Samsun Evlenmek İsteyen Bayanlar

Samsun evlilik isteyen dul erkekler ve dul bayanların whatsapp numaraları ve sohbet, Bafra 2021 yılına ait en güncel arkadaşlık ve evlilik ilanları ile olgun bayanların sosyal medya hesapları, 19 Mayıs evlenmek için güvenilir ve dürüst erkek arayan zengin ve dul bayanlar, Canik evlenmek için olgun memur arayan genç kızlar, Havza 40 yaş üstü Suriyeli bayanların evlilik ilanları, Ladik ve diğer ilçelerden evlenmek isteyen erkekler ve kadınlarla tanışma ve sohbet sitesi..

Erkek ya da kadın farketmez hepimiz mutlaka bir şekilde sevilmeye, değer görmeye ve sonucunda bunu evlilikle sonlandırmaya muhtacız. Kader bir şekilde karşımıza evlenmek isteyeceğiniz birini çıkaracaktır. Kaderin adaleti budur. Ancak ne varki evlilikleri yürütmek artık çok daha zor bir hale geldi. Sanırım bu konuda hem erkekler hemde bayanlar biraz empati yapmalı ve biraz daha bazı şeylerden fedakarlık yapmalı. Fedakarlığın ve karşılıklı anlayışın olmadığı evlilikler malesef çok uzun ömürlü olmuyor. Sizlerin mutlu olmanız adına Samsunlu’lar için bu evlilik bloğumuzu açmış bulunuyoruz.

💘Adım Çilem.26 Yaş. Esmer Genç Bir Kızım.Olgun Bir Erkekle Evlilik İstiyorum.💘

Samsun’dan Çilem ben. Çalışmıyorum, ev kızıyım. Eğitim olarak lise bitirdim ve şu an dışardan okuyorum. Dışardan okumak mesleki anlamda bir işe yaramaz sanırım ama yinede elimden geleni yapıyorum. Samsun’da bir köyde yaşıyorum ama köy ismini buradan yazmasam beni anlayışla karşılarsınız diye tahmin ediyorum. Bazen saplantılı tipler çıkabiliyor karşıma ve başım ağrısın istemiyorum. Bu yüzden sadece Samsunlu olduğumu bilmeniz yeterli şimdilik. Köyde doğup büyüdüğüm için, geleneklerine bağlı ve muhafazakar bir ailem var.

Benim ruhumda olan birşey mi bilmiyorum ama köy yaşamı bana hiç uymuyor. Bu yüzdende hiç mutlu değilim. Benim ruhum,hayalelerim, ideallerim ve arzularım bu köye sığmıyor. Yoksa komşulardan yada diğer köylerden falan haber gönderen çok oluyor evlenmek için. Ama ben tutku ve heyacan dolu bir aşk yaşamadan evlenmek kesinlikle istemiyorum. Bunu yaşamadan evlenmeminde benim için bir anlamı yok zaten. Köyde sıkıldığım için ve yapacakta çok fazla birşey olmadığı için sanalda fazla vakit geçiriyorum. Sanal ortamlarda sohbet ettiğim kişiler oldu. Bunlar benim için hem sanal hemde normal sosyal arkadaş boyutunda.

Duyusal bir ilişki yaşadığım kimse olmadı ve evlendiğim kişi dışında hiç kimse olmayacakta. Hayatıma sadece bir kez bir erkek girsin ve bana tüm hayallerimi,tüm arzularımı heveslerimi o yaşatsın isterim. Bu yüzden bunca zaman sevgilim dahi olmadı. Esmer ve fiziği çok düzgün genç bir kızım. Güzel olduğumu söylesem ukalalık etmiş olmam heralde. Fiziğimle çok dikkat çekiyorum bunun farkındayım. Çok kıskanç birini bu yüzden istemiyorum. Niyeti ciddi olan ve kadınına sahip çıkabilecek gücü olan birini tanımak istiyorum.

