Sevgili Bulma Uygulaması Türkiye

Seviyeli Ciddi Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Uşak’tan herkese merhaba arkadaşlar. Adım Özden, 25 yaşındayım ve seviyeli ciddi biriyle tanışarak arkadaş olmak istiyorum. Uşak merkezdeyim ve ailemle beraberim. Aşk ve sevgili konusunda çok tecrübeli birisi sayılmam. Losede çıktığım bir erkek dışında hayatımda ciddi manada kimse olmadı. Uzaktan sevdiğim hoşlandığım kişiler oldu tabi ki ama onları arkadaşlıktan sayamayız. Artık kadınlığın ne olduğunu daha iyi bilen birisi olarak gerçek manada bir arkadaşlık ve aşk yaşamak istiyorum. Arkadaşlık siteleri ve sohbet kanallarında ara sıra sohbet ederek bu amacıma yönelik biriyle tanışmaya çalıştım fakat bundada şimdiye kadar başarılı olamadım.

Umarım yazdığım bu ilan sayesinde hayalini kurduğum gibi bana gerçekten aşkı en güzel ve anlamlı bir şekilde yaşatacak olan seviyeli ciddi birini tanıyabilirim. Şu anda üniversiteyi dışarıdan okuyorum, aslında örgün eğitim okumayı çok istiyordum fakat bunuda başaramadım. Hayatımda çok istediğim her ne varsa hiçbirine ulaşamamış mutsuz genç bir kadınım. Şu an beni mutlu edebilecek tek şeyin seviyeli biriyle aşk yaşamak olduğuna inanıyorum. Böyle birini bulduğum zaman kendimi çok daha iyi hissedeceğimin farkındayım.

Adeta yeniden doğmuş gibi hayatımda yepyeni bir sayfa açılacak ve ben o sayfayı en güzel şekilde doldurabileceğimize inanıyorum. Eğer benimle aynı hisleri paylaşıyorsanız ve gerçekten iyi niyetli olduğunuzada eminseniz bana yazacağınız mesajla hayatımızın en güzel günlerini yaşayabiliriz. Artık gerçekten samimi ve içten sevenleri bulmak gerçekten çok zor, zaten o kadar zor olmasaydı şu an biçbirimiz galiba burada olmazdık. Açıkçası benim sanaldan tanışacağım birine karşı biraz önyargı ve tedirginliğim olabilir, çünkü güven sorunu yaşayacağımı biliyorum. Benimle tanışmak isteyen kişi her şeyden önce bana güven vermesini bilmelidir.

Sohbet Siteleri ve Bedava Sevgili Bulma Uygulamaları

İnternet ortamında arkadaş ve sevgili bulabileceğiniz çok sayıda arkadaşlık sitesi sohbet kanalları ve ücretsiz olarak katılabileceğiniz arkadaşlık uygulamaları bulunmaktadır. Aşk ve sevgiden mahrum kalmış birçok erkek ve kadın hemen her yaştan bu platformlar sayesinde aradığı aşka ve sevgiye kavuşuyor. Bizlerde islamisayfalar.com olarak 2022 ve 2023 yıllarında sevgi ve aşka dair tüm ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde yayınlamaya devam edeceğiz. Türkiye’nin bütün şehirlerinden ve ilçelerinden sizlerde aramıza katılarak gerçek aşkı bulabilirsiniz. Aşkın ne zaman kapınızı çalacağını asla bilemezsiniz. Kendinizi en yalnız hissettiğiniz bir anda tüm kaderinizi değiştirecek hayatınıza renk ve anlam katacak sevgilinizi arkadaşlık siteleri ve sevgili bulma uygulamaları sayesinde bulabilirsiniz.

35 Yaşımdayım. Güvenilir Sevgili Arıyorum.

Merhaba Selma ben. 35 yaşındayım ve Almanya Köln şehrinde yaşıyorum. Aslen Samsunlu’yum. Yaz aylarında Türkiye’ye geldiğim zaman görüşebileceğim biriyle şimdiden tanışmak istiyorum. Birkaç ay önce hayatımda ilk defa sohbet siteleri ile bu amaçla tanıştım fakat tatile gelmeme kısa bir süre olduğu için görüşebileceğim birini tanıma fırsatım olmadı. Ancak şu anda yeniden Samsun’a gelmeme çok uzun bir süre var, bu süre içerisinde birini tanımak, arkadaşlığımı şimdiden ilerletmek istiyorum. Belki çok güzel ćok çekici bir kadın olmayabilirim ama inanın bana çok eğlenceliyimdir.

