Sevgili Bulma Sitesi Ücretsiz

Yakışıklı Sempatik Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba adım Arzu. İzmir’de yaşıyorum. Arkadaş olmak için buraya geldim. Her kadın gibi erkek arkadaşımın tabi ki yakışıklı olmasını isterim, çirkin birini arayacak halim elbette ki yok. Ayrıca erkek arkadaşının sempatik ve beni eğlendirebilen güldürebilen birisi olması gerekir. Ben gülmeyi seven bir kadınım, erkek arkadaşınında güler yüzlü olmasını bekliyorum. Ayrıca oturmuş sağlam bir karaktere sahip olmasıda gerekir. Sarışın güzel bir kadın olduğum için gerçek anlamda düzgün karakterli yakışıklı bir erkeğide hak ettiğimi düşünüyorum.

Sadece güzel olduğum için değil elbette aynı zamanda ne istediğini bilen düzgün karakterli, her erkeğin güvenebileceği bir kadınım. Hem erkekler hem kadınlar olarak güven sorununu hepiniz yaşıyoruz, ancak beni tanıdıktan sonra bu konuda eminim aklınızda en küçük bir tereddüt dahi kalmayacaktır. Özü sözü bir açık konuşan olabildiğince insanlara karşı dürüst ve şeffaf olmaya çalışan biriyim. Kendi içimde hesaplar yapan içten pazarlıkta birisi asla olmadım ve öyle kişileri sevmiyorum. Ben kısa boylu minyon biriyim, fakat hem fiziğime hem karakterime hem sempatik oluşuma çok güvenirim.

Kısa boylu olmama rağmen uzun boylu erkeklerden hoşlanıyorum. Erkeğin uzun boylu ve iri yarı olması benim çok hoşuma gidiyor ve o tarz erkekleri kendime yakıştırıyorum. İzmir Dikili’de yaşıyorum ve sadece İzmir’de yaşayan rahat görüşebileceğim istediğimiz zaman bir araya gelebileceğimiz buluşabileceğimiz birini arıyorum. Sanal ortamdan daha öncede tanıştığım hatta görüştüğüm kişiler oldu. Çok yabancısı olduğum bir ortam değil burası ve buradaki erkeklerin davranışlarından aslında nasıl biri olduklarını anlayabilecek kadar tecrübem var. Henüz 28 yaşındayım genç güzel ve bakımlıyım. 30 yaş üzerindeki olgun yakışıklı beylerin yazmasını istiyorum. Lütfen İzmir dışından yazmayın. Çünkü ne zaman İzmir dışından biriyle tanışsam arkadaşlığımı yürütemedim. Görüşemediğim doğru düzgün bir araya gelemeyeceğimiz biriyle tanışıp birbirimizi yormanında bir anlamı olmuyor. O yüzden lütfen sadece İzmirli beyler yazsınlar.

Ücretsiz Arkadaşlık ve Sevgili İlanları

Ücretsiz olarak arkadaşlık ve sevgili ilanı verebileceğiniz siteler. İzmir’den yakışıklı erkek arkadaş arayan bayanlarla ücretsiz sohbet ve arkadaşlık. Arkadaş bulabilmek için ücretsiz ilan verebileceğiniz arkadaşlık ve evlilik siteleri. Balıkesir’den olgun sevgili arayan yalnız ve mutlu bayanlarla ücretsiz mesajlaşma ve sohbet. Ücret ödemeden ya da üyelik yapmadan sevgili bulabileceğiniz bedava internet siteleri. Evlilik amaçlı sevgili bulabileceğiniz 2022 yılına ait güncel arkadaşlık ilanları ve ücretsiz arkadaşlık siteleri. Antalya’dan genç sevgili bulmak isteyen erkeklerle ücretsiz tanışabileceğiniz siteler. 2022 ve 2023 yıllarına ait güncel sevgili bulma ilanları.

Karizmatik Güvenilir Sevgili İstiyorum

Merhaba beyler, ismim Ayşen. Balıkesir’de yaşayan bana vakit ayırabilecek karizmatik ve güvenilir sevgili arıyorum. Hollanda’da yaşıyorum fakat yılda birkaç kez memleketim olan Balıkesir’e geliyorum. Burada Türkiye’den biriyle evlilik yaptım fakat evliliğimiz yürümediği için şu an burada yalnız bir kadınım. Yeniden bir evlilik yapıp yapmama konusunda bazı tereddütlerim var. Bu yüzden evlilik konusunu biraz zamana bırakıyorum. Güvenebileceğim, karizmasına güvenen özgüveni yüksek biriyle tanışırak Türkiye’ye geldiğim zaman görüşmek istiyorum fakat özellikle Balıkesirli beylerin yazmasını isterim.

