Sevgili Arayanlar Antalya

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 5, 2023
0
1020

Adım Yaren. Antalya’dan Zengin Sevgili Arıyorum.

Merhabalar ismim Yaren. 32 yaşında Antalya Manavgat’ta yaşayan esmer hiç evlenmemiş bir kadınım. Evlilik bana çok uzak geliyor ve asla böyle bir şey düşünmüyorum. Hayatım dolu dolu yaşamayı heyecan veren şeyler yapmayı sevdiğim için evlilikten uzak kalmayı tercih ediyorum. Biliyorum ki evlendikten sonra hayat çok sıkıcı olacak. Zaten çevremde evli olan arkadaşlarımın hayatlarına baktığım zamanda bunu gayet iyi anlayabiliyorum. Bu yüzden de hayattan keyif almaya çalışıyorum ve hayatı çok fazla kafama takmıyorum.

Beni tanımayanlar dışarıdan baktığı zaman biraz sert ya da ukala olduğumu düşünebilirler. Fakat hayatıma girdiğiniz zaman göreceksiniz ki çok keyifli ve eğlenceli sempatik biriyim. Eğer burada benim gibi esmer kadınlardan hoşlanan zengin bir beyefendi varsa bana lütfen yazsın ve tanışalım. Erkek arkadaşının karizmatik ve zengin olması benim için önemli. Sadece karizmatik erkekler benim ilgimi çekiyorlar. Bu tarz bir erkekle arkadaş olmak isterim. Maddi konulara gelince önemsiz diyemem. Maddi konuları önemsemiyorum diyenleride çok fazla samimi ve dürüst bulmuyorum. Maddi imkanlar yetersiz olduğu zaman hayatı istediğimiz gibi yaşamak mümkün olmayacaktır.

Tabi bütün bunların ötesinde erkek arkadaşımın bana vakit ayırabilmesini yani özgür olmasını isterim. Lütfen evli erkekler ya da kız arkadaşına vakit ayıramayacak hayatı yoğun ve karmaşık olan kişiler yazmasınlar. Niyetim kesinlikle sanal ortamda sohbet etmek değil. Çünkü ben her zaman sonuç odaklı yaşayan biriyim ve asla sadece sohbet etmek içinde bir erkek arkadaş istemem. Sadece Antalya Manavgat ilçesinden ya da yakın çevremden kişilerden mesaj bekliyorum. Maddi açıdan kendi adıma şahsi bir beklentim asla olmaz. Erkek arkadaşının maddi açıdan yeterli olmasındaki amacım hayallerimizi yaşayabilmek içindir. Lütfen sadece ciddi ve bana uygun kişiler yazsınlar.

Antalya Sevgili Arayan Bayan Whatsapp Numaraları

Ülkemizin en güzel tatil beldelerinden birisi olan Antalya ve ilçelerinde yaşıyorsanız ve arkadaşlık kurmak isterseniz sitemizin bu sayfasında kendinize uygun biriyle tanışarak arkadaşlık kurabilir ve sevgili olabilirsiniz. Antalya ve ilçelerinden arkadaşlık kurmak isteyen sevgili arayan yalnız bayanlarla telefonda sohbet edebilirsiniz. Antalya merkezden 40 yaş üstü dul bayanlarla tanışma siteleri ve ücretsiz sohbet kanalları. Manavgat olgun ve zengin erkek ile tanışarak arkadaş olmak isteyen genç bayanların sosyal medya dersleri ve telefon numaraları. Antalya’dan ve ilçelerinden bayan arkadaş arayan karizmatik ve zengin erkeklerle ücretsiz sohbet siteleri. Antalya arkadaşlık siteleri ve sohbet hatları. Alanya tatil arkadaşı arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Kemer ilçesinden Olgun erkekler tanışmak isteyen ciddi bayanlarla ücretsiz sohbet. Finike olgun ve yalnız bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet.

Antalya’dan Karizmatik Ciddi Beyle Tanışalım.

Adım Efsun, 36 yaşında sarışın bronz tenli bakımlı ve güzel bir kadın. Antalya merkezde yaşıyorum ve bir otelde yöneticilik yapıyorum. Çalışmayı çok seviyorum ve işkolik bir kadınım. Her ne kadar işkolik olsamda çalışmayı çok seviyorum ama iş hayatım dışında özel hayatımda da çok hareketli sosyal ve eğlenceli biriyimdir. Karizmatik olgun ve kendisine dikkat eden bir beyefendi ile tanışmak ve uzun soluklu bir aşk hikayesini birlikte yazmak isterim.

