Sevgili Bulma Mekanları

Merhaba. 26 Yaşımdayım. Sevgili Arıyorum.

Belma ben, şu anda Ankara’da yaşıyorum ve buraya kısa zaman önce geldim. Daha önce Elazığ’da yaşıyordum fakat yaşadığım bazı ailevi sorunları nedeniyle buraya kardeşimin yanına gelmek zorunda kaldım. Burada tanıdığım vakit geçirebileceğim arkadaş ortamında olmadığı için vaktimi daha çok sanal ortamda ve sosyal medyada geçiriyorum. Bu şekilde sürekli sanal ortamda vakit geçirmek ve gerçek bir arkadaşlık yaşayamamak biraz can sıkıcı oluyor tabi ki. Aynı zamanda çalışmak için kendime bir yandan iş arıyorum fakat şu ana kadar bulamadım. Hayatımı yavaş yavaş düzene sokmaya çalışıyorum.

Buraya ilk geldiğimde biraz tedirgin olmuştum fakat zamanla alıştıkça daha çok seviyorum. Eğer ciddi bir arkadaşlık kurabilirsem benim için Ankara daha güzel ve daha yaşanılabilir olacaktır. Eğer benim gibi genç biriyle arkadaşlık etmek isteyen Ankara’da yaşayan arkadaşlar varsa burada tanışmayı isterim ancak tabi ki her kadın gibi bende güven anlamında bazı sorunlar yaşıyorum. Bu sorunu elbetteki aşabiliriz fakat tanışacağım kişiden öncelikle samimiyet görmem gerekir. O samimiyeti göremediğim zaman arkadaşlığımız daima sanalda kalacaktır ve o şekilde devam edecektir. Ancak güvendiğim biriyle buluşup tanışabilirim. Ankara’ya gelmek benim hayatımda açılan yeni bir sayfa anlamına geliyor. Bu fırsatı iyi değerlendirmek ve hayatımı bir düzene sokmak zorundayım.

Elazığ’da yaşadığım dönemde ailemle birlikte köyde yaşadığım için hiç arkadaşım sevgilim olmadı. Bende her genç kız gibi aşık olmak ve bir erkeğin bana aşkla sevgiyle yaklaşmasını elbette ki isterim ama daha önce böyle bir şeyi hiç yaşamadığım içinde açıkçası ne yapacağım konusunda bazen kararsız kalıyorum. Umarım tüm tereddütlerimi giderecek ve bu güven sorununu birlikte aşabileceğim biri karşıma çıkar ve bende artık ciddi güzel bir arkadaşlık yaşayabilirim. Artık benimle mutlu olacak ve geleceğe dair planlar yapabileceğim birini tanımam gerekiyor. Ankara Mamak’ta kardeşimin yanındayım ve bana yakın olan kişilerin yazmasını bekliyorum.

İmternetten Arkadaş Bulma ve Arkadaş İlanları

İnternet üzerinden arkadaş bulabileceğiniz sohbet ve arkadaşlık mekanları. İnternette arkadaş arayan genç ve olgun bayanlarla ücretsiz sohbet edebileceğiniz arkadaşlık mekanları. Kendisine seviyeli ve ciddi bir arkadaşlık kurmak isteyen bayanlarla tanışmak için arkadaş ilanı verebileceğiniz siteler. Suriyeli olgun ve yalnız bayanlarla sohbet ve arkadaşlık mekanları. 35 yaş üzerinden olgun erkeklerle tanışmak isteyen bayanları bulabileceğiniz ücretsiz sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. Sevgili bulmak ve yalnızlıktan kurtarılmak isteyen genç ve güzel bayanların bulunduğu mekanlar. Üniversiteli genç kızlarla sohbet edebileceğiniz arkadaşlık ve sohbet mekanları.

Bursa’dayım ve 35 Yaş Üstü Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Aygül, 34 yaşındayım. Bursa merkezdeyim ve yaş olarak bana uyumlu olabilecek 35 yaş üzerindeki Bursa merkezde yaşayan ciddi biriyle tanışmak için aranıza katılıyorum. Ben sarışın güzel bakımlı ve çalışan bir kadınım. Daha önce bir kez nişanlandım ve evlenmeden önce nişanı bozmak zorunda kaldım. Çünkü nişanlandığın kişi yani gelecekte bana hayat arkadaşı olabilecek kişi daha nişanlılık döneminde beni aldattı. Öyle bir dönemde beni aldatan kişi evlendikten sonrada mutlaka aldatacaktır. Böyle bir duruma düşmek beni hem kendi iç dünyamdan hemde aileme karşı çok zor durumda bıraktı.