Hollanda’da kendi evim var fakat çoğu zaman ailemle birlikte kalıyorum çünkü yalnızlığı seven birisi değilim. Yalnız kaldığım zaman moralim bozuluyor ve can sıkıcı oluyor. Balıkesir’den gerçekten bana güven verecek birisi karşıma çıkarsa Türkiye’ye her geldiğimde birlikte vakit geçirebiliriz. Güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum ve çok bakımlı temizliğe önem veren titiz biriyimdir. Kendine bakmayan temizliğine dikkat etmeyen rastgele yaşayan beyler bana yazsalar dahi benden cevap alabileceklerini sanmıyorum. Güven ve bakım konusunda hassas biriyimdir. Bu konular benim için önemli ve bana hem güven vermeyen hemde kendisine bakmaya bir erkeği kesinlikle hayatımda istemem. Belki gerçekten hayalimdeki gibi biriyle karşılaşırsam ileride bir gün evlilik dahi isteyebilirim.

Şu an böyle bir düşüncem yok ama zamanın bize ne getireceğini karşımıza neyi çıkaracağını bilemiyorum. Tıpkı hayat gibi bizlerde düşüncelerimizde hatta istek ve arzularımızda değişebiliyor. Belki zamanla şimdi hiç düşünmediğim şeyleri çok isteyen bir kadın olabilirim. Sevgi saygı ve sadakat ister flört ederken olsun, ister evlilik yaşantımızda olsun benim için her zaman önemlidir ve önceliklidir. Sevginin saygının ve sadakatın olmadığı bir ilişkinin benim açımdan yürüme şansı olamaz. Bu yüzden bu duyguları kendisinde barındırmayan ve sevgilisine sadık kalamayacak kişiler benden uzak durabilirler. Arkadaş olsak dahi yılda beni sadece birkaç defa görebileceksiniz, bunu göze alabilen dadık beyler yazsınlar.

Genç Bayanla Tanışmak Sevgili Olmak İstiyorum

İsmim Atakan, 32 yaşındayım ve Antalya Manavgat’ta yaşıyorum. Genç bir bayanla tanışmak ve sevgili olabilmek için bu ilanı yazmak istedim. Aslen Trabzonlu’yum fakat uzun zamandır Manavgat’ta yaşıyorum. Burada kendi işimi yapıyorum hediyelik eşya üzerine küçük bir mağazam var. Yalnız yaşıyorum ve hayatımda ciddi anlamda hiçbir sorunum yok fakat hayatımda aşk ve sevgi olmadığı için çok mutlu olduğumuda söyleyemem. Burası benim ilk sanal tecrübem ne ilk arkadaş bulma ilanım. Daha önce böyle bir şey hiç yapmadım. Çok eskiden birkaç defa sohbet sitelerine falan girip sohbet etmişliğin falan var ama ciddi manada biriyle tanışarak hiç arkadaş olmadım.

İlk defa sanaldan böyle bir tecrübe yaşayacağım. Aslında ben genç bayanlardan hoşlanmama rağmen kader şimdiye kadar hep olgun bayanları karşıma çıkardı. Bu zamana kadar hayatıma giren flört ettiğim bayan arkadaşlarımın neredeyse tamamına yakını benden daha olgun, yaş olarak benden daha yaşlı kadınlar oldular. Gerçekten genç ve güzel bir bayanla tanışabilirsem ve bana ayak uydurabilecek özgür yaşayan birisi olursa çok uzun yıllar arkadaşlık yapabilirim. Hatta dilerse ev arkadaşlığıda yapabilirim.

Doğruyu söylemek gerekirse hayatımda gerçekten benim bile şaşırabileceğim kadar çok kadın oldu ama artık genç ve güzel bir bayanla tanışarak, kısa süreli değil uzun yıllar sürecek bir arkadaşlık yapmak istiyorum. Uzun boylu açık tenli hafif kirli sakallı biriyim, sportif yaşamayı seviyorum ve özellikle geceleri kız arkadaşımla eğlence mekanlarında olmayı seviyorum. Maddi sorunum olmadığı için benimle arkadaşlık yapabilecek hayatıma girecek olan kadına maddi olarak isteyebileceği birçok şeyi rahatlıkla yaşatabilirim. Genç ve güzel bir bayansanız ve Manavgat yakınlarındaysanız tanışıp arkadaş olabiliriz, mesajlarınızı bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*