Sevgili Bulma Hattı

30 Yaşımdayım. Amasya’dan Sevgili Arıyorum.

Merhaba beyler adım Rukiye. 30 yaşındayım. Amasya’da yaşıyorum ve sevgili bulmak istiyorum. Aşık olmak bir erkeği sevmek ve o erkekle tutkulu bir aşk yaşamak benim için çok güzel vazgeçemeyeceğim bir duygu. Bu duyguyu her zaman her erkek bana yaşatamıyor, bu yüzdende tutkulu bir aşk yaşatabilecek birini tanımak için buradayım. Amasya merkezde ailemle birlikteyim fakat ailem bana arkadaşlıklarım ve ilişkilerim konusunda çok fazla karışmazlar. Bir erkek kardeşim var, bazen o beni biraz rahatsız ediyor bu konularda ama çok önemli değil. Güveneceğim biriyle rahat özgür bir ilişki yaşayabilirim.

Daha önce sosyal medyadan arkadaş olmak isteyen birkaç kişiyle tanıştım. Bazıları ile arkadaşlığım daha iyileri seviyeye gitti, fakat onlarda bana aradığım o tutkuyu ve aşkı yaşatamadılar. Umarım buradan bana hayalimdeki aşkı yaşatacak yakışıklı ve zengin birini bulabilirim. Yaşım evliliği aklımdan geçirmeyecek kadar genç, şu an öyle bir şey düşünmüyorum. Ailenin bu tür konularda bana karışmamasının sebebi biraz aramızın kopuk olmasından kaynaklanıyor. Açıkçası aile ilişkilerim çok iyi değil. Bu tabi benide biraz üzüyor fakat ailemin istediği gibi birisi olmaya kalkarsam arzu ettiğim hiçbir şeyi yaşayamam.

O zamanda hayatımın bir anlamı olmaz. Benim gibi tutkulu bir aşkı özleyen ve bunu yaşatacak bir erkek arayan benim gibi bir bayanla tanışmayı isteyenler benim bu mesajıma yorum yaparak güzel bir arkadaşlık için ilk adımı atmış olabiliriz. Yaşadığım yerden çok uzaklarda yaşayan biriyle arkadaşlık yapmanın zorluklarını biliyorum. Öyle bir arkadaşlığın yürümeyeceğini ve beni tatmin etmeyeceğinide biliyorum. Sadece Amasya ve yakınlarından sürekli görebileceğin kişilerin kendilerini tanıtmasını isterim.

Sevgili Bulmak İsteyen Bayanların Sohbet Grupları

İnternet ortamında sevgili arayan bayanlarla tanışmak için öncelikle yalnız ve sevgili arayan bayanların yoğun olduğu sohbet odaları ve sohbet gruplarında vakit geçirmelisiniz. Ancak bu şekilde yalnız bayanlarla tanışma imkanı bulabilirsiniz ya da arkadaşlık sitelerinde kendinizi tanıtarak ilan vermeyide deneyebilirsiniz. Örneğin islamisayfalar.com olarak bizler bu konuda sizlerden gelen ilanları ücretsiz bir şekilde sayfamızda yayınlamaktayız. Daha farklı kişilerle tanışmak, arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak isterseniz yine aynı şekilde sitemizdeki ilanları inceleyebilirsiniz. Sevgili arayan erkekler ve bayanlara özel olarak oluşturduğumuz sayfalarımızda 2022 ve 2023 yılına ait bizlere ulaşan tüm arkadaşlık ve sevgili ilanlarını yayınlayacağız. İster olgun bir bayanla tanışmak isteyin ister türbanlı ve kapalı giyinen bir bayanla tanışmak isteyin hayalinizdeki kişi nasıl olursa olsun sitemizde tanışma şansı bulabilirsiniz.

Adım Sibel. İzmir’den Sevgili Arıyorum.

İzmir’den herkese merhabalar. İsmim Sibel ve 29 yaşındayım. Uzun bir süredir aşk hayatımda kimse yok. Olmamasını ben istedim şimdiye kadar çünkü ne zaman biriyle tanışsam kısa süre sonra seviyesiz davranışlarda bulunmaya başlıyor erkekler. Tabi hayatım boyunca yalnız bir kadın olarak yaşayamam benimde yaşamak istediğim duygular var. Şu anda ihtiyacım olan duyguları yaşatacak dürüst ve seviyeli birine ihtiyacım var. Benimle arkadaş olduktan sonra seviyesini bozacak kişilerle vaktimi boşuna harcamak istemiyorum. Galiba aşk konusunda çok şanssız biriyim. Keşke kaderimde yüzüm kadar güzel olabilseydi.

