Sevgili Arayanlar Batman

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 11, 2023
0
857

Batman’dan Ciddi Sevgili Arıyorum

Adım Yasemin. Batman’da yaşayan 35 yaşında esmer ve milyon bir kadınım. Batman’da yaşayan Benim gibi yalnız kalmış ciddi ve güvenilir biriyle arkadaşlık kurmak istiyorum. Yaşım 35 fakat hiç evlenmedim çünkü evlilik hayatı benim için katlanabileceğim bir yaşam tarzı değil. Şimdiye kadar evlenmiş olmamanın tek nedeni bu değil elbette. Benimle evleneceğim kişinin mükemmele yakın bir kişiliğe sahip olması maddi manevi yeterli ve donanımlı olması gerekir. Şimdiye kadar böyle birisini de tanıma imkanım olmadığı için evliliğe sıcak bakmadım.

Birazdan benim yaşamak istediğim hayat evliliği çok da mantıklı bulmuyor. Gezip eğlenmeyi seven bir kişiliğe sahip olduğum için kendimi sürekli ev işleriyle meşgul ederek yıpratmak istemiyorum. Ayrıca çocuk bakabileceğimede inanmıyorum. Buna benzer daha birçok sebepten dolayı hayatımda sadece aşık olup sevebileceğim bir arkadaşım olsun istiyorum. Eğer Batman merkez’de yaşayan olgun bayanlardan hoşlanan ciddi birisi varsa tanımayı isterim. Ciddi birisi derken şimdiye kadar sanal ortamda karşıma çıkan erkeklerin birçoğu cesaretsiz olduğu için ciddi olduklarına inanmadım. Sadece mesaj yazarak sohbet edebileceğim birisini değil hayatıma tam anlamıyla dahil edeceğim birini tanımayı istiyorum.

Şu anda çalışmıyorum evdeyim fakat istediğim zaman çalışabilirim. Şimdilik maddi sorunum olmadığı için çalışmayada gerek duymuyorum. Çalışmak ve iş hayatına atılmak bazen hoşuma gidiyor fakat çalıştığım yer aileme ait olduğu için ostediğim zaman işi bırakabiliyorum. Evde vakit geçirmeyi sevmesemde son zamanlarda sürekli evde durmak zorunda kaldım ve çok bunaldım. Hayatıma heyecanla hareket katacak Batman’da yaşayan ciddi kişilerle tanışmak isterlerse bana mesaj yazabilirler. Yazdıklarımı dikkatli okumanızı ve beni iyi tanımanızı isterim. Herkese şans vermiyorum eğer beni etkileyebileceğini inanın ciddi birisini görebilirsen mutlaka dönüş yaparım.

Batman Sevgili Arayan Bayan Arkadaşlık İlanları

Batman olgun sevgili arayan güzel bayanlarla tanışma. Batman ve ilçelerinden sevgili arayan ciddi kişilerle tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Batman merkezden olgun sevgili arayan dul ve yalnız bayanların WhatsApp sohbet numaraları ve profil fotoğrafları. Batman sevgili ve arkadaş bulma siteleri. Batman evlenmek için sevgili arayan ciddi ve seviyeli bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet siteleri. Batman kendisine sevgili arayan üniversiteli genç bayanlarla ücretsiz sohbet ve tanışma. Batman sevgili bulabileceğiniz ücretsiz arkadaşlık siteleri. Batman ve ilçelerinden 40 yaş üstü sevgili arayan olgun bayan telefonları. Batman 50 yaş üstü arkadaş ve sevgili bulmak isteyen yalnız bayanlarla tanışma ve sohbet.

Batman’dan Genç Sevgili Arıyorum.

Adım Şehnaz. 58 yaşındayım ve esmer bakımlı uzun süre yurt dışında yaşamış fakat şu anda Batman’da yaşayan bakımlı güzel bir bayanım. Yas olarak kendimden daha küçük olan 30-40 yaşları arasında ciddi güvenilir ve dürüst bir beyefendi ile tanışarak uzun süreli bir arkadaşlığı başlatmayı istiyorum. Daha önce sanal ortamdan kurban arkadaşlık tecrübelerim olmuştur. Bazen çok duygusal bazen ise çok agresif ve çılgın olabiliyorum. Erkek arkadaşımla aradığı her duyguyu bende yaşayabilir ve onu istediği her şeyi yaşatabilirim. Uzun süre yurt dışında yaşadıktan sonra Batman’a alışmam çokta kolay olmadı tabii ki fakat alıştıktan sonra burayı sevdim diyebilirim.