💘Samsun’dan 30 Yaş Altında Evlenmek İsteyen Ciddi Bayan Varsa Yazsın,Tanışalım.💘

Selam! İsmim Ramazan. Bu ayda doyduğum için bana ismi vermişler. İnsan ismi gibi yaşarmış dedikleri şey sanırım biraz doğru. Muhafazakar, geleneklerine bağlı ve ailesine düşkün biriyim. Aile bağları benim için onemlidir. Çünkü kendi ailesi ile anlaşamayan benimle yada benim ailemle hiç anlaşamaz. Kardeşlerimle falan aramız çok sıkı sıkıya bağlıdır. Maddi manevi ayrımız yoktur. Bunun güzel yanları çok olduğu gibi bazen istenmeyen durumlarda ortaya çıkabiliyor tabi. Bazen kendimi yeterince özgür hissedemiyorum. Herşeye rağmen güzel ve huzurlu bir aile ortamım var.

4 kardeşiz. Bir abim ve ablam evliler. Gayette mutlu görünüyorlar. Evin içinde kim ne yaşıyor bilemeyiz tabi ama kavgacı agresif bir aile değil benimkisi. Küçük tartışmalar anlaşmazlıklar her ailede doğal olarak olur ve mutlaka benim evliliğimdede olacaktır. Ama ben kendi adıma çok anlayışlı biriyimdir. Kendi evim ve arabam var. Çalışan bir bayan istemiyorum. Evine,kendisine ve bana özen gösterip ilgilenecek,sevgisini ve güleryüzünü her zaman eksik etmeyecek güzel ve genç birini hayal ediyorum. Umarım bunlar bende bir hayal olarak kalmaz.

Çünkü seveceğim ve sahip çıkacağım bir kadının olmasını ve kendime ait bir evimin olmasını herşeyden çok istiyorum. Ailemde en az benim kadar çok istiyor evlenmemi ve mutku olduğumu görmeyi. Maddi olarak hazırlığım var. Evlendikten sonra borç ödemekle uğraşmamak için ne gerekiyorsa herşeyi şimdiden ayarladım. Tek eksiğim gözlerinden gözlerimi almak istemeyeceğim ve aşık olacağım bir kadın. O sen olmak istersen mesajını bekliyorum. Samsun olması şart değil. Heryerden yazabilirsiniz.

💘37 Yaşımdayım. Dürüst ve Ciddi Birisi Varsa Evlenmek İsteyen Tanışmak İsterim.💘

Merhaba ismim Funda. 37 yaşımdayım ve hiç evlenmedim,bekarım. Evlilik konusu açılınca hep neden bu yaşıma kadar evlenmediğim soruluyor. Cevap bence gayet basit, kısmet değilmiş. Samsun’da ailemle beraber, küçük bahçeli bir evde sade bir yaşamım var. Bu zamana kadar haliyle sevgili olmak isteyenler, evlenmek isteyenler oldu. Evlilik konusunda biraz kısmetim kapalı galiba. Hiç öyle içimden gelerek evlilik teklifine evet diyeceğim birisi karşıma çıkmadı. Aşık olmadan yaşım kaç olursa olsun evlenmek istemiyorum. Aşk önemli benim için.

Aşık olmadığım biriyle evlenemem. Zor beğenen, zor aşık olan biriyim. Kendini beğenmiş, ukala birisi değilim ama aşk konusu beni biraz zorluyor. Esmer, bakımlı, titiz ve temizliğe, hijyene dikkat eden biriyim. Sigara kullanıyorum. Erkeğin sigara kullanmasında benim için sakınca yok ama sapsarı dişleri olan birini karşımda görmek istemem. Bu yüzden bakımlı ve kendine dikkat eden bir erkeğin olmasını isterim. Evlenmiş boşanmış dul biriside olabilir ama çocuklu olursa,olmaz,bunu kabul edemem. Çocuk bakmaya uygun değil psikolojim.

Benim yaşlarımda maddi durumu orta seviyede olan, dürüst ve namuslu aile ilişkilerine önem veren bir erkek varsa aranızda tanışmak isterim. Tanışmakla kaybedeceğimiz birşey olmaz. Kendi çevremde kafamdaki eşi bulabilsem zaten bu yaşıma kadar beklemez evlenirdim. Bu yüzden birde sanal ortamda denemek istedim. Samsun merkedeyim ben. Çok uzak şehirler olmamak şartıyla yakınlarda olan olgun beyler yazabilir. Benim ilk sanal deneyimim burası. Umarım yanlış kişiler çıkmaz karşıma. Dürüst olan beyleri sayfama bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/samsun-evlenmek-isteyen-bayanlar/,

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*