Sonsuz bir güvenle hayat arkadaşı olarak gördüğüm kişiden böyle bir ihaneti hiç beklemiyordum. Bu yüzdende benim için sonuçları çok yıkıcı oldu. Uzun bir süre hem tüm eteklere karşı hemde diğer insanlara karşı güven problemi yaşadım. Hayatıma sosyal arkadaş dahil kimseyi almak istemedim ancak zaman tabi ki bizlere her acıyı unutturabiliyor. Bende artık o günleri geride bıraktım. Zihnimde o günlere dair neredeyse hiçbir iz kalmadı. Aldatılmışlığın ve ihanetin bende bıraktığı duyguları artık tamamen geride bırakmak ve yeniden aşık olmak ve beni seven biriyle arkadaşlık kurmak istiyorum. Bana kalırsa erkekler aldatmaya ve ihanete kadınlara göre daha yatkınlar ve daha meyilli oluyorlar. Ben karakterinden kesinlikle emin olmadığım biriyle artık duygusal bir bağ kuramam.

Benim kendimi insanlara bu kadar kapatmam hayattan ve dünyadan kendimi bu kadar soyutlamamın tek nedeni nişanlından gördüğüm ihanet değildi. Aynı zamanda sosyal arkadaşlarından ve hatta kendi ailemden olanlardan dahi çok büyük yanlışlar gördüm. Tüm bunlar üst üste gelince hayata olan bakışım değişti ve neredeyse yaşamak dahi istemiyordum. Şimdi bana yaşadığım tüm kötü günleri ve geçmişimi telafi edebileceğim bir arkadaş gerekiyor ve öyle birini tanımak isterim. Çok uzak şehirlerden olmamak şartıyla 35 yaş üzerindeki güvenilir ciddi erkekler bana yazabilirler. Fakat duygusal ve romantik kişilerden özellikle mesaj bekliyorum.

34 Yaşımdayım.Samimi Ciddi Sevgili Arıyorum.

Selam arkadaşlar, adım Funda. 34 yaşındayım, esmer kıvırcık saçlı, sevecen tatlı bir kadınım. Şu anda işim gereği Adana’da bir ilçede yaşıyorum. Daha önce sürekli büyük şehirlerde yaşamış sosyal bir kadın olarak küçük bir ilçede yaşamak ve sosyal etkinliklerin neredeyse hiç olmadığı bir ortamda bulunmak hayatımı çok sıkıcı bir hale getirdi. Hafta sonlarında arkadaşlarımla birlikte farklı yerlere gezmeye giderek bazı şeyleri telafi etmeye çalışıyorum fakat hayatımın tek eksiğinin sosyal etkinlikler olmadığını fark ettim. Her insan bazen oturup kendini dinlediği zaman hayatında neyin yanlış gittiğini ve neyin eksik olduğunu hayattan neden keyif almadığını düşünerek anlayabiliyor.

Sanırım benim hayatımın en büyük eksiği beni samimi duygularla sevecek değer verecek bir erkeğin olmaması. Ben her zaman güçlü bir kadın oldum. Hayatta başıma gelecek en büyük zorluklara dahi tek başıma direndim ve bundan sonrada bunu başarabilirim ama ne kadar güçlü bir kadın olursam olayım, yinede bazı şeyleri tek başıma başarman mümkün değil. Mesela ben hayatımda hiç kimse olmadan tek başıma mutlu olabilen bir kadın değilim.

Bazen yalnızlığı daha çok sevsemde hayatıma dair kurallar koymayacak rahat bir arkadaşlık yaşayabileceğim birisinin olmasınıda isterim. Bazı erkekler kadınlara baskı yapmayı sevgisinin bir göstergesi gibi anlıyor. Ben kesinlikle o tarz baskıcı erkeklerden hoşlanmam hatta nefret ederim diyebilirim. Kadına baskı yaparak sevgi gösterisi yaptığını zannetmek bana kalırsa çok saçma bir şey. Sevginin ne olduğunu ve nasıl yaşanması gerektiğini bilen erkekler yazsınlar sadece. Sevginin ne olduğunu ve nasıl yaşanması gerektiğini bilen kişilerle tanışıp sohbet ederek arkadaş olabilirim. Ayrıca bana yazacak kişilerin en fazla 40 yaşında olmasını istiyorum. 40 yaş üstü ve evli olan beyler haricinde isteyen herkes bana yazabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*