Sevgili Arayanlar Balıkesir

Balıkesir’den Ciddi Olgun Sevgili Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. İsmim Canan. 34 yaşında sarışın dolgun bayanım. Çoğu zaman yaşadığımız ilişkilerde hayal kırıklığı yaşamış olsakta bazı kırgınlıkları zaman çabuk unutturuyor. Yaşadığımız ilişkiler bizlere acı tecrübeler tattırmış olsa bile yine de yaşamış olduğumuz bu kötü anılar aşkın ve sevginin değerinden bir şey kaybettirmiyor. En azından ben bu şekilde inanıyor ve bu şekilde düşünüyorum. Belki birçok erkeğin hayalini süsleyecek kadar güzel bir kadın çekici biri olmayabilirim ve bunun farkındayım. Ama bunların önemli olmadığı bir kalpte kendime yer bulmayı ve unutulmaz bir aşk yaşamayı çok istiyorum.

Duygusal bir kadınım, kitap okumayı ve şiir yazmayı çok seviyorum güzel şiir yazdığımada inanıyorum. Çok sosyal birisi olmadığım için vaktimin çoğunu evde okuyarak ve yazarak geçiriyorum fakat bu durum bazen sıkıcı gelmeye başlıyor. Evde vakit geçirmeyi kitaplarla meşgul olmayın ve şiir yazmayı çok seviyor olsamda bütün bunları daha anlamlı ve eğlenceli kılacak ciddi güvenilir samimi ve tıpkı benim gibi duygusal birini tanımak için buradayım. Benimle geçmişte yaşadığım aşklar tabii ki oldu. Tanışacağım erkeğinde olacağını tahmin ediyorum. Bu yüzdende ne tanışacağım erkeği geçmişiyle yargılarım, ne de o kişinin beni geçmişimle yargılamasını doğru bulmam.

Sarışın bir bayanım ve biraz fazla kilolarım olsada bu beni rahatsız etmiyor çünkü itici gelecek kadar aşırı kilolu değilim. Balıkesir merkezde babamla birlikte yaşıyorum. Sadece benim gibi merkezde yaşayan devamlı olarak görüşme imkanı bulabileceğim kişilerin bana yazmasını istiyorum. Biraz utangaç ve çekingen bir yapım olduğu için tanıştığımız ilk günlerde belki kendimi çok rahat hissedemeyebilirim ama zamanla birbirimize alışınca her şeyin daha güzel ve daha keyifli olacağına inanıyorum. Lütfen sadece Balıkesir merkez’de yaşayan 35 yaş üzeri ciddi duygusal ve asla hiç kimseye zararı olmayacak düzgün kişiler yazsınlar.

Balıkesir Sevgili Arayan Bayan Whatsapp Numaraları

Balıkesir’den sevgili arayan 30 yaş üstü ciddi bay bay bayanlar sayfamıza katılabilirler. Arkadaşlık sitemiz sayesinde Balıkesir ve ilçelerinden her yaştan kendini yalnız hisseden sevgili bulmak ve sevgiyi aşkı yaşamak isteyen tüm herkes bu sayfamızı aracılığı ile iletişim kurabilirler. Sevgili bulmanın bazılarımız için çok zor olduğu günlerde arkadaşlık siteleri bizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayfamızda Balıkesir’in merkezinden ve diğer ilçelerinden sevgili arayan bayan ilanlarını görebilirsiniz. İlginizi çeken bayana ücretsiz mesaj yazabilir ve tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Balıkesir’den 60 yaş üzeri dul kalmış erkekler ve bayanlar sizlerde, sitemizde sevgili bulmak isterseniz arkadaşlık ilanınızı bizlere ücretsiz bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Balıkesir’den Sevgili Arıyorum. Yaşım 30.

Selamlar, ismim Berna. Balıkesir’deyim 30 yaşındayım ve bekar hiç evlenmemiş bir kadınım. Buraya girmemin tek ve asıl sebebi beni heyecanlandıracak güvenebileceğim samimi birini tanımak için sizlere yazıyorum. Hayatında çok fazla erkek arkadaşı olmuş bir kadın değilim. Çünkü üniversite okurken tanıştığım sevdiğim devamında ise nişanlandığım birisi olmuştu. Onunla uzun süren arkadaş kaldıktan sonra nişanlandık ve bu süreçte gereğinden fazla uzamıştı. Bu kadar uzun süren bir ilişkiden sonra evlenemeden ayrılmış olmak benim içinde kolay olmadı tabii ki fakat ben çok duygusal birisi olmadığım için bu olayın psikolojik olarak beni çok fazla yıpratmasına izin vermedim.

