Sarıyer Bayan Arkadaş

Merhaba, Sarıyer’den Ahu Ben. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, İstanbul Sarıyer’den yazıyorum, ismim Ahu ve 54 yaşındayım. Sarışın ve bakımlı olgun yalnız bir kadınım. Buradaki herkesin olduğu gibi bende kendimi yalnız hissettiğim mutlu olabileceğim dürüst bir arkadaş bulabilmek için sizlerin arasında bulunuyorum. Daha önce evlilik yaptım ve ayrıldım. Ayrıldığım eşim bana zaman ayırmıyor sürekli dışarıda vakit geçiriyor evine sadece uyuyacağı zamanlar gelmiyordu. Olgun ve güzel bir kadın olarak üstelik evli bir kadın olarak yalnız geçen geceler beni o kadar mutsuz ediyordu ki sonunda ayrılmak istedim.

Çünkü evliyken başka biriyle arkadaşlık kuramayacağım için eşimde bana ilgi göstermeyince benim için ayrılmaktan başka çare kalmamıştı. Ayrıldığım için hiç pişman değilim ama eşimden ayrıldıktan sonrada düzgün biriyle konuşarak arkadaş olmak sevgiyi ve mutluluğu paylaşmak bana kısmet olmadı. Sanırım bu konularda şansım hiç yok. Ama ben insanın şansını var etmesini biraz daha kendisinin yaratığına inandığım için şansımı sonuna kadar zorlama kararlıyım burada. Kişisel bilgilerime çok fazla detaya girmeden yer vermem gerekirse kamuda çalışıyorum ve öğretmenlik yapıyorum. Lisede tarih öğretmeniyim.

Liseli ergen gençlerin birçoğu çevresindeki olgun bayanlara karşı platonik aşk yaşarlar. Öğrencilerimden bazılarının bana karşı böyle hisler olduğunu biliyorum, bunu farkediyorum ama anlamamazlıktan gelmek daha doğru oluyor. Sonuçta onlar daha çocuk sayılacağı için bunu ciddiye alacak değilim tabiki ama sonuç olarak bende kendimden daha küçük erkeklerden hoşlanırım. Yani bunun belirli bir nedeni yok, içgüdülerim hislerim beni genç erkeklere daha yakın hissettiriyor. Bu yüzden gerçi benden daha küçük olan Sarıyer’de yaşayan biriyle tanışmayı istiyorum. Eski eşinden yaşadığım tatsızlıkları mutlulukları yeniden yaşamamak için beraber olduğu kadınla ilgilenecek ona zaman ayıracak onun isteklerini anlayabilecek birini istiyorum. Sarıyer dışından birini aramıyorum. Sadece Sarıyer’de olan 40 yaş civarı beyler yazsın lütfen.

Sarıyer Arkadaş Arayan Olgun Bayan Numaraları

Sarıyer evlenmek isteyen 40 yaş üstü bayanların telefon numaraları. Sarıyer seviyeli arkadaş isteyen olgun bayan numaraları. Sarıyer ücretsiz ilan vermek isteyen arkadaş arayan bayan numaraları. Sarıyer erkek arkadaş arayan üniversiteli genç kız numaraları. Sarıyer olgun erkek arkadaş arayan genç bayan telefon numaraları. Sarıyer ücretsiz sohbet arkadaşlık siteleri. Sarıyer sohbet arkadaşı arayan olgun bayanların WhatsApp sohbet grupları ve telefon numaraları.

Selam.28 Yaşımdayım.Sarıyer’den Seviyeli Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, İstanbul Sarıyer’den Kübra ben. 28 yaşındayım ve seviyeli dürüst biriyle tanışarak arkadaşlık yapabilmek için buradayım. Dürüst insan bulmak seviyeli yalan söylemeyen bir erkek arkadaş olmak malesef o kadar zor bir hale gelmiş ki benim gibi dürüst erkek arayan bayanlar gördüğüm kadarıyla belki bir umut diyerek arkadaşlık ilanı veriyorlar. Çevresinden dürüst seviyeli erkek arkadaşı olan hiçbir bayan sonuçta arkadaş arıyorum diyerek ilan vermek istemez ama sevgisiz yaşayamayacağımıza göre ve dürüst birini bulmakta kolay olmadığına göre bizim için ilan vermekten başka çare kalmıyor.

