Sevgili Arayanlar Ardahan

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 19, 2023
0
575

Ardahan Genç Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Müge. Ardahan merkezde tek başıma yaşıyorum. Yurtdışı emeklisiyim ve maddi manevi hiçbir sorunum olmamakla beraber yalnız olmaktan sıkıldığım için yaş olarak benden daha genç hüzün karakterli bir erkekle tanışarak sevgili olmak istiyorum. Şimdiye kadar hayatımın çok uzun bir kısmı yurt dışında Fransa’da geçti. Eşimi kaybettikten ve emekli olduktan sonra da bir süre orada yaşamaya devam ettim. Fakat hayatımın son bölümünü kendi memleketimde ve ülkemde geçirmek istediğim için birkaç yıl önce Ardahan’a geldim. Buraya gelirken çok güzel hayallerim vardı.

Belki de hayatımın hiçbir döneminde yaşayamadığım hayallerimi ve isteklerini yaşamayı isteyerek geldim. Fakat yaşım çok ilerlemiş olduğu için kendime uygun biriyle tanışma fırsatım olmadı. Aklıma gelen son çare ise arkadaşlık ve sohbet sitelerini denemek oldu. Her ne kadar içinde birçok korku ve tereddüt olsa da heyecanım ve yaşamak istediğim hayallerim daha ağır bastığı için buraya arkadaşlık ilanı vermek istedim. Maddi olarak hiçbir sorunum yok. Kendini burada çok huzurlu hissediyorum fakat kalbimdeki boşluğu dolduracağım sevgi dolu bir arkadaşlık yaşamayı da çok istiyorum. Yaşıma rağmen sağlık sorunlarım yok denecek kadar az sayılır.

Yaşından dolayı güzel ya da çekiç olduğunu deha edemem tabii ki. Durumun her ne olursa olsun beni sevecek saygı duyacak benim tüm gerçeklerimi kabullenerek samimi bir arkadaşlık kurabileceğim birisi de mutlaka karşıma çıkacaktır. İşte ben şansımı ve kaderimi zorlamak için buradayım. Dün samimiyetimle ve içtenliğimle kendimi sizlere ifade etmeye çalıştım. Bunları yaparken de asla kendimde olmayan bir şeyi sizlere anlatmadım. Sizlerden de aynı şeffaflığı ve dürüstlüğü bekliyorum. Ben Ardahan merkezdeyim fakat bana yakın şehirlerden de yazmak isteyen olursa mesajlarınızı kabul edebilirim. Şimdilik hoşçakalın mesajlarınızı bekliyorum.

Ardahan Sevgili Arayan Bayanlarla Ücretsiz Sohbet

Ardahan ve ilçelerinden sevgili arayan ciddi bayanlarla tanışmak isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ardahan ve ilçelerinden sayfamıza katılarak arkadaşlık ilanı yayınlayan genç veya olgun tüm bayanların arkadaşlık evlilik ilanları gibi paylaşımlarını inceleyebilirsiniz. Sosyal çevrenizde arkadaşlık edecek birini bulmaktan zorlanıyorsanız arkadaşlık siteleri sayesinde size en yakın yerlerden ciddi kişileri tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Sadece Ardahan ve çevresinden arkadaş bulmak isteyenler için oluşturduğumuz bu sayfamıza ilan vermek isterseniz tamamen ücretsiz bir şekilde ilanınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizler için tamamen güvenilir bir şekilde sohbet etmeniz için oluşturduğunuz bu sayfamızdan gönül rahatlığı ile mesajlaşarak sohbet edebilir yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ardahan’dan evlilik amacıyla arkadaş olmak veya sevgili olmak isteyen ciddi kişilerle tanışıp ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Ardahan Dürüst Sevgili Arıyorum.

Adım Gamze. 28 yaşındayım ve Ardahan’ın bir ilçesinde yaşıyorum. Güzelim güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum özellikle gözlerimi çok beğenirler. Açıkçası bende gözlerimi çok seviyorum. Dürüstlükten yana çok yüzüm gülmediği için erkek arkadaşımda aradığım özelliklerden en önemli olanı benim için dürüstlük. Küçük ve dar bir çevrede yetiştiğim için hayallerimi şimdiye kadar özgürce yaşayabilmiş değilim. Yaşadığım bazı sıkıntılardan dolayı da çok fazla hayal kurmaya mutlu olmak için yeni arkadaşlıklar kurmaya zamanım olmadı.

