Sevgili Arayanlar Burdur

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 14, 2023
0
722

Burdur’dan Olgun Sevgilim Arıyorum

Selam beyler, ismim Esra. 37 yaşındayım ve Burdur merkezden yalnız yaşıyorum. Yaklaşık 7 yıldır Burdur’dayım. Buradan öğretmenlik yapıyorum ve mesleğimi severek yapıyorum. Hiç evlenmedim çünkü evliliğin hayatı sıkıcı hale getireceğini düşünüyorum. Sanırım bu düşüncemde hiç de haksız değilim. Çevremde evli olanların arkadaşlarımın ya da akrabalarımın yaşam tarzlarına baktığım zaman bana çok sıkıcı geliyor. Bu yüzden evlilikten şimdiye kadar hep uzak durdum. Her ne kadar evlilikten kaçıyor olsamda aşktan ve sevgiden asla kaçan bir kadın değilim.

Bir erkekten hoşlanmayı onu gördüğüm zaman heyecan duymayı bütün bu duyguları yaşamayı seviyorum fakat hayatımdaki erkekten çoğu zaman çabuk sıkılmışımdır. Bu huyumu hiç sevmiyorum fakat buna engel de olamıyorum. Sorunun benden olduğunu yoksa erkek arkadaşımın benimle yeterince ilgilenmediği için mi çabuk sıkılıyorum bilmiyorum ama artık biraz daha uzun süreli hiç sıkılmadan dolu dizgin yaşayabileceğim bir arkadaştık hayal ediyorum. Bakım ve güzel biriyimdir. Olgun beylerden hoşlanıyorum fakat 30 yaş altı olmamak şartıyla yaş olarak benden küçük Beyler de tanışmak isterlerse tabii ki. Ayrıca benim için kesinlikle öncelikli konulardan bir tanesi de tanışacağım kişinin eğitim durumu ve kültür seviyesinin yüksek olmasıdır.

Hayatımda her konuda kaliteye önem vermiş bir kadın olarak erkek arkadaşımında kaliteli bir duruşunun olduğunu görmek isterim. Yalnız yaşayan özgürlüğe önem veren bir kadın olarak erkek arkadaşımdan beklentilerimden biriside benim gibi özgür olmasıdır ve kesinlikle evli olan kişilerin yazmasını istemiyorum. Hayatıma heyecan katacağına inanan kendisine güvenen maddi manevi özgürlüğü olan ciddi kişilerden mesaj bekliyorum fakat Burdur dışından yazmanızı istemiyorum. Mesafe uzak olduğu zaman yorucu bir ilişki oluyor ve ben artık yorulmak istemiyorum. Burdur’da yaşayan özellikle merkezdeki olgun beyler yazabilirler.

Burdur Sevgili Arayan Bayan Telefon Numaraları

Burdur ve ilçelerinde yaşayan ve aynı zamanda kendisini sevgili ve aşk arayan ciddi erkekler ve bayanların bu sayfamız sayesinde artık aradığın sevgiyi başka bulmaları çok daha kolay olacaktır. Sizlerin çok daha kolay arkadaş bulabilmeniz için 2023 yılında bizlere ulaşan yani en güncel arkadaşlık ilanlarını bu sayfamızda paylaşıyoruz. Burdur’dan yalnız bayanlarla tanışmak ve birlikte güzel bir yer arkadaşlık kurmayı dilerseniz sayfamızdaki bayan arkadaşlık ilanlarını inceleyebilir ve onlara ücretsiz mesaj yazabilirsiniz.

Burdur sevgili arayan genç ve güzel bayanların telefon numaraları ve arkadaşlık ilanları. Burdur ve ilçelerinden sevgili arayan yalnız ve dul bayanlarla tanışmak isteyenler. Burdur merkezden olgun sevgili arayan yalnız bayanların arkadaşlık ilanları ve ücretsiz sohbet siteleri. Burdur’dan sevgili arayanlar için arkadaşlık siteleri ve sohbet hatları. Burdur sevgili arayan 30 yaş üstü bayan telefon numaraları ve WhatsApp sohbet hatları. Burdur’dan ciddi sevgili bulmak isteyen erkekler ve bayanların arkadaşlık ilanları. Burdur’dan zengin sevgili arayan güzel bayanlarla tanışma sitesi.

Burdur’dan Ciddi Seviyeli Sevgili Arıyorum

Adım Serap. 30 yaşındayım ben Burdur merkez’den annem ve kardeşimle beraber yaşıyorum. Ailemizde hiç erkek olmadığı için belki de birazda bu yüzden bir erkeğin bana ilgi göstermesin beni koruması benimle ilgilenmesi her kadının hoşuna gitsede ben bundan daha çok etkileniyorum. Ancak tanışacağım erkeğin seviyeli olması ve gerçekten bir kadına değer verdikten sonra sonuna kadar onun elini bırakmayacak karakterde birisinin olmasını istiyorum ve böyle biriyle tanışmak için buradayım. Babam ben çok küçükken bizden ayrılmış ve bir daha da onu hiç görmedim.

