Sevgili Bulma Chat

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 16, 2022
0
299

Antalya’dan Sevgili Arıyorum. Olgun Olsun.

Merhaba ismim Naciye, Antalya’da yaşıyorum ve 48 yaşındayım. Olgun biriyle tanışmak ve sevgili olmak istiyorum. Bu yüzden sohbet sitelerinde bir süredir yeni kişilerle tanışıyorum ama şu ana kadar kafama göre birini tanıyamadım. Çalışan bir kadındım ama kısa süre önce emekli oldum. Emekli olduktan sonra daha önceki hareketli sosyal hayatım çok fazla kalmadı. Daha önce hem çalışıyordum hemde çok hareketli bir hayatım vardı. İş hayatım bittikten sonra kendimi boşlukta buldum ve vakit geçirecek bir şeyler bulmaya çalışıyorum. Bu yaşıma gelmeme rağmen hiç evlilik yapmamış bir kadın olarak bundan sonrada yapmayı düşünmüyorum ama güveneceğim biriyle sevgili olmayıda isterim.

Aşık olmak ve aşkın bana verdiği o harika duygu beni çok mutlu ediyor. Bu yüzden aşka önem veriyorum ve aşık olmayı seviyorum. Yaşadığım yerin tüm güzelliklerine rağmen hayatımın yeteri kadar güzel olmadığını düşünüyorum ve aşık olacağım bir erkekle her şeyin daha güzel olacağını inanıyorum. Artık yaş olarak olgun bir kadın olmama rağmen en az 20 yıl önceki kadar heyecan dolu bir kadınım ve heyecanı hayatımın her alanında yaşamak isterim.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Buradan benim yaşıma uygun birini tanımayı çok isterim ama tıpkı benim gibi yaşama heyecanını hiç yitirmemiş birisinin olması gerekir. Evde oturup sürekli evde vakit geçirmek benim ruhuma hiç uygun değil ve tıpkı benim gibi düşünen benim gibi hareketli yaşamayı seven birini arıyorum. Yanındaki sevgilisine aşkı ve heyecanı tattıramayan bunları zirvede yaşatamayan birini hayatıma hayat alsam dahi onunla mutlu bir ilişkiyi yürütebileceğime inancım yok. Bu yüzden hem olgun hemde enerjik birini tanımayı isterim. Sadece Antalya’da yaşayan beyler Yazsınlar.

Sevgili Arayan Yalnız Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık

Değerli islamisayfaları.com ziyaretçileri, unutmayın ki aşk her şeyden önce emek ve fedakarlık ister. Elbette kadınlarda yeri geldiği zaman kendilerine göre emek vermekte ve fedakarlıkta bulunmaktadırlar ancak aşk eğer bir süreç ise bu süreçte en büyük fedakarlığı çoğu zaman yapmak erkeklerin üzerine düşmektedir ve yine en büyük emeği erkekler vermektedir. Eğer burada biriyle tanışmak ve arkadaş olmak zamanla aşk yaşamak isterseniz bilmelisiniz ki öncelikle karşınızdaki kişiye emek vermelisiniz. Değer verdiğiniz kişi sizin verdiğiniz emeği gördüğü zaman sizi gerçek anlamda o zaman anlayacak ve ciddiyetinizden emin olacaktır. Bu süreçte yapacağınız sohbet çok önemlidir. Çünkü sohbetiniz ilerledikçe karşınızdaki kişi sizden etkilenebilir ve size karşı daha bağlı hale gelebilir. Sohbetinizden etkilenmeyen bir kadının sizinle uzun süreli arkadaşlık yapmasını bekleyemezsiniz. Eğer sohbet ederek sanal ortamda arkadaşlık kurmak istiyorsanız sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

Seviyeli Sohbet Edecek Sevgili Arıyorum.

Selam Büşra ben. İstanbul Erenköy’de yaşıyorum. Seviyeli sohbet ederek arkadaşlık kurabileceğim ve sonrasında sevgili olabileceğim güvenilir birini tanımak istiyorum. İstanbul’a birkaç ay önce geldim daha önce Sivas’ta ailemle birlikte yaşıyordum. Şu an 28 yaşındayım ve ailemin maddi durumu biraz zayıf olduğu için çalışmak ve burada kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum. Şimdilik geçici bir süre bir yakınımın evinde kalıyorum ama zamanla kendime ait bir ev tutarak yalnız yaşamayı düşünüyorum. Burada yeni olduğum için bana destek olabilecek biriyle arkadaşlık kurmak istiyorum ve buna çok ihtiyacım var.

