Sevgili Arayanlar Bitlis

Bitlis’ten 40 Yaş Üstü Sevgili Arıyorum.

Merhaba Bitlis’ten Şermin ben. 40 yaşında daha önce evlilik yapmış iki çocuklu bir bayanım. Çocuklarımdan bir tanesi üniversite öğrencisi bizden ayrı yaşıyor. Küçük çocuğum ise şu anda eski eşimle birlikte fakat çoğu zaman benim yanımda kalıyor. Bu mesajı sizlere ulaştırmak istememin nedeni gönlüme ve kalbime heyecan verecek, yaşama sevinci verecek ve hayatımı daha anlamlı kılacak olan bir arkadaş, bir sırdaş ve sevgini bulabilmek için bunları yazıyorum. Hem duygusal hem de sıradışı şeyler yapmayı seven heyecan veren her şeyden mutluluk duyan kendi halinde yaşama olan yalnız bir kadınım.

Bana yaklaşmak ya da benimle samimi bir arkadaşlık kurmak için çok üstün özellikleriniz olması gerekmiyor. Sadece bana karşı dürüst ve saygılı olmanız benim için yeterli olacaktır. Tanışacağım kişinin ne maddi durumu ne yaptığı işi neden fiziksel özellikleri bunların hiçbirisi çok önemsediğim şeyler değil ve bunları umursamıyorum. Bende her kadın gibi biraz sevgi görmek biraz önemsenmek hatta belki birazda şımartılmak istiyorum. Zaten bunlar her kadının içten içe görmek ve yaşamak istediği duygulardır. Ben bu güzel duyguları hayatımın çok kısa bir döneminde yaşayabildim yeniden yaşamayı imkanını bu mesajın sayesinde bulabilirim.

Sizleri yanıltmamak için güncel fotoğrafımı sizlerle paylaşmak istedim. Ben kim sizlerinde bana fotoğrafınızı gönderme şansınız buradan olmayabilir. Fakat böyle bir imkansızlığa rağmen kendinizi olabildiğince iyi bir şekilde anlatırsanız sizin hakkınızda fikir sahibi olabilmem için kısa bir mesajla geçiştirmezseniz sizi daha iyi tanıyabilirim ve sohbet etmek için sizlere dönüş yapabilirim. Sevdiğim insanlarla sohbet etmek birlikte vakit geçirmek bunlar benim için çok güzel ve özel şeyler. Günlük yaşamın yoğunluğu içerisinde bunları yapmaya çok fazla fırsatım olmuyor fakat aklımdan ve hayalimden geçen her şeyi erkek arkadaşımla birlikte yapmayı da çok isterim.

Bitlis Sevgili Arayan Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Bitlis’ten kendisine ciddi ve uzun süreli sevgili arayan ciddi bayanlarla tanışmak ücretsiz sohbet etmek ve arkadaşlığınızı ilerletmek için bu sayfamızdaki tüm ilanları inceleyerek ilan sahiplerine ücretsiz mesaj yazabilirsiniz. Böylelikle belki de hayatınızın en güzel günlerini yaşayacağınız bir döneme girerken ilk adımı göndereceğiniz bir mesajdan siz atmış olabilirsiniz. Bitlis ve ilçelerinden aramıza katılarak arkadaşlık ilanı veren genç ve olgun tüm bayanların ve erkeklerin arkadaşlık ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yılanlar sayesinde şimdiye kadar birçok kişi güzel bir arkadaşlık kurarak heyecan dolu arkadaşlıklar yaşamaktadırlar. Sizler de bu şansı yakalamak için sadece göndereceğiniz bir mesajla hayatınıza renk katabilir yeniden geleceğe umutla bakabilirsiniz. Sadece Bitlis merkezden değil aynı zamanda Bitlis’in bütün ilçelerinden bizlere yazabilirsiniz. Gerçek bir aşk ve sevgi için islamisayfalar.com sitemizdeki tüm arkadaşlık ilanları sizler için tamamen ücretsiz bir şekilde erişiminiz sağlanmıştır.

Bitlis’te Memurum. Dürüst Sevgili Arıyorum.

Adım Ahsen. 29 yaşında Bitlis’te kamuda memuru olarak çalışan hiç evlenmemiş bekar bir bayanım. Daha önce okul yıllarından tanıdığım ve çok güvendiğim bir erkek arkadaşım vardı fakat onunla yaşadığım yıllar benim için kayıp ve hayal kırıklığı ile sonuçlanan kötü bir anı olarak aklımda kaldı. Bir erkeğe sonsuz bir güvenle bağlanmak benim için çok güzel bir duygu fakat bunu ne zaman yapsam hata yaptığımı anlıyorum. Eğitimli, güzel, ne istediğini bilen bir kadınım ve bana uygun biriyle tanışmayı düşünüyorum. Daha önce sosyal medyadan ya da arkadaşlık sitelerinden tanışarak arkadaşlığımı ilerleteyim gerçek bir ilişkim hiç olmaz.

