Sevgili Bul Arkadaşlık

33 Yaşımdayım. Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba sizlere Mersin’den yazıyorum. Mersin’in Silifke ilçesindeyim. 33 yaşındayım dul bir kadının ve olgun bir erkek arkadaş istiyorum. Buradan ailemize ait bir kafede çalışıyorum. Kafe ortamında sürekli farklı insanlarla karşılaştığım için bunların içerisinden bazen bana ilgi gösterenlerde oluyor. Evli olduğum dönemlerde tabi ki bana ilgi gösterilen kişiye uygun bir üslupla cevap veriyordum. Ama eşimin aşırı kıskanç olması nedeniyle çalıştığım ortam ve yaşadıklarım evlilik hayatımızı etkiledi ve her geçen gün huzursuzluğumuz biraz daha arttı. Tabi ki ben eşine her anlamda maddi manevi sadık bir kadın oldum her zaman ama işte erkek aşırı kıskanç olunca bazen ne derseniz deyin karşı taraf sizi anlamak istemiyor.

Evliliğimin bitmesinin tek nedeni eşimin aşırı kıskanç olması ve beni sürekli baskı altında tutmak istemesi oldu. Oysa ben baskıya ve ısrara hiçbir zaman tahammül edebilen birisi değilim. En basit konularda bile bana baskı yapıldığı zaman kendimi çok huzursuz hissederim ve bu beni çok sinirlendiriyor. Böyle bir şey olduğu zaman asabi oluyorum. Aslında reel olarak görüşebileceğim bir arkadaşla tanışabilirsem daha güzel olur ama benim için çok önemli değil telefon arkadaşlığıda yapabiliriz. Sosyal medyada mesajlaşarak arkadaşlıkta yapabiliriz. Ama tabi gönlüm Mersin yada yakınlarında yaşayan birisini tanımak istiyor.

Evliliğimin bitmesinin üzerinden henüz 6 ay geçti. Aşkı ve heyecanı uzun zamandır hissetmediğim için yeniden birini tanımak istedim. Ben bir aşkın ve arkadaşlığın en güzel günlerinin ilk tanıştığımız arkadaşlığımızın yeni yeni geliştiği günler olduğuna inanıyorum çünkü erkekler kadınlara en çok bu zamanlarda değer veriyorlar ve vakit ayırıyorlar. Arkadaşlık biraz ilerledikten sonra erkekler her geçen gün biraz daha ilgisiz kalıyorlar ve buda heyecanın ve aşkın bitmesine neden oluyor. Bilmenizi isterim ki bana her gün heyecanı yaşatmayacak ve aşkı hissettirmeyecek bir erkeğe asla tahammül etmem ve ona karşı sabır göstermem o yüzden ilgi ve alaka konusunda hassas olan olgun beyler yazarlarsa mutlu olurum.

Sevgili Arayan Olgun Bayan Telefon Numaraları ve Sohbet

Hayatında erkek arkadaşı olmayan yalnızlıktan kurtulmak isteyen ve sevgili arayan olgun bayanlarla bu sayfamızda tanışabilirsiniz. islamisayfalar.com olarak sizler için oluşturduğumuz bu sayfamıza ülkemizin bütün illerinden katılarak mesaj yayınlayabilir, yayınlanan ilanlara mesaj yazarak sohbet edebilirsiniz. Arkadaş ve sevgili arayan kişiler internet ortamında arkadaş ararken en fazla telefon numarasını paylaşan bayanlarla tanışmak istemektedirler. Ancak bilmelisiniz ki hiçbir bayan kolay kolay herkese açık olan bir ortamda telefon numarasını paylaşmak istemeyecektir. Ancak incelediğiniz ilanlardan, ilan sahiplerinin size ulaşmasını isterseniz yayınladığınız mesajda telefon numaranıza yer verebilirsiniz. Bu sayfamızda Türkiye’nin her ilinden olgun ve dul bayan ilanlarını bulabilirsiniz.

Selam. Dul Bayanım Sevgili Arıyorum.

Selam beyler, 35 yaşındayım dul bir kadınım. Arkadaşlık ve aşk yaşamak için buradan biriyle tanışmak istiyorum. Çok pişman olduğum benim için hayatımın en büyük hatası diyebileceğim bir evlilik yaptım malesef. Bu evlilikte yaşadıklarım beni o kadar çok sarstı ki boşanmış olmama rağmen hala yaşadığım sıkıntıların psikolojik etkisini üzerinden atabilmiş değilim. Eşimden her gün hakaret ve şiddet görüyordum, alkol alan birisiydi. Öyle biriyle ben nasıl evlilik yaptım diyerek her gün kendime kızıyorum. Bana yaşadığım bütün bu kötü günleri unutturarak yeniden insanlara olan güvenimi tazeleyecek birine ihtiyacım var.

