Sancaktepe Bayan Arkadaş

Selam. Sancaktepe’den Ciddi Erkekle Tanışarak Evlenmek İstiyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Figen. 45 yaşımdayım ve evlenebilmek için dürüst düzgün bir arkadaş arıyorum. İstanbul Sancaktepe’de kamuda öğretmenlik yapıyorum. Bir kadına göre biraz fazla kiloluyum. Bunun farkındayım. Her ne kadar uğraşıp çabalasam bile fazla kilolarımı vermeyi başaramıyorum. Güzel çekici bir kadın olmadığımı çok iyi biliyorum. Bu yüzden bana iltifat ederken gerçekçi olmanızı isterim. Gerçekçi olmayan iltifatlar beni mutlu etmekten daha çok üzer. Sancaktepe’ye birkaç yıl önce geldim sanırım hayatımın bundan sonraki kısmınıda burada devam ettireceğim.

Şimdilik başka bir yere tayin istemek gibi bir durumum yok. Aslen Rizeli’yim Karadeniz kadınıyım. Yani anlayacağınız bazen damarıma basıldığı zaman çok sert bir kadın olsamda genel olarak güler yüzlü ve neşeliyimdir. Bulunduğum ortama ve arkadaş çevreme her zaman pozitif enerji veririm ve olduğum her ortamda mutluluk kaynağı olmuşumdur. Güzel bakımlı çekici bir kadınla evlenmeyi her erkek ister, bunu tahmin edebiliyorum ama maalesef fazla kilolarımdan dolayı çekici olduğumu düşünmüyorum ama çok iyi bir ev kadınıyım diyebilirim. Mutfakta harikalar yaratabilirim, yemeklerimi herkes çok beğenir.

Şimdiye kadar arkadaşlık kurarak duygusal ilişkiye girdiğim erkekler rlbette ki oldu hatta bunların birçoğu yaş olarak benden daha genç erkeklerdi. Anladım ki genç erkeklerle çok fazla anlaşamıyorum. Rvlilik daha ciddi bir konu olduğu için yaşıma uygun birini bulmak zorundayım. Çevremdeki erkeklerin zaten hepsi evlenmiş kişiler ya da evlenip ayrılmış dul erkekler. Dul olan erkeklerde zaten evlilikten kaçtığı için çevremden evlilik düşünebileceğim hiç kimse yok. Bu yüzden aranızdayım ve bu ilanı yazıyorum. Ben sancaktepe’deyim ve bu çevreden biriyle tanışmak istiyorum. Tanıştıktan sonra veya görüşmelerimiz olacaktır tabi ki ama bir süre sana ortamda sohbet ederek bana yazacak olan kişileri daha iyi tanımak isterim. Niyeti ciddi olan Sancaktepe’deki beyler yazabilirler.

Sancaktepe Olgun Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Sancaktepe dini evilik yapmak isteyen erkek ve bayanların telefon numaraları ve arkadaşlık ilanları. Sancaktepe olgun ve yalnız bayanların telefon numaraları. Sancaktepe arkadaş arayan zengin bayanların WhatsApp numaraları. Sancaktepe arkadaş arayan 40 yaş üstü bayan numaraları. Sancaktepe sohbet arkadaşı arayan bayanların telefon numaraları. Sancaktepe ücretsiz arkadaşlık siteleri ve sohbet. Sancaktepe ücretsiz evlilik ilanları ve bayan telefon numaraları.

İsmim Alya. Sancaktepe’den Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

27 yaşındayım, İstanbul Sancaktepe’de yaşıyorum. Annem Bosna Hersek asıllı babam ise Türk. Sancaktepe’den olgun bir erkekle tanışarak güzel keyifli bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Şimdiye kadar aşk hayatımda çok şanslı olamadığım için sohbet ve arkadaşlık sitelerinde vakit geçirmek ve hayalini kurduğum gibi bir erkekle tanışmaya çalıştım ama şimdiye kadar bundada çok başarılı oldum sayılmaz. Her zaman arkadaş çevremdeki ya da ailemdeki mutluluğu kıskanan aynı mutluluğu yaşamak isteyen bir kadın oldum. Özellikle annem ve babam arasındaki o sıcak ilişki samimiyet ve hiç sorunsuz yürüyen evlilikleri beni hep kıskandırdı.

