Sevgili Arayanlar Balıkesir

36 Yaşındayım. Balıkesir’den Sevgili Arıyorum.

İsmim Rabia. 36 yaşındayım ve Balıkesir merkezde yaşıyorum. Kendi işini yapıyorum ve kuaförüm. Biraz sert bir mizacım var. Bu biraz erkeklere ters gelebiliyor. Daha önce evleneyim oldu fakat çocuğum olmadı. Çocuk yapmayı ben istemedim çünkü evliliğimizin ilk günlerinde bile çok fazla sorununuz vardı. Ayrılığın kaçınılmaz olacağını tahmin ettiğim için çocuk yapmayı istemedim. Ama tabii ki her kadın gibi bende annelik duygusunu yaşamayı isterdim. Bazen hayatta tercihleri yapmak zorunda kalabiliyoruz. Yaptığımız bu tercihler bizi üzüyor olsa dahi bazı kararlar almamız gerekiyor.

Çocuk konusu yaşamayı çok istediğim bir duygu olsada yapmaya cesaret edemedim. Yeniden bir evlilik içinde benim için daha çok erken. Zaten ilk evliliğimi geç yaşta yapmıştım. Ayrılalı daha bir yıl bile olmadı. Her kadın gibi benden aşık olduğum erkekten ilgi görmeyi değerli olduğumu hissetmeyi çok severim. Bu ilginin sözde kalması değilde davranışlarıyla bana hissettirebilmesini tercih ederim. Bazı erkekler belki gerçekten çok seviyordur fakat bunu çoğu zaman kadına hissettirmek de yetersiz kalabiliyorlar. Ben her duyguyu davranışlarında görmek istediğim gibi duymayıda isterim. Uzun boylu düğünde birkaç kilo dışında fazla kilom yok. Düzenli olarak yapamasamda spor yapmayı seviyorum. Eğer kafa dengi uyumlu bir arkadaş bulabilirsem hayatımdaki her şeyi paylaşmak ve birlikte yapmak isterim.

Bir erkekten hiçbir zaman maddi beklentim olmadı ve bundan sonrada olmayacaktır. Erkek arkadaşıma hiçbir zaman maddi anlamda sıkıntı yaşatmam. Varlığı da yokluğu da bilen bir kadınım. İstediğim sadece dürüstlük sevgi saygı ve nezaket olacaktır. Daha önce sosyal medyadan tanıştığım ve konuştuğum birileri oldu bunu hiç kimseden saklayacak değilim. Fakat hiçbir zaman gerçek anlamda bir buluşma ve arkadaşlık olmadı. Bir kadın olarak her ne kadar korumacı davranmak zorunda olsamda güvendiğim biriyle buluşmaktan yüz yüze gelmekten asla çekinmem. Lütfen yüz yüze gelecek cesareti olan ciddi kişiler yazsınlar.

Balıkesir Sevgili Arayan Olgun Bayan Numaraları

Balıkesir ve ilçelerinden olgun bayanlarla ücretsiz tanışma siteleri. Bandırma sevgili arayan üniversiteli genç bayanlarla WhatsApp’ta sohbet. Balıkesir sevgili bayan arkadaş bulma ilanları. Ayvalık tatil için sevgili ve arkadaş arayan olgun ve yalnız bayanlarla tanışmak isteyen erkekler. Edremit internetten sevgili arayan yalnız ve dul bayanların telefon numaraları. Marmara sevgili bulma ve evlilik ilanları. Karesi sevgili arayan genç bayanların sosyal medya adresleri ve fotoğrafları. Balıkesir ciddi olgun erkeklerle tanışarak sevgili olmak isteyen bayan telefon numaraları. Susurluk evlilik için sevgili arayan genç bayanlarla tanışma siteleri. İvrindi 40 yaş üstü sevgili arayan oğlum da yalnız bayanlar. Erdek 30 yaş üstü erkek arkadaş arayan dul bayan telefonları.

Yalnız Dul Kadınım. Balıkesir’den Ciddi Sevgili Arıyorum.

İsmim Esma. 40 yaşındayım ve Balıkesir merkeze yakın bir ilçede yalnız yaşıyorum. Küçük bir işletmede çalışıyorum. Evliliğin bitip eşimden ayrıldıktan sonra ailemden maddi manevi destek göremediğim için kendi ayaklarım üzerinde durmak zorunda kaldım. Bu benim için ilk zamanlar sor bir durum olsa da sonrasında hem alıştım hem de kendimi daha güçlü bir kadın olarak hissetmeye başladım. 14 yaşında bir oğlum var ve o bazen benimle beraber kalıyor olsa da çoğu zaman yalnızım. Artık yalnız yaşamaya hayatın tüm yükünü tek başıma omuzlamaya alışmış olsamda hayatımda aşk ve sevgi olmadığı zaman kendimi hiç huzurlu hissedemiyorum.