Güler yüzlü, makyaj yapmayı seven çok bakımlı bir kadınım. Aşk yaşamak isteyen sevgiyi tatmak isteyen olgun karizmatik beylerin benden kesinlikle hoşlanacağına inanıyorum. Sigara kullanıyorum fakat alkol çok nadir olarak sadece çok samimi olduğum arkadaşlarımla birlikte kafa dağıtmak amacıyla nadiren alıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım fakat eşimin çok aşırı kıskanç olması nedeniyle evliliğimi bitirmek ve ayrılmak zorunda kaldım. Evlilik hayatında bir erkeğin aşırı kıskanç olduğu zaman ne kadar çekilmez olduğunu hayatı çekilmez hale getirdiğini yaşayarak öğrendim.

Yaşadığım bu tecrübe nedeniyle de hayatımda kesinlikle kıskanç erkek istemiyorum. Profilime koymuş olduğum fotoğraf 1 yıl önceye ait yani yeni sayılır. Karakterine duruşuna ve karizmasına güvenen ciddi kişilerden mesaj almayı umuyorum. Lütfen Antalya dışında yaşayan kız arkadaşını mutlu etmeyi bilmeyen, karakteri bozuk kişiler yazmasınlar. Kısa süreli günlük arkadaşlıklarla kendimi yoracak yıpratacak değilim. Hayatımda ya hiç kimse olmayacak ya da olduğu zaman gerçekten her şeyimizle uyumlu olabileceğim ciddi ve uzun süreli bir arkadaşlık yaşamayı istiyorum. Hiçbir zaman sevdiği erkeğe ihanet eden ya da onu maddi manevi yoran bir kadın olmadım. Benim yanımdaki erkek her zaman kendisini rahat hissedebilir çünkü hiçbir zaman erkeğe baskı yapan birisi ya da aşırı kıskançlık yapan birisi değilim. Bana uygun kişiler mesaj yazarlarsa tanışıp sohbet edebiliriz.

Antalya’dan Olgun Güvenilir Sevgili Arıyorum.

Adım Gamze, 26 yaşındayım. Antalya’da yaşıyorum. Esmer hafif balık etli biriyim uzun siyah saçlarım var. Güzel hoş eğlenceli bir bayanım fakat aşk hayatım son zamanlarda iyi olmadığı için kendimi mutlu ve huzurlu hissetmiyorum. Umarım bu mesaj sayesinde hayalini kurduğum gibi olgun güvenilir biriyle tanışabilirim. Kıskançlık konusunda bazen abartabiliyorum fakat bu kesinlikle art niyetli ya da kötü kalpli olduğum için değil benimle beraber olan erkeğe olan ilgim ve sevgimden kaynaklanmaktadır. Aslında ben daha baskın karakterli olan erkekleri kendime daha yakın buluyorum. Çünkü erkek arkadaşım tarafından sahiplenilmek onun beni korumaya çalışması benim sorunlarımla ilgilenmesi ve beni mutlu etmeye çalışması beni gerçekten çok mutlu ediyor.

Burada ailemle beraberim fakat ailemle birlikte yaşıyor olmama rağmen kendimi son derece özgür hissediyorum. Ailemdeki herkes bana güvenir ve benim ciddi bir yanlış yapmayacağımı bilirler. Elbette ki hepimiz insanız ve zaman zaman hatalar yapabiliyoruz. Benimde daha önce yanlış tercihler yaptığım yanlış insanlara gereksiz yere fazla güvendiğim zamanlar olmuştur. Bazen çok sakin ve duygusal bazende yerinde duramayan enerjik biri olabiliyorum. Güvenilir olduktan sonra herkese ayak uydurabilirim.

Yaşıma göre daha olgun biriyle tanışmayı isterim. Bu yüzden 30 yaş altındaki kişilerden mesaj beklemiyorum. Bir arkadaşlığın ilk günlerindeki heyecanı ve mutluluğu arkadaşlığımın her aşamasında ve her gününde yaşamayı isterim. Daha önceki arkadaşlıklarımda maalesef kalbim çok kırıldı ve çok üzüldüm. Yeniden aynı sıkıntılar ve üzüntüleri yaşamaya tahammülüm yok. Merhametli düzgün karakterli olgun birini tanımayı isterim. Yaş haricinde fiziksel özelliklerinizin benim için hiçbir önemi yok. Varlığı ve sohbeti ile bana iyi gelen birisi karşıma çıkarsa ve beni etkilemeyi başarabilirse ciddi bir arkadaşlık yaşamayı istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here