Sevgili Arayanlar Artvin

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 21, 2023
0
478

Artvin Ciddi Sevgili Arıyorum.

Adım Zeynep. Yaşım 34 ve Artvin merkezde tek başıma yalnız yaşayan dul ve çocuksuz bir kadınım. Aslen Elazığlı’yım ve uzun yıllardır Artvin’de öğretmenlik yapıyorum. Daha önce bir evlilik yapmama rağmen çok kısa süren bir evlilik yaşadıktan sonra evlilik yaşamı benim için bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. Yaşadığım birkaç aylık evlilik sürecinde anladım ki birine tamamen bağlanmak onunla aynı evde yaşamak ortak bir sorumluluk üstlenmek bana biraz fazla geliyor. Daha önceki yaşamımda hayatın güzel ve keyifli yanlarını yaşayarak kendimi hiçbir zaman mutlu edemedim.

Bundan sonraki yaşamımda tamamen keyfe keder bir hayat yaşamak istiyorum. Bu zamana kadar sürekli sorumluluk üstlenmek sevdiklerimin ve yakınlarımın dertleriyle uğraşmak beni çok yorduğunu hissediyorum. Artık birazdan kendime vakit ayırmalıyım de mutlu olacağım şeyler yapmak istiyorum. Artık gerçekten başkalarının sorunlarıyla uğraşmaktan çok yoruldum. Hayatımda sorumlu hiç kimseyi istemiyorum. Beni anlayacak sevecek benimle vakit geçirmekten mutlu olacak birini istiyorum fakat lütfen benimle irtibata geçmek isteyen kişiler sorunsuz ve düzgün kişiler olsunlar. Şu anda işim haricinde neredeyse hiçbir şeye zaman ayırmıyorum.

Hayatımda kimse olmadığı içinde daha çok evde zaman geçiriyorum ve mecbur kalmadıkça dışarıda zaman geçirmiyorum. Her ne olursa olsun ben asla hayatımda olan bir şeye ihanet etmeyi aklımdan daha iyi geçirmem her zaman sadık biriyimdir. Ben biraz sert görünümlü bir kadınım. Sadece sevdiklerimin yanında güler yüzlü ve eğlenceli biri oluyorum. Çok asık suratlı kişileri sevmiyorum fakat çok ciddiyetsiz kişilerden de uzak duruyorum. Yaşıma uygun 35 yaş üzeri birini tanımayı istiyorum fakat en fazla 45 yaşında birini tanıyabilirim. Yaş olarak daha olgun kişilerden mesaj beklemiyorum ve tanışmak da istemiyorum. Lütfen sadece düzgün karakterli yaş olarak bana uygun ve Artvin’de yaşayan ciddi kişiler bana yazsınlar.

Sevgili Arayan Dul Bayan Numaraları Artvin

Artvin ve ilçelerinden sevgili arayan erkekler ve bayanlar için oluşturulmuş olan sohbet sayfaları. Artvin ilçelerinden zengin sevgili arayan genç ve güzel bayanların telefon numaraları ve sosyal medya adresleri. Artvin’den evlenmek amacıyla dürüst ve güvenilir sevgili arayan ciddi bayanlarla ücretsiz tanışarak sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. Artvin ve ilçelerinden sevgili arayan 40 yaş üstü zengin ve yalnız bayanların sosyal medya adresleri ve fotoğrafları. Artvin’den ciddi sevgili arayan 50 yaş üstü yalnız bayanların WhatsApp sohbet grupları. Artvin’den olgun sevgili arayan üniversiteli genç bayanların arkadaşlık ilanları ve ücretsiz sohbet odaları. Artvin sevgili ve arkadaş arayan dul bayanların telefon numaralarını görebileceğiniz arkadaşlık siteleri.

Artvinli’yim. Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Seher. 27 yaşındayım art dinleyeyim ve buradan merkeze yakın bir ilçede ailemle beraber yaşıyorum. Anne ve babama ben çocukken trafik kazası sonucu kaybettiğim için şu anda evde olan abimle kız kardeşimle beraber yaşıyoruz. Burada olma amacım ciddi güvenilir birisiyle tanışarak yaşadığım acıları biraz olsun unutmak ve hayata daha umutlu bakabilmek için samimi bir arkadaşlığa ve sevgiye ihtiyacım var. Daha önceden arkadaşlık kurmak istediğim hoşlandığım kişiler tabii ki oldu.