Acılara zorluklara ve sıkıntılara dayanıklıyımdır ve güçlü bir kadın oldum her zaman. Son zamanlarda kendimi mental olarak çok kötü hatta çökmüş gibi hissediyorum. Artık yeni bir heyecana başlayarak yeni bir aşk hikayesini yazmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Çok konuşan çok bilen erkekler bana çok iyi gelmiyorlar ve ilgimi çekmiyorlar. Biraz daha ağır oturaklı konuşmasını bilen kararlı ve ne istediğini bilen erkekler ilgimi çekiyorlar. Çalışan bir kadınım ve maddi manevi özgürlüğüm var. Özel bir hastanede hemşirelik yapıyorum daha önce devlet hastanesinde çalışıyordum fakat şu anda özel hastanedeyim.

Gerçekten kafalarımızın uyuştuğu frekansımın tuttuğu birini bulabilirsen ve duygularımın hislerimin gerçek olduğuna inanırsam evlilikte yapabilirim. Fakat bu sefer evlilik düşünürsen bunu zamana yaymayı düşünmüyorum. Biraz önce bahsettiğim gibi uzun süreli bir ilişkim oldu ve yıllarım heba oldu diyebilirim. Güzellikten yana kendimden eminim, öz güveni yüksek bir kadının. Bir erkekten beklediğim ya da benim ihtiyacım olan şey sadece dürüstlük ve sadakattir. Maddi konular şimdiye kadar önemli olmadığı gibi bundan sonra da benim için önemli olmayacaktır. Dürüstlüğüne ve karakterine güvenen Balıkesirli ciddi kişiler yazabilirler.

Balıkesir’de Öğrenciyim. Sevgili Arıyorum.

Selam arkadaşlar ismim İrem. Balıkesir’de üniversite öğrencisiyim. Buraya İstanbul’dan geldim, aslen Karadenizli’yim. 20 yaşındayım sarışın açık tenli bir bayanım. Balıkesir’e geçen yıl gelmiştim ve şu anda üniversite mimarlık bölümü 2 sınıf öğrencisiyim. En az 2 yıl daha buradayım ve bu iki yıl içerisinde uzun süreli arkadaşlık yaşayabileceğim ciddi karakteri oturmuş düzgün biriyle tanışmayı düşünüyorum. Özgür bir ortamda üniversite okumak çok güzel ve çok eğlenceli. Kendimle ve hayatla barışık biriyim fakat sevgi ve aşk benim hayatımda her zaman önemli olmuştur.

Sevginin değerini bilen sevgiye önem veren kız arkadaşına saygılı davranabilen yakışıklı biriyle tanışmayı çok istiyorum. Çok büyük abartılı hayallerim yok fakat sevdiğim erkekle birlikte güzel vakit geçirmeyi her zaman hayal etmişimdir. Maddi konulara çok değer veren maddiyatı ön sıraya koyan birisi değilim fakat maddi imkanları tamamende yok sayamıyoruz maalesef. Sevgiyi aşkı ve hayatı en güzel şekilde yaşamak için maddi imkanlarda gerekiyor. Bu nedenle hayatıma girecek erkeğin zengin olmasa dahi hayatı güzellikleriyle yaşatabilecek kadar maddi imkana sahip olmasını isterim. Şu anda iki arkadaşımla birlikte bekar evinde kalıyoruz. Daha önce yurtta kalıyordum fakat kısa süre önce eve taşındım. Ev hayatı tabi ki yurt ortamına göre çok daha güzel eğlenceli oluyor en azından daha rahat hissediyorum.

Belki kafa dengi sınırsız güvenebileceğim birini tanırsam birlikte yaşamayıda düşünebilirim. Bir erkekte ise en çok merhametli olmasına dikkat ederim. Bu özellikleri taşımayan karakteri bozuk olan kişiler lütfen yazmasınlar. Muhafazakar bir aile yapım olduğu için üniversiteye gelene kadar doğru düzgün bir arkadaşlık yaşayamadım. Şu an bulunduğum ortamda son derece özgürüm ve gençliğimin tadını çıkarmak hayallerimi yaşamak istiyorum. Karşılıklı güven duyacağım birisiyle güzel günler yaşayacağıma inanıyorum. Sevgiyi aşkı erkek arkadaşımada en güzel haliyle yaşatabilirim. Lütfen ciddi ve seviyeli beyler mesajı bıraksınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*