Sevgili Bul Eskişehir

Eskişehir’den Olgun Dürüst Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Özden. 32 yaşındayım ve bekarım, olgun seviyeli, dürüst birisiyle tanışmayı istiyorum. Eskişehir’de yaşıyorum ve bir yıldır buradayım. Daha önce Ankara’da yaşıyordum. Ailem ise Bursa’da. Buraya gelmeden önce Eskişehir’in çok güzel olduğunu duyardım, fakat bu kadar güzel olabileceğini beklemiyordum. Tabi ki özel hayatınızda sevgisizlik ve heyecan olmayınca Eskişehir’in güzel olmasınında bir anlamı olmuyor. Hayatımda bana kendimi daha iyi, daha güzel hissettirecek birisi olursa bu şehrin güzelliklerini daha iyi daha anlamlı yaşayabilirim. Aşk ve sevgi konusunda bencil davranmak istemem erkek arkadaşımın beni mutlu etmesini ve beni özel hissettirmesini ne kadar çok istiyorsam bütün bu duyguları erkek arkadaşımında en yoğun şekilde yaşamasını isterim ve ona bu duyguları kendim yaşatmak isterim.

Çoğu zaman ciddi ve asık suratlı göründüğümü söylerler. Bunda biraz olsun haklılık payı var mutlaka, fakat hayatımda olan insanlara karşı asla öyle değilimdir. Sadece dışarıdan beni tanımayanlar kibirli ve asık suratlı görebilirler. Tanımadığım insanların benim hakkımda ne düşündüğününde zaten önemi yok. Ancak şunuda bilmenizi isterim ki erkeğinde ciddi görünen ve ağırbaşlı olanını severim, o tarz erkeklerden hoşlanırım. Burada yeni olduğum için güvendiğim vakit geçirebileceğim kimsemde yok.

Bu yüzden bir an önce güvenilir biriyle tanışarak hayatıma renk katmak istiyorum. Hiç kimseye karşı şimdiye kadar ön yargılı davranmadım yakışıklı olup olmamasına bakmaksızın samimiyetine inandığım bir erkeğe şans verebilirim. Çünkü biliyorum ki sadece yakışıklı olduğuna bakarak bir erkek arkadaş seçersem sonunda mutlaka mutsuz olurum ve hatalı bir seçim yapmış olurum. Bu hatayı daha önce yaptığım zamanlar oldu. Artık sadece yakışıklı olduğu için bir erkeği hayatıma almayacak kadar hatalarımdan ders çıkardım. Sadece Eskişehir’de yaşayan düzgün ve güvenilir kişiler kendilerini tanıtsınlar.

Eskişehir Sevgili Arayan Bayan İlanları

Eskişehir’den sevgili bulmak isteyen, yalnız bayanlarla tanışmak isteyen, Eskişehirli erkekler bu sayfamızı ziyaret ederek aradığınız aşkı bulabilir baş döndürücü bir aşk yaşamak için ilk adımınızı burada atabilirsiniz. Bu sayfamızda her yaştan Eskişehirli erkekler ve bayanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Üstelik üyelik yapmanıza gerek kalmadan sitemizin imkanlarını kullanarak ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Eskişehirliler için bu sayfamızda 2022 yılına ait en güncel sevgili bulmak isteyen bayan ilanlarını paylaşıyoruz. Bu ilanlar sayesinde şimdiye kadar birçok kişi gerçek aşkı bularak mutlu olmuştur. Eğer sizde sosyal yaşamınızda mutlu olma şansını bulamayan biriyseniz bu sayfamızda mutluluğu bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Eskişehir’den Olgun Beyle Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Fatma. Eskişehir merkezdeyim ve sevgili bulabilmek umuduyla buradayım. Hayatta hemen her gün karşımıza çok farklı karakterlerde birçok erkek çıkabiliyor ancak hayatın koşturmacası içerisinde aslında tamda bizim aradığımız kişiler karşımıza çıkıyor olsa dahi hayatın o telaşı içerisinde bütün bunları gözden kaçırıyor olabiliriz. Erkeklerde çoğu zaman cesaretli davranmadıkları için onları tanıma imkanı bulamıyoruz. Özellikle ben kendi adıma kendi sosyal çevremde böyle birini tanıma imkanın çok fazla yok. Çünkü sürekli olarak çalışmak zorunda kalıyorum ve çok yoğun bir iş hayatım var.

