Sevgili Bulma İnstagram

İnstagram’da Sohbet Edecek Sevgili Arıyorum.

Selam beyler, ismim Eylül. İstanbul Maltepe’de yaşıyorum, sosyal medyayı çok sık kullandığım için buradan tanışacağım biriyle Instagram’da sohbet ederek arkadaş olmak ve devamında sevgilim olmasını isterim. Sosyal medyayı severek ve yoğun olarak kullanıyorum. İş dışındaki vaktimin çoğunda Instagram’da arkadaşlarımla konuşuyorum ya da video falan izliyorum. Bazen paylaşımlarda bulunuyorum. Çok sosyal birisi olmadığım için çalışmadığım zamanları evimde geçiriyorum. Özel sektörde bir muhasebe ofisinde çalışıyorum işimden memnunum. Hayatımdada ciddi bir sıkıntım, huzurumu kaçıracak bir şey yok fakat aşk hayatım pek yolunda gitmiyor.

Aslında benim aşk hayatım şimdiye kadar hiçbir zaman yolunda gitmedi hiçbir zaman yaşamak istediğim aşkı bana yaşatacak birini tanıyamadım. Gezmeyi eğlenmeyi özellikle gülmeyi çok severim ve her zaman çevreme karşı güleryüzlü, sempatik bir kadın olmuşumdur. Gülmeyi sevmeyen somurtkan asık suratlı erkekler bana çok çekici gelmiyorlar. Daha çok sempatik espri yapabilen erkeklerden hoşlanıyorum. 26 yaşındayım ve erkek arkadaşımın en fazla 30 yaşında olmasını isterim daha olgun erkekler sanırım beni çok mutlu edemezler. 30 yaş üstü erkekler çünkü hayata çok daha farklı bakıyorlar. Bu yüzden birbirimizi anlamayabiliriz.

Birbirimizi anlayamıyorsak Eğer bir arada olmamızın arkadaş olmamızın ve sevgili olmamızın hiçbir anlamı olamaz. Beni gerçekten anlayacak kalbimi ve duygularımı tatmin edebilecek bir erkeği tanımak isterim. Bu yüzdende erkek arkadaşı.ın kesinlikle güleryüzlü sempatik ve esprili olması gerekir. Özellikle Instagram’da tanışmak ve orada arkadaşlığımı ilerletmek istiyorum. Bu yüzden bana yazacak kişilerde Instagram adreslerini yazarlarsa onlara dönüş yapabilirim. Eğer İstanbul’dan yazarsanız ileride bir gün yüz yüze görüşme imkanımızda olabilir ama farklı yerlerden yazarsanız bunun için söz veremiyorum. Lütfen iyi kalpli dürüst gerçekten arkadaşlığa sevgiye önem veren kişiler yazsınlar.

Sevgili Arayan Yalnız Bayanların İnstagram Adresleri ve Fotografları

Sosyal medyanın hayatımıza bu kadar hakim olduğu bir dönemde özellikle genç erkekler ve bayanlar arasında sosyal medyadan ve Instagram üzerinden tanışmalar ve arkadaş olmalar çok daha yaygın bir hale geldi. Özellikle genç bayanlar arkadaşlıklarını sosyal medya hesapları üzerinden geliştirmek ve ilerletmek istemektedirler. Eğer sizlerde Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve arkadaşlığınızı ilerletmek isterseniz sevgili ve arkadaş arayanlar için bu sayfamızı oluşturduk. Fakat bu sayfamızdaki ilanlar sadece Instagram üzerinden arkadaşlık yapmak isteyenler için ayrılmıştır ve bu amaçla sadece Instagram’da arkadaşlık yapmak isteyenlerin ilanlarını paylaşıyoruz. İyi bir sosyal medya kullanıcısıysanız ve aşk hayatınızı hareketlendirmek mutlu olmak istiyorsanız sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

İnstagram’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Tuğba, 25 yaşındayım ve Hatay merkezde yaşıyorum. Buraya üniversite okumak için geldim. Okulu bitirdikten sonrada eğitimime devam ettim ve şu anda yüksek lisans öğrencisiyim. Okumayı ve kendimi geliştirmeyi seviyorum fakat son zamanlarda hayatımda bazen eksiklikler hissediyorum. Kalbimin boş olması sevdiğim aşık olduğum bir erkeğin olmaması hayatımı biraz sıkıcı hale getirdi. Yoğun ders hayatımın dışında bana iyi gelecek mutlu edecek bir erkek arkadaşımın olmasını istiyorum. Bana heyecan veren birisi karşıma çıkmadığı içinde arkadaşlık sitesinde şansımı denemek istedim. Aslında ben her zaman şanslı biriyimdir özellikle aşk hayatımda fakat son zamanlarda aradığımı bulamadım.

