Sevgili Arayanlar Bursa

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 30, 2023
0
497

Bursa’dan Elit Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Handan. 40 yaşında oldukça bakımlı sarışın kaliteye önem veren ve düzgün biriyle arkadaşlık kurarak sevgili olmak isteyen yalnız bir bayanın. Bu zamana kadar evliliği hiç düşünmediğim için sadece güzel arkadaşlıklar kurmak amacıyla tanıştığım erkekler oldu. Ama hiçbir zaman kendimi evliliğe hazır hissetmedim. Evlilik benim ruhumu yaşam tarzıma ve isteklerime çok fazla uymuyor. Benimle arkadaşlık kurduktan sonra evlenmek isteyen çok sayıda erkek oldu. Hatta neredeyse bundan önceki erkek arkadaşlarımın tamamı evlilik teklifinde bulundu diyebilirim.

Normalde evlilik teklifi alan bir kadın bundan mutlu olur fakat ben aksine huzursuz ve mutsuz oluyorum. Bu yüzden benimle arkadaşlık kurmak ve sevgili olmak istiyorsanız evliliği düşünmemeniz gerekir. Eğer maddi manevi sahip olduğunuz özelliklerinizi güveniyorsanız ve benim gibi güzel ve bakımlı bir kadını taşıyabileceğinize inanıyorsanız ciddi olan kişilerle tanışmaya hazırım. Aradığım kişinin en fazla 50 yaşında olmasını arzu ediyorum. 50 yaş ve üzerindeki bir erkekle uyumlu olamayacağımız için tanışmayı da doğru bulmuyorum. Dürüstlüğe samimiyete her zaman değer veriyorum ben dürüst birine karşı her zaman bende dürüst olmuşumdur.

Ama bana karşı dürüst olmazsanız asla benimle birlikte olma vakit geçirme gibi bir şansı elde edemezsiniz. Kadınlar her şeyden önce dürüstlüğe önem verir ve karşısındaki erkekten değeri görmek ister. Gerçekten o değeri hissettiğimiz zamanda bir daha o erkekten asla ayrılmak istemeyiz hatta onu hayatımızın merkezine koyarız. Birinden kolay etkilenmem fakat en etkilendiğim zaman o erkeği mutlu etme konusunda kendime son derece güvenirim. Güzelliğimle tavırlarımla etkilemeyeceğim mutlu edemeyeceğim meslek yoktur. Bursa merkez’den özel bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışıyorum. Yalnız yaşıyorum özgür bir kadının ve benim gibi özgür yaşayan bir beyle tanışmayı diliyorum. Bursa’da yaşayan elit ve ciddi kişiler bana yazabilirler.

Bursa Sevgili Arayan Ciddi Bayanlarla Tanışma

Merhaba değerli islamisayfalar.com ziyaretçileri. Hayatınızda aşk ve sevgi olsun istiyorsanız bu sayfamızı aracılığı ile aradığınız aşkı bulmakta işte zorlanmayacaksınız. Çünkü tamamen gerçek kişilerden oluşan ve ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz bayanlarla tanışma fırsatını bu sayfamızı da bulabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar bazen yalnız kalmayı tercih ediyor olsakta hayatınızın büyük bir bölümünde aşk ve sevgi olsun isteriz. Ancak sevgiyi ve aşkı aradığımız ya da ihtiyaç duyduğunuz her zaman bulamayabiliriz. Bütün bu zorlukları bu sayfamızı aracılığıyla kolaylaştırarak Bursa ve ilçelerinden hayalinizdeki gibi güzel bir kadınla tanışarak sevgili bulmak için sadece sayfamızı incelememizle hoşunuza giden kişiye mesaj yazmanız yeterli olacaktır. Eğer mesaj yazdığınız kişinin dikkatini vergisini çekmeyi başarabilirseniz gerçek bir aşk yaşayabilirsiniz. Bursa’dan sitemizi ziyaret ederek ilan vermek isterseniz bizlere yorumlar bölümünden kolaylıkla ulaşarak mesajınızın yayınlanmasını sağlayabiliriz.

Bursa’dan Olgun Sevgili İstiyorum.

Selam arkadaşlar, Bursa’da yaşayan 52 yaşında olgun ve yalnız bir bayanım. Benim gibi hayatta yapayalnız kalmış olgun ve ciddi tanışmak ve mutlu olmak istiyorum. Mutluluğun en son çok uzun yıllar önce yaşadım çünkü uzun zamandır hiç kimseyle sevgili olmadım. Çalışan bir bayanım ve yoğun iş hayatım nedeniyle ayrıca daha çok çocuğumla ilgilendiğim için aşk ve sevgi yaşamaya çok fırsatım olmadı. Bir oğlum var be o çuvalların üniversite okuyor. Farklı bir şehirde okuduğu için bir süredir yalnızım. Oğlun hayatımdan uzaklaştığı günden bu yana her geçen gün yalnızlığı biraz daha derinden hissetmeye başladım.

