Sevgili Arayanlar Bolu

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 7, 2023
0
637

Bolu’dan Ciddi Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Alya. Fakat Türkiye’den Aliye ismini kullanıyorum. Annem Türk babam ise Rus. Her zaman Türkiye’de olmuyorum. Türkiye’ye geldiğim zaman daha çok Bolu merkezde ya da İstanbul’da oluyorum. Bolu’dan görüşebileceğim ciddi birini arıyorum. Henüz 30 yaşındayım ve hiç evlenmedim. Son birkaç aydır ailemle birlikte Rusya’dayım fakat yakın zamanda Bolu’ya dönüş yapmayı düşünüyorum. Türkiye’ye geldikten sonra bir daha belkide çok uzun bir süre Rusya’ya dönmeyi düşünüyorum. Ben daha önce birçok defa sanal ortamdan arkadaşlıklar kurdum ve neredeyse tamamından çok büyük keyif aldım.

Kader karşıma daima iyi kalpli insanları çıkardı. Sanırım bu da benim hayattaki en büyük şansım. Biz kadınların genellikle en büyük şanssızlığımız hayatta her zaman kötü kalpli sevginin değerini bilmeyen erkeklerin karşımıza çıkıyor olmasıdır. Fakat ben bu durumu neredeyse hiçbir zaman yaşamadım. Bu anlamda kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum. Ama bazen karşımdaki insan çok iyide olsa bir ilişki sıkıcı gelmeye başlayabiliyor. Sıkılmaya başladığım zaman üzülerekde olsa o arkadaşlığı bitirmek zorunda kalıyorum. Çok duygusal biriyim ben kırılgan bir yapım var. Herkesten karşı hatta tanımadığın insanlara karşı bile her zaman iyi niyetimi korumaya çalışıyorum.

Çevremde çok sevilen ilgi gören biriyim. Her ne kadar sosyal çevrem ve arkadaşlarının sayısı çok fazla olsa da elbette ki aşk ve sevgiyi sadece bir kişiyle yaşayabilir ve o kişinin boşluğunuda başka hiç kimse dolduramaz. Bir erkeği sevmek aynı erkek tarafından değer görmek ve sevilmek onun bana aşık olduğunu hissetmek gerçekten çok güzel bir duygu. Aşkı ve sevgiyi tutkulu bir şekilde dürüstlükten ayrılmadan ve birbirimizi asla zarar vermeden yaşayabileceğim ciddi ve güvenilir birini tanımaya ihtiyacım var. Eğer Bolu’da yaşıyorsanız ve anlattığım gibi biriyseniz bana yazın ve tanışalım.

Bolu Sevgili Arayan Bayanlarla WhatsApp Sohbet

Bolu ve ilçelerinden sevgili arayan yalnız bayanlardan tanışmak için bu sayfamızdaki ilanları inceleyerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da Bolu’dan aramıza katılarak sevgili bulmak isteyen bayanların en güncel arkadaşlık ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sevgili bulmak için ciddi ve gerçekçi bulduğumuz tüm arkadaşlık ilanlarını sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Bolu merkez’den ilçelerden ve mahallelerden izlere ulaşarak siz de arkadaşlık ilanınızı paylaşabilirsiniz. Kendi ilanınızı oluşturduğunuz zaman çok fazla kişinin size ulaşmasını sağlayacaksınız. Sevgilin veya kız arkadaş bulmakta zorlandığınız zamanlardan artık çok daha kolay arkadaş ve sevgili bulabilirsiniz. Bolu’dan aramıza katılın genç ya da Olgun tüm bayanların sosyal medya adreslerine ve fotoğraflarını görebilir mesajlaşarak arkadaşlığınızı ilerletebilirsiniz. Üstelik islamisayfalar.com sitemizin tüm imkanlarını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bolu’dan Zengin ve Dürüst Sevgili Arıyorum.

Adım Esra. 28 yaşında esmer dul ve yalnız yaşayan biriyim. Bolu merkezde yeniden çalışan bir bayanım. Bir hastanede hemşirelik yapıyorum. Biraz zor olsada mesleğimi seviyorum ve çalışmayıda seviyorum. Yeniden evlenmeyi düşünmediğim için sadece arkadaş olarak ihanet etmeyecek her zaman sözünde durabilen güçlü ve zengin bir arkadaşla tanışmak istiyorum. Tanışacağım kişinin karizmatik ve zengin olmasına önem veriyorum. Karizmasına ve maddi gücüne güvenmeyen benim yanımda yetersiz kalabilecek kişilerden mesaj beklemiyorum.

