Sevgili Bulma İlanları

Kırklareli’den Sevgili Arıyorum.

Selam ismim Semra, Kırklareli’de yaşıyorum ve 30 yaşındayım. Kırklareli’nin bir ilçesindeyim, merkezde değilim. Burası küçük bir yer olduğu için çalışmıyorum ev kadınıyım. Arkadaş çevremde çok fazla kimse yok, bende zaten çok fazla sosyal birisi değilim. Birazda bu yüzden erkek arkadaş bulmakta zorlanıyorum. Güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum ve yakışıklı elit erkek arkadaşı güzelliğimle hak ettiğimi düşünüyorum. Ailemle birlikteyim ve aile içi ilişkilerimizdede son derece mutluyum fakat yaşadığım yer moralimi çok bozuyor ve modum düşüyor.

Çünkü ben bu şekilde kendini eve kapatıp sadece evde vakit geçirecek ve bundan mutlu olacak bir kadın değilim. Sosyal yaşamayı severim ve her zaman hareketli olmayı tercih ederim. İçinde bulunduğum ortam bana bu imkanları vermediği için daha çok sosyal medyada ve sohbet sitelerinde zaman geçirmeye çalışıyorum. Ancak sadece sohbet ederek vakit geçirmekte beni gerçek anlamda mutlu edemez. Benim mutlu olmam için gerçek bir ilişki yaşamam ve samimi ciddi biriyle aşk yaşamam gerekiyor. Dokunmadığım, yüzünü görmediğin, elini tutamadığım biriyle sadece internet üzerinden sohbet ederek ya da telefonla konuşarak aşk yaşamak bana çok saçma geliyor. Son zamanlarda evlenmem için ailemden biraz baskıda görüyorum fakat evliliğe çok uzak biriyim.

Bir evin tüm sorumluluklarını alabilecek gücü kendimde görmüyorum, bu yüzden sadece aşık olmak ve sevgili olarak bir arkadaşlık yürütmek istiyorum. Yaşadığım son birkaç olaydan sonra erkeklere olan güvenim çok sarsıldı. Belki daha önce güven konusuna çok takılmıyordum fakat artık güven benim için öncelikli ve her şeyden daha önemli eskiden sadece erkeğin yakışıklı olup olmaması benim için yetiyordu. Fakat artık böyle düşünmüyorum hatta artık bir erkeğin yakışıklı olup olmamasına bakmıyorum bile. Bana güven verdikten sonra diğer konuların çok önemi yok benim için. Kırklareli’de yaşayan güvenilir kişilerin mesajlarını bekliyorum ve tanışmak istiyorum. Umarım buradan güzel bir arkadaşlık edinebilirim.

Ücretsiz Arkadaş Bulma Siteleri ve Sevgili İlanları

2022 yılına ait güncel sevgili ve arkadaş ilanları bulabileceğiniz islamisayfalar.com sitenize hoş geldiniz. Sitemizin kesinlikle hiçbir ticari amacı olmadığı için sizlerin faydalanacağı tüm hizmetler ücretsiz olacaktır bu sayfamızda sevgili arayan bayanların ilanlarına yer verdik, çünkü sizlerin güzel bir arkadaşlık kurması mutlu olacağınız bir aşkla tanışması ve karşılıklı olarak sevginizi paylaşmanız bizleride mutlu edecektir. Kırklareli Adana ve İstanbul gibi illerimizin yanı sıra diğer illerden gelen arkadaşlık ve sevgili ilanlarınıda diğer sayfalarımızda yayınlamış bulunuyoruz. Eğer arkadaş ve sevgili bulmakta zorlanıyorsanız arkadaşlık sitelerindeki sevgili ilanları ile yakın çevrenizdeki bayanlarla çok daha kolay tanışabilirsiniz. Mutlaka kendini yalnız hisseden tüm erkekler ve bayanlar birlikte güzel günler yaşayacağı sevgili bulmak ve aşk yaşamak isterler. Bu isteğinize cevap verebilecek güzel bayanlarla tanışmak için yapmanız gereken sadece yayınlanmış olan ilanlara mesaj yazmanız olacaktır.

Olgun Zengin Sevgili Arıyorum.

İsmim Asena, 26 yaşındayım ve Adana Merkez’de yaşıyorum.Esmer genç ve doğal bir güzelliğe sahibim, çok fazla makyaj yapmıyorum ve doğal güzelliğimlede birçok erkeği etkileyebileceğime inanıyorum. Güzellik ve çekicilik konusunda kendime güvenim tam olsada aşk yaşamak için hayalini kurduğun profilde bir erkekle uzun zamandır karşılaşamadım. Bu yüzdende arkadaşlık sitelerinde aramaya karar verdim. Sanırım burada aradığım kişiyi bulmak çok daha kolay olacaktır. Maddi durumum iyi olmadığı için yaşamak istediğim şeyler hep hayallerimde kaldı, hayallerimi hiçbir zaman gerçekleştirebilen bir kadın olamadım.