Eğitime her zaman önem veren bir kadın olarak erkek arkadaşımında kesinlikle eğitimli ve üniversite mezunu olmasını istiyorum. Eğitimsiz kültürsüz biriyle aynı dili konuşup birbirimizi anlayabileceğimizi zannetmiyorum. Tabi her şeyden önce erkek sevgilisini kıskanmalı koruyup kollamalı, ona sahip çıkmalı. Sevgilisinin derdini kendi derdi gibi görüp her türlü fedakarlıktan kaçınmayacak birisi olmalıdır. Ben açıkçası bu karakterde birini hayatımda sevgili olarak görmek isterim. Böyle olmayan birinide boşu boşuna çekemem. Derslerden çok vakit kalmıyor ama bazen kafamı dağıtmak için sosyal medyada olmak bana iyi geliyor. Özellikle Instagram’ı daha sık kullanıyorum. Buradan iletişime devam edeceğimizi düşünmüyorum.

Çünkü sürekli bu sayfada olma imkanım yok ama bana Instagram hesabınızı yazarsanız oradan takipleşerek sohbet edip daha iyi, daha yakından tanışabiliriz. Bana mesaj yazmak isterseniz sadece Instagram hesabınızı değil lütfen kendinizi detaylı bir şekilde doğru düzgün dürüst bir şekilde anlatın ve sonrasında Instagram hesabınızı ekleyin. Hayatımızın sonuna kadar sanal ortamda ya da sosyal medyada arkadaşlığımıza devam edemeyiz. Bu yüzden sonrası için benimle görüşebilecek arkadaşlığımızı sosyal ortamdada yaşayabileceğiniz yakın çevreden birileri yazsın lütfen.

İnstagram’da Evlilik Amaçlı Sevgili Arıyorum.

Merhabalar ismim Tayfur. 34 yaşındayım ve memur olarak bir kurumda çalışıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım fakat ayrıldım. Ancak çocuğum olmadığı için şu anda yalnızım. Yeniden evlilik yapmak istiyorum fakat bu amaçla birini bir türlü tanıma şansım olmadı. Aslında sanal ortamdaki arkadaşlık sitelerine çok alışkın birisi değilim. Daha önce hiç bu ortamlarda bulunmadım. Bu yüzden kendi açımdan bazı tereddütlerimde elbette ki var ama hayatımız boyunca zaten hiçbir zaman bir şeyden tam olarak emin olamıyoruz. Emin olduğumuzu zannederek evlendiğimiz kişilere dahi gün geliyor yanıldığımızı anlayabiliyoruz ve boşanmak gibi hiç istemediğimiz sonuçlarla karşılaşabiliyoruz.

Hiçbir kötü alışkanlığı olmayan sessiz sakin kimseye karışmayan biriyim. Aydın’ın küçük bir ilçesinde devlet dairesindeyim. Kendime eşime ve kısmet olursa doğacak olan çocuklarıma yetecek kadar maddi imkanlarım var. Zengin birisi değilim ancak evimide geçindirebilecek kadarda maddiyata sahibim. Sadece işinden evine giden sosyal yaşamdan uzak duran birisiyim. Öyle bir arkadaş çevrem olmadığı içinde genelde zamanım evde geçiyor. Tabi ev hayatıda çoğu zaman sıkıcı olduğu için Facebook Instagram gibi sosyal medyada çok fazla vakit geçiremiyorum. Özellikle bayanların telefon numarası verme konusunda titiz davrandıkları ve numara vermek istemeyeceklerini tahmin ettiğim için sosyal medya üzerinden bir arkadaşlık kurmayı daha uygun buluyorum ve özelliklede Instagram’da konuşup sohbet edebileceğimizi düşünüyorum.

Ben flört etmeyi sevgili olmayı bilen anlayan bunları daha önce sık yaşamış erkeklerden değilim. Aşık olduğum sevdiğimi düşündüğüm birkaç kadın oldu fakat kadınlara karşı biraz çekingen olduğun için bu duygularımı kendi içinde kendi dünyamda yaşamak zorunda kaldım. Yani demek istediğim flört ederek geçirecek vaktim yok, niyetim ciddi ve evlilik düşünüyorum. Ama tabi ki bunun bir süreç olduğununda farkındayım. Buradan tanışacağım biriyle Instagram’da arkadaşlarımızı ilerletebiliriz, karşılıklı olarak güven oluştuğu zaman buluşup karşılıklıda görüşebiliriz. Niyeti evlenmek olan ve bu amaçla arkadaşlık kurabilecek ciddi bayanlar yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*