Sevgili Bul Üye Olmadan

Ciddi Dürüst Sevgili Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, 32 yaşında esmer uzun boylu güzel bakımlı bir kadınım. Burada olma amacım ise ciddi ve dürüst bir erkekle tanışarak uzun süreli seviyeli bir aşk yaşamak. Hayatım boyunca hep böyle bir ilişkiyi yaşamak istedim ve bu tarz bir ilişkinin özlemini çektim ancak arzu ettiğim duyguları bana yaşatacak ciddi ve dürüst birisi karşıma çıkmadı. Tabi ki bazen doğru kişi olduğunu zannettiğim birkaç erkekle tanıştım ve arkadaş oldum. İçlerinde gerçekten çok hoşlandığım beğendiğim kişilerde vardı ancak zamanla onların bana karşı dürüst olmadıklarını anlamış oldum. Muğla Dalaman’da küçük erkek kardeşimle beraber yaşıyorum.

Aslen Ispartalı’yım, kardeşim geçici bir süre benim yanımda kalıyor. Kısa bir süre öncesine kadar burada yalnız yaşıyordum. Kendime ait bir hediyelik eşya mağazası işletiyorum burada ve beni mutlu edecek kadarda maddi kazancım var. Hayat karşıma hep kısa süreli ilişkiler isteyen erkekleri çıkardı hiçbir zaman olgun ağır başlı, karakteri oturmuş uzun süreli seviyeli bir arkadaşlık isteyen erkek hiçbir zaman karşıma çıkmadı. Her şeye rağmen umudum yitirmedim de mutlu olmak için elimden geleni yaptım. Ancak tabi ki bu sadece benim istemem ve gayret etmemle olacak bir şey değil. Zaten olmadığı içinde bu ilanı yazmak zorunda kaldım.

Güzelliğimden karakterimden ve bir erkeği mutlu edebileceğimden asla şüphem yok. Kendime bu konularda çok güveniyorum fakat sanırım aşk konusunda hiç şanslı birisi değilim. Burada gerçekten reel olarak görüşebileceğim ağırbaşlı düzgün birisi varsa bana yazmasını özellikle bekliyorum. Kardeşimle beraber yaşıyorum gakat onun benim yanımda olması özgürlüğümü asla kısıtlamaz. Özgür bir bayan olarak tanışacağım kişininde bana vakit ayırabilecek vakti zamanı ve maddi imkanları olan birinin olmasını isterim. Muğla ve ilçelerinden görüşüp tanışabileceğim dürüst ve ciddi kişiler yazsınlar lütfen.

Üye Olmadan Sevgili Bulabileceğiniz Arkadaşlık Siteleri

Üye olmadan ücret ödemeden sevgili bulabileceğiniz internet siteleri ve sohbet odaları. Üye olmadan evlilik amaçlı sevgili bulmak isteyen bayanların arkadaşlık ilanları. Üye olmadan ve ücret ödemeden rvlilik amaçlı sevgili arayan zengin bayanlarla tanışma sitesi. Ankara üyelik istemeyen arkadaşlık siteleri. İstanbul üyelik gerektirmeyen ücretsiz arkadaşlık siteleri. Bursa üye olmadan sevgili bulmak için olgun bayanlarla tanışabileceğiniz internet adresleri. Suriyeli bayanlarla üye olmadan tanışabileceğiniz sohbet siteleri ve arkadaşlık ilanları. 50 yaş üstü bayanlarla ücretsiz tanışma ve arkadaşlık siteleri. Üye olmadan olgun ve zengin bayanlarla tanışabileceğiniz siteler. Ücretsiz ve üyelik istemeyen olgun sevgili arayan bayanlarla buluşma sitesi.

İzmir’den Olgun Elit Sevgili İstiyorum

İzmir’den Nazan ben, 38 yaşındayım dul, yalnız bir kadınım ve aynı zamanda burada elit bir erkekle tanışarak sevgili olmak istiyorum. Çok sessiz ve sakin biriyimdir, genelde çok az konuşurum. Bazen ortamına göre çok konuştuğum zamanlar oluyor ama genelde sessiz sakin biriyimdir. Sevgilim olacak erkeğin sessiz sakin birisi olmasını istemiyorum, espritüel erkekler daha çok hoşuma gidiyor. 40 ve 45 yaşları arasında İzmir’den tanışabileceğim düzgün beyler varsa tanışmak isterim. Eğitimciyim ben öğretmenlik yapıyorum. Şimdiye kadar hiç evlenmediğim gibi bundan sonrada resmi bir birliktelik düşünmüyorum. Sorumluluk alarak yaşamayı sevmiyorum, evliliğin getireceği sorumluluklar beni biraz ürkütüyor.