İleride evlilik yapabilirsem aynı şekilde mutlu olmayı huzurlu bir evlilik yaşamak isterim. Kalabalık arkadaş ortamlarını sevmediğim için zaten hayatımın büyük bir kısmında eksiklik ve yalnızlık hissediyorum ama bu yalnızlığımı köpeğimle gidermeye çalışıyorum. Bana arkadaşlık ve dostluk eden bir köpeğim var onun beni anladığını düşünüyorum. Çünkü ne zaman çok üzgün olsam onunda üzgün ve durgun olduğunu fark ediyorum. Bazen hava güzel olduğu zaman akşamları köpeğimle yürüyüşe çıkıyoruz bunu yapmaktan çok hoşlanıyorum ve keyif alıyorum.

Aynı keyfi ve aynı mutluluğu buradan tanışacağım erkek arkadaşımlada yaşayabilirim. Erkek arkadaşımla vakit geçirmeyi çok severim. Sıradan şeyler yaparken dahi çok mutlu olan birisiyim. Zaten genelde çok agresif şeyler sevmem bu yüzden sakin yaşamaya çalışıyorum ve sıradan şeylerle dahi mutlu olabilirim ama böyle bir mutluluğu ancak aşık olduğum erkekte yaşayabilirim. Esmer buğday tenli 1.73 boyunda ve 54 kilo genç güzel bir kadınım. Genç erkekler şimdiye kadar bana hak ettiğim değeri vermediği için şansını daha uygun beyefendi karakterli biriyle denemek istiyorum. Bu yüzden sadece Sancaktepe’de yaşayan dürüst olgun kişilerin yazmasını bekliyorum.

İsmim Kerem. Sancaktepe’den Evlenmek İçin Bayan Arkadaş Arıyorum.

İsmim Kerem, İstanbul Sancaktepe’de yaşıyorum. 29 yaşındayım ve evlenmek amaçlı bir arkadaşlık kurarak mutlu olabilmek için buradayım. Burada ailemle birlikte yaşıyorum ailemden sadece annemle kız kardeşim var. Kız kardeşimde yakında evlenip gidecek ondan sonra annemle baş başa kalıyorum. Artık yaşım daha fazla ilerlemeden evlenmeyi düşünüyorum. Yalnız burada bilmenizi istediğim bir şey var. Annem yaşlı ve bakıma muhtaç olduğu için ben evlenip onu yalnız bırakamam. Evlendikten sonrada benimle beraber yaşaması gerekiyor. Eğer benimle tanışmak ve evlenmeyi düşünecek olan bayanlar varsa bunu bilerek yazmalarını isterim.

Çünkü sonradan sorun çıkmasını istemiyorum. Olmayacaksa en baştan olmasın, tanışıp birbirimize anlaşıp ve sonrasında aşık olduktan sonra bu tarz detayların problem olması ve ayrılığa sebep olması ileride bizi çok daha fazla üzecektir. Sancaktepe’de kendi işimi yapıyorum maddi olarak orta seviyedeyim. Şu an ailemle yaşadığımız ev kendimize ait iyi diyebileceğim birde arabamda var. Düğün masrafları falan içinse yeterli miktarda birikimim var. Evliliğe hem psikolojik olarak hemde maddi açıdan son derece hazırım. Evleneceğim kişiden maddi olarak hiçbir beklentim yok. Eşine sadık olabilecek karakterdeyseniz ve dürüst bir kadınsanız tanışmamız için hiçbir engel yok.

Muhafazakar birisi olduğum için başı kapalı türbanlı bayanlar daha çok aklımda ama hanımefendi bir karaktere sahip olduktan sonra başı kapalı olmuş açık olmuş çokta önemli olmaz benim için. Küçük yaştan beri hep çalıştım ve aileme bakmak zorunda kaldım. Hiçbir zaman kız arkadaş edinip gezip eğlenmek fırsatım olmadı. Arkadaşlarım gibi bunları yapabilmeyi bende çok istedim ama benim sorumluluklarım vardı. Küçük yaştan beri bu şekilde büyüdüm, bu yüzden evlenincede bir evin, o evin kadınının, eğer kısmet olursa çocuklarımızın sorumluluğunu alabilecek olgunluğa sahibim. Bana yazacak hanımefendilerin bu konuda hiçbir tereddütü olmasın. Sancaktepe ve çevresinden evlenmeyi düşünen bana uygun hanımefendilerin mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*