Sivas’ta ailemin yanında yaşadığım zaman özgür bir kadın olamıyordum. Çünkü zaten ailem muhafazakar bir yapıya sahipti ve küçük bir çevrede yaşıyorduk. Bu yüzden ne istediğim gibi giyinebiliyordum ne de istediğim zaman bir yere giderek gezme imkanım olmuyordu. Ama uzun zamandır İstanbul gibi büyük bir yerde özgürce yaşamayı hep hayal ediyordum. Bu hayalime şimdilik kavuştum sayılır ama öncelikle iyi bir iş bulmam ve sonrasında kendime seviyeli sohbet ederek vakit geçirebileceğim bir erkek arkadaş bulmam gerekiyor. Tahmin edersiniz ki şimdiye kadar hiç büyükşehirde yaşamamış yalnız bir kadın olarak şu anda günlerim çok sıkıcı geçiyor.

Bu yaşına kadar aşkı ve sevgiyi özgürce yaşayamamış duygularını ve hislerini istediği gibi yaşayamamış bir kadın olarak artık bundan sonra hayatımı şimdiye kadar olduğundan çok daha farklı bir şekilde yaşamak istiyorum. Aslında İstanbul’a gelmek bana o kadar iyi geldi ki burada kendimi neredeyse ilk defa aynaya bakıyormuş gibi hissettim. Sivas’ta yaşarken kendisine dikkat edrn bakım yapan bir kadın değildim. Ancak İstanbul’a geldikten sonra makyaj yapmayı kendime dikkat etmeyi çok seviyorum ve buna dikkat ediyorum. Açıkça söylemeliyim ki benim ilk defa özgürce görüşebileceğim bir sevgilim olacak. Daha önce aşık olduğum birisi olmuştu ama onunla çok fazla görüşme imkanımız olmuyordu. Hayatımın bu yeni döneminde sevgilim olmasını çok istiyorum. Güvenilir ve bana yakışacak kişiler yazarlarsa mutlu olurum.

25 Yaşımdayım. Sevgilim Olsun İstiyorum.

Merhaba arkadaşlar İzmir’de yaşayan 25 yaşında genç bir kadınım. Üniversiteyi yeni bitirdim ve memleketime yani İzmir’e kısa süre önce döndüm. Yaklaşık 5 yıldır Ankara’da üniversite okuyordum. İzmir’den uzak kaldığım dönemde buradaki sosyal çevrem tamamen dağılmış ve şu an kendimi çok yalnız hissettiğim için arkadaşlık sitelerinde vakit geçirerek kendime ortam kurmaya çalışıyorum. Yaklaşık 3 yıldırda sevgili anlamında hayatıma hiç kimse girmedi. Genç ve heyecanı seven bir kadın olarak 3 yıl bana çok uzun geldi. Yalnız geçen yılların acısını çıkarmak ve özgürce aşık olacağım bir erkekle aşk yaşamak istiyorum.

Sizlere biraz kendimden bahsetmek isterim. Biraz ters bir kadınımdır çok çabuk sinirlenen bir yapım var. Genelde çabuk sinirlenen kişilerin sinirleride çabuk geçer ama ben pek böyle birisi değilim. Çabuk sinirleniyorum ve sinirlerim uzun süre geçmiyor. Bu yüzdende erkek arkadaşlarımla çok sorun yaşadım şimdiye kadar. Ama bu huyumu değiştirebileceğimi zannetmiyorum. Bu yüzden bana sabırlı ve hoşgörülü alttan alacak bir erkek arkadaş gerek.

Tanışacağım kişide benim gibi baskın karakterli olursa o arkadaşlığın fazla ilerleyebileceğini zannetmiyorum ancak alttan alan ve uyumlu olan birisiyle arkadaşlık kurabilirim. Sadece İzmir ve merkez ilçelerinde yaşayan biriyle tanışmak isterim. Bana yazacak arkadaşların 30 yaş ve üzerinde olmasını istiyorum ama 35 yaş üzerindeki kişilerden mesaj almak istemiyorum. Ayrıca kendinizi tanıtırken en küçük detaylara kadar yazmanızı isterim. İzmir’de yaşıyorsanız ve kendinizi yalnız hissediyorsanız tanışabiliriz. Benim gibi genç bir bayanla sevgili olmak isteyen olgun ve maddi imkanları iyi olan kişiler yazsınlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here