Şanlıurfa Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Urfa’da Öğrenciyim. Asker Sevgili Arıyorum.

Merhaba, ismim Özlem. Aslen İzmitli’yim. Urfa’da üniversite okuyorum. Ailem İzmit’te yaşıyor ben ise burada iki kız arkadaşımla birlikte yaşıyoruz. Bir erkek arkadaş bulmak için buradayım. Ama asker olan erkeklere karşı özel bir ilgim ve zaafım var. Üniformalı bir erkek gördüğüm zaman itiraf etmeliyim ki neredeyse kendimden geçiyorum. Üniformalı bir erkeğin benim için yakışıklı olması veya çirkini yok, hepsi çok çekici karizmatik ve muhteşem görünüyorlar. Bu yüzdende askerlik mesleği yapan olgun biriyle tanışmak için bu ilanı yazıyorum. Kendimi uzun uzun tarif etmek istemiyorum.

Bu yüzden kendime ait resmi ilana koydum görmüş olduğunuz gibi genç bakımlı gayet güzel hoş bir hanımefendiyim. Urfa’da 2 yılımı tamamlamak üzereyim. Eğer okul uzamazsa 2 yıl daha buradayım, bu iki yılı en güzel şekilde yaşamak istiyorum, çünkü biliyorum ki üniversite hayatımdaki özgürlüğü rahatlığı bir daha hayatının hiçbir aşamasında bulamayabilirim. O yüzden gençliğimin bu en güzel yıllarını heba etmek istemiyorum. Eğer aşktan ve sevgiden mahrum geçirirsem bu yıllarımı İşte o zaman gençliğimi heba etmiş gibi hissederim kendimi. Böyle bir hisse kapılmamak için buradayım ve bir kadın olarak kadınlık gururumu bir anlık bile olsa bir kenara bırakıp bu ilanı yazmaya karar verdim.

Arkadaşlık ilanı vermek genç ve güzel bir kadın için sıradan bir şey değil bunu yapabilmek için bazı özverilerde bulunmak zorunda kaldım. Sadece bir sevgilim olsun düşüncesiyle hareket edemezdim. Hayalimdeki kişiyi bulamadıktan sonra benim için biriyle arkadaş olmanın aşk yaşamanın hiçbir anlamı yok bu yüzden hayalimdeki kişiyi bulmak için çabalıyorum. Bir öğrenci olarak çevremde asker olan hiç kimse yok. Bir askerle tanışabileceğim bir ortamımda yok bu yüzden vermiş olduğum bu ilan benim için umudun bir parçası diyebilirim. Urfa merkez’de yaşayan ve asker olan birini tanımak istiyorum ama askerlerin birbirlerine karşı sert davrandığını biliyorum bana bunu yapmayacak sert davranmayacak birinin olması gerekiyor. İlanını okuyan askerlik yapan bir arkadaş varsa lütfen bana yazsın ve tanışalım.

Adım Sima. Yaşım 33. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Herkese selamlar, ismim Sima ve 33 yaşında Urfa’da yaşayan sarışın yalnız dul bir kadınım. Burada ablamla birlikte yaşıyorum. Ablamla aynı benim gibi daha önce evlendi ve ayrıldı. Şu anda birbirimize maddi manevi destek olarak birlikte yaşıyoruz. Hayatta ablamdan başka destek alabileceğim beni seven ve koruyan başka hiç kimsem yok. Ama tabi ki ablamın beni sevmesi ve değer vermesi ile bir erkeğin beni sevmesi aynı şey değil. Bir erkeğin sevgisine ve bana vereceği değere olan ihtiyacım bugünlerde her zamankinden çok daha fazla bunu bedenimde ve ruhumda fazlasıyla hissediyorum.