Erkek arkadaşınla birlikteyken kendimden dahi beklemeyeceğim kadar farklı biri olabiliyorum. Aşk duygusu adeta beni kendime getiriyor. Kısa boylu ve zayıf biriyim koç burcuyum ve bütün özelliklerini taşırım. Sabırsız kurallara göre yaşamasını sevmeyen ve her şeyden çabuk sıkılan bir kadınım. Erkeğin en çok bakışları etkiler beni. Erkeğin gözlerinde o sıcaklığı samimiyeti bulursam kesinlikle etkilenirim.

Buradan bana fotoğraf atma şansınız yok biliyorum. Bu yüzden kendinizi çok iyi tanıtmalısınız ve o şekilde yorum yapmalısınız. Ben sadece bir ay Türkiye’de kalabiliyorum geriye kalan 11 ayda beni özleyecek bana sadık kalabilecek birini bulabilir miyim emin değilim. Hatta bir erkekten 11 ay boyunca beni beklemesini beklemek ne kadar gerçekçi onuda bilemiyorum. Belkide böyle bir hakkım yoktur. O yüzdende en azından Türkiye’de olduğum zaman tüm vaktini benimle geçirecek kadar özgür yaşayabilen bir erkeğe ihtiyacım var.

İsmim Rüya. Zengin Sevgili Arıyorum.

Merhaba beyler, ismim Rüya. İstanbul Sarıyer’de tek başıma yalnız yaşıyorum. 33 yaşındayım ve dulum. Yeniden evlenmeyide düşünmüyorum. Aşk ve heyecan olmadan bu dünyanın kahrı çekilmiyor. Yalnız benimle arkadaş olacak kişininde sıradan basit yaşayan sıkıcı birisi olmasını istemiyorum. Öyle birisi hayatıma girecekse hiç olmasın daha iyi. Sanaldaki tanışmalar ve arkadaşlıklar beni daha çok heyecanlandırıyor, galiba ben heyecan veren her şeyi seviyorum. Aslen Bingöllü’yüm fakat zun yıllardır İstanbul’da yaşıyorum. Burada bir hastanede laboratuvar görevlisi olarak çalışıyorum.

Zengin ve olgun erkekler her zaman daha çok ilgimi çektiği için sevgiliminde öyle birisinin olmasını istiyorum. Boşandığım eşin çok sıkıcı ve bana heyecan veren birisi değildi. Sürekli evde oturmak istiyordu. Fakat ben genç ve heyecan arayan bir kadın olarak evde oturup yaşlanmayı bekleyemem. Hayatın her anını en güzel şekliyle yaşamaya çalışırım ve benim bu isteğime uygun birisi hayatımda olsun isterim. Madem buradaki amacımız beraber güzel vakit geçirmek eğlenmek ve duygularımıza karşılık verecek birini bulabilmek, o halde bunu benim için en iyi yapabilecek kişide olgun ve zengin bir erkek olacaktır.

Ben erkeklerin yakışıklı olup olmadığına takılan kadınlardan değilim ama kendi adımada güzel olduğumu düşünüyorum. Erkeğin bence çok daha üstün özelliklere sahip olması gerekir. Benimle beraber olabilmesi için öncelikle karakteri kesinlikle mükemmel olması maddi imkanlarının iyi olması ve bana karşı asla yalan söylememesi gerekir. Bunları sağlayabilecek bir erkeğe kendi adıma bir şans verebilirim. Eğer benimle tanışmak isteyen İstanbul’da yaşayan zengin ve olgun beyler varsa bana mesaj bırakmaları yeterli olacaktır. Eğer beni görebilmek için uzak yerlerden gelebilecek kadar fedakar beyler varsa farklı şehirlerden yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*