Eğlenceli şeyler yapmayı dışarıda vakit geçirmeyi özellikle hafta sonlarında daha önce hiç gitmediğim farklı yerlerde zaman geçirmeyi seviyorum. Erkek arkadaşım olmadığı zaman bunu tek başımada yapıyorum fakat istediğin gibi keyif alamıyorum. Ayrıca erkek arkadaşımın çok yoğun iş hayatının olmaması gerekiyor ve hafta sonlarını tamamen bana ayırabilecek birini istiyorum. Vakit sıkıntısı olan bana sadece ayda yılda bir zaman ayırabilecek sorunlu kişilerden uzak duruyorum. Ailem İzmir’de yaşıyor ve ben aslen izmirli’yim. Meslek hayatıma 24 yaşında burada başladım ve halen Bolu’da yaşamaya devam ediyorum. Öncelikle tercihim tıpkı benim gibi Bolu’ya sadece işi gelmiş olan kişiler olacaktır.

Kendini geliştirmiş kültür seviyesi yüksek maddi olarak güçlü ve karizması olan birinin sosyal çevrende bulabilseydim zaten buraya yazmam gerekmezdi. Seçici biriyimdir ve kolay kolay birinden etkilenmem. Beni etkilemeni sik kendinize bağlamanız sizin için belki biraz zor olacaktır fakat beni etkiledikten sonrada emin olun her şey çok güzel olacaktır. Fiziğime güzelliğine ve karakterime güvenirim ve aynı zamanda özgüvenim yüksektir. Bazen erkek arkadaşımı fazla zorlayabilirim bu yüzden sabırlı olmanızda gerekecektir. Kendine güvenen sadece sanal ortamda sohbet aramayan ciddi bir ilişki arayan Bolu’da yaşayan kişiler mesaj yazabilirler.

Bolu’dan Olgun Karizmatik Sevgili Arıyorum.

Merhaba Selma ben. 32 yaşındayım. Aslen Bolulu’yum ve ailemle beraber Bolu’da yaşıyorum fakat çoğu zaman mesleğimden dolayı farklı şehirlerde bulunuyorum. Ailenin arkadaşlarıma çevremdeki herkesin çok seviyorum ve onlarla beraber vakit geçirmeyi seviyorum. Ama tabii ki aşık olacağın bir erkeğin hayatımdaki varlığınıda sosyal çevremdeki arkadaşlarımla telafi etmem mümkün değil. Sevdiğim her kim varsa hepsinin bende ayrı bir yeri vardır. Aşk hayatım son yıllarda çok da yolunda gitmiyor maalesef. Sarışın uzun boylu genç ve güzelim. Ayaklarımı yerden kesecek beni heyecanlandıracak karizmatik ve olgun bir erkekle karşılaşamadım.

Ben mi biraz duygusuzum yoksa erkekler mi beni etkilemeyi başaramıyor bilmiyorum ama bir erkekten etkilenmem onun beni heyecanlandırması her zaman çok zor olmuştur. Genç ve güzelim iyi bir mesleğim var maddi manevi hiçbir sıkıntım yok ama kendimi o kadar mutsuz hissediyorum ki hayattan hiçbir keyif almıyorum. Boyum 1.80 ve 72 kiloyum. Giydiğim kıyafete beraber vakit geçirdiğim arkadaşlarıma buna benzer şeylere karışan ve çok müdahil olan kişileri sevmiyorum. Birine sırılsıklam aşık dahi olsam aşık olduğum kişinin beni sıkboğaz etmesine katlanamıyorum. Makyaj yapmayı ve çekici görünmeyi seviyorum.

Erkek arkadaşımın 35 ve 40 yaş aralığında olmasını istiyorum. Ben kendimi en çok sadakat konusunda güvenirim ve bu konunun benden asla tavizi ya da affı olamaz. Benimle olan erkeğin gözü benden başka hiçbir kadını göremez. Zaten başkasını gördü zaman benide son görüşü olacaktır. Aşırı kıskanç kişilerden de hoşlanmıyorum. Benim erkek arkadaşım biraz daha kadını özgür bırakmasını bilmelidir. Çünkü ben özgürlüğümden asla taviz veremem. Sadece Bolu merkezde yaşayan beylerden tanışmak amaçlı mesajlarınızı bekliyorum. Ne iş yaptığınızı yaşınızı boyunuzu ve kilonuzu geçmişinize dair bilmem gerekenleri yazarsanız sizlere daha iyi tanımış olurum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here