Aslen İzmirli’yim, bankacılık sektöründe çalıştığım için işim gereği Sarıyer’de yaşıyorum. Ailem İzmir’de olduğu için ben çoğu zaman yalnız yaşamak zorunda kalıyorum. Ailem bazen yanıma gelip birkaç hafta kalıyorlar. Onun dışında yalnızım ne yalnız olmayı hiç sevmiyorum. Yalnız olmak hem moralimi bozuyor hemde hayatıma yeterince konsantre olamıyorum. İş yerimde dahi mutlu ve keyifsiz olduğumu tüm arkadaşlarım fark ediyor.

Mutlaka bir yerlerde benim hayalimde olan dürüst seviyeli arkadaşlar vardır ama kader beni onlarla karşılaştırmayınca ne kadar güzel ve tatlı bir kadın olursam olayım sonuç olarak yalnız ve mutsuzluğa mahkum kalıyorum. Daha önce hiç evlenmedim ama bir kez evlenmeyi denedim ama bir şekilde kısmet olmadı ve evlenmeyi düşündüğüm kişiden ayrılmak zorunda kaldım. Onun sonrasında ise hayalleri yıkılmış bir kadın olarak uzun süre hiçbir erkeğin hayatına girmemeye ve onlardan birinide hayatıma almamak için kendime söz verdim. Artık kendimi daha iyi hissediyorum ve hayatıma yeniden birini almak için hazırım. Yalnızlığımı paylaşacak mutlu olabileceğim bir arkadaşla tanışmak ve uzun sürebilir arkadaşlık kurmayı istiyorum.İstanbul Sarıyer ve yakınlarında olan dürüst ve sevilen kişilerin yazmasını bekliyorum.

Merhaba, Sarıyer’den Evlilik Amaçlı Arkadaş Arıyorum.

Selam, İstanbul Sarıyer’den Merve ben. 25 yaşındayım ve evlenmek amaçlı bir arkadaşlık kurmak istediğim için bu ilanı yazıyorum. İlanıma cevap verecek arkadaşlara şunu tüm kalbimle söyleyebilirim ki, her ne kadar yaşım 25 olsada evliliğe her yönden hazırım. Mükemmel bir evlilik ve çok mutlu bir aile kurabileceğime inancın tam olduğu için buradayım. 25 yaş evlilik için biraz erken gibi görünüyor olsada benim açımdan erken olduğunu söyleyemem. Ben zaten kendimi ergen genç bir kız gibi değilde olgun bir kadın gibi hissediyorum. Bu yüzden evleneceğim birlikte ailenizi kuracağımız erkeğide son derece mutlu etmeye hazırım.

Evlilik çevremizdeki insanlardan gördüğümüz kadarıyla hiçte kolay değil. Bunun hemen hemen hepimiz farkındayız zaten ama bence doğru kişiyi bulduktan sonra evlilik dünyanın en güzel olayı. Ben buradan doğru kişi bulacağıma inanıyorum. Zaten bu ilanı bana yazdıran şey içimde yaşattığım inancım. Ancak bilmenizi isterim ki namuslu evine düşkün çocuklarına maddi manevi yetebilecek evliliğe hazır birini tanımak isterim. Evliliğe hazır değilseniz ve niyetiniz arkadaş olmak vakit geçirmek ise benim amacım bu değil. Lütfen amacı benimle aynı olan kişiler bana ulaşsın.

Ben Sarıyer’de ailemle birlikte yaşıyorum ama Sarıyer dışından mutlu olacağıma inandığım birisi karşıma çıkarsada tanımayı isterim. Yaptığın her şeyi şimdiye kadar mutlu olmak için yaptım bundan sonrada tek amacım mutlu olmak ama artık sadece kendi kendime mutlu olmak istemiyorum. Evlilik gibi kutsal bir birliktelik kurarak yaşayacağım mutlulukları daha anlamlı ve daha sonsuz kılabilirim. Zaten eminim ki niyeti gerçekten evlilik olan birisi beni tanıyınca mutlaka zaten benimle evlenmek isteyecektir. Benim bundan en küçük bir şüphem dahi yok. Sarıyer’de yaşıyorsanız tanıştıktan sonra bir süre konuşarak evlilik amaçlı arkadaşlık kurabiliriz.

1 yorum

  1. SLM hanım efendi ben seninle tanışmak istiyorum ben 50 yaşında bir erkek Osmaniyede yaşıyorum ben saygı sevgi mutluluk arayan bir insanım ben mutlu olamadım ama belki seninle mutlu yaşamak istiyorum ben yalan sevmem üncelikle dürüst olmak gerek uyarsa ara tanışalım 0541416**55

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*