı aldık ve artık birbirimize güveniyorduk. Birgün onunla görüntülü konuştuk ve bu birbirimizi aslında ilk görüşümüzdü. Çok güzel bir kızdı. İkimiz içinde herşey çok güzel gidiyordu. Birkaç ay bu şekilde geçtikten sonra Trabzon’a onu görmeye  gittim. Benim için çok sıradışı ve heyecan verici birşeydi bu çünkü ilk defa bir kızla buluşacaktım. İlk defa bir kız beni bekliyordu. Otogara vardığımda onu görünce biraz çekinsemde birbirimize sarıldık. Heyecandan ölebilirdim. Birçok kişi için sıradan birşey olsada ben ilk defa bir kadına o gün sarıldım. 

Trabzon’a da ilk defa geliyordum.Aslı beni biraz gezdirdi şehirde. Sonra sakin bir yer bulup biraz oturduk. Başını kucağıma koyup uyumak istediğinde  ben başka biri olmuştum sanki. O gün hayatımın en inanılmaz benim için mucize gibi bir gündü. Yanlız o gün onunla ilk ve son görüşmemiz oldu. Tekrar görüşmememiz daha çok benimle ilgili oldu. Bir daha onu aramadım ama hiçte unutmadım. Çünkü hayatımın iniş  çıkışlarının olduğu zamanlar yaşıyordum ve benim için zor günlerdi. O kadar sorunun arasına birde aşk sığdıramazdım. İçim parçalanıyordu onu düşünürken ama bunu yapmak zorundaydım. 

Aradan yaklaşık 10 yıl geçtikten sonra onunla mesajlaştığım mail adresini açmaya cesaret edebildim. Diğer yıllardan ulaşamayınca ordan yazacağını tahmin ediyordum. Bizimkisi vedasız bir ayrılık olduğu için beni çok merak ettiğini yazıyordu.10 yıl sonra onu yeniden bulmaya kadar verdim. Ve uzun uğraşlar sonunda sosyal medya adresini buldum.10 yıl sonra hiç birşey olmamış gibi yazamazdım tabi. Birkaç hafta düşündüm ve sonra yazdım ona. Haliyle tanımadı beni. Resmimi  atınca tanıyabildi ancak. Yaşadığım sorunları falan anlattım, anlayışla karşıladı. Yeniden eski günlere döndük zamanla. Bu arada bunca yıl  sonra birşey öğrendim. Aslı aslen Samsunlu’ydu ve benim olduğum yere çok yakındı. Birkaç ay yine konuştuktan sonra bu sefer o Samsun’a geldi. Onunla ikinci buluşmamız ilkinden daha heyecanlıydı. O gün onunla aklımıza gelen ger çılgınlığı yaşadık. O benim hayatımın her zaman bir parçası olarak kalacak.Hala arasıra birbimizi görmeye gidiyoruz. 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/samsun-erkek-arayan-bayanlar/,Samsunkocaarayanbayanlar,

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here