Zaten bu sitede olma amacımla düzgün bir erkekle tanışarak duygularıma karşılık verecek biriyle tanışabilmek. Burası benim ilk sanal tecrübem değil. Evli olduğum dönemde eşimle yaşadığım sorunlardan dolayı kendimi iyi hissetmediğim ve derdimi anlatabileceğim birilerine ihtiyaç duyduğum için arkadaşlık sitelerine giriyordum. Açıkçası bir dönem bu sitelerde sohbet etmek manevi anlamda bana çok iyi geldi diyebilirim. Eşimle yaşadığım maddi manevi sorunlar ailemden bana destek olabilecek hiç kimsenin olmaması o dönemde ablamında kendi sorunları ile ilgileniyor olması ve bana zaman ayıramaması hepsi üst üste gelince birileriyle konuşmaya derdimi anlatmaya ihtiyacım oluyordu.

Eşimden ayrıldıktan sonrada yine sohbet sitelerinde tanıştığım konuştuğum erkekler oldu ama bunlar aşk anlamında değil normal samimi arkadaşlıktan öteye gitmedi. Belki size biraz garip gelecektir ama evli olduğum zaman dahi sevgiye ve aşka aç kalmış bir kadındım ben. Şu anda bir erkeğin sevgisine o kadar ihtiyacım var ki bunu kelimelerle izah edebilmek çok mümkün değil. Bu siteden ve hayattan tek beklentim bana samimi yaklaşacak dürüst davranacak zarar vermeden aşırı kıskançlık yapmadan ve benim hayatımı kısıtlamadan bana saygı göstererek arkadaşlık kuracak birine ihtiyacım var.

Selam,Adım Kemal. Evlilik İçin Arkadaşlık Kurmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Kemal, Urfa’dan katılıyorum. 34 yaşındayım ve dul bir erkeğim. Urfa merkezde günlük kiralık rezidans işletmeciliği yapıyorum aynı zamanda büfe işletmeciliği yapıyorum. Daha önceki evliliğimden bir kızım var ve annesi ile birlikte kalıyor. Daha çok küçük olduğu için annesinde kalması daha uygun olduğu için annesinde kalmasına eski eşimle birlikte karar verdik. Her ne kadar evliliğimizde birbirimizle anlaşamazsakta ayrılırken iki medeni insan gibi kavgasız gürültüsüz ayrılmayı başarabildik. Ben zaten kendi adıma kavga ve tartışma gibi sıkıntılı durumlardan olabildiğince kaçınmaya çalışan bir erkek oldum her zaman.

Ama tabi istemesek dahi bazen bu tür durumlara mecburen düşebiliyoruz. Yaklaşık 4 yıldır yalnızım ben. Vir erkek için yalnız olmanın zorluklarını en üst seviyede yaşamış biriyim. Yeniden bana uygun bir hanımefendi ile tanışarak evlenmeyi düşünüyorum ama çevremde evlilik düşünen ciddi samimi biriyle karşılaşamadım. Arkadaşlık sitelerinden tanışarak evlenen tanıdıklarım var birazda onlardan ilham alarak ilan yazmaya karar verdim. Arkadaşlık sitesinde tanışanlara karşı bir ön yargım asla olamaz zaten ben genel olarak ön yargılı biri değilim. Her zaman karşımdaki insanı anlamaya çalışırım ve asla hiç kimseyi haddimi aşarak yargılamak istemem.

Çünkü yalnızlık sadece erkekler için değil kadınlar içinde zor. Ben nasıl ki evlenecek ciddi samimi birini bulmakta zorlanıyorsam aynı şekilde bir kadında benimle aynı zorluğu yaşıyor olabilir. O yüzden arkadaşlık sitesinden tanışmaları ve ilişki kurmaya yanlış bir şey yapıyormuş gibi bakmıyorum. Karşımdaki insanlara karşı her zaman yapıcı olmaya çalışmışımdır. Maddi olarakta ciddi anlamda bir sıkıntım yok kendimi çok zengin birisi olarak tanıtmak istemiyorum. Sahibi olduğum birçok emlak var evliliğede maddi olarak hazırlıklıyım. Kendi evim ve arabam var. Şu an hayatımda tek eksik olan şey biraz mutluluk, bu mutluluğuda birlikte oluşturabileceğimize inanan varsa tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*