Sevgili Arayan Bayan İlanları Sahibinden

İsmim Funda, Balıkesir’de yaşıyorum. 32 yaşımdayım. Eşimden 2 yıl önce ayrıldım. Esmer güzeli dulum. Bakımlı biriyim. Kendine özen gösteren biriyle arkadaş olmak istiyorum. Boşandıktan sonra erkeklere güvenin sarsıldı. Artık birine güvenmem oldukça zor. Sanal reel ayrımı yapmıyorum. Yeterki insan olsun, adam olsun, kadına kadın olduğunu hissettirsin. Balıkesir’de bir cafede canlı müzik yapıyorum. Müzik benim vazgeçilmezim. Kendi cafemi açmayı düşünüyorum. 

Hayatı dolu dolu yasayan biriyim. Erkeğin kıskanç olmasını seviyorum ama kısıtlanmayı sevmiyorum. Dekolte seviyorum.İlişkilerimde bu yüzden çok sorun yaşıyorum.. Seyahat etmeyi ve tatil yapmayı çok seviyorum ama yanlız tatil yapmak istemiyorum. Yanlızlığıma son verecek centilmen ve elit beylerden kendilerini  tanıtmalarını bekliyorum..

Sevgili Arayan Liseli  Kızlar

Sevgili arayan genç bayanlar, Sevgili arayan liseli kızların whatsapp numaraları, Olgun erkeklerden hoşlanan liseli kızlar, Liseli kızlardan hoşlanan olgun erkekler, Zengin sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Ciddi ilişki isteyen liseli kızlar, Olgun ve karizmatik sevgili arayan genç kızların whatsapp numaraları, Liseli kızlarla tanışmak isteyen erkekler, Liseli kızlarla tanışma ve sohbet için oluşturduğumuz bloğumuzda sizlerde Türkiye’nin her yerinden yurt içinden ve dışından islamisayfalar.com ailesine katılarak liseli kızlarla sohbet ederek eğlenceli vakit geçirebilir, ilişkinizi geliştirerek whatsapp üzerinden sesli ve görüntülü sohbet ederek ilişkinizi geleceğe taşıyabilirsiniz.

Genç Bayanlar Neden Olgun Erkeklerden Hoşlanır? Bu konuda hem yapılan araştırmalar hemde hayatımızın bazı dönemlerindeki tecrübeler göstermektedir ki, genç kızların olgun erkeklerden hoşlandığı artık bir sır değil. Genç bayanlar birçok nedenden dolayı olgun erkekleri tercih ederler. Bunların başında daha tecrübeli, ekonomik olarak özgür olmaları, tecrübeli oldukları için bir bayanı nasıl mutlu edeceklerini bilmeleri, hayatlarını belirli standarta oturtmuş olmalarını sayabiliriz. Genç bayanların olgun erkkelerle birlikte olmaları zaten görmeye alıştığımızbir durum ancak, çiftler arasındaki yaş farklı arttıkça bu ilişki toplum tarafından reddedilir.

Kadın hangi yasta olursa olsun ilişkide kendini rahat hissetmek ister. Erkek kadına varlığıyla güven vermelidir,  kadın yaşamın bir noktasında zorlandığında sığınacağı bir liman, sırtını dayayacağı kale gibi sağlam bir partnerin varlığını hissetmek ister. Aradığının genç bir erkekten ziyade olgun bir erkekte olduğunu bilir.

Sevgili Arayan Suriyeli Dul Bayanlar

Son 10 yılda ülkemize en çok göç ederek gelenler arasında Suriyeli’ler bulunmaktadır. Suriye’de yaşanan savaş nedeniyle göç ederek gelenlerin büyük çoğunluğu yaşlı, kadın ve çocuklardan oluşmaktadır. Her ne olursa olsun en zor durumda dahi özellikle de bir kadın hayatının bir kenarında belki de merkezinde bir erkeğin varlığını hissetmek ister. Ülkemizde de yabancı bayanlarla birlikte olmayı daha cazip bulan erkek sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu nedenle Suriye’li bayanlar her geçen gün daha çok ilgi odağı olmaktadır.