Bu yüzden sosyal ortamlara giremediğim gibi aşka ve seviyede zaman ayıramıyorum. Ben burada güveneceğim bir erkekle tanışıp arkadaş olsam dahi birbirimizin hayatına çok fazla girebileceğimizi zannetmiyorum. Benim arkadaşlığım galiba daha çok telefonda konuşarak ilerleyecek gibi görünüyor. Çünkü gerçekten uzun çalışma saatlerim oluyor ve kendime ayıracağım neredeyse hiç vakit bulamıyorum ama tabiki hayatıma bir erkek girecek olursa hem kendim için hem erkek arkadaşım için şartlarımı olabildiğince zorlamaya çalışacağım. Bunu yapmak zorundayım çünkü biliyorum ki eğer kendimi yeterince zorlamazsam hayatım boyunca asla sevgilimle mutlu bir gün yaşama imkanı bulamam. Her şeye rağmen cesaretimi toplayarak bu ilanı yazmış bulunuyorum.

Cesaret diyorum çünkü bir kadın için böyle bir ilanı yazmak bana kalırsa gerçekten cesaret işi. 34 yaşındayım, Eskişehir merkezdeyim ve dul bir bayanım, fakat çocuğum yok. Çocuğumun olmasını çok isterdim ancak kısmet olmadı. Evliliği zaten sadece çocuğum olması için isteyebilirim bu saatten sonra ama şu anda aklımda öyle bir şey yok. Sadece yanımdayken kendimi güvende hissedebileceğim güvenilir bir erkek arkadaş arıyorum ve sevgilim olsun istiyorum. Hayatımda aşk ve heyecan olmasını çok istiyorum. Bunlar olmadığı zaman hayat bana çok keyifsiz ve sıkıcı geliyor. Yaşıma uygun karakteri düzgün Eskişehirli kişiler tanışmak isterseniz kendinizi tanıtarak iletişim adresi bırakabilirsiniz.

Eskişehir’den Samimi Arkadaşlık İçin Arkadaş Arıyorum.

İsmim Talat 62 yaşındayım ve Eskişehir merkezde yaşıyorum. Fakat sürekli olarak Eskişehir’de değilim. Ancak çoğu zaman burada olduğum için Eskişehir yakınlarından samimiyetine ve dostluğuna inanabileceğim dürüst bir hanımefendi ile tanışarak arkadaş olmak isterim. Asker emeklisi yalnız biriyim. Şimdiye kadar hiç evlenmedim. Mesleğimin getirdiği şartlar gereği genç yaşımda evlenmek istemedim sonrasında ise yaşım ilerleyince evliliğe uygun birini tanıma fırsatım olmadı. Şimdilik Amacım sadece bir bayanla tanışarak samimi bir arkadaşlık kurabilmek.

Tanışacağım kişiden samimiyeti özellikle arıyorum çünkü bu konuda daha önce çok sorun yaşadım. Açıkçası ben maddi imkanları iyi olan biriyim, bunu fırsata çevirmek isteyen bayanlar hayatıma girince hem zarar gördüm hem üzüldüm. Gördüğüm zarar çok önemli değil ama benim gibi sevgiyi ve aşkı arayan yalnız bir erkek böyle şeyler yaşayınca sonuçları gerçekten çok üzücü oluyor. Tek başına hayatın tadını çıkarmaya çalışan bir erkeğim. Fakat tabi ki bu tek başıma yapabileceğim bir şey değil. Bana karşı samimi olduktan sonra yaş fark etmeksizin herhangi bir bayanla tanışabilirim. Ancak burada önemli olan tabi ki bayanın özgür yaşayabilen birisi olması gerekiyor. Bana ayak uydurabilecek istediği zaman istediği gibi yaşayabilen bir bayanı tanımak isterim.

Hatta eğer tanışacağım kişininde durumu müsait olursa ev arkadaşlığı yapmayada hazırım. Hatta bunu çok istiyorum diyebilirim. Tanışacağım kişi bana karşı samimi olduktan sonra maddi manevi her türlü fedakarlığı yapmaktan kaçınmayacak karaktere sahibim. Bana kalbini ve samimiyetini veren beni seven ve benimde aşık olduğum kadını sahiplenmeyi isterim. Sorunsuz huzur dolu bir aşkı yaşamak ve yaşatmak isterim. Her ilişkide mutlaka ki sorunlar yaşanacaktır fakat ben ilişkilerimde en küçük bir sorun dahi yaşamak istemiyorum. Birlikte huzur bulabileceğimize inanan samimi ve içten davranabilen Eskişehir çevresinde yaşayan bayanlar varsa tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*