Yalnız kalmanın bu kadar zor olabileceğini tahmin dahi edemezdim. Oğlunun babasıyla ayrıldıktan sonra onun geleceği için adeta kendimi ona adadım. Artık birazdan kendimle ilgilenmek kendime vakit ayırmak ve aşkın heyecanını kalbimde hissetmek istiyorum. Ben açık tenli sarışın olgun ve bakımlı bir kadınım. Bakımına dikkat edin hijyene önem veren kötü alışkanlıkları olmayan ve bir kadına asla zarar veremeyecek karakterde biriyle tanışmak isterim. Hayatı karmaşık olan sorunları olan birini istemiyorum çünkü hayatımda sorun istemiyorum.

Elbette ki bir kadınla bir erkek birbirini sevdiği zaman sadece mutluluklarımızı değil dertlerimizi üzüntülerimizi her şeyimizi paylaşabilmeliyiz. Fakat hayatı çok karmaşık olan biriyle arkadaşlık kurarak kendimide sonu belli olmayan bir maceraya sürüklemek istemiyorum. Gözlerimin ve bakışlarımın çok güzel daha doğrusu etkileyici olduğunu söylüyorlar. Fakat ben genel olarak kendimi çok çekeceğim bulunuyorum. Bakımsız hiç dikkat çekmeyen biriside değilim. Ben 52 yaşında olduğum için tanışacağım kişinin 45 ve 55 yaşları arasında olmasını arzu ediyorum. Aşk ve sevgiye değer veren Bursa’da yaşayan olgun ve dürüst kişilerden mesaj bekliyorum.

Bursa’dan Evlilik Düşünen Sevgili Arıyorum.

İsmim Ayla, 27 yaşında esmer kamuda çalışan evlilik düşünen genç bir bayanım. Evliliğin maddi manevi her anlamda kendini hazır hissediyorum. Evlenip aile kurmak çocuk sahibi olmak benim için hayatımın en büyük ideallerinden birisidir. Açıkçası gezip eğlenmeyi arkadaş ortamlarına takılmayı çok seven birisi değilim. Ailemle birlikte vakit geçirmek bana daha eğlenceli geliyor. Evliliği ciddi anlamda düşünüyorum fakat beni heyecanlandıran aşık olabileceğim birisiyle evlilik kurmak istiyorum.

Evlendikten sonrada çok fazla beklemeden çocuk sahibi olmayı annelik duygusunu yaşamayı her şeyden daha çok istiyorum. Çevremdeki birçok kişi daha doğrusu ailem evlilik için yaşamın daha erken olduğunu söyleselerde ben daha fazla beklemek istemiyorum. Ailemle aramda çok ciddi bir sorun yok fakat anlaşamadığımız çok fazla konu var. Kendi anne ve babam çok fazla anlaşamazlar çok huzurlu bir evlilikleri yok. Aynı şeyleri yaşamamak için yanlış bir evlilik yapmamam gerek. Bu yüzden aceleye getirmeden dikkatli davranmalıyım ve seçici olmak zorundayım. Öncelikle sevgili olacağım sonrasında evlilik düşüneceğim kişinin düzgün bir işi olması gerekiyor. Özellikle kamuda çalışan, daha önce hiç evlenmemiş yani ilk evliliğini yapmak isteyen kişiler ilk tercihim olacaktır.

Daha önce evlilik yapmış fakat sonrasında boşanmış olan ve niyeti ciddi olan kişiler varsa çocuksuz olması şartıyla onlardan kendilerini tanıtabilirler. Bursa Orhangazi ilçesinde yaşıyorum. Niyetim evlilik olduğu için bana hangi şehirden yazacağınıza önem vermiyorum. Yeter ki merhametli güzel bir karakteri olan ciddi birisi olsun. Hangi şehirden olduğunuzun hiçbir önemi yok. Aileye önem veren evlendikten sonra eşini ve çocuğunu mutlu etmek için elinden geleni yapabilecek karakterdeki kişiler tanışmak isterlerse mesaj yazarak kendinizi tanıtabilirsiniz. İstediğiniz bütün şehirlerden yazabilirsiniz. Ama lütfen dediğim gibi sadece ciddi kişilerden mesaj almak istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here