Tabii ki hepimizin hayatından enişte çıkışlı veya çalkantılı dönemler olabiliyor. Önemli olan yaşadığımız Zor günlerde hiçbir menfaat gözetmeden bizlere destek olabilecek güvenilir kişilerin varlığı ile hayat daha güzel olabiliyor. Burada bulunma amacım bir erkek arkadaş edinerek sadece güzel vakit geçirmek değil aynı zamanda hayatı tüm yönleriyle yaşamak ve yaşatmak olacaktır. İnsanların Zor zamanlarında birbirlerine daha çok ihtiyaçları oluyor. Böyle zor zamanlarda kaçıp gitmeyecek her şeyiyle destek olabilecek güvenilir biriyle arkadaş olmayı tercih ederim. Üzülerek söyleyebilirim ki aile içi ilişkilerim çok da iyi değil. Özellikle babamla çok iyi anlaşamıyorum. Bu yüzden de aile ortamını ve aile sıcaklığını özleyen biriyim.

Yaşıma rağmen olgun tavırlı biriyimdir. İster hayatımdaki erkekle olsun isterse sosyal arkadaşlarımla herhangi bir konuda tartıştığım zaman karşılık vermek yerine daha çok üzülerek içime kapanıyorum. Tartışmayı ve asabi davranışlar sergileyen kişileri de sevmiyorum. Şimdiye kadar çok fazla sıkıntılar yaşadım ve üzüldüm artık bundan sonra üzülmek istemiyorum. Hayatımda sadece tek bir kişiye sonsuz güven duyarak bağlandım ve o da beni hayal kırıklığına uğrattı. Artık insanlara kolay kolay güvenemiyorum. Bu güvensizlik tabii ki duygusal yönden hayatımıda hiç iyi etkilemedi. Yeniden insanlara güven duymamı sağlayacak kadar düzgün karakterli birisi karşıma çıkarsa arkadaş olmayı istiyorum.

Öğrenciyim. Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Elif. 19 yaşındayım ve Ardahan’da üniversite mühendislik bölümü öğrencisiyim. İnsanlara çok zor güvenen bir yapım var Bu yüzden de şimdiye kadar hayatımda ciddi anlamda bir erkek hiçbir zaman olmadı. Zaten yaşında ciddi bir ilişki yaşamak için çok elverişli değildi. Lisede yaşadığımız küçük heyecanları ciddi bir ilişki olarak görmüyorum ve bu nedenle de şimdiye kadar kendimi gerçek anlamda hiçbir zaman aşık olmuş bir kadın olarak görmedim. Hatta gerçek bir aşk nasıl yaşanır nasıl bir histir bunu da bildiğimi söyleyemiyorum.

1.68 boyunda 48 kilo minyon yapılı zayıf bir kadınım. Bazı şeyleri açıklamak çok zor olur bazen. Benimde açıklayamayacağım iç güdüsel olarak hissettiğim nedenlerden dolayı 30 yaş civarındaki erkeklerden hoşlanıyorum. Olgun erkekleri kendime daha yakın daha anlayışlı ve daha sevgili olguluyorum. Olgun erkekler daha çok kıymet biliyorlar. Hiçbir kadın kıymetinin bilinmediği bir kalpte yaşamak istemez. Benimle birlikte el ele tutuşarak mutlu günler güzel günler yaşayacağına inanan ama her şeyden önemlisi dürüstlükten asla taviz vermeyin birine ihtiyacım var. Erkek arkadaşımın fiziksel özelliklerinden daha çok duygusal tarafı beni daha çok ilgilendiriyor ama tabii ki bir kadın olarakta yanıma yakışan birisi olmasını isterim.

Her ne kadar yakışıklı olmasını arzu ediyorsan bile bana verdiği değerden şüphe duymadığım birisi olursa fiziksel özelliklerin benim açımdan hiçbir önemi yok. Yeter ki sözlerinizle ve davranışlarınızla samimiyetinizi bana gösterin. Aslında ben sevgisini gösterebilen biriyle arkadaş olmak isterim. Çünkü bazı erkekler kız arkadaşını çok seviyor olsa dahi bunu davranışlarıyla göstermekte yetersiz kalabiliyor. Ardahan’da yaşayan benim gibi genç ve özgür bir bayanla arkadaşlık yapmak isteyen 30-40 yaş aralığındaki ciddi kişilerden tanıtıcı mesaj bekliyorum. Buraya her gün bakma fırsatım olmayabilir. Kendisine düzgün ifade eden ciddiyetine inandığım kişilere mutlaka dönüş yaparım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here