Bunun eksikliğini ve içinde oluşturduğu boşluğu hayatım boyunca asla dolduramadım fakat beni koruyup kollayacak gerçekten sevecek Bir erkek arkadaşla biraz olsun içimdeki boşluğun telafi edebilirim. Koç burcuyum ve çok duygusal biriyim. Aslında davranışlarıma bakıldığı zaman çok duygusal birisin olmadığım anlaşılıyor fakat kendi içimde ve kendi dünyamda duygusallık her zaman daha ağır basıyor. Sevdiğin birini kaybettiğim zaman ya da ondan uzak kaldığım zaman bundan çok fazla etkileniyorum ve bu yüzdende sürekli görüşeceğim birini arıyorum. Şu an ailemden çalışan sadece ben olduğum için küçük kız kardeşimi meslek sahibi yapmadan ya da bu evlenmeden önce ben kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum.

Evlendikten sonra da onların her derdine tabii ki ortak olurum fakat yinede evlenirsem onlarla yeterince ilgilenemeyeceğim için şimdilik evliliği erteliyorum. Esmer bir kadının ve boyum 1.75 ve 65 kiloyum. Biraz balık etliyim fakat bir kadına yakışmayacak derecede fazla kilom yok. Sadece burdur’dan değil başka şehirlerden de yazabilirsiniz fakat çok uzak olmazsa sevinirim. İnsan sevdiğini özler özlemek de bir yerde güzel bir şey tabii ki ama sürekli özlemekte biraz yorucu oluyor. Bu yüzden en azından ayda birkaç kez görüşebileceğin birini istiyorum. Lütfen seviyeli ve ciddi kişiler mesaj yazsınlar.

Burdur’dan Olgun Zengin Sevgili Arıyorum

Merhaba merhaba arkadaşlar ismim Merve. 28 yaşındayım Burdur merkezde bir hastanede çalışıyorum de daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar ve yalnız yaşayan bir kadın olarak hayatı hareketli yaşamayı seviyorum. Aslen Edirneli’yim fakat üniversite bittikten sonra atamam buraya yapıldığı için birkaç yıldır da burada yalnız yaşıyorum. Çalıştığım ortamda benimle ilgilenin çok sayıda kişi var fakat ben onların hiçbirisini güvenmiyorum çünkü gerçek samimi bir sevgiyi bana hiçbirisinin hissettirmiyor. Duygusal yaşayan birisi değilim fakat erkeğin bana duygusallıktan uzak yaklaşması beni rahatsız ediyor ve güven vermiyor.

Özellikle hafta sonlarında kendini çok daha yalnız hissediyorum ve artık bu yalnızlığa son verebilecek olgun ve maddi durumu iyi olan özgür yaşamayı bilen birini tanımak isterim. Esmer kumrala yakın güzel ve tatlı bir kadınım. Bana yazacak ve tanışmak isteyen kişinin kesinlikle bekar ve daha önce evlilik yapmamış olması gerekir. Şunu da aklınızdan lütfen çıkarmayın ve bana asla yalan yanlış şeyler yazmayın. Birlikte gerçekten karşılıklı olarak sonsuz güven duyabileceğim yaşamayı seven hayata pozitif bakanı ve bana asla zarar vermeyecek birisine ihtiyacım var. Burdur aslında benim ruhuma hitap eden bir yer değil fakat yine de burayı çok seviyorum. Hafta sonlarında özellikle deniz kenarı bir yerlere sevgilimle birlikte tatile gitmeyi gezip eğlenmeyi seviyorum fakat uzun süredir bu mutluluğu yaşayamadım.

Erkek arkadaşının maddi durumunun iyi olması benim için önemli çünkü ben hayallerini istediğim gibi zirvede yaşamayı seviyorum ve hiçbir hayalimi ertelemek istemiyorum. Ailemle aram çok iyidir onları çok seviyorum fakat yaşadığım yorumları biraz uzak olduğu için çok fazla görüşemiyorum. Hem hayatımda sevdiğim bir erkeğin olmaması hem de ailemden uzak olmak beni duygusal anlamda çok yıpratıyor. En azından bana destek olacak güvenebileceğim olgun ve ciddi birini tanıyabilirsen kendini çok daha iyi hissedeceğimden eminim. Lütfen sadece Burdur merkezde ikamet eden olgun ve maddi durumu iyi olan ciddi Beyler yazsınlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here