Aslında maddi konulara çok takılan birisi değilim. Bu zamana kadar hiçbir erkek arkadaşım zengin değildi ve onların zengin olmaması beni hiç rahatsız etmiyordu. Fakat zengin bir sevgili bulamazsam beni gerçekten mutlu edecek aşkı yaşamam biraz zor olacak. Artık sıradan basit şeyler yaparak arkadaşlık yaşamak istemiyorum, çok daha sıra dışı ve birçok kadının hayalini kurup ulaşamadığı şeyleri yaşamak istiyorum. Hatta belki böyle birini tanıyabilirsem yaşım çok genç olmasına rağmen evlenmeyide isteyebilirim. Sevgilim olacak kişinin zengin olmasının yanı sıra yakışıklı olması, yanıma yakışan birisi olmasını isterim. Ayrıca kibar ve nazik davranan argo konuşmayan, ahlaklı birisi olmalıdır. Bütün bu özelliklere sahip olan bir erkeği bulmam belki biraz zor olabilir fakat mutlu olmak için şansımıda denemek zorundaydım.

Hayat şimdiye kadar benim yüzüme çok fazla gülmedi ve bana mutlu olmak için çok fazla şans tanıdığını söyleyemem. Ben kendi şansını kendim yaratmak ve mutluluğu kovalamak zorundayım. Ailemin tek kızı ve tek çocuğu benim, birazda bu yüzden ailem beni çok fazla sıkıyor. Özellikle erkek arkadaş edinmeme karşı çıkıyorlar. Çünkü benim zarar göreceğimden korkuyorlar. Bu korkuları elbette ki ben de yaşıyorum yanlış biriyle tanışarak mutsuz olabilirim ve hatta acıda çekebilirim ancak tanışma sürecinde bütün bu sorunları aşabileceğimi düşünüyorum. Adana’da yaşayan bahsettiğim özelliklerdeki düzgün karakterli ve zengin beyler bana yazabilirler.

Evlenmek İçin Genç ve Güzel Sevgili Arıyorum.

Adım Semih, 36 yaşındayım, Hollanda’da yaşıyorum. Türkiye’ye geldiğim zaman İstanbul’da oluyorum. Daha önce bir evlilik yaptım fakat evlendiğim kadının ve ailesinin tek amacının benden maddi olarak faydalanmak olduğunu anladığım için evliliğim çok kısa sürdü. Kesinlikle maddiyatı önem veren birisi değilim. Fakat göz göre göre kandırılmayıda içime sindiremezdim. Bu yüzdende iyi niyetimin suistimal edildiğini anladığım anda evliliğimi bitirdim. Çok duygusal birisi olduğum için yaşadığım bu olay beni çok derinden etkiledi ve çok üzdü.

Uzun bir süre kadınlardan bu yüzden uzak kaldım. Ne kendime inancım kalmıştı ne de insanlara karşı en ufak bir güven duygum kalmadı. Fakat genç ve duygusal bir erkek olarak bu durumu hayatım boyunca sürdüremezdim. Yaşadığım bu olay bana bir ders ve tecrübe oldu, artık gerçekten çok iyi tanımadığım hem kendisini hem ailesini en iyi şekilde tanımadıktan sonra herhangi birisiyle evlilik için adım atamam. Artık evlenmek için bir bayanla tanıştıktan sonra uzun bir süre arkadaş kalmak ve sevgili olarak vakit geçirmek istiyorum. Ancak böyle bir süreçten sonra evliliğe kesin olarak karar verebilirim. Beni fiziksel olarak merak ediyorsanız ilana koyduğum fotoğrafım güncel bir fotoğraf. Umarım size benim hakkımda iyi bir fikir verebilir. Türkiye’den ve özelliklede İstanbul’dan güzel bir hanımefendi ile tanışmayı çok isterim. Evlendikten sonra benimle birlikte Hollanda’da yaşayabilecek bayanlardan mesaj bekliyorum.

Türkiye’ye geldiğim zaman İstanbul’da olduğum için yüz yüzede görüşebileceğim birini arıyorum. Farklı şehirlerden ciddi bir bayan yazarsa onunlada görüşebilirim fakat farklı şehirlerde olmak görüşmek açısından biraz zor olabilir. Evleneceğim kadınla ilgili ailem benim için bir sorun çıkarmayacaktır. Benim istediğim ve benim sevdiğim kadını ailemde çok sever ve mutlaka bağırlarına basarlar. Zaten çok arkadaş canlısı çok sevecen bir ailem var, bu konuda hem kendime hem aileme güveniyorum. Aile ilişkilerine önem veren sıcak bir aile ortamında mutlu güzel günler yaşayabileceğim birinin hayalini kuruyorum. Bu hayalime ortak olacak yaşı bana uygun güzel ve iyi niyetli birini tanımak için buradayım. Lütfen sadece ciddi olanlar yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*