Şanlıurfa Evlenmek İsteyen Bayanlar

Şanlıurfa evlilik siteleri ve güncel evlilik ilanları, Akçakale Suriyeli evlenmek isteyen göçmen erkekler ve kadınların telefon numaraları, Birecik evlenmek için olgun erkek arayan genç kızlar, Bozova evlenmek için türbanlı ve zengin bayan arayan erkekler, Ceylanpınar 2021 yılına ait dul bayanların evlilik ilanları ve whatsapp numaraları, Halfeti evlenmek isteyen memur bayanlar, Harran 60 yaş evlenmek isteyenler, Hilvan genç kızların evlilik ilanları..

Eğer ki, evlenmek için uygun eş adayını sanal ortamda arıyorsanız mutlaka bu zamana kadar kendi çevrenizde istediğiniz, hayalinizdeki gibi, istek ve arzularınıza karşılık bulduğunuz birini bulamadığınız için buradasınız demektir. Eğer öyleyse ve bizlere Şanlıurfa’dan katılıyorsanız, evlenmek isteyenler için oluşturduğumuz bu sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü tıpkı sizin gibi evlenmek isteyen ancak aradığı aşkı bulamayan Şanlıurfa’lı ziyaretçilerimizle tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz.

❣Merhaba, Şanlıurfa’dan Olgun Dürüst Biri Varsa,Evlilik Amaçlı Tanışmak İsterim.❣

Selam beyler, evlenmek için buradayım. Urfa’nın merkez ilçelerinden birinde yaşıyorum. İsmim Hande ve 58 yaşımdayım. Aslında esmer siyah saçlıyım ama kızıl sevdiğim için saçlarımı kızıl yapıyorum sürekli. Yaş itibariyle tahmin edersiniz,daha önce evliliğim oldu. Ama çocuğum olmadı malesef. Malesef diyorum çünkü bir çocuğum olmasını o kadar çok isterdim ki,bu arzumun ne kadar büyük olduğunu sizlere anlatamam. Yaşıma rağmen eğer imkanım olsa hala bir çocuğa annelik yapmak isterim. Evlendikten sonra eğer eşimde isterse gerekirse bir çocuk evlatlık edinmek isterim.

Bu his bende o kadar kuvvetli ki, buna karşı koyamıyorum. Karşı koymakta istemiyorum. Hatta evlenmesem bile bunu yapmayı çok istiyorum. Burada postanede memur olarak çalışıyorum. Emekliliğime çok fazla zaman kalmadı. Zamanım dolunca çalışmayı bırakmak ve evime, eşime ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Geçmiş beni bir hayli yordu. Dinlenmeyi ve biraz geç kalmış bile olsam hayatı biraz daha keyif veren tarafları ile yaşamak istiyorum. İlk evliliğimde aslında eşimle birbirimizi çok severek evlendik ve evlendikten sonrada mutluyduk ama eşim genç yaşta sağlık sorunları yaşayınca mutluluğumuz uzun sürmedi.

Ama ben sonuna kadar eşimi sevmekten ve ona destek olmaktan vazgeçmedim. Onu kaybettikten sonrada onun hatırasına zarar verecek birşey yapmadım. Ama sonuçta hayat devam ediyor ve yaşamak zorundayız. Mutlu olarak yaşamak hepimizin amacı. Bu yüzden benimde artık yeniden mutlu olmak hakkım diye düşünüyorum. Emekli olmama birkaç ay zamanım kaldı. Umarım o zamana kadarda biriyle tanışarak yeterli güven ortamı oluşturabiliriz. Niyeti ciddi olan dürüst birisi varsa burada tanışmak isterim.

💘Adım Sezgin,45 Yaşımdayım.Urfa’dan Bir Hatunla Evililik İçin Tanışmak Isterim.💘

Merhaba hanımlar, nasılsınız. Aslen Hataylı’yım ama Urfa’da yaşıyorum işim gereği. Maden mühendisiyim ama ayrıca bu yaşıma rağmen hala okumaya çalışıyorum. Bekar bir erkek olarak hem çalışıp hem okumak kolay olmuyor tabi. Yorucu bir iş gününün ardından eve gelince en azından evde bir sıcak yemek ve güleryüzlü bir hatun arıyor gözlerim. Şimdiye kadar evlenmedim çünkü bir kızım vardı ve benimle beraber yaşıyordu. En azından ev işlerini yapıyordu ve bana arkadaşlık ediyordu. Kızım okul kazandı bu yıl ve Ankara’ya gitti okumak için. Hem zaten anneside orada yaşadığı için gözüm arkamda kalmıyor.