Ben şu an İstanbul’da yaşıyorum. Aslen Artvinli’yum. Buraya boşandıktan sonra geldim çünkü eski eşimle aynı şehirde bulunmaya dahi tahammülüm yoktu. Belki zamanla kızgınlığım geçebilirdi ama yinede sürekli alkol alıp şiddete eğilimli birisi olduğu için ondan uzakta yaşamak istedim. Şu an burada bir yakınımın evinde misafir olarak kalıyorum ve çalışabileceğim iş arıyorum. İlk defa İstanbul’a bu nedenle geldim ve gerçekten burayı çok sevdim, çok güzel bir yer ve hayatımın bundan sonraki kısmını burada yaşamak isterim. Şu an yeniden bir evlilik gibi ilişkiye kesinlikle kapalıyım ama yanımda dostane bir arkadaşlık kurabileceğim ve sevgili olabileceğim birinede kesinlikle çok ihtiyacım var. Çünkü burada doğru düzgün bir arkadaşım dahi yok derdim anlatabileceğim birlikte vakit geçirebileceğim.

Arkadaşlık sitelerine ve sohbet kanallarına ile İstanbul’a geldikten sonra tanıştım diyebilirim. Buraya gelmeden önce bu tür sitelerde hiç vakit geçirmedim. Çünkü zaten evli bir kadındım. Burada vakit geçirebileceğim kimsem olmadığı için sohbet kanallarında bulunuyorum. Tanışıp sohbet ettiğim kişiler olsada hiçbirisi bana aradığım heyecanı veremedi. Bu yüzden en doğrusunun arkadaşlık ilanı vermek olduğunu ve kendimi tanıtmanın en doğrusu olacağını düşündüm. Artık nasıl birisi olduğumu biliyorsunuz ve benim isteklerime karşılık verebilecek durumdaysanız kendinizi tanıtırsınız.

Sevgili Bulmak İsteyen Yalnız Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Sevgili bulmak isteyen olgun ve yalnız bayanların WhatsApp numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. Sevgili bulmak isteyen yalnız ve zengin erkeklerle tanışmak isteyen genç bayanlarla sohbet. 2022 yılına ait sevgili bulmak isteyen bayanların güncel arkadaşlık ve sevgili bulma ilanları. Yurt içinden ve yurt dışından arkadaş bulmak ve sevgili olmak isteyen yalnız erkekler ve bayanların sohbet grupları. Seviyeli ve ciddi sevgili arayan 40 yaş üstü bayanlarla sohbet etmek isteyen olgun erkeklerin telefon numaraları. Kendinden daha olgun bayanlarla tanışmak isteyen erkeklerin ve bayanların arkadaşlık ve sevgili bulma ilanları ve profil fotoğrafları.

Adım Harun. Dul Bayan Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Harun. Yaşım 30 ve uzun boylu yakışıklı sportif bir erkeğim. Buradan olgun ve özgür yaşayabilen yada dul bir bayanla tanışmayı istiyorum. Şu an İzmir’de yaşıyorum ama aslen Manisalı’yım. Burada bir kurumda memur olarak çalışıyorum ve yalnız yaşıyorum. Yalnız yaşamayıda aslında çok seviyorum ama sadece ev işlerini yapmak beni biraz zorluyor. Bunun dışında yalnız yaşamak bana her anlamda iyi geliyor, istediğim zaman kafamı dinleyebiliyorum ya da istediğim zaman arkadaşlarımı evimde misafir edebiliyorum.Arkadaş ortamlarını ve sevdiğim insanlarla eğlenmeyi sevdiğim için evlenmeyide düşünüyorum.

Evlendiğim zaman alışkanlıklarımı değiştirmek sevdiğim birçok şeyi terk etmek zorunda kalacağımın farkındayım. Bu yüzden evlenmeye sıcak bakmıyorum. Daha önce arkadaşlık sitelerinden tanışıp arkadaş olduğum genç bayanlar olmuştu. Ama malesef 30 yaş altındaki genç bayanlarla anlaşamıyorum çünkü hem gerçek bir kadın gibi davranamıyorlar hemde özgür yaşama imkanları olmuyor. Oysa ben her anlamda özgür olan benimle her istediğinde vakit geçirebilecek rahat yaşayan birini arıyorum. Bana ayak uydurabilecek olgun ve güzel bir bayanla tanışabilirsem çok mutlu olurum. Ciddi ve reel görüşebilecek olgun yada dul bayanların mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*