Kısa süreli mesaj atarak konuştuğum birkaç kişiyi oldu fakat onlar da hiçbir zaman gerçek bir arkadaşlığa dönüşmedi. Bu birazdan benden kaynaklanmıştı. Sosyal medyadan ya da arkadaşlık sitelerinden tanışmaları ya da buralarda zaman geçiren kişilere karşı biraz ön yargım vardı. Fakat bu önyargılarımın çokta mantıklı olmadığının farkına vardım. Genelde bütün insanlarla iyi geçinen, sevecen, neşeli hayat dolu biriyimdir. Anlaşamadığım tek kişi ise bana karşı dürüst davranmayanlardır. Eğer bir kişinin samimiyetinden şüphe edersen bana dürüst davranmadığını görürsem o kişiyle hiçbir şekilde arkadaşlık yaşamam mümkün değil.

Zaten kendisini bilen, düzgün bir arkadaşlıkla ilişki kurmak isteyen hiç kimse yalan söylemek gibi saçma bir yola başvurmamalıdır. Yalanın olduğu hiçbir ilişkinin sağlıklı ilerlemesi zaten mümkün değildir. Gerçekten karakteriyle eğitimi ile ve yaşam tarzıyla bana uyan yani beni tamamlayacak olan ruh eşimi bulabilirsem evlenmeyide isteyebilirim. Evlilik konuşmak için tabii ki erken fakat ben sadece düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Ben sadece hayatımda birisi olsun ve onunla birlikte güzel vakit geçirebilmek için arkadaşlık kurmak istiyorum. Bu arkadaşlığı kurduktan sonra ilişkimizin geleceğini birlikte yaşayarak görebiliriz ancak. Bitlis’te yaşayan ve kültürlü 35 yaş civarındaki ciddi kişilerden mesaj bekliyorum.

Bitlis’teyim. Evlilik Amaçlı Sevgili Arıyorum.

Merhaba beyler. İsmim Seyhan. Yaşım 33, boyum 1.75 ve 65 kiloyum. Özel sektörde çalışan ailesiyle yaşayan kumral bir bayanım. Kuaförlük yapıyorum fakat çalıştığım iş yeri kendime ait değil. Bitlis merkezde ailemle beraberinde daha önce ciddi anlamda hiçbir arkadaşlığım olmadı. Açıkçası doğruyu söylemem gerekirse evlenebilecek ciddi birisini tanımak için buradayım. Niyeti sadece arkadaşlık yapmak olanlar bana göre değiller. Eminim onlar da kendilerine uygun bir bayan arkadaş bulabilirler. Daha önce evlilik niyetiyle tanışmak isteyenler oldu fakat ilgimi çeken birisi karşıma çıkmadı.

Evleneceğin kişiyi tanımak ona aşık olmak sonsuz bir sevgiyle bağlanmak isterim. Tabii ki aynı duyguları ve hisleri evleneceğim erkeğin de yaşamasını istiyorum. Sevgi ve aşkı sadece kendi adıma ya da sadece kendi mutluluğum için istemiyorum. Kendi mutluluğum tabii ki önemli fakat erkek arkadaşımın yani ileride evlilik düşündüğün kişinin de benimle birlikte mutlu olmasını çok istiyorum. Evlilik konusunda kendime her anlamda güveniyorum çünkü eşimi mutlu edebileceğim konusunda kendime güvenim tam olmakla birlikte bunu başarabileceğime inanıyorum. Çalışan bir bayanım ve aynı zamanda dışarıdan üniversite okuyorum. Kendimi geliştirmek için gittiğim birkaç tane kurs var. Hayatta hiçbir şeyin kolay olmadığını yaşayarak görüyorum. Daha güzel bir hayat için elimden gelen bütün çabayı gösteriyorum.

Hayatım birçok zorluğunu yaşamış bir kadın olarak aşk hayatımın da yolunda gitmemesi beni en çok üzen konulardan bir tanesi. Tanımak istediğim kişide görmek istediğim özelliklerin en başında ise sevdiği kadına sahip çıkmasın onu koruyup kollaması ve ona kötü davranmaması olacaktır. Bitlis merkezde yaşayan birisi olursa daha iyi olur fakat ilçelerden ya da yakın şehirlerden de yazmak isteyenler olursa tanışabiliriz. Evlilik konusunu çok aceleye getirmek istemiyorum çünkü aceleye getirdiğim zaman hata yapabileceğimi tahmin ediyorum. Lütfen niyeti gerçekten evlilik olan olabildiğince düzgün sorunsuz bir yaşamı olan ciddi kişiler yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*