Sevgili Bulma Telegram

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 24, 2022
0
297

Sevgili Arıyorum. Telegramda Sohbet Edebiliriz.

Selam arkadaşlar İstanbul’da yaşıyorum ve bir havayolu şirketinde hosteslik yapıyorum. 35 yaşındayım ve sürekli görüşebileceğim biriyle tanışarak sevgili olmak istiyorum. Tanışmak isteyenler yazabilirler ama öncelikle bir süre telegram’da sohbet ederek arkadaşlığımızı ilerletmemiz gerekir, sonuçta ister erkek olsun ister kadın hiç kimse bir başkasına bir günde güvenemez. Bunun için biraz zaman geçirmek gerek. Boş zamanlarımda canım sıkıldığı zaman telegram’da katıldığım bazı sohbet grupları var ve orada zaman geçiriyorum. Buradan tanıştığım biriylede yine o gruplarda birlikte vakit geçirmektende keyif alabilirim. Mesleğim gereği hareketli bir yaşamım var ve her zaman İstanbul’da olamıyorum. Bir erkeğe aşık olduğum zaman onu özlemekten nefret ediyorum. Çünkü ben erkek arkadaşımı her zaman görmek isterim ama hayat şartları bazen istemediğimiz şeyleride yapmak mecburiyetinde bırakabiliyor.

Sarışın orta boylarda ve çok hafif fazla kiloları olan bir kadınım. Evlilik yapmadım ve bir süre daha evleneyim düşünmüyorum zaten yaşam şartlarım evliliğede çok uygun değil galiba. Özellikle seyahatlerimde yani işimi yaparken neredeyse her gün arkadaşlık teklif alıyorum ama şimdiye kadar etkileyebilen çok az sayıda kişi oldu. Sanırım bu konuda biraz sorunum var. Çünkü bir erkekten çok zor etkilenirim. Eğer burada beni etkilemeyi başaracağına inanan kendine güvenen varsa mesajla kendisini tanıtması yeterli olacaktır.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ama lütfen iyi yürekli temiz kalpli doğru dürüst kişiler yazsınlar. Bu yaştan sonra problemli kişilerle kendimi yoracak değilim. Amacım sadece güzel bir arkadaşlık kurabilmek çok duygusal ilişkileride sevdiğimi söyleyemem ama tanışacağım kişidende biraz etkilenmeyi isterim. Birinden etkilenmeden onunla arkadaş olmak zaten biraz saçma olur kaldı ki ben zaten arkadaş bulmakta zorlanan birisi değilim. O yüzden benimle olmak istiyorsanız mutlaka yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız ve etkileyici olmalısınız.

Sevgili Arayan Bayanlarla Telegram’da Sohbet

Arkadaşlık sitelerinde telegramdan sohbet ederek arkadaş ve sevgili olmak isteyen çok sayıda erkek ve bayan bulunmaktadır. Bizlerde islamisayfalar.com olarak bize göndermiş olduğunuz telegram’dan sevgili arıyorum başlığı altında bu sayfamızda sizden gelen ilanları yayınlıyoruz. Birbirinizle iletişim kurabileceğiniz çok sayıda sosyal medya uygulaması bulunmaktadır. Bu sayfamız sadece telegram’da arkadaş arayanlar için oluşturulmuştur. Telegramdan sohbet ederek aşık olmak isteyen bayanlarla tanışmak isterseniz sayfamızdaki ilanlara yorum bölümünden mesaj yazarak Telegram adresinizi ulaştırabilirsiniz.

Sevgili arayan olgun ve dul bayanlarla Telegram sohbet. Evlenmek için sevgili arayan bayanlarla telegramdan tanışma ve sohbet. 45 üstü sohbet arkadaşı arayan bayanlarla telegram’da tanışma ve sohbet grupları. Telegramdan sohbet etmek isteyen ve sevgili arayan yalnız bayanlarla ücretsiz mesajlaşabileceğiniz arkadaşlık ve sohbet siteleri. Telegramdan arkadaş arayan genç ve güzel bayanların güncel arkadaşlık ilanları ve fotoğrafları. Telegram’da seviyeli sohbet etmek isteyen elit ve zengin bayanlarla ücretsiz mesajlaşma.