Kaderim mutlaka bir yerde yüzüme gülecek buna inanıyorum ama ben, benim için özel olacak kişiyi kaderin bir gün karşıma çıkarmasını beklemek istemedim. Hayat zaten çok kısa ve çok hızlı geçiyor. Benim için kadınlık gururum önemli fakat aşka ve sevgiye o kadar çok ihtiyacım var ki şu an gurur yapacak bir durumda değilim. Beni anlayacak destek olacak samimi ve seviyeli davranan birini bulabilmek hiç kolay değilmiş bunu anlamış oldum. Hayatta bazen öyle bir an geliyor ki tüm kaderimizi tamamen değiştirebiliyor. Birazda umutla bu ilanı yazmak istedim. Umarım kaderimin değişeceği yer burasıdır. Tabi ki kaderimin güzel anlamda aşk ve sevgi dolu olarak değişmesini arzu ediyorum.

Eğer sizlerde benim kadar samimiyete ve aşka ihtiyaç duyuyorsanız emin olun ben bir kadın olarak aradığınız kişiyim diyebilirim. Eğer sizde bunu kendinize inanarak söyleyebiliyorsanız tanışmamamız için hiçbir neden yok. Aşkın ve sevginin değerini bilen, kadına nasıl davranması gerektiğinin bilincinde olan şiddet yanlısı olmayan ve asla argo konuşmayan birini tanımak istiyorum. Erkeklerin en ince düşüneni dahi çoğu zaman kadın ruhundan hiç anlamıyor. Kadınlar için kalp kırıcı bir söz dahi duymak çok büyük bir acıya ve yıkıma neden olur. Her ne olursa olsun sevgilim dediği kadına asla bu acıları yaşatmayacak kalitede bir sevgili arıyorum. Bu konularda kendinize güveniniz tam ise bana yazın ve tanışalım.

İzmir’den Olgun ve Özgür Sevgili Arıyorum.

Merhaba İzmirli’yim, olgun bayanlardan hoşlanıyorum ve özgür yaşayabilen bir bayanla tanışarak sevgili olmak istiyorum. Ben 28 yaşındayım fakat 30 yaş üzerinden bir bayanı tanımak istiyorum. Dul bayanlarda bana yazabilirler arkadaşlığı özgürce yaşayabilecek olduktan sonra 30 yaş üzerindeki tüm bayan arkadaşlar bana yazabilirler. Açık giyinen ya da türbanlı gibi bir ayrımda yapmıyorum, türbanlı giymeyi tercih eden bayan arkadaşlarda beni tanımak isterlerse mesaj yazmanız yeterli olacaktır. Dış ticaretle uğraştığım için bazen yurt dışında işlerim oluyor ve bir süreliğine buralardan uzaklaşıyorum. Birden fazla yabancı dilim var ve bu konularda kendimi her geçen gün dahada ilerletmeye ve geliştirmeye çalışıyorum.

Çok aktif ve girişimci bir ruha sahibim. Rğer bir aksilik olmazsa yakın zamanda yurt dışında bir mağazada açmayı planlıyorum. Benim için aşk söz konusu olduğunda olgun ve yalnız bayanların yeri her zaman kalbimde çok farklı olmuştur. Her erkek ya da kadına cazip gelen farklı özellikler olabiliyor. Benim içinde kadının kimseye hesap vermeden yaşayabiliyor olması olgun ve çekici olması bana çok cazip geliyor. Bu özelliklerdeki bir bayan arkadaşı uzun zamandır tanıyamadığım için aşk hayatmdada mutlu değilim. Bu arkadaşlık ilanını yazmamın nedeni artık bu yalnızlığa bir son vermek istediğim için burada kendimi tanıtmak istedim.

İzmir Bornova’da yalnız yaşayan genç bir erkeğim. Faha önce sanal ortamdan tanışarak ev arkadaşlığı yaptığım bir bayan arkadaşım olmuştu. Yeniden biriyle tanışırsam sanal ortamdan ikinci arkadaşlığımı kurmuş olacağım. Bayanlara güven vermenin ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Özellikle internet sitelerinde tanıştığımız zaman güvendirmekte daha çok zorlanabiliyoruz. Ben zorluğu kolaylıkla ulaşabileceğime inanıyorum. Yeter ki hayalimdeki bayan karşıma çıksın ve bana bir şans versin. O şansı bulduktan sonra kendimi en iyi şekilde ifade ederek güven sağlayıcağıma eminim. İzmir’de yaşayan olgun ve özgür yaşayabilenle bayanlar bana yazsınlar lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*