Bunu kimseden saklayacak değilim ama bilmenizi isterim ki hayatıma giremedim erkekler insanısın çok az olmuştur. Bunun sebebi ise em insanlara çok zor güveniyor olman hem de kurduğum arkadaşlıkların uzun süreli olmasından kaynaklandı. Kısa süreli arkadaşlıklar yaşayacak gönül eğlendirecek bir karakterim yok. Eğer o şekilde bir arkadaşlık yürütmek isteyen kişiler varsa bilmenizi isterim ki beklentilerinizin karşılığı bende olmayacaktır. Tabii ki bir erkekle bir kadın arkadaş olduğu zaman ve sana bilecek şeylerin hepsini bende tutkulu bir aşkla yaşamayı isterim fakat her şeyin bir yeri zamanı ve üslubu olduğunuda biliyorum. Bu yüzden oturup kalkmasını bilen, nerede ne söyleyeceğini ve nasıl davranacağını iyi bilen düzgün karakterli birini tanımayı isterim.

Her şeyden önce sevgiyi ve saygıyı hak eden birisi olmalıdır. Sevgisini ve saygısını ise kelimelerle değil davranışlarıyla göstermeli ve hissettirmelidir. Bunu yapabilen çok az erkeğin olduğunu biliyorum. Ben bunu hak ettiğimi düşünüyorum ve beni hak eden biriyle beraber olmayı isterim. Çalışan bir bayanım ve hafta sonlarını kendime ayırıyorum. Erkek arkadaşımla hafta içi çok fazla görüşme imkanı olmayacaktır fakat hafta sonlarını beraber geçirmek isterim. Hayatı çok yoğun ve karmaşık olan birinide istemiyorum. Daha basit sade yaşayan ve kız arkadaşına vakit ayırabilecek kişiler yazarlarsa tanışabiliriz.

Artvin’den 40 Yaş Üstü Sevgili Arıyorum.

Adım Selvi, Artvin’de yaşıyorum ve 35 yaşındayım. İleride evlilik düşünebileceğim merhametli eşine sadık ve kötü alışkanlıkları olmayan her şeyden önce eşine ailesine insanlara karşı saygılı ve merhametli olan birini tanımayı istiyorum. Tanışacağım erkeğin saygılı ve merhametli olmasın ayrıca kötü alışkanlıklarının olmaması benim için her şeyden daha çok önemlidir. Ben daha önce iki kez evlilik yaptım fakat her iki evliliğimden çok kısa sürdü. Güzel ve çekici bir kadın olmadığımın farkındayım fakat elimden geldiğince kendime bakmaya temiz düzgün bir kadın olmaya çalışıyorum.

Tabii ki benden erkeklerin baktığı zaman etkilendiği çekici bir bayan olmayı arzu ederdim fakat güzellik çok da elimizde olan bir şey değil. Güzel değilim diye kendini boş vermiyorum ve bakımlı olmaya çalışıyorum. İki kez evlilik yapıp ayrıldıktan sonra yeniden evlilik yapmaya cesaret edemiyorum. Artık bundan sonra evlilik olmadan arkadaşlık yaşayabilirim ama evliliğede tamamen kapalı birisi değilim. Sonuç olarak evlilik bana çok uzak fakat imkansız değil. Yeni bir arkadaş bulduğum zaman şu an için tek düşündüğüm sadece hayatın tadını çıkarabilmek bunun dışında bir şey düşünmüyorum.

Eğer kendinize genç ve güzel bir bayan arkadaş arıyorsanız ben aradığınız kişi değilim ancak gerçekten size değer verecek size her şeyden daha çok sevecek ve sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacak bir bayan arkadaş arıyorsanız o kişi kesinlikle benim diyebilirim. Ben şu anda Artvin’in bir ilçesindeyim fakat kış aylarında Artvin merkezde oluyorum. Bakmakla ilgilenmek zorunda olduğum annen ve babam var. Çalışmıyorum vaktinin çoğunu evde geçiriyorum. Aslında gezmeyi ve arkadaşlarımla vakit geçirmeyi severim ama sorumluluğunu hissettiğim anne ve babamı çok fazla yalnız bırakma şansım olmuyor. Artvin ve ilçelerinden benimle tanışmak güzel bir arkadaşlık kuracağımıza inanan kişiler varsa bana mesaj yazarak kendilerini tanıtabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here