Şanlıurfa Bayan Arkadaş Bul

Merhaba..Şanlıurfa’dan Erkek Arkadaş Arıyorum..

İsmim Gamze. Şanliurfa merkezde yaşıyorum. 25 yaşımdayım ve 168cm boy ve 48 kiloyum. Balık burcu kadınıyım. Sakin bir yapım var. Kolay sinirlenen ya da birine kolay kırılan biri değilim. Etrafını çok fazla önemseyen, kim ne  der diye düşünen biri değilim. Bu rahatlığım beni çoğu zaman kederden ve üzüntülerden uzak tutmuş olsa da mutlu etmeye yetmiyor tabiki. Bütün canlılar tek başına bir hayat sürdürebilir fakat insan yanlız yaşayamaz. Her insan gibi benimde hayatımı paylaşacağım birine ihtiyacım var.

Yaşım evlilik için erken olsa da yinede seviyeli ve ciddi bir ilişki kurmak ve ilerisinde evlilik planlarını yapabileceğim bir ilişki istiyorum. Tanıştığım kişinin sosyal çevremden ya da sanal ortamda tanışmış olmamın fazla önemi yok benim için. Yeter ki bana o güveni verebilsin. Beni her zaman ve her şartta sevecek, sahip çıkacak, koruyup kollayacak biri olsun.Maddiyata çok önem veren biri değilim. Gerekirse beraber mücadele eder beraber kazanırız ama  herşeyden önce beni sevmesi ve sadık kalması çok önemli benim için. 

Şanlıurfa sevgili arayan bayanlar, Akçakale olgun ve dul bayanlar, Bozova genç kızlarla whatsappta sohbet, Halfeti evlenmek isteyen bayanların whatsapp numaraları, Suruç Suriyeli bayanlarla tanışma, Siverek zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ceylanpınar kapalı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Harran sevgili arayan üniversiteli genç kızlar, Viranşehir ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışmak, sohbet etmek ve ilişkinizi geliştirmek için Şanlıurfa’nın her yerinden ve çevre illerden sizler için oluşturmuş olduğumuz bloğumuza katılabilir ve keyfinizce vakit geçirebilirsiniz.!

Şanlıurfa Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlarla Tanışma 

Aşk öyle yüce bir duygudur ki tarih boyu nice insan aşk uğruna nice acılar çekmiş, aşk için büyük fedakarlıklar yapmış, aşıklar sevdalısı için şiirler, şarkılar yazmış, o aşk ki uğruna krallar tahtından vazgeçmiş, o aşk ki uğruna devletler savaşmış birbiri ile, hatta o aşktır ki uğruna nice aşıklar can vermiş. Baldan daha tatlı,zehirden daha acı bir histir aşk. Bir hikâyede iki kalp varsa birbiri için atan dünyada cenneti yaşar insan, o hikâyede yanlız kalmış bir kalp varsa aşk için savaşan baharlar kışa döner, güneş zemheri ayazı saçar o kalbin dünyasına. O hikâyede iki can bir olmuşsa eğer en büyük zaferi kazanmıştır aşk. En muhteşem eserini bırakmaya gebedir artık aşıklar.

İki can bir olmuşsa, iki ten kavrulmuşsa aşkın kor alevlerinde, iki dünya bir cennet bahçesi kurmuşsa gönüllerde, aynı hayaller kurulmuşsa aşk ve sevgiye dair, aynı şarkıya beste yapmışsa yürekler artık o aşığı kim durdurabilir mutluluğun kapısından girmiştir artık doludizgin. Yürekler başka hisseder, kalp bir başka atar,bambaşka hayallere gebedir masmavi gökyüzü, mutluluğun rüzgarı esmektedir artık uçsuz bucaksız denizlerinde aşığın. Kanı bir başka akmaktadır artık damarlarında.

Şanlıurfa Sevgili Arayan Üniversiteli Genç Kızlarla Tanışma ve Sohbet 

Tarihin en eski yerleşim yerlerinden olan ve ülkemizinde tarihi kokan havası ve sevecen insanıyla en şirin yerlerinden olan Şanlıurfa tarih boyunca nice aşklara ev sahipliği yapmış ve gelecekte de en güzel aşklara, sevgiyle bakan gözlere ve mutluluk için kurulan hayallerin merkezinde olmaya devam edecektir Şanlıurfalı’lar için. Balıklıgöl, Harran evleri, Göbekli tepe, Saklı cennet gibi tarihi ve turistik mekanları ile Urfa her insanın aşkını yaşamak isteyeceği bir yer olmanın dışında, sevecen ve sıcakkanlı insanları ile de adeta ülkemizin huzur kokan şehirlerinden biridir.

Sizlerin mutluluğu ve samimi dostluklar kurabilmeniz için oluşturduğumuz bloğumuzda sanal dünyada aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Samimî dostluklar, arkadaşlıklar kurarken ilginizi çeken kişilerle iletişime geçebilir, sohbet edebilir, ilişkinizi ileriye taşımak adına whatsapp üzerinden sesli ve görüntülü konuşabilirsiniz.

Ayrıca bloğumuzda aşk falınıza ve aşk uyumunuza bakabilir, eğlenceli vakit geçirmek adına online oyunlara bağlanabilir, yakın illerdeki bayanların profillerini inceleyerek size uygun kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Bütün bunların yanısıra sitemizin ana sayfasında yayınlanmasını istediğiniz anılarınızı yorum bölümünden  aminlerimize ulaştırarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

Urfa Dul Bayan Arkadaş,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*