Ama bu seferde ben burada çok yalnızlık çekiyorum. Bu karmaşanın içerisinde uğraşamam diyerek neredeyse okulu bile bırakmayı düşünüyorum bu sıralar. Çok erken yaşta bir evliliğim oldu ve bir kızım oldu bu evlilikten. Benden yaş olarak büyük biriyle evlendim. Kızım olduğu için boşanmış dahi olsam o evliliği yapmış olmaktan hiç pişman değilim. Çünkü kızımı gerçekten çok seviyorum. Arkadaş gibiyizdir onunla. Her derdimizi birbirimizle paylaşabiliriz. Bu yüzden onun varlığı bana güç verdiği için ve kendimi hiç yalnız hissetmediğim için bunca yıl evlenmek aklımdan bile geçmedi.

Ama kızımın evden gidişi ile boşluğa düştüm. Eve geliyorum ev buz gibi. Duvarlar çok soğuk adeta hapishaneye dündü ev. İşten çıkınca eve gelmek dahi canım istemiyor. Gezmeye çıkıyorum yine hiçbir şeyin tadı yok. Okulu bitse bile artık beraber yaşama  imkanımız olmaz bunun farkındayım. Bu yüzdende yeniden bir evlilik yapmak ve hayatıma renk katacak bir kadınla tanışmak istiyorum. Bu yüzden bu satırları sizin için, beni daha iyi tanımanız için yazıyorum. Umarım boşuna bir çaba değildir benimkisi. Çünkü gerçekten aşka,sevgiye ve bir can yoldaşına ihtiyacım var.

 

💘Selamlar, Ayşegül Ben.Urfalı’yım ve Bekarım. Ciddi Dürüst Biriyle Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba,nasılsınız. Ayşegül isim. Aslen Urfalı’yım ve bir ilçede yaşıyorum ailemle beraber. Kalabalık bir ailem var. Gerçi Urfa’da kalabalık olmayan ailemi var ki. Ailemin en küçük kızı benim. En küçük olmaktan nafret ediyorum. Herkes bana birşeyler söylüyor sürekli ve ben bu durumdan gerçekten çok bunaldım. Birşey yapacak ya da biryere gidecek olsam mutlaka bir karışan çıkar. Yada evde sürekli birileri benden birşey ister. Evde hizmetçi gibi hissetmeye başladım kendimi. Artık kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Başkalarının bana biçtiği kaderi yaşamak zorunda değilim.

Kendi kaderimi kendim yazmak ve yaşamak isterim. Doğrusu ve yanlışları ne olursa olsun.25 yaşımdayım. Evlenmek için bence çok ideal bir yaş. Ev işlerinde, yemek konusunda çok iyiyimdir. Dediğim gibi evin hizmetçisi muamelesi görünce haliyle ev işlerindede iyi olmak zorundayım ister istemez. İçimde kalan en büyük uhde okuyamamak olacak bu hayatta. Üniversite okumayı iyi bir avukat olmayı çok isterdim. Ama hayatımda benim isteklerimin hiçbir zaman bir önemi olmadı. Hep başkalarının düşüncesine göre yaşamak zorunda kaldım.

Şimdi artık kendimi daha güçlü hissediyorum ve istediğim hayatı kurabileceğime inanıyorum. Beni ciddiye alan,değer veren, düşüncelerime değer verecek olan anlayışlı ve samimi biriyle tanışmak için buradayım. Zaman ne getirir bilemem ama benim niyetim evlenmek ve kendi hayatımı eşimle beraber yaşamak. Benim hayatta en büyük eksikliğim değer verilmemek oldu. Gerçekten samimiyetine inandığım beni seven ve değer verdiğine inandığım birisi çıkarsa karşıma hemen evlenirim. Tanışmak isteyenler yazabilirler. 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*