Sevgili Arayanlar Bilecik

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 20, 2023
0
339

Bilecik’ten Sevgili Arıyorum

Adım Ebrar. 28 yaşındayım bilezik merkezde yalnız yaşıyorum ve güvenebileceğim biriyle sevgili olmak hayatıma heyecan katmak ve güven içerisinde bir arkadaşlık yürütmek istiyorum. Biz kadınların aşk hayatımızda en çok yaşadığımız sorunlardan birisi güven duygusudur. Maalesef çok az erkek kadınlara bu konuda gerçekten güven verebiliyor. Ben kendi adıma hayatımda çok zor güvenen farklı insanlar hayatını almaktan zorluk yaşayan birisi olduğum için aşk hayatın biraz kısır geçiyor diyebilirim. Çok güzel bir kadın olduğumu farkındayım ama her güzelin bir kusuru olduğu gibi benimle mutlaka sevgilim olacak erkeğin hoşlanmayacağım davranışlarım olacaktır. Öncelikle bana yazmak isteyen kişilerin özgüveni yüksek olması bir kadının sahiplenmeyi onu elinde tutmayı ve onun sorun yaşadığı zamanlarda bırakıp kaçmayacak cesarette olması gerekir. Cesur erkekler her zaman benim diğer erkeklere göre daha fazla heyecanlandırmıştır. Zaten cesur olmayan ve kadınına sahip çıkamayan bir erkeğin gerçek bir aşk yaşaması bana kalırsa mümkün değil. Ben aslen Mersinli’yim akat iş hayatım gereği Bilecik’ten yalnız yaşıyorum. Her ne olursa olsun erkek arkadaşıma her zaman destek olabilecek karakterde biriyimdir. Affedemeyeceğim tek şey ise bana yalan söylenmesi ve ihanet edilmesidir. Yalan konusu sadece sevgilim için değil hayatımdaki bütün insanlar için geçerli olmak üzere bana yalan söyleyen hiç kimseyi hayatımda tutamam. Gerçek hayatımda düzgün birini tanıma şansım olmadı fakat sanal ortamda belkide aradığım mutluluğum bulabilirim. Aşk ve sevgin Benim için vazgeçilmez bir duygudur ve aşık olduğum zaman çok tutkulu ve heyecanlı bir kadın oluyorum. Her zaman yaşam enerjinin yüksektir fakat sadece sevdiğim insanların yanında bu enerjiyi ortaya çıkarabilirim. Tanımadığım ortamlardan hem sıkılıyorum hemde kendimde o enerjiyi bulamıyorum. Eğer Bilecik’ten bana yazmak isterseniz sadece ciddi kişilerden mesaj beklediğimi bilmenizi isterim.

Bilecik Sevgili Arayan Bayan Telefon Numaraları ve WhatsApp Sohbet

Bilecik’ten aramıza katılarak sevgili bulmak ciddi bir arkadaşlık yaşamak isteyen hem erkekler hem de bayanlar bu sayfamız sayesinde gerçek aşkı bulabileceksiniz. 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılındada en güncel bilezikten arkadaş arayan bayan ilanlarını bu sayfamızda yayınlıyoruz. Sevgiyi mi aşkım özleyen yalnızlıktan kurtulmak isteyen 18 yaş üzerindeki tüm erkekler ve bayanları sayfamızda misafir ederek samimi bir sohbet ortamı oluşturmak istiyoruz. Hayatınızda Aşkın ve sevginin eksikliğini hissediyorsanız sadece bileziklerimize oluşturduğumuz bu sayfamızdan dilediğiniz gibi ücretsiz sohbet ederek hayalinizdeki gibi biriyle tanışma şansı bulabileceksiniz.

Bilecik sevgili arayan 18 yaş üstü bayan arkadaşlık ilanları ve ücretsiz sohbet siteleri. Birazcık ve ilçelerinden güvenilir ve ciddi sevgili arayan güzel ve çekici bayanların telefon numaraları ve sohbet. Bilezik evlilik amacıyla sevgili bulmak isteyen ciddi ve olgun bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları ve fotoğrafları. Bilecik ilçelerinden sevgili bulmak isteyen 30 yaş üzeri erkek ve bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. Bilecik’ten sevgili bulmak isteyen ciddi bayanların Facebook adresleri. Birazcık ilçelerinden sevgili arayan olgun bayanların sosyal medya adresleri