Sevgili arayan Suriyeli genç kızlar,  Olgun sevgili arayan Suriyeli bayanlar, Zengin ve dul Suriyeli bayanlar, Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar, İkinci baharını yaşamak isteyen Suriyeli bayanlar, Ciddi ilişki isteyen Suriyeli genç bayanlar, Suriyeli olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Suriyeli bayanlarla Whatsapp sohbet, Seviyeli ilişki isteyen Suriyeli bayanlarla tanışmak ve eğlenceli vakit geçirmek için sizlerde bloğumuza katılarak üyelik gerektirmeden islamisayfalar.com’un sizlere sağladığı imkanları sınırsızca kullanabilirsiniz.

Türk erkekleri genel olarak duygusaldır. Bir erkeğin yabancı uyruklu kadınlarsan hoşlanması doğaldır ancak özellikle Suriyeli bayanlarla tanışmak ve ilişki kurmak istemelerinin ardında psikolojik ve duygusal nedenler yatmaktadır. Suriye’li bayanlarla tanışmak için tek yapmanız gereken sadece bloğumuzun yorum bölümündeki tamamen gerçek kişilerden oluşan profilleri incelemeniz ve ilginizi çeken kişiye mesaj bırakmanız yeterlidir. Türk erkeklerinin Suriyeli bayanlar ile ilişki kurmaları evlenmeleri hem Suriye’li kadınların sosyo-ekonomik durumlarını daha sağlam ve dengeli temeller üzerine oturtacak hemdeTürkiye ve Türk halkı için toplumsal gerginliği azaltacaktır. Tabi burada Suriyeli bayanlarda genellikle Türk erkeği ile evlenerek aile kurmak istiyorlar. Çünkü Suriye’de bir kadının insan hakları ve özgürlükler anlamında pekte bir hakkı olduğunu söyleyemeyiz. Bu durum ise Türk erkeklerinin evlenmek için daha çok tercih edilmelerini sağlamaktadır.

Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Ülkemizde özellikle 90’lı yıllar ve öncesinde yapılan evliliklerde görücü usulü dediğimiz evlilikler çok daha fazlaydı. Ancak zamanla gerek teknolojik gelişmeler gerekse toplumdaki eğitim seviyesinin yükselmesi gibi nedenlerle görücü usulü evlilikler tarih oldu diyebiliriz. Sonraki süreçte gençler gerek okul ve üniversite hayatında gerekse sosyal çevresinde tanışarak flört ettiği kişilerle yapılan evlilik oranları bir hayli arttı. Bu dönemde insanların sosyal medya yada internet ortamından tanıştığı kişilerle evlenmeleri zor bir olasılıktı çünkü toplumda bu tür tanışma ve evliliklere karşı çok güçlü bir önyargı vardı.

Ancak sonraki dönemde ve günümüzde insanların bu önyargıları kırılmaya başladı. Çünkü artık sosyal medya hayatımızda daha çok yer almaya başladı.  Kendi çevrenizde dahi 70 yaşındaki amcaların fotoğraf  çekerek  durum paylaştığına şahit olabilirisiniz. Bütün bunlar sosyal medyaya olan ön yargıların değişmesinde etkili olmuştur. Artık gençler sosyal medyada tanışmakta, ilişkilerini belirli bir olgunluğa ulaştırdıktan sonra  gönül rahatlığı ile evlilik yolunda ilerlemektedirler.

Sizlerde seviyeli ,Ciddi bir ilişki ve sonrasında evlenmek gibi bir hayale sahipseniz ve hayalinizdeki kadını arıyorsanız islamisayfalar.com sizlere sanal dünyanın tüm imkanlarını hizmetinize sunmaktadır. Yada evililik düşünen olgun bayanların size ulaşabilmesi için bloğumuzun yorum bölümünde kendinize tanıtarak rüya gibi bir geleceğe ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*