Şanlıurfa Dul Bayanlar

Merhaba, Şanlıurfa’dan Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, ismim Defne. 32 yaşımdayım ve bekar bir kadınım. Urfa merkezde yanlız yaşıyorum. Boyum 175 be 58 kilo kumral bir bayanım. Urfa merkezde öğretmenlik yapıyorum. Ailem Isparta’da kalıyor ve ara sıra geliyorlar yanıma. Ben İzmir’de doğup büyüdüm. Üniversiteyi de yine orada okudum. Oranın kültürüne alışkınım ve tüm arkadaşlarım orada. Urfa’ya insanlara hizmet etme bilinci ile öğretmenlik yapmaya geldim ama okul dışarısında çok mutlu biri olduğum söylenemez. Zaten konuştuğum birkaç öğretmen arkadaş dışında tanıdığım kimse de yok. Son bir yıldır okula da gitmiyoruz zaten. Eve kapanıp kalmış durumdayız. Durum bu olunca her geçen gün daha karanlığa  gömülüyormuşuz gibi hissediyorum kendimi.

Belki buralarda seviyeli dürüst birileri vardır ve arkadaş olabiliriz. Tek kelime ile kendimi ifade etmem gerekseydi kendim için en uygun kelime sanırım kedi olurdu. Kendimi kedilere çok benzetiyorum. Evde vakit geçirmeyi daha çok seviyorum. Koltuğun üzerine kıvrılıp televizyon karşısında saatlerce zaman geçirebilirim. Erkeğime karşı bir kedi gibi uysal ve sevimli ancak patilerimi çıkarıp  bir o kadarda huysuz ve aksi olabilirim. Erkek bana nasıl gelirse bende ona öyle giderim yani. Beni nasıl görmek ve nasıl sevmek istersen öyle davranacaksın. Duygusal biri değilim ama duygularını tamamen yitirmiş bir odun parçası da değilim. Duygularımla mantığımı dengeli götürmeye çalışıyorum. Mantık olmadan sadece duygularımla hareket edersem sonunda üzülen taraf olacağımı biliyorum.

Duygular olmadan sadece mantıkla aşk yaşamaya çalışmakta çok saçma birşey olurdu heralde. Hoşlanmadığın kalbinin çarpmadığı birinin nasıl elini tutabilir nasıl bana dokunmasına izin verebilirim ki. O zaman ne anlamı kalır aşkın sevginin ve öyle bir ilişkiden nasıl keyif alabilir ki insan. Bazen etrafımda karşılaşıyorum ben mantık ilişkisi istiyorum diyenlere. Anlam vermiyorum böyle düşünenlere. Tamam mantığınızı tamamen bir kenara bırakın demiyorum ama sırf mantıklı diyede bir ilişki kuramam. Aşık  olmadığım bir erkeğe sarılıp uyuyamam. Urfa ve yakın çevreden seviyeli, dürüst maddi manevi sorunları olmayan biriyle tanışıp arkadaş olmak istiyorum. 

Şanlıurfa  dul bayanlar, Akçakale ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Harran sevgili arayan suriyeli dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Birecik sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Halfeti olgun erkek arkadaş arayan genç bayanlarla sohbet, Siverek evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Haliliye seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar, Viranşehir zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Suruç dul bayanların whatsapp numaraları.!

Merhaba, Urfa’dan Olgun Sevgili Arıyorum. 

Merhaba nasılsınız ismim Cansu. 25 yaşımdayım ve hiç evlilik yapmadım. Bekar kendi halinde sessiz ve sakinlikten hoşlanan bir bayanım. Ailem tek ama bir türlü şımarmayı beceremeyen kızıyım. Her insanın bir yapısı vardır ya sanırım bende biraz odunluk var. Çok hoplayan zıplayan eğlenmeyi becerebilen biri olamadım. Bu içimden mi böyle geliyor yoksa sonradan öğrenilebilecek birşey mi bilmiyorum ama erkekler konusunda tecrübeli olmamamında bunda etkisi vardır sanıyorum. Bu zamana kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Asık bir surata hangi erkek aşık olur ve öyle bir kızı kim isterki zaten. Belki biri karşıma çıkar ve hem yüzümü hemde kaderimi güldürmeyi başarabilir. Bana neden suratın asık diyorlar ama yanlız bir kız hayattan keyif almayan genç bir kız nasıl gülüp eğlenebilir ki. Kalbim sevgisizlikten buz gibi olmuş.

Hayatımda sevdiğim aşık olduğum kimse olmamış. Elimi tutup beni sevdiğini söyleyen kimse olmamış nasıl gülebilirim ki. Ailem zaten kendi derdinde. Babamın hiç bitmek bilmeyen işleri, annem moda takip etmekten evi terkeysem haberi olmaz. Böyle bir yaşamda neden yüzün hiç gülmüyor demek en saçma soru olurdu. Yani artık neredeyse sanal bir aşka,  telefon arkadaşlığına bile razıyım o kadar bunaldım hayattan. Artık hayatımda doğru düzgün biri olsun ve beni mutlulukla tanıştırsın istiyorum. Çok fazla birşey değil, sadece samimi olsun beni sevsin yeter. Dış görünüşe maddiyata önem veren biri değilim. Dediğim gibi bana dürüst olsun yalan söylemesin ben mutlu olmamız adına her eksiği kapatabilirim. Ama yeterki ihanet ve yalan olmasın. Ağladığımda başımı koyacak bir omuz, gözyaşlarımı silecek biri olsun istiyorum. Buradanda bulamazsam benim için umutların tükenmiş demektir. Urfa ve çevresinden dürüst ve yanlız erkekler mesajınızı bekliyorum.

Merhaba, Urfa’dan Zengin ve Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Mehtap. Urfa merkezde yaşıyorum ve 30 yaşımdayım. Bakımlı olmayı ve dikkat çekmeyi seviyorum. Her kadın ister ilgi çekmeyi ve değer görmeyi. Ancak sadece vücudumla değil kişiliğim ve karakterimle de dikkat çekmek isterim. Bir kadının sadece bedenine ilgi duyan, seviyesiz biriyle ondan hoşlanıyor olsam dahi bir ilişki kurmam. Karakteri düzgün elit ve maddi olarak sıkıntısı olmayan biri ile tanışmak isterim. En baştan söylemem daha doğru olur, evlilik düşünmüyorum. Ama bu demek değildir ki günlük eğlenmek amaçlı bir ilişki istiyorum. Kadın erkek ilişkilerinde eğlenip güzel ve keyifli vakit geçirmek zaten vardır ama uzun süreli seviyeli bir ilişki kurmak istiyorum.

Aslen Urfalı’yım ama burayı çok fazla bilmiyorum. Daha önce birkaç farklı şehirde bulundum ailemden dolayı. Babam kamu görevlisiydi ve o nereye giderse haliyle bizde gidiyorduk. Şu an burada kendi mesleğimi yapıyorum ve bir diyetisyen kliniğim var. Çalışmaya ihtiyacım ama yok ama öyle evde oturup koca bekleyecek biri değilim. Ticarî bur amacım olmasada çalışmayı seviyorum. Kendi ayaklarımın üzerinde durabilen, özgür ve prensipleri olan biriyim. Daha önce evlilik yapmamış, kötü alışkanlıkları olmayan birini istiyorum. Ortama göre alkol alması çok sorun değil ama mübtela biride olmasın lütfen. Urfa’da yaşayan, seviyeli ve elit beyler kendinizi tanıtırsanız geri dönüş yaparım. İletişim bırakmayı unutmayın.

Anahtar Kelimeler:

ş urfa dul kadin qesmi,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*