28 Yaşımdayım ve Yalnızım. Telegram Yazın Tanışalım.

Merhaba ismim Kübra, Ankara’da yalnız kendi halinde, 28 yaşında bir kadınım ve işim gereği burada yaşıyorum. Aslen Tekirdağlı’yım. Ankara’ya kısa süre önce geldim ve burada tanışıp sohbet edebileceğim birini arıyorum. Bana yazmak isteyen kişiler olursa bana mesaj yazarak Telegram adresi ya da numarası bırakabilirler. Sanal ortam benim hayatımın bir parçası diyebilirim. Çünkü uzun zamandır çok sayıda arkadaşlık ve sohbet sitesinde bulundum, iyisiyle kötüsüyle çok sayıda kişi tanıdım ve burada tanışarak sevgili olduğum erkeklerde oldu. Bazılarıyla reel olaraktan görüşme fırsatımız oldu o fırsatı verdiğin kişiler bana güven verdiği için bende onlara verdikleri güvenin karşılığı olarak onlara hayatımda yer verdim.

Şu anda bulunduğum sanal ortamlardada çok fazla heyecan bulamadığım için artık yeni arkadaşlar edinmek hatta aşık olmak istiyorum. Aşk benim için o kadar tarif edilmez bir duygu ki birine aşık olduğum zaman dünyam baştan sona değişiyor. O duyguyu yaşadığın zaman hayata kendimi daha iyi adapte edebiliyorum. Sizlerinde bildiği gibi sanal ortamdaki tanışmalarda güven sorunu yaşamamız normal oluyor. Bu sorunu aşmak için tanıştığım kişilerle bir süre telegramda arkadaşlığımı devam ettiriyorum. Gerçekten bana iyi gelen ve beni etkileyen birisi olduğu zaman ancak o zaman reel görüşme yapıyorum.

Eminim hepimizin hayatında iyi ya da kötü günler olmuştur benim dileğim artık kötü günlerin geride kalmış olması ve burada gerçek bir arkadaşlık sayesinde hayatımın en güzel günlerini yaşamak istiyorum. Ben gerçek hayatımda nasıl insansam sanal ortamdada kendimi aynı şekilde tanıtırım. Sanal ortamdayım diye hiçbir zaman kendimi daha farklı tanıtmaya gerek duymadım. Sizlerinde bana olan yaklaşımınızda aynı tavrı takınmanızı tavsiye ederim. Çünkü kendisi gibi davranmayan olduğundan farklı davranan kişiler bunu hemen belli ediyorlar ve ben o kişilere ısınamıyorum. Sadece Ankara’da yaşayan ve Telegram kullanan beyler kendilerini tanıtarak adreslerini yazarlarsa ben sizlere ulaşırım.

Ankara’dan Telegramda Sohbet Edecek Sevgili Arıyorum.

Merhaba adım Yaren, 34 yaşındayım ve Ankara’da yaşıyorum. İlk kez sanal ortamdan arkadaşlık edineceğim için şu an birbirinden farklı garip duygular içerisindeyim. Hiç evlenmemiş esmer güzel sayılabilecek bir kadınım. Burada tanışacağım kişiyle Telegram ortamında arkadaşlığımı devam ettirmek isterim. Çünkü tanışacağım kişiyle hemen telefonda görüşmek ya da kişisel bilgilerimi vermeyi doğru bulmadığım için böyle bir yolu seçiyorum. Çok eğlenceli güler yüzlü biriyimdir. Benim yanımda hiç kimsenin sıkılacağını zannetmiyorum. Bu yüzden bir erkekle sevgili olduğum zaman arkadaşlığım hep uzun sürmüştür.

Arkadaşlıklarım uzun sürdüğü içinde şimdiye kadar hayatımda sadece iki kez sevgilim diyebildiğim erkek oldu. Onlarlada yollarımız ayrıldı ama sonuçta arkadaş olarak kalmayı tercih ettik. Tıpkı daha öncekilerde olduğu gibi aşkı yaşamasını bilen aşkın bittiği yerdede medeni iki insan gibi ayrılmayı becerebilen karakteri düzgün kişileri tanımak isterim. Ankara’da Mamak ilçesinde geçici olarak arkadaşımla kalıyorum. Aslında arkadaşımla birlikte kalmak her ikimizede iyi geliyor ama ben şimdiye kadar yalnız yaşadığım için böyle yaşamaya alıştım.

Bu yüzdende en kısa zamanda kendi evime yerleşmeyi planlıyorum. Sanırım Ankara dışından birini tanımam çok anlamı olmayacak. Tanışsak birbirimizden etkilensek hatta birbirimize güvensek dahi görüşme fırsatımız olmayınca öyle bir arkadaşlığın keyif vereceğini zannetmiyorum. Sizlerden istediğim eğer benimle sohbet etmek isterseniz telegramdan size nasıl ulaşabileceğimi yazmalısınız bunun dışında bir iletişim kanalı kabul etmiyorum. Sadece telegram’dan konuşup sohbet edebiliriz. 40 yaşlarında dürüst bir erkek benim için ideal bir sohbet arkadaşı olabilir. Çok genç ya da çok yaşlı biriyle anlaşamayacağım için orta yaştaki herkes yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here