Bence insan yaşı kaç olursa olsun yaşama sevincini asla yitirmemeli ve bende o enerjiyi fazlasıyla var. Kendimden daha küçük birini arıyor olmamın sebebi ise aradığım hayat enerjisini kendi yaşımdaki bir erkekten bulmakta biraz zorlanıyorum. Gençlere daha iyi ayak uydurabiliyorum ve daha uyumlu oluyoruz. Koyduğum fotoğrafta da gördüğünüz gibi oldukça bakımlı ve çekici bir bayanım. Hayvanları çok seviyorum özellikle evimde beslediğim bir kedim var. Yeniden evlenmeyi düşünmüyorum fakat insan bazen aynı eve içerisinde nefes alan birini istiyor. Maddi olarak hiçbir sorunum yok ve sağlık açısındanda ciddi diyebileceğim bir problemde yok.

Tıpkı kendim gibi maddi manevi sorunları olmayan hayatında aşk heyecanlı sevginin var olmasını isteyen ciddi bir erkeğin tanımak için buradayım. Özellikle sanal ortamdan tanışırken biraz daha dikkatli olmam gerekiyor. Bunun acı tecrübelerini daha önce yaşadığım ve artık birine güvenmem biraz zor oluyor. Belki birine güvenmem zor olacak fakat güvendikten sonra eminim bizim için hayat çok daha güzel olacaktır. Hayatın tüm güzelliklerini güven ve aşkı hissederek yaşamayı çok istiyorum. Batman çevresinde yaşayan 30 veya 40 yaşları arasında güvenebileceğim benim gibi yalnız kalmış ciddi kişiler yazabilirler.

Adım Nagihan. Batman’dan Güvenilir Sevgili Arıyorum

Merhabalar Nagihan ben. 62 yaşında sarışın dul ve yalnız yaşayan bir kadınım. Batman’da yaşıyorum ve öğretmen emeklisiyim. Mesleğimden dolayı hayatımın çok büyük bir kısmı farklı şehirlerde geçti. Emekli olduktan sonra Batman’a yerleştim burada bir ilçede yaşıyorum. Hayatım boyunca her zaman huzurlu yaşamaya gayret ettim ve bunu büyük ölçüde başardım. Artık bundan sonra huzurumu kaçıracak birine tahammül edemem. Eğer genç bir kadın olsaydım belki bazı zorluklarla baş edebilirdim. Belli bir yaştan sonra artık daha az risk almak zorundayım. Sorunlu ilişkiler asla bana göre olamaz.

Ben huzuru istediğim gibi yanındaki kişiye de her zaman huzur veren biriyim. Aradığım kişiden ek istediğinize bana huzur vermesidir şu an tek ihtiyacım olan sadece huzur. Olgun bir kadın olarak geçmişten istediğim arzu ettiğim bana heyecan veren birçok şeyi yaşadım ve belli bir doyuma ulaştım. Aynı duyguları ve heyecanları elbette her zaman yaşamak isterim fakat huzura daha çok ihtiyacım var. Arkadaşlık kurmak amacıyla birini tanımayı istedim fakat karşıma çıkan kişilerden çok fazla elektrik alamadım. Belki bu yılan sayesinde karşılıklı olarak hayalini kurduğumuz arkadaşlığı birlikte kurmayı başarabiliriz. Erkeğin üstoğuna konuşmasına ve tavırlarına her şeyden daha çok önem veren bir kadınım. Mustafa düzgün olmayan doğru düzgün konuşmasını bilmeyen erkekleri kendi adıma çekici bulmuyorum. Aslında benimle arkadaşlık kurmak hiç de zor değil. Sadece bana güven vermeniz emin olun sizin için yeterli olacaktır.

Bu sadece benim için geçer değil. Tüm kadınlar kendilerini güvende hissettikleri erkeğin yanında olmak isterler. Güven ve samimiyete dair aklımızda en küçük bir şüphe varsa biz kadınlar asla o erkekle aynı yolu yürümeyiz. Bu yüzden Güven verebiliyorsanız ve gerçekten ciddi bir arkadaşlık istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Batman dışından geleni çok fazla düşünmüyorum ama gerçekten etkilenirsem yaşadığınız şehir hiç önemli değil. Çünkü ben özgür bir kadınım ve seyahat sorunum yok. Arkadaş olmak isteyen ciddi kişiler yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here