Bilecik’ten Evlenmek İçin Sevgili Arıyorum

İsmim Seher. 26 yaşındayım Bilecik’te Bir ilçede ailemle beraber yaşıyorum de evlenmek istediğim için hayalimdeki eşe uygun profilde biriyle tanışmak ve askerlerin yapmak istiyorum. Benim için aşktan daha önemli hiç bir duygu olamaz bu yüzdende ayaklarımı yerden kesecek kalbimi titretecek kadar aşık olmadığın biriyle birlikte olmayı düşünemem. Fakat bu heyecanı bende uyandıracak biriylede karşılaşamıyorum. Hayat çoğu zaman isteklerimizi altın tepsiden bizlere sunmuyor bunun farkındayım. Geleceğe dair hayallerimiz ve planlarımız için çok çaba ya da emek sarf etmek zorunda kalabiliyoruz. Mutlu bir evlilik yapmanında yolu galiba aynı şekilde emek vermekten geçiyor. Sevgiliye dahiliye kurmaya kendimi her anlamda hazır hissetmesem zaten böyle bir karar almazdım. Bu kararı almam da yaşadığın ailevi sorunlarında etkisi oldu tabiki. Huzursuz mutsuz bir aile ortamında yaşamayı istemiyorum ve bu yüzdende kendi yuvanı bir an önce korumayı planlıyorum. Şu anda ciddi derecede ailenin sorumlular yaşıyorum ve hiç mutlu değilim. Ailemden herhangi biriyle benim ciddi bir sorunum yok fakat aile içerisindeki huzursuzluğa tahammül edemediğim için artık kendi yolumu çizmek istiyorum. Eğer kısmet olursa gerçekten niyeti evlenmek aile kurmak ve ailesine sadık olabilecek ciddi biriyle tanışmayı isterim. Evlilik tabii ki kolay bir süreç değil bunun zorluklarının farkındayım. Evliliğin tüm zorluklarını karşılıklı sevgi saygı ve fedakarlıkla aşabileceğimizi düşünüyorum. Gerçekten sevgiye dayalı bir aile kurabilirsem evliliğe dair çok güzel hayallerim var ve bu hayallerimi birlikte yaşayabileceğim ve yaşatabileceğim birini arıyorum. Benim gibi mutlu ve huzurlu bir ailenin özlemini duyan ve gerçekten eşine sonsuz bir sadakatla bağlı kalabilecek, aile ilişkilerine önem veren 30 yaş civarında birini tanımak istiyorum ben mesajlarınızı bekliyorum. Yaşadığınız şehir farketmeksizin istediğiniz her yerden yazabilirsiniz.

Bilecik’ten Dürüst Sevgili Arıyorum

Merhaba Bilecik’ten Aslı ben. 34 yaşında dul ve esmer bir kadınım. Çalışıyorum ben yalnız yaşıyorum öğretmenlik yapıyorum. Son zamanlarda kendimi çok kötü ve depresyonda hissediyorum. Sigara ve alkol kullanırım. Yalnızlığı hiç sevmiyorum fakat son zamanlarda kendimi o kadar çok yalnız hissediyorum ki bunalıma girdim. Normalde sigara ve alkolü çok fazla kullanmıyordum fakat kendime bunalımda hissettiğim için neredeyse her akşam içiyorum diyebilirim. Artık yüzümü güldürecek gönlüme yeniden baharı getirecek dürüst birisiyle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Evlenmeyi düşünmediğim için lütfen bana o kadar duygusalım yaklaşmayın çünkü aşırı duygusal ilişkiler yıpratıcı olduğu için sevmiyorum. Ben daha çok derdimi anlatabileceğim sırrımı paylaşabileceğim maddi anlamda bir beklentim olmadığı için manevi olarak bana destek olabilecek güvenebileceğim birini arıyorum. Kültürlü ve yaşam tarzı bana uygun olursa çok daha iyi olur tabii ki. Kültürlü ve eğitimli olması benim için çok önemli değil fakat dürüst ve ahlaklı olmasına önem veriyorum. İyi bir eğitime sahip fakat ahlak konusunda kendisini geliştirmemiş olan biriyle arkadaşlık kurmaktansa eğitim seviyesi düşük fakat bana güven verebilecek dürüst biriyle arkadaşlık kurmayı tercih ederim. Canım sıkıldı zamanlarda özellikle geceleri çoğu zaman müzik dinliyorum ya da şiir yazmaya çalışıyorum. Bir şeyler üretmek duygularımı çalgı ve kaleme dökmek benim hoşuma gidiyor ve bana apayrı bir mutluluk getiriyor. Hayatım çok hareketli ve agresif değil şu anda çok sakin bir hayat yaşıyorum. Bu kadar fazla sakin yaşamak artık bana sıkıcı gelmeye başladı. Sadece bilezik merkezde yaşayan karakter olarak dürüstlüğü ile benim güvenimi kazanabilecek ciddi bir beyefendi varsa tanışmayı isterim. Lütfen sadece 40 yaş civarındaki ciddi ve dürüst kişiler yazsınlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here