Evlilik olmasada uzun süreli arkadaşlıklar benim için daha uygun. Benim için en önemlisi erkeğin kadına karşı saygılı olması üslubunun düzgün olması ne konuştuğunu bilen birisi olması. Tabi ki bunların yanında sadakatte önemlidir. Kısa saçlı kumral açık tenli ve hafif kilolu biriyim, boyum 1.68 ve 70 kiloyum. Biraz fazla kilolarım olsada beni itici gösterecek kadar kiloluda değilim. İzmir Alsancak’ta kendime ait dairemde tek başıma yalnız yaşıyorum. Yakınlarımda ailemden kimse olmadığı için günlerim çok sıkıcı geçiyor artık hayatımda biraz hareketlilik olsun heyecan olsun istiyorum. Beni yalnız bırakmayacak benimle sürekli ilgilenebilecek vakti ve zamanı olan özgür yaşayabilen birine ihtiyacım var.

Sohbet sitelerinde tanıdığım bazı kişiler bulmuştum, tanıdığım bu kişilerle şimdiye kadar reel olarak görüşme imkanım olmadı. Sanırım o kişiler bana güven veremediler. Bana güven verdikten sonra reel olarak görüşmekte hiçbir sıkıntım yok. Yeter ki bana düzgün kaliteli ve karakterli birisi olduğunuzu hissettirebilin. Bunu hissettiremediğiniz zaman benimle görüşme imkanınız olmayacaktır. Yalnız bir kadın olarak kendimi korumaya çalışmam size şaşırtıcı gelmemeli benim yerimde hangi kadın olsa aynı şeyi yapardı. Güven ve samimiyet içerisinde seviyeli bir ilişki yaşayabilecek kişiler bana yazabilirler.

Aydın’dan Genç Güzel Bayanla Arkadaş Sevgili Olmak İstiyorum.

Aydın merkezden yazıyorum, ismim Kubilay, 40 yaşındayım ve dul bir erkeğim. Boşandığım eşim dışında geçmişimde herhangi bir kadın olmadı. Zaten evliliğimide çok erken yaşta yapmak zorunda kalmıştım. Genç ve güzel bayanları tanımak arkadaşlık yapmak ve eğer beni beğenen birisi olursa sevgili olmak istiyorum. Hayat mücadelesine babamı kaybedince çok erken yaşta başlamak zorunda kaldım. Zaten ilk evliliğimide bu yüzden erken yatmaya mecbur kaldım. Geçmişimde maddi manevi birçok zorlukla karşılaştım fakat hiçbir zaman yılmadım ve mücadeleyi bırakmadım. Şu anda maddi olarak çok iyi bir durumdayım.

Hayatta hiçbir sıkıntım yok tek sıkıntım yalnız olmak ve sevgiye muhtaç olmak. Böyle bir sıkıntı yaşayacağımı hiç tahmin etmezdim fakat sevgisizlik gerçekten çok zor bir durummuş, sanki ne yaparsam yapayım hayattan hiç keyif almıyor gibiyim. Yakışıklı biri değilim ve kadınlara nasıl yaklaşılacağınıda çok iyi bilmiyorum. Galiba birazdan bu yüzden beni sevecek kimseyi bulamıyorum. Hayatta en çok istediğim şeylerden birisi genç ve güzel bir kadının beni sevmesi bana değer vermesi böyle birini tanıyabilirsem gerçekten o kadına hayatının en güzel günlerini yaşatmak için elimden gelen her şeyi yapabilirim. Beni seven ve değer veren birini asla kıramam ve üzmem. Sakin biriyimdir kolay kolay sinirlenmem ve kadınlara karşıda son derece kibar ve nazik davranan bir erkeğim.

Hayatta elde edilebilecek her şeyim var ancak sevgiye ve değer görmeye şu an her şeyden daha çok ihtiyacım var. Yaşadığım evlilikten 15 yaşında bir kız çocuğum var. Bazen benimle birlikte kalıyor ama çoğu zaman yalnızım. Aydın merkezden veya ilçelerinden 30 yaş civarında bir bayan tanıyarak seviyeli bir arkadaşlık yapmak istiyorum. Dış görünüşe önem vermeyen birini tanımam gerekiyor çünkü yakışıklı birisi değilim. Bana gerçek aşkı ve sevgiyi yaşatacak kendisine güvenen, özgür yaşayabilen Aydınlı genç bayanlardan mesaj bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*