Özellikle son zamanlarda bu yalnızlık beni daha çok zorlamaya başladı ve sevgiye aşka her zamankinden daha çok kendimi muhtaç halde hissediyorum. Esmer bir kadınım. Boyum 1.68 ve 72 kiloyum. Biraz fazla kilolarımın olduğunu kabul ediyorum fakat fazla kilo bende çok itici durmuyor. Yaşadığım çok kötü evlilikten sonra şimdilik evliliğe çok sıcak bakmadığım için sadece arkadaşlık yapabileceğim bir sevgili arıyorum. Maddi olarak belki çok iyi durumda değilim ama hiçbir zaman da erkek arkadaşımdan böyle bir beklentim olmaz. Ben sadece sırdaş olabileceğim sonuna kadar her şeyimle kendime emanet edip güvenebileceğim gerçek bir dost arkadaş ve sevgini istiyorum. Yaşadığım yer küçük olduğu için kendimi çok fazla rahat hissedemiyorum.

Makyaj yapmayı seviyorum ama yaşadığım ortamdan dolayı yapamıyorum fazla. Rahat ve dekolte giymeyide severim. Ama dediğim gibi yaşadığım yer çok küçük olduğu için çok fazla dikkat çekmek istemiyorum. Sadece tek bir erkeğin ilgisini ve dikkatini çekebilirsem o bir kişinin aşkı ve sevgisi bana yetecektir. Tanımadığım insanlardan ilgi gördüğüm zaman rahatsız olan birisiyim. Dul bir kadın olmanın bu anlamda dezavantajlarıda oluyor. Yalnız ve dul bir kadın olmak küçük bir çevrede yaşamak zannedildiği kadar kolay değil. Sadece Balıkesir ve ilçelerinden sürekli görüşüp konuşma imkanı bulabileceğim olgun ne ciddi birini tanımayı istiyorum.

Bekarım. Balıkesir’den Olgun Sevgili Arıyorum.

İsmin Fatoş. 48 yaşında Balıkesir’de yaşayan hiç evlenmemiş özgürlüğüne düşkün ve hayat dolu bir kadınım. Zaten bu yüzdende şimdiye kadar evlenmedin mi evlenmeyide düşünmüyorum. Benim için önemli olan şey hayatın güzelliklerini sevdiğim erkekle birlikte yaşayabilmek. Evlenip aile kurmak çocuk sahibi olmak gibi bir isteğim vardım hiçbir zaman olmadı. Sanırım bu duygular bende biraz eksik kaldı. Kadınsın hislerini sadece erkek arkadaşımla birlikte zaman geçirerek yaşamayı istedim her zaman. Aşkta hiçbir zaman sınır tanımam ve güçlü erkekleri severim.

Erkeğin güçlü olanı kadını sevmesinide sahip çıkmasınıda yönlendirmesinide her zaman başarabilir. Güçsüz erkekleri Bu anlamda bir kadın idare edebilmek için yeterli görmüyorum. Aykırı giyinmeyi aykırı makyaj yapmayı herkesten farklı görünmeyi seviyorum. Sıradışı olan hiç kimsenin yapmadığı şeyleri yapmaya cesaret edebilirim ben bunları yapmaktan yaşamaktan keyif alıyorum. Meslek olarak eğitimciyim fakat burada hangi kurumda ve nerede çalıştığını yazmayı istemiyorum. Ailemden ayrıyım ve kendi evimde yalnız yaşıyorum. Hayvanların çok seviyorum beslemek de istiyorum fakat evde bulunmadığın günlerin sayısı çok fazla olduğu zaman onlara bakmaktan zorlandığım için evimde hayvan beslemiyorum. Özellikle kedileri ve köpekleri çok seviyorum.

Maddi olarak bir sıkıntım olmadığı gibi tanışacağım erkektende herhangi bir maddi destek beklentim yok. Ancak tabiki yinede erkeğinde belirli bir maddi seviyeye ulaşmış olması gerekir. Benim için önemli olan erkeğin kültür seviyesi eğitimli olması dürüst olması gereklidir. Boyum 1.67 ve 78 kiloyum. Kilolu bayanlara karşı sempatisi olmayan kişiler bana yazmasınlar. Tanışmadan önce her şeyi kabullenip razı olan fakat tanıştıktan sonra en küçük şeyleri bile sormadan birini istemiyorum. Sadece Balıkesir merkezden yazarsanız tanışabiliriz. Balıkesir’in ilçelerinden yada farklı şehirlerden kişilerin yazmasına gerek yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*